Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Gürcistan Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Gürcistan Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Gürcistan Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Gürcistan Tanıtımı
Seyahat Uyarısı İngiltere Dışişleri ve Commonwealth Office Gürcistan'ın bazı bölgelerinde seyahat karşı ve başkalarına gerekli olmayan seyahat karşı tavsiye , sizin ilgili ulusal hükümeti ile kontrol ediniz.
Sublimely tünemiş eski kilise, gözetleme kuleleri ve kaleler onun muhteşem dağ manzarası ile süsleyen, Gürcistan dünyanın en güzel ülkelerinden biri olmak zorundadır. Bu (bazı kentlerin drabber, Sovyet yapımı sektörleri hariç) insan eli kadar doğa bu geliştirilmiş olan bir yerdir. Sonunda Sovyet sonrası iç çekişme ve bunun arkasında ekonomik durgunluk koyarak, Gürcistan şimdi turizm potansiyelini geliştirmek ve güvenli ve seyahat için kolayca erişilebilir onun mekanlarına dizi yapıyor. Tüm bütçeler için konaklama çekici ayak, at veya araç hızla genişleyen tarafından keşfetmek için ülke ve fırsatlar çapında kullanılabilir hale gelmektedir.

Outrageously güzel şehirlerinden Svaneti ve Kazbegi için Kafkas dağlarında Batum , bir eğlenceyi seven tropiklere kasaba Karadeniz sahil şeridi, Georgia. doğal çeşitli doludur Tiflis , sermaye ve şimdiye kadar büyük bir şehir, çağın atmosferi var eski Avrasya kavşak, ama aynı zamanda Avrupa tarzı gece kulüpleri ve göz alıcı yeni mimarisi ile bir 21. yüzyıl şehir. Gürcistan'ın derinden karmaşık geçmişi o gelen etkilerin büyüleyici bir kokteyl verdi Türkiye , Rusya mimarlık ve sanat harika bir mirasa sahip, ötesinde, İran, Orta Asya ve. Ama bugün Gürcistan görünüyor Avrupa'daki geleceği için ve üç Kafkasya ülkelerinin atmosferde en çok Batılı.

Belki de en büyük hazine Gürcüler kendileri olduğunu: hayatın tadını en sıcak, gururlu, ruhlu yüksek kültürlü, takıntılı misafirperver ve uzman. Bu konuk bir nimet olarak kabul edilir bir ülkedir. Bol yerel şarap, serbestçe akar tabloları gayet iyi gıda ile yüklüdür ve size karşılama sıcaklığını tarafından memnun olmaktan asla.

Gürcistan'da yapılacak Şeyler
Müzeler ve Galeriler
Güzel Sanatlar Müzesi
Tavisuplebis Moedani kuzeydoğu köşesinde Güzel Sanatlar Müzesi, kapsamlı bir, sadece kapalı ise birkaç yüzyıl Gürcü sanat ve metal işçiliği ve underwhelmingly sunulan depo M.Ö. 20. yüzyılın sonlarında kadar.

Diğer
Kolkheti Milli Parkı
Bu 285 sq km milli park sahil şeridi ve sulak alanların kuzey ve Poti güneydoğusundaki üç ayrı alanı kapsamaktadır. Bu, ziyaretçilerin en çok ilgi geniş kuş nüfusu sayesinde Lake Paliastomi, odaklanmış güneydoğu alanı bulunuyor. 190'dan fazla türü parkta görüşlü olmuştur.

Müzeler ve Galeriler
Etnografya Açık Hava Müzesi
Etnografya Açık Hava Müzesi yaklaşık 3 km ötesinde, ve Vake Park, yokuş yukarı. Gürcistan dört bir yanından yaklaşık 70 geleneksel, çoğunlukla ahşap evler Bu koleksiyon iyi manzaralı ormanlık bir yamaca yayılmış, ve keyifli bir ziyaret yapar.

Diğer
Metekhi Kilisesi
En az iki kez yabancı fatihler (1226 yılında Jalaledin ve 1522 yılında Persler) İslam (çok direndi ve nehre fırlattı) için Gürcü nüfusun zorla dönüşümü için köprü kullanılır. Köprü artık Metekhi Kilisesi ve Kral Vakhtang Gorgasali bir 1960 atlı heykeli görebilirsiniz yukarıda kayalık üzerinde bir sur tarafından kontrol edildi.

Diğer
Alaverdi Cathedral
Alaverdi Katedrali, Telavi 20km kuzeybatı, Kakheti ana ruhani merkezi ve yerel halk için büyük bir gurur ve sevgi kaynağı olduğunu. Dış klasik Kakhetian kiliselerinin tipik görkemli yuvarlak kemerli ancak minimal dekorasyonu ile orantılı.

Askeri
Narikala Fortress
(TV kulesi neyse, gelene kadar) şehir siluetine hakim, Narikala Fortress Tiflis'in savunma berraklığı eski bir semboldür. Kale duvarları bir Fars kalesi çeşitli dönemlerde, 4. yüzyıldan itibaren erken gelen tarih.Dini
Sioni Cathedral
Katedral aslında 6. ve 7. yüzyıllarda inşa edilmiş, ama o güney revak inkar edilemez bir perişan 1990'ların müteahhit işi olmasına rağmen zaman, gelen hangi bölümü söylemek zor olduğunu pek çok kez yıkılmış ve yeniden inşa edildi. Güney şapel inşa edilmiş ve kubbe 1657 yılında restore edilmiş olsa ne görmek, ağırlıklı olarak 13. yüzyıl.

Müzeler ve Galeriler
Gürcistan Müzesi
Tavisuplebis Moedani, neredeyse zıt Tavisuplebis Moedani metro istasyonuna Rustaveli boyunca Kuzey Gürcistan Müzesi, Gürcistan'ın en müzesidir. Ana Odalar Sovyet işgali ile ilgili bir bölüm ve 1 bir sergi de dahil olmak üzere, Gürcistan'ın tarihini kapsamaktadır.

Müzeler ve Galeriler
Stalin Müzesi
Gürcistan'da Muhtemelen en ilginç müze, Stalin Müzesi hafifçe dini hava yayıyor etkileyici bir 1957 yapıdır. Ziyaretin Stalin'in ebeveynler hayatının ilk dört yıl boyunca yaşadığı tek oda kiraladı küçücük ahşap ve kerpiç ev içerir.

Kale, Saraylar & Köşkler
Batonistsikhe Castle
Telavi, Batonistsikhe Kalesi'nin ana mimari ve tarihi özelliği Kral Archil II Telavi Gremi onun ikamet aktarıldığında inşa 17. ve 18. yüzyıllarda Kakhetian kralların ikamet oldu. Kale sahası içindeki 1660'larda inşa ve doğmuş ve burada öldü Erekle II tarafından inşa edildi-Fars tarzı saray.

Rus
Dzveli Sakhli
Bir twist - - tüm Gürcistan üzerinden aşağı nehir tarafından, geniş 'Old House' otantik yemekler sunan, şehirdeki en iyi yerlerden biridir. Mükemmel Gürcü müzik ve tam bir akşam eğlenmek için zaman küçük gruplar için ideal bir uzun ziyafet tablolar vardır ana yemek salonu, dans sık sık var.

Kitaplar
Geoland
Gürcistan'ın en iyi harita tedarikçisi Geoland Sovyet askeri A3 yaprak başına 5 GEL de 1:50,000 sayfaları (mevcut en iyi topografik ve yürüyüş haritaları), artı kendi mükemmel 1:250,000 haritalar altı yapraktan (30 GEL her biri), Georgia kapsayan ve satıyor 1:650,000 ülke yol haritası (30 GEL). E-posta ile ofis veya mertebede bu haritaları satın alabilirsiniz.

Müzeler ve Galeriler
Dadiani Müzesi
Dadiani ailesinin (Samegrelo eski efendileri) ait saray, Zviad Gamsakhurdia kuzey ucunda ötesinde bir park 500m 19. yüzyıllar 17. bir kale gibi bina, şimdi Dadiani Müzesi. En sıradışı sergi bir Dadiani ve Napolyon'un kardeşi soyundan arasında 19. yüzyıldan kalma bir evlilik yoluyla edinilen Napolyon Bonapart'ın üç bronz ölüm maskeleri, biridir.

Gürcistan Nerededir Google Mapsta Gürcistan


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Gürcistan Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Gürcistan gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Gürcistan tanıtım videosu,Gürcistan görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Gürcistan tanıtım filmini izleyin

Gürcistan Uçak Bileti Al

Gürcistan Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

 

Gürcistan Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Gürcistan Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Gürcistan Uçak Bileti Al »Gürcistan Uçak Seferleri » Gürcistan Uçak Bilet Fiyatı »Gürcistan Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Gürcistan Uçak Bileti Al   » Gürcistan Uçak Seferleri   » Gürcistan Uçak Bilet Fiyatı   » Gürcistan Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+