Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
GRENADA Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

GRENADA Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Grenada Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Grenada Tanıtımı
Değil mi ki ABD 80'lerde işgal yer mi? Bir kaç yıl önce bir kasırga tarafından munched alamadım? Grenada kötü basın için kullanılır. Ama ipler üzerinde bir savaşçı gibi, sallanan dışarı geldi ve bir sonraki büyük şey olarak kendini dönüştürdü. Güneydoğu köşesinde denize plonked büyük bir ada ve iki küçük olanlar Karayipler keşfedilmemiş ve nadiren ziyaret etmiştir.

Grenada Adası bir rainforested iç eliptik şekilli ve canlıdır. Underrated plajlar sahil hattı ve yüce tüplü dalış hemen yüzeyin altında teklif. Olan St George , büyük şehir, Karayip tüm en güzel waterfronts birine sahiptir. Taş binaları, unutulmuş bir zaman ve tüm renklerin evlerinden kale kent estetiğinin bir tepelik büfe içine karışmak. Dostu, konuksever halkı yaşamları hakkında gitmek ve süreçte size eklemek için mutluyuz. Carriacou zamanda geri bir adımdır. Daha sonra bir çentik ya da iki daha yavaş bir ritim ile Grenada Adası , bu minyon isle sevdirmek yerli ve eklektik bir köy yaşamı yüce sahne eklenir rahat bir olaydır. O çok meşgul geliyor ve eğer, üzerine kafa Petit Martinik bu şekilde ve bu gibi yerliler - daha az olur.

Evet, Grenada Sam Amca tarafından işgal aldın, ama bu eski haber. Ve evet, bir kasırga 2004 yılında adanın çok oblitere, ama yeniden inşa ettik. Hayat devam eder, ve bu yüzden Grenada vardır.Grenada Yapılacak Şeyler

Yiyecek ve İçecek
River Antoine Rum Distillery
River Antoine 1785 yılından beri rom üretilen ve Karayipler'de eski çalışma su çarkı iddia etti. Turlar kamışı kırma fermantasyon ve damıtma için, dumanlı, keskin üretim sürecinin tüm yönlerini kapsayacak. Tur sonunda, bir katil kuzukulağı rum punch yanında bitmiş ürünün kesim fiyatı şişe satın alabilirsiniz - Eğer satın almadan önce deneyin.


Füzyon
Green Roof Inn
Denize bakan bir veranda tablolarla Hillsborough alanında en gelişmiş seçeneği. Menü taze ve mevcut ne göre değişir, ama eğer şanslıysanız taze balık, biftek ve ıstakoz özelliği emin olacaktır. Pişirme rafine olsa da, gevşek bir yer olduğunu; sahipleri çocukları var ve çocuklar karşılamak için mutluyuz.


Uluslararası
Vaha
Doğru su kenarında bir açık hava güverte tablolarla Grand Anse kendisini yemek için en iyi seçenek. Ünlü Carriacou Bogles ve aynı yüksek Kiş salatalar yemek standardı ve kalamar sunan, deniz ürünleri ya da kuzu Shanks için biftek gibi aynı yönetim altında.


Plajlar, Adaları ve Limanları
Pink Gin Beach
Beach House restoran için sapaktan üzerinden erişilen, (Pingouin plaj gibi bazı haritalarda) Pink Gin sıcak mavi suları, iyi şnorkel ve St George üzerinde harika manzaralı toz beyaz kum güzel bir profili çizilir. Orada bir lüks restoran ve plaja bakan bir oteldir, ama yine de çok tenha hissediyorum yönetir.


Karayipler
Müze Bistro
Üst katta müze ve onun eski püskü şık antika ayarının en yapmaktan, bu İspanyolca işletilen restoran farklı bir şey bir tat sunuyor: örneğin, zeytin, kapari ve biber ile Uskumru, yanı sıra lazanya, ızgara tavuk ve balık ekmekli . Mükemmel doğal meyve suları, çok - altın elmayı deneyin.

Plajlar, Adaları ve Limanları
Carenage
Carenage bazı insanlar izlerken düşkünlük ve liman restoranlar taze deniz kopup kokulu, hediyelik eşya dükkanları alarak, su kenarında bir yürüyüş için harika bir yerdir. Renkli balıkçı tekneleri açık, balık dolu sularında yaklaşık bob ve wharfside kargo gemileri Carriacou ve sarf malzemesi getiren ile meşgul.Askeri
Fort Frederick
1779 yılında Fransızlar tarafından inşa Fort Frederick yakında kullanıldı - paradoksal - İngilizler tarafından Fransızlara karşı savunmak için. Bu adanın en iyi korunmuş kale, ve Karantina Point, Point Salines, Glover Adası ve komşu Fort Matthew içeren çarpıcı panoramik manzarasını sunmaktadır.

Askeri
Fort George
Grenada en eski kale 1705 yılında Fransızlar tarafından kurulan ve St George siluetinin merkezinde dir. Polis merkezi artık içini kaplar, ancak dank tünelleri keşfetmek ve toplar ve kasaba ve Grand Etang Orman Reserve tepeler üzerinde kuşbakışı görmek için üstüne tırmanmaya, taş yapı arasında özgürce dolaşabilirsiniz.

Diğer
Sendall Tünel
Müzede geçmiş, Monckton St Sendall Tüneli, Bruce St ve St George geri kalanına ulaşmak için tepenin üzerinden Burrows dar 340 metrelik geçit yol açar. Bu Carenage ve St George düzgün arasındaki temel rota olmuştu dik, kaygan (ve daha sonra asfalt olmayan) Genç St, alternatif olarak eski valisi Sir Walter Sendall tarafından yaptırılmıştır.

Plajlar, Adaları ve Limanları
Grand Anse
Grenada ana tesisi alanı turkuaz su ile önlü ve tepeler tarafından desteklenen beyaz kum güzel bir süpürme olduğunu. Otel, bar, kafe ve su sporları ile doludur, birçok için gerekli Grenada deneyim. Eğer bazı barış ve sessiz istiyorsanız, pitoresk Morne Rouge Bay Karantina Noktası (Bir zamanlar cüzzamlı koloni) yarımadasını çapraz.

Diğer
Belmont Estate
Hurricane Ivan Grenada hindistan cevizi ağaçları en kırıp, ve o zamandan beri kakao adanın ana ürün olarak ele geçirdi. Çarşamba günü Belmont ziyaret edin ve çiftçiler ham kakao kabuğunu fermente kendi kova satmak için gelen görürsünüz; rehberli turlar da kakao üretimini açıklamak ve peyzajlı bahçelere yürüyüş ve öğle yemeği olabilir.

Plajlar, Adaları ve Limanları
Beausejour Bay
Ayrıca Silver Bay olarak bilinen, Hillsborough plaj adanın en iyi değil, ama yine de iyi. Balıkçı tekneleri gölgeli çardaklar bir çift vardır Esplanade boyunca çekin ve kuzey burun doğru bu ötesinde toplama bazı güzel kabuk var.

Plajlar, Adaları ve Limanları
Dergi Plaj
Bir uçağa atlamalı önce deniz ve kum bir son dakika doz almak seyahat için çağrı son liman, Dergi Plajı Karayip güzel gidiş salonunda olarak halk tarafından takma olduğunu. Onun beyaz kumları ve canlandırıcı suları güney ucunda kayalar pitoresk bir takla ile sınırlanmıştır, içki ve yiyecek almak, ya da şnorkel dişli kiralamak harika bir plaj bar var edilir.

Grenada Nerededir Google Mapsta Grenada


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Grenada Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Grenada gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Grenada tanıtım videosu,Grenada görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Grenada tanıtım filmini izleyin

Grenada Uçak Bileti Al

Grenada Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZGranada Turistik Gezi

GRENADA Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, GRENADA Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Grenada Uçak Bileti Al »Grenada Uçak Seferleri » Grenada Uçak Bilet Fiyatı »Grenada Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Grenada Uçak Bileti Al   » Grenada Uçak Seferleri   » Grenada Uçak Bilet Fiyatı   » Grenada Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+