Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
İzlanda Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

İzlanda Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

İzlanda Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

İzlanda Tanıtımı
Elfler ve Arctic enerji tarafından yönetilen bir efsanevi krallık, İzlanda geçmiş rüzgar, taş, ateş ve buz bir element senfoni geleceği buluştuğu yerdir.
Elements Bir Senfoni
İzlanda, kelimenin tam anlamıyla, yapımında bir ülkedir - doğal unsurlar onun gerçek volkanik laboratuvar güç uyum içinde çalışmak: şofbenden mudpots gloop, Arctic rüzgârlar taş kuleleri bir indigo denizin derinliklerinden yükselir, sessiz fjords boyunca homoseksüel, taşkınlık ve buzullar kırık lav alanları ve acımasız tundra yollarını eziyet. İzlanda Doğanın yüce gücü olağanüstü içine yavan döner. Havuzda bir dalış olur yatıştırıcı bir jeotermal lagün emmek, rahat bir gezintiye parlak buz kap üzerinde bir Trek dönüşebilmektedir ve kamp sessiz bir gece aurora borealis 'yangın perde, ya da değiştirmenin ön sıra koltuklar means gece yarısı güneşin yumuşak, pembemsi renk tonu.

Bir Derinden Kişisel Deneyim
Ekolojik anomalilerin işkence çatışması ötesinde, derinden adanın müthiş güzelliği dokunduğu için zor değil - az bir panB ve geri dönmek için ateşli bir adak olmadan ülkeyi terk. İzlanda insanlar üzerinde böyle bir etkisi vardır - bu şairler Brutes dönüşür ve şüpheciler inananların içine. Belki de peyzajın sade çıplaklık var, ya da belki de adanın minik nüfusu ile ilgisi var, ancak bir ruh-karıştırma ziyareti bu ruhani manzara hakkında olduğu gibi karşılamak insanlar hakkında kadardır. , Ücretsiz kek ve kurabiye, samimi fikri şaka beklemek eve döndüğünüzde pub, istekli yürüyüş arkadaşları ve 50 yeni Facebook arkadaş taradığı davet - İzlandalıların sıcaklığını yalın soğuk iklim tezat.

İskandinav Hassasiyetler ve mitolojik
Antik destanları verilirse olarak tahsil gibi İzlanda'nın iklimi ve ortamı, Avrupa kıtasının geri kalan hastalık ve cehalet batağına saplanmış bir süre boyunca kahramanları ve hırsızlar efsaneleri heyecanlandırıcı. Çağın mistik kalıntıları, çökmekte çim evler ve unutulmaz Cairns görsel takipçiliği adalıların 'çağdaş dizi kültürel ve dokunsal kontrpuan olarak hareket ederler. İskandinav kardeşleri tarafından etkilenerek, stil İzlanda'nın mevcut spektrum bir gevrek Arctic akşam havadarlığını somutlaştırır. Hayatın göreli kolaylığı çevresindeki arazi ıssızlık çizer ve kolektif hayal kapris ile karıştırır bir estetik sağlar.
İzlanda Yapılacak Şeyler

Dini
Hallgrímskirkja
Reykjavik'in en dikkat isteyen bina büyük beton kilise Hallgrímskirkja, bin kartpostal yıldızı ve uzak 20km görülebilir. Sen 75m yüksekliğindeki kulesinin (kabul Ikr600) kadar bir asansör gezi alarak şehir kaçırılmayacak bir görünüm elde edebilirsiniz. Dışında yüksek drama aksine, kilisenin iç puritanically sadedir.


Doğa ve Yaban Hayatı
Whale Watching
Eğer Húsavík geldi nedeni budur. Son on yılda, alan kadar 11 tür yaz aylarında beslenmek için buraya gelen ile İzlanda'nın önde gelen balina izlerken hedef haline gelmiştir. Balinaları görmek için en uygun zaman Haziran ve Ağustos ayları arasındadır. Bu, elbette, turizm sezonu yüksekliği, ancak bir breaching canavar görme neredeyse% 100 şans olacak.


Plajlar, Adaları ve Limanları
Breidafjordur
STYKKISHOLMUR pürüzlü yarımadası çarpıcı Breidafjordur, uzak Westfjords başgösteren uçurumlar torpido şeklindeki Snaefellsnes ayıran kocaman bir su yolu haline kuzey iter. Gece gökyüzünde yıldız ve koyda sarp adacıklar: Yerel bir efsaneye göre, kabul edilemez dünyada sadece iki şey vardır.


Müzeler ve Galeriler
Herring Era Museum
Sevgiyle 16 yılda oluşturulan bu ödüllü müze 1903 ile 1968 yılları arasında SIGLUFJORDUR en patlaması gün yeniden çarpıcı bir iş yok. Eski bir Norveç ringa istasyonunun parçası olan üç binadan müze canlı yaşama kasabanın sakinlerinin iş ve hayatını getiriyor. Soldaki kırmızı binasında başlayın ve sağa hareket ettirin.


Müzeler ve Galeriler
Víkingaheimar
Njardvik güney ucunda, muhteşem Víkingaheimar bir güzel, süpürme mimari jest yerleşik bir İskandinav fuar merkezidir. Merkezinde 23m uzunluğundaki Íslendingur, Viking Yaş Gokstad Longship tam bir yeniden yapılanma olduğunu.


İskandinav
Narfeyrarstofa
Biz iyi balık çorbası ve üst kuzu güveç için ödül dağıttı, bu büyüleyici restoran hem kazanacaktı. (Onun üstün tatlılar Danimarka'da ünlü - karamelli dondurma bayılma için) ödüllü bir şef tarafından işletilen, Narfeyrarstofa Snaefellsnes 'sevgilim yemek hedef ve ziyaret eden tur şüphesiz favori olduğunu.
İskandinav
Lindin
Baldur, İzlanda parlamentosunun resmi catering şirketi tarafından sahip olunan, Lindin kilometre için en iyi restoranı. Ön - göle bakan - restoranın geri belirgin farklı bir dekor vardır ve kesim fiyatlarla uluslararası yemekler servis ederken, yumuşak çiçek desenleri ve prim masa örtüsü ile, tamamen gurme olduğunu.


Uluslararası
Yerleşim Merkezi Restoran
Yemek için Borgarnes 'en iyi bahis biridir - Egil maceralarını yeniden yaşamak sonra, İskan Merkez'in restoranında zamanda geriye duyusal bir yolculuğa devam.


İskandinav
Pallurinn
2012 kaçak yıldız TV show Lezzetli İzlanda gelen Jamie Oliver, ödüllü Völundur Völundarson, aka Chef Völli için İzlanda'nın cevap tarafından işletilen Gentle Giants bilet ofisi arkasında bu yaz 'gurme çadır', oldu.


İskandinav
Gamla Fjósið
1999 yılına kadar kullanımda çok oldu eski bir ahırda inşa edilmiş bu büyüleyici eatery'nın odak etli şebeke üzerinde. Burger büyük değer - zemin biftek sadece arkasında çiftlikten geliyor; veya Volkan çorbası, baharatlı et güveç için gidin. Taş zemin ve kirişler şüpheli cilalı yemek masaları, sandalyeler uyumsuz ve büyük ahşap barakaları neşelenirler.


İskandinav
Randulffs-Sjøhus
Yeni sahipleri 2008 yılında girildiğinde bu olağanüstü eski kayıkhane 1890 tarihleri, ve, onlar bir ruh son 80 küsur yıldır içeride olmuştu bulundu. Alt katta deniz hatıra arasında atmosferik bir restoran ise balıkçıların katta Yatakhaneyi, o bulundu olarak kalmıştır. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, menü balık ağır.


Kafe
Bergsson Mathús
Bu prim, Scandi-basit cafe sizin memleketi bulunan olsaydı, biz burada her gün yemek istediğinizi eminiz. Yemekler özenle monte edilir - sahipleri mevcut taze ürün ve malzemelerle sağlayan övünür.


İskandinav
Slippurinn
Aile sahibi ve işletilen, Slippurinn kez arka limanda yalnız gemileri bakıma eski bir makine atölyesi içinde oturur. Aracı raflar ve eski aparatların birçok tablolar ile, kendi orijinal pozisyonlarına hala - hafifçe serpilir - eski tekne hurda yapılır. Gıda Med parlak tatlar ile bir tutam kesinlikle İzlanda olduğunu.

İzlanda Nerededir Google Mapsta İzlanda


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

İzlanda Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla İzlanda gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,İzlanda tanıtım videosu,İzlanda görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.İzlanda tanıtım filmini izleyin

İzlanda Uçak Bileti Al

İzlanda Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

İzlanda Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, İzlanda Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »İzlanda Uçak Bileti Al »İzlanda Uçak Seferleri » İzlanda Uçak Bilet Fiyatı »İzlanda Thy Uçak Seferleri
Etiketler » İzlanda Uçak Bileti Al   » İzlanda Uçak Seferleri   » İzlanda Uçak Bilet Fiyatı   » İzlanda Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+