Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Jamaika Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Jamaika Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Jamaika Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Jamaika Tanıtımı
Neredeyse şaplak Karayip Denizi'nin merkezindeki konumu rağmen, ada Jamaika Karayip adalar geri kalanı ile kolayca uymuyor. Emin olmak için, diğer adaların çoğu gibi aynı bağımlılık güneş ışınları, şekerli kum ve şımartılmış resort-ömrü sunuyor, ama aynı zamanda tarihsel ve kültürel ayrı ayarlanır.

Bugünkü ziyaretçi Jamaika onların yolculuk takdir tüm daha onlar adanın eşsiz karakteri ve nüfusun doğal 'Afrikalı-lık' kucaklamak eğer. Kenara halkından, Jamaika, meraklı, susuz veya yorgun gezgin sunmak çok şey var. Mavi Dağlar dünyanın en iyi kahve sahip, en asırlık fabrikasında bir fincan deneyin Mavis Bank . De dahil olmak üzere dalış için dünya standartlarında kayalıkları vardır Runaway Bay ve Ocho Rios ve en palmiye-saçaklı kum büyük uzanan Treasure Beach yakınlarındaki Fransız'ın Cove Port Antonio . Sıradışı çalı-tıp yürüyüş turları, Cana balıkçı köyleri vardır, bozulmamış şelaleler, kozmopolit şehirler, nesli tükenmekte olan timsah ve manatees, unutulmaz günbatımının barındıran sulak - birçok tamamen farklı tatil oluşturan kısa, yeterince çeşitli.

Başka hiçbir yerde Karayipler'de için bağlantı Afrika'da o Jamaika olduğu gibi hevesle hissetti. Kingston gelen köleleri getirdi barbarca üçgen ticaret için Yeni Dünya'da önemli bağ oldu Afrika ve şeker ve rom taşınan Avrupa'da (ve Maroons Kokpit Ülke ve tepelerinde aldı kaçanlar Blue Mountains Afrika gelenekleri birçok korunur - ve Jamaikalı tekil mutfağı pislik baharat tanıtıldı St Ann Bay'in Marcus Garvey back-to-kurulmuştur. Afrika'da 1910 ve 20'li hareketini; Rastafarianism Bir on yıl sonra çağrı aldı ve reggae 1960'larda ve 70'lerde yendi döşenmiş. Minik merak birçok Jamaikalı için güçlü bir yakınlık iddia Afrika'ya komşu için daha Karayip adaları .

Bu eşsiz tarihiyle gurur, muhteşem manzara ve etkili kültürü ile aşılanmış bir ülkedir. Jamaika hoşgeldiniz.

Gitmek için hazır mısın?

Bu turlar ve aktiviteler kolay bunu yapmak:

10 gün içinde Jamaika iyi bakın
Sandy Bay 4-sürüşü gitmek
Bir gölgelik tur ağaçların arasından salıncak
Ocho Rios yunuslarla yüzmek

Jamaika Yapılacak Şeyler

Müzeler ve Galeriler
Bob Marley Müzesi
Birçokları için, Jamaika Reggae demektir ve Reggae Bob Marley demektir. Bu sesler gibi, Kingston kesinlikle bir ziyaret Reggae superstar eski ev ve stüdyo bir ziyaret anlamına gelir. Marley yaşamış ve 1981 yılında ölümüne kadar 1.975 kaydedildi Umut Rd büyük, gıcırdayan sömürge döneminden kalma ahşap ev kentin en çok ziyaret edilen sitesidir.


Göller, Nehirler ve Şelaleler
Dunn River Falls
Yaygın A3 dünyanın en güzel şelalelerinden biri, bu ünlü düşer, şehrin 3 km batısında, olan Jamaika'nın en çok hasılat yapan turist cazibe olmak düzenledi. Dunn River Falls Bir sabah keyifli ve canlandırıcı bir deneyim - sürece doğa ile huzurlu bir cemaat beklemiyordum konum olarak.


Müzeler ve Galeriler
Jamaika Ulusal Galeri
Ulusal Galeri tarafından muhafaza Jamaikalı sanat üstün koleksiyonu oldukça basit adada iyi olduğunu ve hiçbir hesap kaçırılmaması gerekmektedir. Uluslararası sanatsal eğilimleri özünde bir Jamaikalı take sunmanın yanı sıra, koleksiyon ülkenin sanatsal mirasının canlılık yanı sıra mevcut kanıtlıyor.


Askeri
Fort Charles
Jamaikalı enlem ve boylam Fort Charles, aslında 1655 yılında koydu yıpranmış tabyaları bir bayrak direğinde ölçülür. O 1m battı olsa Port Royal beş orijinal kaleleri arasında, sadece Fort Charles, 1692 depremi dayanmış. Başlangıçta üç tarafı deniz tarafından yıkanmış, kale şimdi sıkıca nedeniyle kademeli silt birikmesi hapsolmaktaydı.


Müzeler ve Galeriler
Devon House
Bu restore sömürge ev Waterloo Rd ile kavşakta Umut Rd kuzeybatı tarafında düzenlenmiş gerekçesiyle nestle. Güzel beyaz hardal-ve-ev George Stiebel, ülkenin kıyıları alabora sonra Venezuela'nın altın madenlerinde ödeme kir vurmak bir Jamaikalı Wheelwright tarafından 1881 yılında inşa edilmiştir.


Oyun Parkı ve Gezi
Mystic Mountain
(Kosta Rika, St Lucia ve Dominika) Diğer Rain Forest Adventure ekoturizm tema parkları izinden giderek, muhtemelen Jamaika iyi gölgelik tur ne de orman crisscrossing zip hatları bir dizi featuring, Ochi en büyük turistik biri geliyor gibi de imza cazibe olarak: bir heyecan yoğun bitki örtüsü ile binmek 'bobsled'.
Tarihi
Ateş böceği
Bir tepe Oracabessa 5km doğusunda ve Port Maria 5km batı üstünde yüksek geniş çimler ortasında yer alan, Firefly azılı korsan Sir Henry bu sitede öncesinde Sir Noël Coward, İngiliz oyun yazarı, söz yazarı, aktör ve zekâ, ev oldu Morgan. 1973 yılında öldüğünde, Coward millete bağışladı ortağı Graham Payn, için emlak bıraktı.


Barlar & Meyhaneler
Pelican Bar
Bir batık Kum yunuslar birkaç metre uzaklıkta sörf çevirmek izlerken bir kırmızı şerit ile soğuk denize, dışarı 1km üzerine inşa edilmiş bir sazdan kulübe: Pelican Bar, bir içki için Jamaika'nın en ünlü nokta olabilir. Ve belki de gezegen - - kazıklar üzerine bu eatery Jamaika en sağlayan bir içki için en keyifli nokta.


Parklar ve Bahçeler
Apple Valley Park
Patrick Lee ve onun güzel Çinli-Jamaikalı ailesi tarafından sahip olunan, Apple Valley Park yeşil duyarlılık ve toplum turizm biraz zaferidir. Park gerekçesiyle bir 18. yüzyıl ev, bakımlı bir göl, yapay havuz ve ileride, Black River Gorge şelale ve yüzme delikleri geçmiş uzanan bir orman rezerv oluşur.


Müzeler ve Galeriler
Liberty Hall
Neşeli mozaikler ve Marcus Garvey gösteren bir duvar ile süslenmiş bir sakin ağaçlarla çevrili avlunun sonunda, Liberty Hall, Jamaika Enstitüsü parçasıdır ve 1923 ve için yola arasındaki Garvey'nin (United Negro Geliştirme Derneği) genel merkezi standları 1935 yılında İngiltere.


Gece Kulüpleri
Dörtlü
Kolayca ruh sizi alır gibi bu lüks Superclub dört farklı düzeyleri arasında hareketli, burada bütün gece geçirebilirsiniz. Ana katta Christopher Jazz Club, şehrin Movers ve shakers bir gece olarak toplamak zevkli bir caz bar.


Deniz ürünleri
Gloria
Bu gayrı açık eatery çok gibi görünmeyebilir, ancak plastik koltuk etrafında kilometre Burada sürücü halk ile günlük doldurmak. Gıda bir süre alacaktır olarak, sipariş ve sonra Port Royal etrafında dolaşmak, özellikle Cuma geceleri ve Pazar Öğlen yemekleri, burada erken alın. Ortalaması olan, diğer deniz kaçının ve balık için düz gitmek.


Barlar & Meyhaneler
Jimmy Buffett en Margaritaville
Bu kurumsal Franchise büyük bir iş haline sarhoş döndü. Montego Bay ve Negril meslektaşları gibi, yüksek sesle müzik ve imza Margarita ucuz gelmiyor, ancak birçok turist ve yerli halk düzenledi iyi zaman vibe dayanılmaz buluyorum.

Jamaika Nerededir Google Mapsta Jamaika


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Jamaika Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Jamaika gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Jamaika tanıtım videosu,Jamaika görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Jamaika tanıtım filmini izleyin

Jamaika Uçak Bileti Al

Jamaika Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZNegril, Jamaika - Hedef Video - Karayipler Seyahat Rehberi

Destination Wedding Montego Bay Jamaika - Christina & Greg'in video

Büyük Bahia Principe Jamaica / / töreni, resepsiyon Destination WeddingJamaika Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Jamaika Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Jamaika Uçak Bileti Al »Jamaika Uçak Seferleri » Jamaika Uçak Bilet Fiyatı »Jamaika Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Jamaika Uçak Bileti Al   » Jamaika Uçak Seferleri   » Jamaika Uçak Bilet Fiyatı   » Jamaika Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+