Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Gana Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Gana Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Gana Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Gana Tanıtımı
Yılında Gana hayat herkese açıktır. İnsanlar boğucu sıcağından kaçmak için her gün evlerini ve daireler tahliye. Ve pazar kadınlar, farklı parça ve halklar tarafından giyilen desenli kumaş gibi çok şekilde karıştırmak ve uyumlu bir bütün haline birlikte örgü. Gana farklı halklar ve kültürler bir dizi, her bir hızla modernleşen ülkede bir arada yollarını bulmak için ev sahipliği yapmaktadır. Geleneksel giysiler metin mesajlaşma arkadaşlarınıza ve aşiret reisleri için teklifleri alarak uygun işadamları kadınları ve erkekleri görürsünüz.

Gana gibi bir ikonik doğal arama kartı olan Victoria Şelaleleri veya Kilimanjaro , ancak bir haritaya bir bakış, bir coğrafi nimet ortaya koymaktadır: at gibi güzel plajları tarafından paylaşılan kıyılarının yüzlerce kilometre Busua & Dixcove gibi, harap Avrupa kale, Cape Coast Kalesi , Afrikalı köleler için bir yol istasyonu ve canlı balıkçı köylerinin hırpalanmış barakalarda olarak ülkenin önemi dokunaklı hatırlatmaları. Akra ederken, ülkenin ticari ve kültürel motorudur Kumasi Ashanti geleneksel ev ve ünlü onun el sanatları. Coğrafya Akosombo baraj tarafından bir facelift verildi doğusunda, Volta bölgesinde, yine orman boyunca dağlar kadar sürünerek önemli swathes bulabilirsiniz Togo sınırında. Ve nihayet yaban hayatı yakın ve kişisel kadar görüntüleme için fırsatlar sunuyor Kuzey, bir pişmiş gözleme gibi ufuk boyunca uzanan Burkina Faso sınırında.

Bölgedeki diğer ülkelerle karşılaştırıldığında, Gana, istikrarlı ve müreffeh, ama bu değerleme gelecek için umutları üzerine kurulmuş bir parçası. Ülke genellikle 'etiketli Afrika başlayanlar için ', ve büyük olasılıkla sıcak, terli kucaklamak insanlar tarafından memnuniyetle olacak iken dolaşmakta, dışında adım sonra, aynı şekilde güneş sizin ikinci tutun kapmak yok tarafından kolay anlamına gelir.

Gitmek için hazır mısın?

Bu turlar ve aktiviteler kolay bunu yapmak:

Gitmek için hazır mısın?

Bu turlar ve aktiviteler kolay bunu yapmak:

Gana, Togo ve Benin olayları keşfedin
Güney Gana sapa almak
Lütfen Batı Afrika seyir Gana ile tavel

Gana Yapılacak Şeyler

Kale, Saraylar & Köşkler
Cape Coast Kalesi
Cape Coast en heybetli, beyaz badanalı kale deniz manzaralı, şehrin kalbi komutları. İlk 1637 yılında Hollanda ve 1652 yılında İsveçliler tarafından genişletilmiş bir kale haline, kale, 1664 yılında, bu İngilizler tarafından esir edilmiş, bugüne kadar izlenen 13 çalkantılı yılda eller beş kez değişti.


Piyasalar ve Çarşılar
Kejetia Pazar
Bir yabancı mothership Kumasi'nin merkezinde indi gibi uzaktan, Kejetia Pazar görünüyor. Kadar yakın, bu büyük bir pazar paslanma teneke çatılar (genellikle Batı Afrika'nın en büyük olarak anılan; 11.000 tezgahları ve en az dört kez olduğu gibi orada çalışan birçok kişi), dairesel bir gecekondu gibi görünüyorsun. İçeride, zonklama Kejetia oldukça şaşırtmacadır ama tamamen cezbedici.


Yürüyüş ve Trekking
Nima Turlar
Charles Sablah onun mahalleyi seviyor. O da yeni insanlarla tanışmak seviyor, bu yüzden bir kaç yıl önce evinde kanepe sörfçüleri ağırlamaya başlamış. O Nima etrafında gösterdi ve standart samimi bir karşılama düzenli bir tur haline gelmiştir olarak ne başladı. Charles bölgenin tarihini ve onun coşku öğrenmek için çok araştırma yapmış ve bulaşıcıdır gülümseme vardır.


Çevredekiler & Köyleri
Butre
Butre çarpıcı köy Busua itibaren 3 km'lik yürüyüş değer. Aslında, yürüyüş kendisi yarısı cazibe: yaklaşık 2 km sonra saptırmak bir tepeye çıkmak için bir yol boyunca sol için Busua gelen sahil boyunca doğuya.


Pizzacı
Nik'ın Pizza
Yeni Resim Mutfak, ya Nik en Bilindiği gibi, bir Kumasi mücevher olduğunu. Güleryüzlü Garsonlar, sessiz bir yapraklı bir bahçe ortamda mükemmel pizza (ve sadece pizza) hizmet vermektedir. Sen çünkü sokak aydınlatma eksikliği karanlık sonra burada yürürken karşı tavsiye ediyoruz. Bir taksi ile oraya gitmek ve Bitirdikten sonra onu aramak için onun telefon numarasını tutmak.


Kurslar ve Dersler
Küresel Mamas
Bu fantastik kıyafet pişirme kursları (C34), batik kursları (C48) ve davul ve dans kursları (C22, en az iki kişi) düzenlemektedir. Üç saat ve kısa sürede organize edilebilir (önceki gün) son Tüm dersler; davul kursları tabu nedenlerle Çarşamba günü tutulamaz.
Biftek
El Gaucho Restaurant
İsminden de anlaşıldığı gibi, Sir Max'in restoranın ızgarası övünür: eti her türlü etli (ve pahalı) T-bone biftek dahil, dev barbekü atılır. El Gaucho da Lübnan gıda mükemmel bir çizgi (sahipleri Lübnan vardır) ve bazı ince pizza yapar.


Hint
Khana Khazana
Bir benzin istasyonu (Engen) arkasında saklanmış, bu açık Hint restoranı bir mücevher - ucuz, lezzetli ve uzun çalışma saatleri ile. Evin özel biri Dosas (tuzlu parsel normalde kahvaltıda yenen pirinç unundan yapılan) vardır. Pazar günü (set öğün) gün thali.


Moda ve Aksesuar
Küresel Mamas
Renkli kumaşlar oldukça elbiseler, şapkalar, üstleri, (yemyeşil kokulu Shea tereyağı dahil) aksesuarları ve çocuk giysi stokları Bu mağaza, kadınlar için sürdürülebilir gelir getirici faaliyetleri teşvik büyük bir Fair Trade girişimin bir parçasıdır.


Yürüyüş ve Trekking
Gana Ekoturizm
Coşkun Felix tarafından çalıştırın, bu sansasyonel kıyafet kentin tarihini izlemek son derece bilgilendirici yürüyüş turları (bir saat) sunuyor. Turlar, yerel balık pazarında kasabanın posuban, sömürge binaları, küçük geçitler ve büyük manzaraları alır.


Afrika
Buka
Ağız sulandıran Ganalı, Nijeryalı, Togolu ve kalça Buka de Senegalli özel kazmak. Şık 2nd floor açık hava yemek odası anlaşma mühürler. Erken fufu (pişmiş ve püre manyok, muz ya da yam) için gel.


Kafe
Okorye Ağacı
Black Star Surf Shop Ekli, Okorye Ağaç krep ve büyük Burritoların kükreyen bir ticaret yapar. , Ahşap güverte üzerinde bir masa kapmak bir frozen margarita sipariş ve dalgaların sonu izlemek.


Canlı Müzik
Bu 'Jazz Bar & Grill', strapline gider gibi, Accra en iyi canlı müzik mekanlarından biridir. Gruplar her kıtanın her yerinden gelen ve harika bir atmosfer var.

 

Gana Nerededir Google Mapsta Gana


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Gana Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Gana gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Gana tanıtım videosu,Gana görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Gana tanıtım filmini izleyin

Gana Uçak Bileti Al

Gana Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZGana Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Gana Turizmi

Gana Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Gana Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Gana Uçak Bileti Al »Gana Uçak Seferleri » Gana Uçak Bilet Fiyatı »Gana Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Gana Uçak Bileti Al   » Gana Uçak Seferleri   » Gana Uçak Bilet Fiyatı   » Gana Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+