Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Gine-Bissau Turistik Gezi Hakkında Bilgi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Gine-Bissau Turistik Gezi Hakkında Bilgi İZLE-VİDEO

Gine-Bissau Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Gine-Bissau Tanıtımı
Çoğu Sahra uluslar gibi, Gine-Bissau keyfi bir Avrupa yapıdır, ama bu küçük ülke komşuları arasından sıyrılmak iki niteliklere sahiptir. Öncelikle insanlar kendilerini. Sen bir istenmeyen satış sahanın başlangıcını işaret samimiyetsiz 'Bonjour, mon ami' duymak hemen hemen asla. Eğer, diyelim ki, gelen ediyorsanız Dakar nezaket ifadeleri yerine para çıkarmak için bir araç -., size yararlı jestler hemen hemen her zaman sadece o vardır bulmak için rahatlamış olacak Bissau 'nin rahat hissediyorum, pastel renkli binalar ve güzel kafeler zaman birkaç gün değer.

Ülkenin gerçekten büyük bir beraberlik? Olağanüstü arquipelago dos Bijagós . Bu delta adalar masmavi suları ile yıkanan toz, beyaz kumlu plajları ile kaplı, ve kimin anaerkil kültür, uzun gizli sandbanks ve hain gelgit tarafından korunan, Batı Afrika'da bulunan herhangi aksine bir kişi tarafından doldurulur.

Filler ve şempanzeler ev - anakara, aksine, mangrov kaplı nehirler, Varela muhteşem bir plaj ve güneyde yağmur ormanları da dahil olmak üzere Batı Afrika'nın en gözde, güzel bir özetini sunar.

Her zaman yoksul, ülke ekonomisi ve altyapıda ciddi 1990'ların sonlarında iç savaş tarafından hasar gördü. Ulaşım ve iletişim çalışıyor kalır, ve otel ve yiyecek - özellikle başkentte - hiçbir pazarlık vardır. Ancak ulusal uzlaşma 2005 yılında barışçıl seçimlerle gelmiş gibi görünüyor, ve geleceği konusunda temkinli iyimserlik var.Gine-Bissau Yapılacaklar
Plajlar, Adaları ve Limanları
Arquipelago Dos Bijagós
İlk başta, Bijagós - Afrika'nın tek takımadalar - esintiler ve tozlu, beyaz kumlu plajları, soğutma, sallanan avuç içi ile, anakara sorunları keyifli bir kaçış sadece görünebilir. Gerçi biraz süre kalmak, ve adaları 'tekil büyüsüne düşmeye başlayacağız. Hızlı gelgitler ve hain sandbanks tarafından korunan, adalar uzun ayrı bir dünya olmuştur.

Doğal Parklar & Ormanlar
Ilha de Orango
Bubaque West diğer bazı adalar ile birlikte, Orango Adaları Milli Parkı parçasını oluşturan, Ilha de Orango vardır. Eğer batı kıyısında Eticoga köyünde doğru ada-hop parka girmek için iyi bir temel gerekir gidilir.

Performans ve Tiyatro
Kültür Merkezi Franco-Bissao-Guinéen
Bu aydınlık, modern merkezi bir kütüphane / çalışma alanı, bir sanat galerisi, bir performans alanı ve küçük bir kafe evler. Dans ve tiyatro grupları ve merkez ana film gösterimlerinin düzenli performansları vardır. Cafe kahve, kahvaltı sandviç ve öğle yemeği için büyük değeri şebeke yok. Kampanyalar lazanya, pişmiş balık ve salata dahildir ve fiyatlar yaklaşık 2000 CFA başlar.

Portekizce
Adega Loureiro do
Ahşap sandalyeler, desenli masa örtüleri, pişmiş tavan döşemeleri ve kırmızı şarap sürahiler birkaç blok Praça Ché Guavara bu eski tarz Portekizli restoranda vardır. Bacalau (morina pul tuzlu) tuzlu ve etli, domuz eti flavorsome ve fasulye ve pirinç küçük kırmızı tencere mükemmel bir konfor gıda vardır.

Fransız
Kalliste Restaurant
Otel Kalliste terasına astar saksı bitkileri onlar söylerdim ne hikayeler kulakları, olsaydı ... Bu merkezi bar / restoran politikacılar, aktivistler, gönüllüler koruma ve sivrisinekler için yorgun BM avukatlar herkes çekiyor, geceleri vızıldıyoe. Orada canlı müzik çoğu akşamları bulunuyor ve pizza oldukça iyi.

Fransız
O Bistro
Taze yakalar, sote sebzeler ve krep au chocolat, güleryüzlü hizmet, iyi donanımlı bir bar ve air-con aşan sıcak ortamı dahil olmak üzere mükemmel, makul fiyatlı şebeke: Bu Belçika sermayeli nokta tüm malzemeyi doğru sahiptir. Eğer veranda üzerinde büyük bir masa istiyorsanız sivrisinek sprey getirmek.Kafe
Mamaputcha
Çizik tablolar Süper Mama Djombo grup lideridir Atchuchi kızkardeşi ait Mamaputcha dışında kaldırım dökmek. Eğer sihir sonra iseniz, burada bulamazsınız. Ama mayonez ve Marine mükemmellik mangallar plakaları batırılmış yalvarıyor kızartması sıcak kase bulacaksınız.

Avrupa
Dom Bifana
Bissau'nun parlamento binasına bitişik, bu şık restoran sadece Bifanas (Portekizce sandviç) daha fazla hizmet vermektedir. Gurbetçilerin ve parlamenterler biftek, ince ızgara karides ve ilahi tatlılar için geliyor. Iyi bir şarap listesi ve yarı-açık havada yemek salonunda sakin bir atmosfer var.

Pastaneler ve Pastaneler
Pastelaria Imperia
Cumhurbaşkanlığı sarayından Göbekli, Pastelaria (pasta dükkanı) kek, hamur işleri ve Bissau dondurma büyük seçim var. Orta öğleden sonra kahve ve kek için büyük kapalı teras kahvaltı yem, ya da baş almak için buraya Swing.

Karnavallar ve Fuarlar
Carnaval
Bissau ve Bubaque en Carnaval ülkenin en büyük partisi. Bu Çarşamba Ash kadar lider haftasında Şubat ya da Mart başında her yıl gerçekleşir ve başlangıcı Lent. Müzik, maskeler, içme ve dans günün düzeni vardır.

Kale, Saraylar & Köşkler
Eski Başkanlık Sarayı
Eski başkanlık sarayı Av Amílcar Cabral kuzey ucunda Praça dos herois Nacionais hakimdir. Aşağıdaki çatı ve pencere hasar iç savaş sırasında ortaya çıktı, tadilat onun bir zamanlar zarif, neoklasik cephesinde yeni bir falso olacak.

Alışveriş Merkezi
Centro Artistico Juvenil
Alışveriş yapmak için harika bir yer (fiyatlar aslında işaretlenir ve satın almak için! Baskı yoktur) değil, bu aynı zamanda Gine-Bissau birçok etnik sanat ve el sanatları için iyi bir giriştir. Alımları genç stajyer geleneksel sanatkarlık öğrenmesine yardımcı olur.

Askeri
Fortaleza d'Amura
Taş duvarlar empoze çevrili bu kale Gineli askeri ve ziyaretçilere kesinlikle yasak tarafından kullanılır. Kalede geçmiş yürürken dikkatli ve yakın liman alanı, hava karardıktan sonra.

Gine-Bissau Nerededir Google Mapsta Gine-Bissau


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Gine-Bissau Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Gine-Bissau gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Gine-Bissau tanıtım videosu,Gine-Bissau görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Gine-Bissau tanıtım filmini izleyin

Gine-Bissau Uçak Bileti Al

Gine-Bissau Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

 

Gine-Bissau Turistik Gezi Hakkında Bilgi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Gine-Bissau Turistik Gezi Hakkında Bilgi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Gine-Bissau Uçak Bileti Al »Gine-Bissau Uçak Seferleri » Gine-Bissau Uçak Bilet Fiyatı »Gine-Bissau Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Gine-Bissau Uçak Bileti Al   » Gine-Bissau Uçak Seferleri   » Gine-Bissau Uçak Bilet Fiyatı   » Gine-Bissau Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+