Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
İsrail Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

İsrail Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

İsrail Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

İsrail Yapılacak Şeyler

Binlerce yıl geriye uzanan bir geçmişi olan bir ülkede, bu ziyaret nereden başlayacağınızı bilerek zor olabilir: İsrail Müzesi'nde Dead Sea Scrolls bir bakış bir aydınlatıcı bir deneyim, ama (eski de kafede bir sabah whiling olarak, çok eski) Jaffa biraz daha besleyici olabilir. İsrail'in en önemli turistik mekanlara bir toparlama önemli tarihsel olanlar bazı yanı sıra şehir olayları içerir.

1.. Tel Aviv-Yafo

Fotoğraf: Anthony Grant

Tel Aviv New York Amerika Birleşik Devletleri ne İsrail'e: kendi ticari kalbi ve. kültür merkezi 1909 yılında kurulmuş olması, pek çok şehirde sadece yüzyıllar başlayan dünyanın bir parçası olarak bu gülünç genç yapar, ama bin önce. Tel Aviv'in iç içedir modernite aksine, Jaffa (Yafo) eski şehir bile önce muhtemelen kutsal zamanları ve izleri kökleri.

 

2. Kudüs (Eski Şehir)

Fotoğraf: Gilad Benari

Kudüs İsrail'in resmi başkenti ve üç büyük din için kutsal olan: Hıristiyanlık, Yahudilik ve İslam. İsrail'de en çok ziyaret edilen site ve Yahudiler için kutsal olan bir - - Eski Eski Şehir, Osmanlı dönemine kadar uzanmaktadır ve içindeki Ağlama Duvarı gibi kutsal siteleri içeren taş duvarlar empoze çevrili Kubbet ve Kutsal Kabir Kilisesi .

3. Masada

Fotoğraf: Anthony Grant

Masada çöl kalesi fanatikler, hala Romalılar Masada onların kuşatma parçası olarak inşa surları görebilirsiniz İ.S. 73 yılında Romalılar, ve diğer birçok hatırlatmak için eski bir Yahudi mezhebi, trajik son direniş sahne oldu de mahveder. Yılan Yolu kadar yürüyüş veya teleferik ile 1.300 metrelik zirveye ulaşmak.

 

4.. Ölü Deniz

Fotoğraf nezaket Doron Saar

1.360 metre deniz seviyesinin altında, Ölü Deniz, yeryüzünün en alçak noktasıdır. Onun su bunu mümkün (ve bunu yüzmek tuzlu istemem su ile!) Float kılan bir yüzdürme vererek, okyanusun yaklaşık on kat daha tuzludur.Mineral bakımından zengin suları cilt sorunları olanlar için çok yararlı olabilir.

 

5.. Yad Vashem

Fotoğraf: Anthony Grant

Kudüs'teki Yad Vashem dünyanın en büyük Holokost müzesi ve anıt. 1953 yılında kurulan, ancak daha yeni Holocaust Tarih Müzesi mimar Moshe Safdie tarafından tasarlanan (aynı kompleksinin bir parçası), 2005 yılında açıldı. Onun dramatik merkezi üçgen yapının içinde çok sayıda sergi salonları vardır.

 

 

 

 

 

6.. Israel Museum

Fotoğraf: Anthony Grant
Kudüs'te bulunan bu İsrail'in en büyük kültürel karmaşık ve birçok hazineler arasında Dead Sea Scrolls, dünyanın bilinen en eski İncil el yazmaları, sayar.Billy Rose heykel bahçesi Picasso ve Rodin gibi isimlerin eserlerini içeriyor.Doğu Kudüs'teki Rockefeller Arkeoloji Müzesi de İsrail Müzesi'nde bir parçasıdır.
 

7. Caesarea Milli Parkı

Fotoğraf: Anthony Grant
Yarım Tel Aviv ve Hayfa arasında, Caesarea İsrail'in en parlak arkeolojik hazinelerinden biridir. Bu Caesar Augustus noktasını adanmış Herod Büyük, bazı 2,000 yıl önce inşa edildi. Roma ve Haçlı dönemlerine ait kalıntılar muhteşem deniz manzarası ile çerçeveli ve restore edilmiş eski bir amfitiyatro şimdi yaz konserler için kullanılır.

8. Galilee

Fotoğraf: Anthony Grant
Galilee ayrılmaz İsa Mesih'in yaşam ile bağlantılıdır, özellikle Celile Denizi (Kinneret Gölü) ve Yahudiliğin dört kutsal kentlerinden iki, Tiberias ve Safed, bu yemyeşil kuzey bölgesinde yer almaktadır. "Bir toprak süt ve bal akan" ifadesi tarihi yerler ama çok tarımsal bol ve büyük konaklama seçenekleri çok, değil sadece doludur bölge için çok apt.
 

9. Eilat

Turizm izniyle İsrail Bakanlığı
Eilat, Kızıldeniz, İsrail'in sahil mükemmel olduğunu. Kudüs'teki kutsal yerlere ve başka ziyaretler tarihin ağır bir duygusu ile terk ederse, bronzlaşma su sporları ve rigueur yunuslar ile yüzme olduğu yerde, burada tüm kapalı darbe.

10. Bahai Bahçeleri, Hayfa

Bahai Uluslararası Topluluğun izni ile yeniden
Mount Carmel kuzey yamaç yukarı uzatmak 19 teraslar geniş bir merdiven boyunca fan "Hayfa asılı bahçeler". Merkezi Teras Bab altın kubbeli Shrine, Bahai inancının merkezi bir figür evler. Bu muhteşem bahçeler UNESCO'nun Dünya Mirası Listesi'nde.
 
Parklar ve Bahçeler
Agamon HaHula1990'lı yıllarda, Hula pamuk alanları artan fıstık dönüştürülmüştür - burada toprak idealdir ve İsrail Bamba, İsrailli çocukların en sevdiği abur cubur üretmek için fıstık büyük bir kaynağı ihtiyacı var.

Parklar ve Bahçeler
Coral Beach Nature Reserve
Uzakta Taba Rd kalabalık şehir merkezinden, bu korunmuş plaj kadar Eilat en iyisidir. Taşlık mercan üzerinde 100 türleri ve balık 650 tür ile, doğa rezerv de snorkellers için bir ütopyadır. Eğer şamandıralar ile işaretlenmiş birçok sualtı yollar takip edebilirsiniz nerede bir ahşap köprü, (uzunluğu 1km boyunca olan) resif başlangıcına kıyıdan yol açar.

Abideler
Makhtesh Ramon
İsrail küçük bir ülke olmasına rağmen, Makhtesh o büyük hissediyor bir yerdir. İşte çöl manzara açılır ve size Arizona olduğunu düşünme için affetmiş olabilir. Makhtesh, derin 300m 8km genişliğinde ve 40 km uzunluğunda ve renkli kumtaşı, volkanik kaya ve fosilleri bulunmaktadır.

Mimari
Western Wall
Western Wall inşaatçılar bir gün kendi mütevazı yaratılış Yahudi halkı için en önemli dini türbe haline olacağını anlayabildim asla. Bazı 2000 yıl önce inşa edilmiş Nitekim, İkinci Tapınak durdu bunun üzerine, sadece Tapınak Dağı dış kısmını destekleyen bir istinat duvarı oldu. (İkinci Tapınak 520 M.Ö. inşa edilmiştir.

Abideler
Kubbet
Tapınak Dağı taç mücevher Rock altın kaplama Dome, kalıcı kentin sembolü ve dünya üzerindeki en fotoğraflanan binaları şüphesiz biridir. Adından da anlaşılacağı gibi, kubbe Müslüman ve Yahudi inançlara hem de kutsal taş levha kapsar.

Parklar ve Bahçeler
Ein Avdat Milli Parkı
Çölün sıcak bucaksız buzlu su havuzu, kanallar karmaşık bir ağ üzerinden akış suları ile beslenir - Ben-Gurion'un mezarı 50 den az, Ein Avdat National Park, doğanın bir ucube. Yumuşak beyaz tebeşir ve kavak ağaçları dik, sarma, uçurumun hakim, havuz inanılmaz sahne aracılığıyla kolay bir yürüyüş ile ulaşılır.Diğer
Timna Park
Eilat yaklaşık 25km kuzey, Timna Park dünyanın en eski bakır madenlerinden birinin sitedir. Park eski maden ocaklarına, 5. yüzyılda M.Ö. Mısırlılar tarafından kazılmış bazı noktalı, ama aynı zamanda jeolojik fenomenin bir harikalar içerir.

Doğa ve Yaban Hayatı
Yotvata Hai-Bar Tabiatı
Eilat 35km kuzeyinde bulunan Koca, Yotvata Hai-Bar üreme İncil'de belirtilen yabani hayvanların grupları, yanı sıra diğer tehdit altındaki türler kurmak için oluşturuldu. 1: Rezerv üç bölümden oluşmaktadır.

Sanat, Kültür ve Edebiyat
Fransa Darülaceze de Notre Dame
Kim, 1884 yılında Fransa Darülaceze de Notre Dame bina hakkında ayarladığınızda Roma Katolik Assumpionist Babalar aklında ne vardı biliyor.

Diğer
Kral David'in Tomb
Bir Haçlı yapı ölümünden sonra iki bin yıl dikilen, Kral David'in Mezarı küçük bir gösteri sunar. Dahası, sitenin özgünlük son derece tartışmalıdır - olabilirlik David orijinal Mt Zion, David City doğusundaki tepenin altında gömülü olmasıdır.

Mimari
St Mark Şapeli
Saygıdeğer St Mark Chapel üyeleri yaklaşık 200 sayı Kudüs, Süryani Ortodoks cemaatinin ev sahipliği yapmaktadır. (Iki milyon merkezi Hindistan'da Malahar olan kimi, sadece yaklaşık üç milyon dünya çapında vardır.

Piyasalar ve Çarşılar
Mahane Yehuda Market
Kudüs hayatın her kesiminden kalabalık Mahane Yehuda Market, ilk kez ziyaretçi ve kent sakinleri için bir pazarlık market için büyüleyici bir gösteri bütünleşmektedir. Dar, özenle korunan girişinde sıkmak ve taze meyve, yağlar, fındık, sebze ve başka yetiştirilen ya da İsrail topraklarına çekilen hemen her şey ile dolu bir pazar dalmak.

Sanat, Kültür ve Edebiyat
Burnt House
Yahudi Mahallesi'nin daha ilginç yerlerinden biridir Mahallesi'nde Café altında bulunan Burnt House, olduğunu. Burada bulunan birçok Roma sikke ile kanıtlandığı gibi, yüzyıllar boyunca enkaz altında kalan ve sadece son zamanlarda kazılan ev, geri Roma dönemine kadar uzanır. Romalılar meşale (evin dolayısıyla adı) şehri koyduğunuzda MS 66 yılında yıkıldı.

İsrail Nerededir Google Mapsta İsrail


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

İsrail Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla İsrail gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,İsrail tanıtım videosu,İsrail görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.İsrail tanıtım filmini izleyin

İsrail Uçak Bileti Al

İsrail Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ


 

 

İsrail Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, İsrail Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »İsrail Uçak Bileti Al »İsrail Uçak Seferleri » İsrail Uçak Bilet Fiyatı »İsrail Thy Uçak Seferleri
Etiketler » İsrail Uçak Bileti Al   » İsrail Uçak Seferleri   » İsrail Uçak Bilet Fiyatı   » İsrail Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+