Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
İran Gezi Rehberi ve tanıtım filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

İran Gezi Rehberi ve tanıtım filmi İZLE-VİDEO

İran Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

İran'ı Tanıtımı
Seyahat Uyarısı İngiltere Dışişleri ve Commonwealth Office Afganistan sınırında, Irak sınırının 10km 100km içinde çevrilevilebilecekleri ve ziyaret etmeden önce danışmanlık kontrol etmek için tüm seyahat karşı tavsiye , sizin ilgili ulusal hükümeti ile kontrol ediniz.
Bir yolculuk İran ciddi bir imaj sorunu olan bir ülke katmanlarını soymaya için bir şans. Kalıplaşmış ötesinde oldukça olması algılanan olandan, ne için görülen umutsuz bir ülke deneyim olacak. Eğer gibi şehirlerde seyahat olsanız Esfahan veya Tebriz Zagros Dağları, İran Merkez veya çevresinde çöller Kerman , gerçek İran ortaya çıkacak. Bu antik çöl zafer bir ülkedir Persopolis bugünün trafik tıkanmış dinamik günümüze yanında var Tahran'da . Özünde bir eski ve sofistike kültürü içinde yaşayan sıcak ve büyüleyici insanlar bir ülke keşfedeceksiniz. İran'ı kucaklamak ve İranlılar sizi kucaklamak için izin - deneyimleri en paha biçilemez.

Gitmek için hazır mısın?

Bu turlar ve aktiviteler kolay bunu yapmak:

Özbekistan, Türkmenistan ve İran üzerinden olağanüstü bir yolculuğa çıkmak
11 gün içinde İran'ın iyi bakın
15 günlük bir maceraya İran kalbine olsun

İran Yapılacak Şeyler

Diğer
Khoshbin Restaurant
Tiny, no-fırfırlar Khoshbin otantik Gilaki (Gilan bölgesinden yiyecek) öğle yemeği için hızlı ciro tablolar üzerine tıkmak Tehranis, arasında bir kurumdur.


Tea Rooms
Azari Geleneksel Teahouse
Bir gayri resmi toplum merkezi olarak kullanmak halk ile popüler kalır çünkü Rah-Ahan Sq üzerinde olduğunu ve Valiasr batı tarafında bu güney Tahran 'kahvehane' restore tren istasyonu, yaklaşık 250m kuzey harika atmosfer . Dizi (6 US $ tüm kadar) ve Kashk-e bademjan (patlıcan kızarmış ve püresi ve kalın kesilmiş sütün suyu ve nane ile servis; US 3 $.


Diğer
Shater Abbas 1
Açık mutfak hareketli ve çalışkan Garsonlar bu uzun soluklu sevdiğiniz popülerlik kanıtlamak. Sokaktan girin, bodrum içine merdivenlerden iner ve neşeli kontrol masa örtüsü bürünmüş büyük tablolardan birini iddia - ödülünüz şehirdeki en iyi Kababs olacaktır.


Tea Rooms
Abbasi Hotel Teahouse
Otelin avlusunun arka ayarı bir zevk olduğunu ve halk kül-e reshte yemeye buraya akın zaman, 6:00 sonra bir garson dikkatini çekmek için şarkı başlamak gerekebilir ise (fasulye ve sebze ile şehriye çorbası; US $ 4.50) , bu çabaya değer.


Tea Rooms
Sofrakhane Sonati Ebrahimabad
Bu gizli, inanılmaz yenilenmiş 640 yaşındaki eski hamam son daha birbirinden muhteşem üç kubbeli odaları ile atmosfer harmanlar. Yerel özel pichag qeimeh (ihale kuzu, doğranmış badem, karamelize soğan ve safran ile telli rafadan yumurta) incelik ile pişmiş ve lezzet dolu, küçük porsiyonlar halinde olsa edilir.


Tea Rooms
Hezardestan Geleneksel Teahouse
Hezardestan İran'ın en güzel çayevi-restoranlar biridir. Halılar, Semaverler, antika qalyans, minderler ve ahşap banklar ferdosi en Shahnamah sahneleri ile süslenmiş duvarları ile çevrilidir. Canlı müzik çoğu gece var, müdür akıcı İngilizce konuşuyor ve gıda vejetaryen olanakları da dahil olmak üzere oldukça iyidir.
Diğer
Delta Sofrakhane Sonati
Bu keyifli neotraditional çekilme dışında ayrı merdivenleri kullanarak özellik Delta restoranın altında yatıyor. Çay (1 ABD $) seramik Lalejin saksılarda geliyor, kadınların yersiz dikkat çekmeden halı yatak-koltuklarda qalyan duman ve tavuk 'biriyani' yanan bir plaka geliyor.


Diğer
Chelokababi Tavakol
Herhangi backpackers olsaydı, bu, backpacker buluşma yeri olacaktır. Mükemmel değer İran gıda biraz gitti-to-tohum oluyor atmosferik bir kez grand eski hamam servis edilir. Büyüleyici sahibi Ali Rahban, biraz Dudley Moore gibi görünüyor iyi İngilizce konuşuyor ve vejetaryenler için patlıcan lezzetleri kadar gıdıklayan.


Tea Rooms
Seray-e Mehr Teahouse & Restaurant
Bu Bazar-e vakil dolaşıp sonra bulmak için bir şans eseri bir yerdir. Saray-e Moshir Bazar arkasında küçük bir kapıdan uzak gizli, iki seviyeli bir çayevi lezzetli sık küçük bir menü (dizi, kubideh, zereshk polo düşünüyorum) ve oturup, yemek ve yudum çay için hangi nefis rahat bir atmosfere sahiptir.


Diğer
Baliq
Balık, balık, balık. Taze bütün balık, balık Kababs, ABD $ 3 salata bar, tavan balıkçı ağları, tablolar ve hatta balık şekilli hediyelik kalemler arasında küçük akvaryumlarda balık köfte toplar. Standartlar cazip dekor log-ve-halat sandalye ve su ile damlatmalı bir mağara duvar içerir, mükemmel. 35m Sina St bir Rahnamae-Golshahr Savari (US $ 0.50) üstümden


Tatlılar
Fereni Hafez
Bir öğleden sonra ya da yemek sonrası aperatif için burada yol yapmak eğer iyi bir şirket olacak - yerliler birçok aile mutlu olmak için ev tatlı şeyler kapları alarak, fereni onların düzenli düzeltmeleri almak için bu yere akın ediyor. Bir lokma, ve hemen neden fark edeceksiniz. 'Dondurma Hafız'ın' işareti ve sokakta yemek insanlar için bak.


Diğer
Sofrakhane Sonati Derviş
300 yıllık kubbeli odası gemi tekerlekleri ve fenerler asılı olarak, Derviş uzak Gürgen en ilginç restoran tarafından ... bunu bulabilirsiniz. Menüler sınırlı ama Kababs superlatively etli. 09:00 çoğu akşamları etrafında akıcı Romence artı biraz İngilizce bilen sahibi-yöneticisi Ahmet Morshe, canlı geleneksel Fars müziği var.


Asya
Muson
Uzun süren Muson hala şehrin en iyi modern Asya gıda için haklı bir üne sahiptir. Suşi çok sıcak olmasa ücret, Tay köri Çinli noodlelarında değişmektedir. Bu, akıllı sofistike, nispeten pahalı ve çok 'yeni Tahran' var - menüler sadece İngilizce geliyor. Kitap öncesinde.

İran Nerededir Google Mapsta İran


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

İran Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla İran gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,İran tanıtım videosu,İran görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.İran tanıtım filmini izleyin

İran Uçak Bileti Al

İran Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZİran Gezi Rehberi ve tanıtım filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, İran Gezi Rehberi ve tanıtım filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »İran Uçak Bileti Al »İran Uçak Seferleri » İran Uçak Bilet Fiyatı »İran Thy Uçak Seferleri
Etiketler » İran Uçak Bileti Al   » İran Uçak Seferleri   » İran Uçak Bilet Fiyatı   » İran Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+