Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Grönland Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Grönland Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Grönland Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Grönland Tanıtımı
'Eğer dünyayı gördüm zaman Grönland her zaman var' Eski gezginler 'demişler. Ama neden o zamana kadar beklemek? Grönland ucuz bir hedef değil, ancak birkaç yerde böyle muhteşem sahne, ışık ve bu tür doğa ham güç böyle netlik birleştirir. Güzel, unfenced vahşi geniş swaths kayak veya dogsled göre, maceraperestler yürüyerek ister, irade dolaşmaya benzersiz özgürlük verir. Hemen hemen hiçbir yollar, ulaşım pahalı, ama helikopter ve tekne gezintisi splurging her kuruşa değer. Bu gerçekten muhteşem Mountainscapes ve buzulların üzerinde veya gezegenin en muhteşem fiyortlarını size bazı fırçalamak. Grönland, aynı zamanda dünya dayak ama deniz kanosu, kaya tırmanışı ve somon balıkçılığı için tatlı uncommercialised fırsatlar sunmaktadır.

Dünyanın en büyük noncontinental adası dünyanın en sparsest nüfusa sahiptir. Bununla birlikte, başta boyunca dağınık Grönland'ın batı kıyısında rengarenk boyalı ahşap evler, artı birkaç küçük kasaba fotojenik küçük köylerinden onlarca yanı sıra sermaye vardır Nuuk Town (Godthåb) . Güneyde zümrüt-lawned koyun çiftliklerinin çekici bir tutam var.

Kültürel, Inuit ve Danimarka kan benzersiz karışımı kendi tüm bir Grönlandca toplum üretti. Carlsberg ve kaffemiks ile antik ve modern birleştirir mühür avcılık ve dogsledding bu bazen uyumsuz karışımı. Pek çok temel sosyal sorunları var iken, Grönland önemsiz suç uğrar ve yerel fikirler tutkulu ama unaggressive ilgi ile duyarlı ziyaretçiler Grönlandca suskunluğun kalın cephesinde altında bir büyüleyici zengin kültür bulacaksınız.

Turizm ofisleri, ve mini-otel ve pansiyonlar unflashy eğer rahat bir sürekli iyileştirilmesi ağı sayesinde, Grönland artık plutocratic cruise gemisi yolcu tek rezerv olduğunu. Seyahat Ancak, öngörülemeyen hava için geniş bir güvenlik marjı planlamak akıllıca olur. Gece yarısı güneşlenmek, dinlenmek için her çevrede yeterli zaman bırakın, buzdağlarının patlayabilir ya da aurora borealis sihirli tarafından kamaştırdı izle.
Grönland Uçak Bileti Al,Grönland Uçak Seferleri , Grönland Uçak Bilet Fiyatı ,Grönland Thy Uçak Seferleri
Bunun gerçekleşmesi
Gitmek için hazır mısın? Eğer olayları sonra iseniz, bizim önerilen turlar ile satır atlama düşünün:

etrafını Spitsbergen ve off-yalan adalar
keşfetmek Norveç Fjords ve Polar Bears arayın
Orca arayın sonbaharda
deneyim Grönland ve Scoresby'nin Sund sahili


Grönland Yapılacak Şeyler
Doğal Merkezi
Southern Fjords
Granitin Şaşırtıcı büyük kuleler düz bir gezegenlerarası timsah dişleri gibi Grönland'ın güney fiyortlarını üzerinden uçmak. Dağcı Uiluit Qaaqa (Ketil), Ulamertorsuaq (Uli) ve dünyanın en iyi zorluklar arasında olarak Barones gibi zirveleri kayalıklara değerlendirirsiniz.

Plajlar, Adaları ve Limanları
Ilulissat Kangerlua
Grönland tüm büyük turizm cazibe şaşırtıcı Ilulissat Kangerlua (Ilulissat Icefjord), 5km (3mi) genişliğinde ve 1100m (3608ft) kalın buzul Sermeq Kujalleq tarafından beslenen bir berg-dolu koy. Buzul günlük 25m (82ft) ortalama akar ve Antarktika dışında dünyanın en üretken olduğunu.

<h1 class="caption">Grönland Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu</h1>

Grönland Spitsbergen yelken, yaban hayatı için ufka soyulmuş bir göz ile buzun kenarına izleyin. Güney gezinme, bu uzak manzara gemi ile değil, aynı zamanda yürüyerek ve Zodyak yoluyla değil sadece keşfedeceksiniz. Sonunda, İzlanda "Ateş Kara ve Buz biten, güneye hareket olarak bu yolculuk Arctic kontrast ve değişimi vurgulamaktadır.

Şimdi ayırtın
Diğer
Grönland Ulusal Müzesi
Geniş, well-presented Grönland Ulusal Müzesi uzatılmış 1936 depoda dayanır. Onun daha iyi sergiler 1950'lerde toplumsal değişimin ilginç bir bölümü ve (3.8 milyar yaşında) Dünyanın en eski kayaçlar Nuuk bölgeden geldiğini vurgulayan bir jeolojik odası bulunmaktadır. Ancak, kaçırılmayacak doruk mumya odasıdır.

Diğer
Paamiut Müzesi
Bir çim-halkalı eski Wellhouse yaklaşık beş tarihi taş-ve-ahşap binaların bir daire Paamiut Müzesi oluşturmaktadır. 1839, eski valinin ikamet ana müze sergi salonu ve turizm ofisi bulunmaktadır. Eski ticaret sonrası kabarcık-tar kapıları, bir Cooperage ve üst katta bir jeolojik koleksiyona sahiptir.

Diğer
Tele-Museum
Hafta sonu öğleden sonraları bu Tele-Müzesi'ni de ziyaret değer. Bu ötesi iletişim gelişiminde rol Grönland'in izleri ve Danimarka önce eski birlikte, 1950'lerde Nuuk kullanım için gönderildi, 1900 telefon anahtarlama tablo gibi mekanik merakı olarak bulunmaktadır.Diğer
Qasigiannguit Müzesi
Qasigiannguit Müzesi mevcut Inuit kültürüne Saqqaq kültüründen kalma buluntuların mükemmel bir koleksiyona sahiptir. Qeqertasussuk kazılarda ele fevkalade iyi korunmuş öğeleri müzede kalıcı bir ev var ve Grönland'ın en eski Taş Devri kültürünün yaşam ayrıntılı bir resim vermek.

Diğer
Emanuel A Petersen Sanat Müzesi
Grönlandca manzara eserlerin çoğu kendi adını taşıyan Danimarkalı sanatçı tarafından olan Emanuel A Petersen Sanat Müzesi, görüşe açık. Petersen (1894-1948) üretken bir ressam oldu ve kariyeri boyunca o Grönland çeşitli geziler olağanüstü manzara ve ışık boyamak için yapılmış.

Diğer
Restoran Nipisa
Bu akıllı ama rahat restoran mükemmel taze yerel malzemeler kullanılarak olağanüstü bir gastronomik sihirli oluşturur. Yemekleri önemli uzunlukta tatlandırılabilecek sanatsal kreasyonlar vardır.

Diğer
Arctic Café
Qaqortoq birincil içme mekan kahve ve kek beklemeyin. Kolayca sarı VW bir üst duvarından geçerek dışarıya yaratıcı çökmesini tarafından kabul edilmektedir. Öğleden sonra bilardo masaları ötesinde camlı teras invitingly sıcak ve güneşli olabilir.

Diğer
Qaqortoq Müzesi
Qaqortoq Müzesi kez Julianehåb koloni yöneticinin eviydi bir tar-kararmış 1804 binada yer almaktadır. Bugün en benzersiz özellikler sağ üst katta bulunmaktadır. Güzel churchlike dekora sahip, restore edilmiş ve meraklı 1930 swing-out lavabo, bu kez şehrin odaları vardı, duruyor.

Diğer
Lyberth Şartı
Sevimli 1859 yazlık konut Lyberth Şartı eski Fortanderkabshuset (ihtiyar 'konsey odası) idi. Yeşil merdiven Kırmızı, bir zamanlar her sabah çalışmasının başladığını duyurdu bronz 'koloni zili' korur. Bakır Geminin fener sahte salon kapılar gibi, bir daha yeni bir ektir.

Diğer
Noel Baba Post House
Çekici küçük Noel Baba Post House Christmassy dekor ve 'Noel Baba'dan, Grönland' İrlanda'dan bir 1946 mektubu gibi çerçeveli merak ile Viktorya tarzı bir sevkiyatta olduğunu. Posta büro yazmak ve Noel Baba Noel tebrik kartları göndermek için Aralık kullanılır.

Grönland Nerededir Google Mapsta Grönland


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Grönland Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Grönland gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Grönland tanıtım videosu,Grönland görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Grönland tanıtım filmini izleyin

Grönland Uçak Bileti Al

Grönland Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Grönland Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Grönland Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Grönland Uçak Bileti Al »Grönland Uçak Seferleri » Grönland Uçak Bilet Fiyatı »Grönland Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Grönland Uçak Bileti Al   » Grönland Uçak Seferleri   » Grönland Uçak Bilet Fiyatı   » Grönland Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+