Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Guam Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Guam Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Guam Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Guam Tanıtımı
Mikronezya en kalabalık adası olarak, Guam alır gibi 'kozmopolit' olarak ilgili, bu yüzden 'gerçek ada kültürü' yoksun saymak Pasifik snobs tutum bir sürü yakalamış. Tabii, Amerikan aksan her yerde vardır (bir adi ABD toprakları ve birçok Guamanian evleri ABD bayrağını) ve eskisi gibi Chamorro dil oldukça yaygın olarak konuşulan değil. Adanın gösterişli duty-free alışveriş ve konaklama merkezi - - Sen Tumon Bay sokak asla Ve eğer o inkar edilemez zaman whelmed-over (veya altında) olacak.

Ama ada kendini retooling sancıları şu anda. Turizm yetkilileri 'Ürün Guam' Japon turistler için bir Pasifik tema parkı olarak bugünkü durumundan tam bir revizyon ihtiyacı (Amerikan etkisi, bu da var) nasıl konuşun. (Uzun çeşitli istilalar ve mesleklere tarafından sahiplenildiğini) Chamorro kültürü her şeyden terfi olduğunda bir gün yerel gıda ve köylerde birçok temel büyüleyici hikayeler üzerinde artan bir odak ile, yakında gelebilir.

Sen, Tumon kaçan Guam iyi kendinizi teşhir ve ardından kelime yayarak biraz yapabilirsiniz. Ada, Mikronezya en büyük, bir veya iki gün içinde keşfetmek için küçük olmasına rağmen. Güney uykulu, tarihi köyler, çarpıcı şelaleler ve bozulmamış plajları kırsal kaleydoskop ile, bir zorunluluk olduğunu görmek. Kuzey ağırlıklı olarak ABD ordusunun Andersen Bankası'ndaki tarafından alınır, ama öyle olsa bile yine de içerir Ritidian Point , sallanan avuç içi, masmavi suyu ve altın kumlar sahip kıyılarının sadece yüce streç.

Yolda, kendi kültürlerini geri çalışıyoruz gururlu halk için sohbet ve dışarıya karşı sıcak ve misafirperver bir tutum ile gerçek bir topluluk ortaya çıkarmak olacak.

Guam Yapılacak Şeyler
Askeri
Umatac
Bu bozulmamış, dost köy tarihinin ıslatılır. Önceki Umatac Bay Magellan'ın 1521 iniş, hemen kuzeyinde Umatac bir nokta ilk insanlar oluşturulan nerede olmak Chamorros tarafından hesaba edildi, onlar yıllık olay kutladı. Sonra kimin iniş şimdi köyde her yıl Mart ayında kutlanır Magellan geldi.

Abideler
Two Lovers Point
Güzel peyzajlı Two Lovers Point, ya da Puntan Dos Amantes, bir 125m (410ft) kireçtaşı uçurumun tepesinde. Bu düpedüz kıyı gözetleme bu pürüzlü uçurumdan ölüme atladı iki genç Chamorro aşıklar ilişkin bir efsanenin odak noktasıdır. Dolaşık severler dev altın yaldızlı heykeli bir kaide üstüne ayarlanır.

Plajlar, Adaları ve Limanları
Ritidian Point
Guam kuzey ucunda Ritidian Point, ulusal yaban hayatı sığınağı ve Guam en bozulmamış kumsallarından biri sitedir. Hafta sonları aileleri ve piknikçilerin doldurur iken, hafta içi günlerde plaj, birkaç sokak balıkçılar dışında ihtişamlı boştur.

Müzeler ve Galeriler
Hükümet binası
Valinin ikamet veya Hükümet Konağı, Hagåtña panoramik manzarası ve Chamorro antikaları içeren küçük bir müze vardır. Ziyaret etmeden önce a

Guam Nerededir Google Mapsta Guam


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Guam Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Guam gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Guam tanıtım videosu,Guam görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Guam tanıtım filmini izleyin

Guam Uçak Bileti Al

Guam Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZGuam Tanıtım Filmi İZLE

Guam Turizm Rehberi

Guam Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Guam Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Guam Uçak Bileti Al »Guam Uçak Seferleri » Guam Uçak Bilet Fiyatı »Guam Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Guam Uçak Bileti Al   » Guam Uçak Seferleri   » Guam Uçak Bilet Fiyatı   » Guam Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+