Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Güney Afrika Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Güney Afrika Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Güney Afrika Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Dünyadaki her ülke bazı çeşitlilik gösterir, ancak Güney Afrika , Cape waddling penguenlerin Limpopo Nehri'nde su aygırları uzanan, bazı dayak alır. Bu fotoğrafçılar kendi zoom lens sallamak daha arazi fazla türleri ile, dünyanın en epik kıtasının güney ucunda yerini yakışır. Issız Kalahari, Zeytinlik Namakwa adlı bahar senfoni, ikonik var Table Mountain ve Cape Point, Kruger Ulusal Parkı çalışıyor 'un yaban hayatı saplı savan (ünlü aslan-manda-timsah savaş YouTube'da 40 milyondan fazla kez izledim sahne) ve, Ülkenin doğu yoluyla ve içine Lesotho , Drakensberg . KwaZulu-Natal yalnız 'nin iSimangaliso Sulak Park zebralar ve yunuslar hem çeken, beş farklı ekosistemleri vardır.

Eğer yaban hayatı başka türlü ilgileniyorsanız, üzerindeki gece kulüpleri vurmak Cape Town bir ilçe Shebeen (lisanssız bar) içinde 'nin atlama Uzun St veya örnek Afrika homebrew. Bunun tüm yansıtmak için zamanı geldiğinde, deniz ürünleri üzerinde bunu yapmak Garden Route , köri Durban 's Indian Alanı, bir cızırtılı Cape Malay tabak, ya da çölde bir braai (mangal) - tarafından üretilen pinotage bir şişe eşliğinde dışında eski şarap endüstrisi Avrupa'da .

Güney Afrika yolcuları 'kara elmas' (orta sınıf siyah halk) artışa rağmen, ırksal eşitsizlik burada devam, gerçeğine kayıtsız kalması için tabii ki, bu imkansız. Siyah ve renkli ilçeleri gibi yakın ülkelerden ekonomik mülteciler nedeniyle korkunç bir HIV / AIDS oranı ve yabancı düşmanlığı gerilimler gibi sorunlarla karşı karşıya.

Bununla birlikte, Güney Afrikalılar en iyimser misafirperver ve mizahi halk bazıları ('günaydın' size Molo diliyorum Khayelitsha çocuklar için, bu toprak yollarda güvenli araç size kırsal kuzeyde çiftçilerden, her yerde karşılaşacağınız vardır Xhosa in).

Gitmek için hazır mısın?

Bu turlar ve aktiviteler kolay bunu yapmak:

Güney Afrika, Namibya ve Botsvana klasik kara yolculuğa çıkmak
Kruger çağrı, Güney Afrika'nın en büyük oyun parkı Cevap
Nairobi Cape Town bir ömür boyu gezi Discover Afrika'nın kalbi
Büyük beyaz köpekbalıkları ile şnorkel
Güney Afrika'da Yapılacak Şeyler

Doğa ve Yaban Hayatı
Meerkat Adventures
Bu eşsiz yaban hayatı karşılaşma çok seyahat edenler tarafından tavsiye gelir ve iyi gezi vurgulamak olabilir. Tutkulu doğacı Devey Glinister De Zeekoe Farm, Oudtshoorn 9km batısındaki gündoğumu deneyim çalışır. Sevimli hayvanlar tutkusu onun eşsiz mirket deneyim yoluyla parlayan geliyor.


Diğer
Genadendal Misyon İstasyonu
Greyton Bazı 5km batı Genadendal, Cape Town sonra kolonideki en büyük yerleşim 1738 ve kısa bir süre için kurulan Güney Afrika'da eski misyon istasyonu bulunmaktadır. Şimdi 3500 bir nüfusa sahiptir. Eğer Kilise Sq etrafında ulusal anıtların küme varmak kadar Rte 406 köye girerek, Main Rd baş aşağı.


Müzeler ve Galeriler
Apartheid Museum
Ayrımcılık ve baskının Güney Afrika'nın dönemin yükseliş ve düşüş göstermektedir, ve mutlak bir zorunluluktur-görmek olduğunu. Müzenin bir apartheid sisteminin mimari ve uygulama içine ürpertici fikir, hem de demokrasiye karşı mücadelenin ilham hesaplarını sağlamak film, metin, ses ve canlı hesaplarını kullanır.


Pub Food
Halfway Evi
1872 bu sulama delik kalma, kelimenin tam anlamıyla, Kimberley adlı elmas-ve-içecek tarihini içinize çekin. Bu dünyanın tek ata barı olabilir; Rodos'un alışkanlığı kopyalama, yerliler bazen toparlanın ve bir bira için üzerine binmek.


Diğer
Ghost Tours
Elmas kazma ve Anglo-Boer çatışma onun geçmişi göz önüne alındığında, Kimberley 168 perili evler, hayaletler ve ruhlar için verimli bir zemin olduğunu. Yerel tarihçi ve öykücü Steve Lunderstedt, Güney Afrika'nın ilk hayalet tur lideri, 20 yıl boyunca şehri keşfetmek olmuştur.


Müzeler ve Galeriler
Dias Museum Complex
Tahıl ambarı, (bazı ilginç akvaryum tankları ile) bir kabuk müze ve yerel tarih müzesi; Bu mükemmel müze Dias posta ağacı, 1786 Hollanda Doğu Hindistan Şirketi (VOC Vereenigde Oost-Indische Compagnie) sulanır yayı içerir. Kompleksin vurgulamak Dias keşif yaptığı 1488 yolculuğunda kullanılan Caravel kopyasıdır.


Şarküteri
Pucketty Farm
Beatrix Potter Jamie Oliver karşılar: göründüğünden çok bu olağanüstü sevimli-cum-gurme karışımı daha var. Büyük değeri gurme ürünlerin büyük bir seçim, artı bir sanat galerisi ve küçük kafe var. (Hayret, hiçbir Bayan Tiggywinkle burada, ama diğer adlandırılmış hayvanlar ilgi zevk). Şirket 18 yıl önce başlayan ve her anlamda organik oldu.


Yiyecek ve İçecek
Boschendal
Çok güzel mimari, yemek ve şarap ile, bu özlü Winelands gayrimenkul ulaşması taşıma gerekir.
Bağ (R35) ve kiler turları (R25) de buna değer; rezervasyon gereklidir.
Şarap ile tarihin bir doz için, malikane kendine rehberli tur alabilir.


Doğa ve Yaban Hayatı
Tenikwa
Birçok kişi tarafından bir gezi vurgulamak değerlendirdiğimizde, bu çitalar ile bazı kaliteli zaman geçirmek için bir şans.
Sakinlerinin çoğunluğu kediler olsa Tenikwa, yaralı veya terk edilmiş hayvanlar için bir sığınak ve rehabilitasyon merkezidir.


Kitaplar
Kitap Lounge
Mervyn Sloman pratik Cape Town'un edebiyat sahnesinin merkezi haline gelmiştir, bu cennet kitapçı, başlıklar, rahat koltukları, basit cafe ve olaylar programı onun büyük seçim sayesinde oluşturmak için yerel booklovers tarafından kutsanarak olmuştur.
Hafta sonu kadar üç görüşmeler veya kitap bir hafta başlattı, genellikle ücretsiz içecekler ve nibbles ve çocuklar için okuma vardır.


Biftek
Güverte
Bahçeleri ve çocuklar için bir tırmanma çerçeve ile, bu Bulgar ait yerel favori menüsü hatta Güney Afrika standartlarına göre doyurucu.
Gözlerin tarak, sepet, plaka, soslar, yanları ve sığır Espetada ve çift katlı tavuk göğsü gibi promosyonlar da olacak çıkıntı.
Biftek kesim ve ağırlıkları bir dizi gelir ve lazanya ve Burger hafif yemekler olarak sınıflandırılır.

Sanat ve El Sanatları

Güney Afrika Nerededir Google Mapsta Güney Afrika


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Güney Afrika Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Güney Afrika gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Güney Afrika tanıtım videosu,Güney Afrika görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Güney Afrika tanıtım filmini izleyin

Güney Afrika Uçak Bileti Al

Güney Afrika Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Güney Afrika Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Güney Afrika Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Güney Afrika Uçak Bileti Al »Güney Afrika Uçak Seferleri » Güney Afrika Uçak Bilet Fiyatı »Güney Afrika Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Güney Afrika Uçak Bileti Al   » Güney Afrika Uçak Seferleri   » Güney Afrika Uçak Bilet Fiyatı   » Güney Afrika Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+