Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
İsveç Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

İsveç Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

İsveç Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

İsveç Tanıtımı
Best-in-seyahat-metin
Dondurulmuş çöplükler, şirin evler, bakir orman, kayalık adalar, ren geyiği çobanları ve Viking irfan - İsveç tüm bu ve deli tarzı vardır, çok.
İsveç Tarzı
Bazı açılardan, İsveç ziyaret sağa bir moda ya da ev-dekor dergisi içine yürüme gibi hissediyor. Orada Stockholm sokaklarında hiç sıkıcı kıyafetler vardır, ve evler ve evler ve kafeler ve kamusal alanlarda dekore edilmiş ve ülke genelinde tutulur hangi ile bakım gerçekten ilham verici. Ama İsveç tarzı çok gösterişli asla, biçim ve fonksiyon sıkı ılımlılık, pratiklik, düzen, sade çizgiler ve akıllı tasarım değerlemesi için bilinen bu toplumda bağlantılıdır. Kendi sürümleri için alışveriş ya da sadece çevrenizdeki manzaranın tadını karar olmadığını, bu yerin serin estetik için düşmek için zor değil.

Manzara
Truth İsveç hakkında en iyi şey onun doğal güzelliği, söylenmelidir. Ama gerçekten bu ülkenin takılar takdir, geride şehri terk etmek zorunda. Bu bir ada ya da iki, ya da kuzey çölde bir krallara layık bir patikada yürüyüş ziyaret etmek bir adalar arasında yelken anlamına olsun, sadece tercihlerine bağlıdır - neden hem denemiyorsunuz? Yürüyüş, kamp, ​​bisiklet, kayak, kürek, balıkçılık ve mantar ve çilek aramakla tüm büyük İsveç meşgalelerim ve sadece ülkede herhangi bir yer hakkında gelen eylem almak kolay.

Sami
İsveç'in kuzey kısmı geleneksel göçebe yaşam tarzı ren gütme etrafında inşa edilmiştir yerli Sami halkının, ev sahipliği yapmaktadır. El sanatları, ev ve köyler dahil Sami kültür, ulaşım ve pişirme tarzı yöntemleri, bir ziyaretçi Laponlar da vakit dalmış olabilir birçok şeylerden biridir. Sami ren geyiği kampında bir gece veya iki geçirmek ya da bir dogsledding tur atın: insan bu eşsiz grup hakkında bilgi edinmek için şansını kaçırmayın. Eğer daha sınırlı bir program üzerinde iseniz, bir Sami restoranda bir yemek var ya da hediyelik eşya olarak bazı ev almak için el yapımı Sami doğrama veya deri eşya almak.

Vikingler ve Tarih
Büyük taş gemi ayarları ve mütevazi mezar höyük neredeyse ortaktır; Antik Rune taşları, İsveç'teki tüm parklarda çim dışarı karıştırmak. Duvarlı ortaçağ şehirler ve sahil kaleler gezginler 'devre üzerinde düzenli durak. Viking kalıntıları ve onları çevreleyen hikayeler çok modern İsveç manzaranın bir parçası olan ve bu tarih boyunca yürüyüş konum gibi hissetmek kolay. Aslında, sen.

İsveç'te Yapılacak Şeyler

Müzeler ve Galeriler
Skansen
Dünyanın ilk açık hava müzesi, Skansen ziyaretçiler İsveçliler bir zamanlar yaşamış nasıl bir fikir vermek için Artur Hazelius tarafından 1891 yılında kurulmuştur. Kolayca burada bir gün geçirmek ve hala (fiyatlar ve kapanış saatleri yıl süresine göre değişir unutmayın) tüm göremiyordu.


Müzeler ve Galeriler
Vasamuseet
Bazı tehlikeli hesaplamaları iyi huylu yüceltilmesi, Vasamuseet büyük savaş gemisi Vasa ve ziyaretçiler arasında tutarlı bir favori özel yapılmış ev olduğunu. Gemi ve uzun boylu 48.8m bir kuyruklu 69m, bu 10 Ağustos 1628 tarihinde ilk seferine yola İsveç taç gururu oldu.


Müzeler ve Galeriler
Jamtli
Jamtli, şehir merkezine 1km kuzey kaçırmayın. Bu birinci sınıf bir bölgesel kültür müzesi, aileleri ile de son derece popüler olan (Stockholm la Skansen à) bir açık hava müzesi parkı birleştirir. Açık bölümünde, 19. yüzyıl dönem kostümleri giyen kılavuzları alanın gelenekleri açıklamak ve sağım, pişirme, çim kesme ve daha fazla ziyaretçi katılımı teşvik ediyoruz.


Müzeler ve Galeriler
Gammlia
Müzeler, bu kümenin merkezinde Sami fotoğrafları içerir ve kesinlikle muazzam kayaklar-through-yaş toplanması dahil iyi sunulan sergi, bugün Umeå tarih öncesi çağlardan ilin tarihinin izlerini mükemmel Västerbottens Müzesi, bir (5200 yaş) Dünyanın en eski kayak.


Piyasalar ve Çarşılar
Jokkmokk Kış Pazar
Kral Karl XI piyasaları, vergileri artırmak Hıristiyanlığı yaymak ve göçebe Sámi üzerinde daha fazla kontrol uygulamak için Laponlar kurmak gerektiğini hükmetti zaman 1605 yılından bu yana güçlü oluyor - Bu yılda bazı 30.000 insanları çeken, kendi türünün en eski ve en büyüğüdür.


Müzeler ve Galeriler
Röda Sten
Dev Älvsborgsbron yanında feshedilmiş, graffitied güç istasyonu, işgal Röda Sten İsveç'in en beğenilen sanat merkezlerinden biridir. Onun dört cesur katlı eve sinirli İsveçli fotoğraf New York ses kurulumlar kadar geçici sergiler, herhangi bir sayı vardır.
Müzeler ve Galeriler
Ájtte Müzesi
Bu aydınlatıcı müze Sami kültürüne İsveç'in en kapsamlı giriştir. Merkezi bölme, her biri farklı bir tema ile ilgili gelen 'ispitleri' yayılan izleyin - geleneksel kostüm, gümüş ve 400 yıllık büyülü boyalı Şamanların davul, kurbanlık sitelerin kopyaları ve çeşitli kullanımlarını ve önemini açıklayan bir diyagram organlarını ren geyiği.


Tarihi
LKAB Demir Cevheri Madeni
Kiruna dünyanın en büyük demir cevheri yatağının, toprağa 4km varlığını borçludur. Devletin işlettiği maden şirketi LKAB başlangıçta açık çukurlar aracılığıyla mayınlı, ama yeraltı tünel için 1960'larda açık, eylem şimdi yüzeyinin altında 914m olur.


Müzeler ve Galeriler
Sveriges Järnvägsmuseet
Türünün, Gävle'nin eski motor döken içindeki ulusal demiryolu müzesi, en iyi müzelerinden biri renkli görüntüler ve ilginç gerçekler bir dizi İsveç'te demiryolu tarihinin izlerini.


Müzeler ve Galeriler
Länsmuseum Gävleborg
Ilçe müze, Länsmuseum Gävleborg, güzelce yeniden oluşturulan oturma odaları ve shopfronts ile, tarih öncesi modern zamanlarda 'altın çağ' (19. asır), çağlar boyunca bölgesel kültürü üzerinde sergiler tasarladı, anahtarın yaşam öyküleri Gävle'nin tarihinin rakamları ve multimedya büyütme.


Abideler
Atoklimpen
Sami kültürü ile ilgilenen herkes için, Atoklimpen (1006m), göçebe toplumun ilk günlerinden beri kutsal ve ibadet nesnesi olarak kabul edilmiştir batısında Tärnaby bir monolitik, çıplak dağ 35km ziyaret için yol dışına giderek değer.


Müzeler ve Galeriler
Hälsinglands Müzesi
Hälsinglands Müzesi bölgeden geleneksel boyalı mobilya ve kostümleri ile yeniden oluşturulan yazlık iç dahil olmak üzere yerel tarih, kültür ve sanat kapsar.


Müzeler ve Galeriler
Värmlands Museum
Ödüllü ve yaratıcı Värmlands Müzesi kitaplığında yakın (şimdi çok hoş bir park haline dönüştürüldü) Sandgrundsudden üzerinde. Onun duyusal görüntüler müzik, nehir, orman ve tekstil dahil olmak üzere şu zamanlarda, Taş Devrinden yerel tarihini ve kültürünü kapsar.

İsveç Nerededir Google Mapsta İsveç


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

İsveç Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla İsveç gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,İsveç tanıtım videosu,İsveç görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.İsveç tanıtım filmini izleyin

İsveç Uçak Bileti Al

İsveç Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

İsveç Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, İsveç Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »İsveç Uçak Bileti Al »İsveç Uçak Seferleri » İsveç Uçak Bilet Fiyatı »İsveç Thy Uçak Seferleri
Etiketler » İsveç Uçak Bileti Al   » İsveç Uçak Seferleri   » İsveç Uçak Bilet Fiyatı   » İsveç Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+