Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Guernsey Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Guernsey Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Guernsey Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Guernsey

Onlar oluştururken Kader iyi bir gün yapıyorduk Channel Islands . Fransız anakaradan dilimlenmiş ve denize ustaca dağılmış granit Bu levhalar, hafif macera ve küçük keşifler dolu. Nefis sahilleri, güzel limanlar ve unutulmuş, gölgeli yolları ile, onların ilginç anakronizmleri size şaşkın ve saatlerce eğlendirecek. Sadece 8 kilometre mesafede yerlerde Fransa'da , belirsiz bir tropikal hissediyorum burada var. Hayat daha yavaş bir hızda yaşanır, gelgitler ve sis programları etkilemez, ve planlar bazen sadece değiştirmek zorunda - vererek, hafifçe rastgele bir lezzet gitti. Ve teklik duygusu var, kısmen Fransızca-İngilizce kültürel karışım, aynı zamanda gerçekten farklı bir şey. Bu araba plaka itibaren araç yasakları, bireysel sürprizlerle bir dizi kendini gösteriyor - tüm pastoral İdil ceplerinde dışında oynadı.

İngiliz rağmen, bir Bailiwicks Jersey ve Guernsey yerel şiddetle bağımsız ve yönetilir, ikincisinin daha küçük adalar içeren Alderney , Sark ve Herm . Jersey ve Guernsey , en büyük ve en erişilebilir adaları, mükemmel deniz ve muhteşem sahil kesiminden uzmanım. Onların tatil dünyalar yavaş yavaş latte ve kaplıca yolunda kova ve kürek evrilen, ancak burada bile özetlemeye sakin genellikle hakim. Üç küçük adalar, zaman içinde farklı noktalarda kararli kendine özgü ve görünüşte donmuş, keşfetmek için karmaşık bir katman ekleyin.

Ve böylece küçük adalar için keşfetmek için şaşırtıcı bir miktar var. Surf vurma denizler, kayık sakin koyları, 30 kilometre zamları test çözmek, lüks spa çürümek ve ciddi iyi yemek yiyebilirsiniz, tüm bu bekliyor - büyük ada sadece 9 kilometre uzunluğunda olsa bile. Ve belki de onların boyutu gerçekten onları tanımak için bir duygusu var, birisi en büyük sır size izin sanki bulunuyor. Uyardı - tadı bir kez, bu adalar yavaşça bağımlılık haline gelebilir.
Channel Islands Yapılacaklar
Sanat, Kültür ve Edebiyat
Hauteville House
Victor Hugo 1856-70 Guernsey yaşayan, Napoleon III darbesinden sonra 1851 yılında Fransa'ya sürgün edildi. Olduğu gibi o Sefiller yazdığı coşkulu ev Hauteville House, muhafaza edilmiştir. Tüm eşyalar üzerinde baskılı Hugo'nun büyük-daha-yaşam kişiliği ile, tüm DIY zenginlik - o BRIC brac kendini moda birçok parça bulur.

Müzeler ve Galeriler
Jersey War Tünelleri
Bu büyüleyici, ürkütücü müze İkinci Dünya Savaşı sırasında Kanal Adaları Alman işgali hikayesini anlatıyor. Bu köle işçiler tarafından savaş sırasında hacklendi tüneller ağı etrafında inşa edilen bir yeraltı hastanenin ürkütücü ortamda, içinde yer alır. Sergiler de ses ve ışık gösterileri bol, monte edilir.

Doğa ve Yaban Hayatı
Jersey Hayvanat Bahçesi
Bu ilham verici hayvanat bahçesi yazar ve natüralist Gerald Durrell tarafından kurulmuştur. Vurgusu hayvanların görüntülenmesi hakkında daha tehlike altındaki türlerin korunması olduğunu. Sakinleri maymunlar ve doğal ormanlık çevre etrafında dolaşım lemur, özgürlük dikkate değer bir miktar var. Merkez tehlike altındaki hayvanlar ırkları ve vahşi içine bırakır.


1982 yılında açılan bu keyifli yerde bir İngiliz pub ve bir Fransız bar arasında bir haç. Konaklar ay ve caz geçen Perşembe ikinci Perşembe günü geleneksel İrlanda müziği yaşıyor.

Bistrolar & Brasserie
Au Tire-Bouchon
Cherbourg

Bu keyifli bistro ve şarap barı çok halk ödül iyi değeri tarafından takdir edilmektedir. Bu cam iyi salata, tartines (açık sandviç) şarapların yanı sıra hizmet vermektedir. Yaz aylarında, küçük bir açık teras bir artı.

Tekne & Cruises
Feribot Terminali
Cherbourg

Cherbourg feribot iskelesine araba feribot seferleri vardır.

Deniz ürünleri
La Cale
Cherbourg

Halatlar, kürekler ve diğer deniz malzemeleri güverte bu popüler ve merkezi deniz restoranın ahşap duvarlar. Yaz aylarında meydanında yemek için büyük bir terası var.

Diğer
Le Plouc 2
Cherbourg

Düzenli bir kalabalık rahat, ahşap kirişli yemek salonunda servis temiz kalpli yemek doyurucu Servislerime için iade, burası uğultu tutar. So-ihale-onlar-fall-apart domuz yanakları sahipsiniz.

Gurme
Le Pily
Cherbourg

Genç şef Pierre Marion Cherbourg en iyi restoranı başında bulunuyor. Tatlar dengeleme alınan büyük bir özenle, deniz ürünleri ve et yemekleri canlı bir menü beklemeyin.

Diğer
Taksi
Cherbourg

Tren istasyonu ve feribot terminali arasındaki gündüz yolculuk yaklaşık 10 € maliyeti.

Doğa ve Yaban Hayatı
Cité de la Mer
Cherbourg

Cherbourg art deco transatlantik feribot terminali de yer alan, bu büyüleyici yer 1930'larda inşa edilmiş ve bir akvaryum hem edildi - Avrupa'da derin - ve Fransız denizaltısı kahramanlık için bir vitrin. Bu 1967-1991 hizmet, bir Fransız nükleer denizaltısı, Le zorlu içeri gitmek için tek şans olabilir.

Guernsey Nerededir Google Mapsta Guernsey


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Guernsey Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Guernsey gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Guernsey tanıtım videosu,Guernsey görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Guernsey tanıtım filmini izleyin

Guernsey Uçak Bileti Al

Guernsey Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZGuernsey Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Guernsey Ziyareti

Guernsey Turizm Rehberi

Guernsey'in Eşşiz Güzelliklerini İzle

Guernsey Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Guernsey Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Guernsey Uçak Bileti Al »Guernsey Uçak Seferleri » Guernsey Uçak Bilet Fiyatı »Guernsey Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Guernsey Uçak Bileti Al   » Guernsey Uçak Seferleri   » Guernsey Uçak Bilet Fiyatı   » Guernsey Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+