Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Gine Gezi rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Gine Gezi rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Gine Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Gine Tanıtımı
Gine manzara muhteşem. Ülke dünyanın en az kalan tropikal kuru ormanların bazı vardır ve güneyde kalır yağmur ormanları gür ve yemyeşil ve yaban hayatı dolu. Batıda şelale zengin Fouta Djalon Yaylası nefes kesen manzara ve Batı Afrika'da en iyi yürüyüş bazı vardır. Gine de plajları ile donatılmış değil, ama var bu mükemmel ve genellikle boş. Bu süre değil ağır üzerine, sermaye, Conarky var, mutlaka görülmesi gereken bir canlı bir gece hayatı vardır ve çoğu diğer Batı Afrika başkentlerinden daha güvenlidir.

Coğrafya ve Gine zalim ve nazik hem de bir metresi olduğunu. Zalim bu ülkenin çok kuzeyden ulaşmak zor ve güneyde Fildişi Ivoire iç savaş tarafından engellenen bir overlander çıkmaz bir şey, çünkü. Ve Gine manzara doğal mübarek nazik - çünkü dolayısıyla dipsiz aşk Guineans dünyanın en yoksul olmaya devam ettiğini kendi ülkelerini ve şaşırtma ve öfke var.

Gine güzelliğini Eşleştirme onun canlı kültürdür. Ülke genelinde orada müzik ve dans güçlü bir gelenek, ve ziyaretçilerin performanslarını görmek için birçok fırsat var. Ayrıca, büyük ölçüde Fransız Sekou Touré en ateşli muhalefet sayesinde, çoğu Guineans onların etnik olarak kendi vatandaşı olarak gurur duyuyoruz. Bunun yerine birbirlerine dönerek bağımsızlık zor on yıllar boyunca birlikte durdu.

Gine bazı diğer Batı Afrika ülkelerinde turizm için de hazır değildi ve sermaye yaratık konforları ötesinde seyrek. Her zaman iç kesimlerde kaba buna olmaz, ama sürece olasılığı için hazırlanan konum olarak, burada bir ziyaret çok faydalı olabilir.Gine Yapılacak Şeyler
Kale, Saraylar & Köşkler
Palais des Nations
Sekou Touré öldüğünde iptal edildi 1984 yılında Afrika Birliği konferansı Örgütü için mekan, olması amaçlanmıştır, büyük Palais des Nations Şubat 1996 ordusu isyan tahrip olması kadar başkanın ofisi olarak görev yaptı. Bu kalıntılar hala.

Dini
Grande Mosquée
Suudi Arabistan tarafından öncelikle finanse edilen ve 1984 yılında açılışını, etkileyici Grande Mosquée 10.000 kulları ağırlayabilecek kapasitededir bir iç salonu vardır. Ziyaretçiler genellikle içinde izin verilmez rağmen, bir tur düzenlenmesi hakkında İslam Merkezi sonraki kapıda sorgulayabilirsiniz. Sekou Touré mezarı gerekçesiyle küçük bir gazebo olduğunu.

Kafe
Taraça
Gıda - sandviç, biftek, pizza - özel bir şey, ama bu aydınlık, açık hava yer geceleri eğlenceli bir çok şey var. Oyun ekipmanları çocukları eğlendirir ve canlı müzik yetişkinler için hafta sonları bazen yoktur.


Dakar Freetown bu Batı Afrika'nın karayolu yolculuk nadiren ziyaret edilen taşlar keşfedin. Çok off-dayak-track, bu kamp, ​​yürüyüş ve trekking bir sürü içeren bir oldukça fiziksel olarak zorlu turu - bunun toplu rahat bir karayolu kamyon üstlenilen olsa.


Oppo Atelier
Oppo Atelier Palais du Peuple yakınındaki hurda metalden korkak heykeller yapan kaynakçıların bir dernektir. Sen heykelleri, büyük ve küçük, yapılıyor ve bir resim getir eğer özel çalışma yapacak izleyebilirsiniz.

Müzeler ve Galeriler
Musée National
Musée National maskeleri, heykel ve müzik aletleri ülkenin en büyük koleksiyonudur. Bu mütevazı, ama ilginç. Woodcarvers ve davul-vericiler müze gerekçesiyle esnaf kat.Parklar ve Bahçeler
Botanik bahçesi
Yönünü Nationale des Forêts et de la Faune çevreleyen, Botanik Bahçesi kentin havalı bir yer olmasa temiz olduğunu.

Piyasalar, Sokaklar ve Pasajlar
Marché Madina
Marché Madina Harita Batı Afrika'nın en büyük pazarlarından biri olan ve bazı yetenekli hırsızlar dahil, burada bulamıyorum az var.

Asya
Indochine
Indochine Çin, Tayland ve Vietnam'dan nefis yemekleri ve Conakry klasiktir yemek odaları birine sahiptir.

Parklar ve Bahçeler
Jardin 2 Octobre
Birçok aile, hafta sonları Jardin 2 Octobre'un toplanıyor.


Dakar Gana özlü Batı Afrika kara yolculuk, bu tur kıtada kendi doğuya yolculuğuna çevrilmemiş hiçbir kültürel, doğal ve tarihi taş bırakır. Çok off-dayak-track, bu kamp, ​​yürüyüş ve trekking bir sürü içeren bir oldukça fiziksel olarak zorlu turu - bunun toplu rahat bir karayolu kamyon üstlenilen olsa.


Dakar Gana özlü Batı Afrika kara yolculuk, bu tur kıtada kendi doğuya yolculuğuna çevrilmemiş hiçbir kültürel, doğal ve tarihi taş bırakır. Çok off-dayak-track, bu kamp, ​​yürüyüş ve trekking bir sürü içeren bir oldukça fiziksel olarak zorlu turu - bunun toplu rahat bir karayolu kamyon üstlenilen olsa.

Gine Nerededir Google Mapsta Gine


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Gine Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Gine gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Gine tanıtım videosu,Gine görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Gine tanıtım filmini izleyin

Gine Uçak Bileti Al

Gine Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Gine Gezi rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Gine Gezi rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Gine Uçak Bileti Al »Gine Uçak Seferleri » Gine Uçak Bilet Fiyatı »Gine Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Gine Uçak Bileti Al   » Gine Uçak Seferleri   » Gine Uçak Bilet Fiyatı   » Gine Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+