Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Yeni Adana Turizm: Kaliteli hizmet ve daha fazla yolcu - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Yeni Adana Turizm: Kaliteli hizmet ve daha fazla yolcu

Güney’in önemli firmalarından olan Yeni Adana Turizm 2013 yılında hedef büyüttü

 

Kaliteli hizmet ve daha fazla yolcu

 

Yeni Adana Turizm 2013 yılında gerçekleştirdiği 23 adetlik Mercedes –Benz Türk Travego otobüs yatırımıyla, kaliteli hizmet ve daha fazla yolcu hedefi belirledi.

Akdeniz bölge firmaları arasında haksız ve yıkıcı rekabetin ön planda olduğunu belirten Yeni Adana Turizm Genel Müdürü Kadir Göçer, “Her şeye rağmen Adana firmaları olarak rekabetten uzak durmaya çalışıyoruz. Kendi aramızda rekabet yaşanmasa bile artan maliyetler bizim öncelikli sorunumuz. Yeni Adana Turizm olarak her zaman güvenli taşımacılık ve kaliteli hizmet vermeyi hedefliyoruz” dedi.

 

23 adet Travego yatırımı

 

2013 yılında firmalarının 23 adet Mercedes –Benz Travego otobüs yatırımı gerçekleştirdiğini söyleyen Genel Müdür Kadir Göçer, yeni otobüs yatırımlarıyla birlikte Kayseri, Sivas, Zonguldak, Hatay hatlarını hizmete açtıklarını, yeni hatlarda yolcunun talep ve isteklerini dinleyerek, yolcularının layık olduğu taşımacılığı sunmayı planladıklarını ifade etti.

 

Masraflar ağır

 

Adana ve İstanbul arasında sefer yapan her otobüsün 3500 TL gideri olduğunu söyleyen Kadir Göçer, “Adana firmaları olarak bilet fiyatlarımızda rekabet yok. Ancak artan akaryakıt fiyatı ve yükselen gider kalemleriyle birlikte para kazanması çok zor” dedi.

Bilet fiyatları yükseldiğinde ise yolcunun havayolunu tercih ettiğini söyleyen Göçer, “Havayolu şirketleri istedikleri zaman istedikleri fiyatla yolcu taşıyor. Hiç kimse bu fiyatla nasıl yolcu taşıyorsunuz diyemiyor.

Bu sektörün bu işi artan maliyetlerle yapması her geçen gün zorlaşıyor” diye konuştu.

 

Firmamız satılmadı

 

Sektörde Yeni Adana Turizm’in el değiştirdiği yönünde spekülasyonlar olduğunu söyleyen Göçer, “Yeni Adana Turizm Yönetim Kurulu Başkanı hala Erdal Çetin’dir. Firmamızın satıldığı hakkında konuşmalar var. Asılsız olan bu konuşmalar bizi hayrete düşürüyor. Bir kez daha sektör temsilcisi dostlarıma sesleniyorum, firmamız satılmadı ve böyle bir gelişme olmadı. Biz 2013 yılında yakaladığımız başarıyı daha üst noktalara çekmek için var gücümüz ile çalışıyoruz. Hedefimiz kalite ve konforla birlikte daha fazla yolucu taşımaktır” diye konuştu.

Yeni Adana Turizm: Kaliteli hizmet ve daha fazla yolcu Haberi Oku, Yeni Adana Turizm: Kaliteli hizmet ve daha fazla yolcu Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Yeni Adana Turizm » Adana firmaları » Erdal Çetin » Yeni Adana Turizm Genel Müdürü Kadir Göçer » Mercedes –Benz Türk Travego otobüs »
Etiketler » Yeni Adana Turizm   » Adana firmaları   » Erdal Çetin   » Yeni Adana Turizm Genel Müdürü Kadir Göçer   » Mercedes –Benz Türk Travego otobüs   »  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+