Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Fransız Guyanası Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Fransız Guyanası Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Fransız Guyanası Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Fransız Guyanası, , (Fransızca: Guyane veya Guyane française) bir Fransız bölümdür Amazonia bölgeye Güney Amerika arasında, Kuzey Atlas Okyanusu kıyısında, Brezilya ve Surinam . Bu düzenleme de maddi olarak diğer tüm Fransızca bölümlerinde ve faydaları verilen aynı hak ve ayrıcalıklara sahip Fransa'nın denizaşırı bir eyaleti olarak yönetilmektedir
Şehirler

Cayenne , Fransız Guyanası idari başkenti
Kourou , uzay merkezi ve Arianespace barındıran şehir
Saint-Laurent , Surinam ve Fransız Guyana arasındaki doğal sınırı oluşturan Maroni Nehri üzerinde bulunan,.
Saint-Georges , Oyapock Nehri üzerinde, Brezilya ve Fransız Guyana arasındaki doğal sınır budur.
Diğer yerler

Anlayın

İlk 1604 yılında Fransızlar tarafından kurulmuş, Fransız Guyanası, 1951 yılına kadar 18. yüzyılın ikinci görev "le Bagne" olarak bilinen azılı ceza cezaevlerinin yerdi. Hangi en ünlü Şeytan Adası. Henri Charrière buradan bir kaçış hakkında yaptığı masal "Papillon" yazdı. Avrupa Uzay Ajansı da onun haberleşme uyduları başlattı Kourou . Fransız Guyanası hala denizaşırı bir ulus tarafından yönetilen anakara Güney Amerika'nın tek kısmıdır.

İklim
Tropikal, sıcak, nemli, küçük mevsimsel sıcaklık değişimi biraz soğuk olsa zaman genellikle Mart az yağmur, orada "küçük yaz" denilen bir dönem genellikle olsa Kasım / Aralık Temmuz aracılığıyla yağışlı sezon başlar (, .)

Peyzaj
Alçak kıyı ovaları tepeler ve küçük dağlar, çoğunlukla huzursuz vahşi yükselen. Ayrıca tepe yayla ve Tumuc-Humac dağlardan oluşur.

alın

Göç ile ilgili olarak, Fransız Guyanası farklı yasalar vardır. Fransız Guyanası Schengen topraklarının bir parçası değildir. Bazı komşu ülkelerde (Brezilya, Surinam, Dominik Cumhuriyeti, vb) için gitmek kolaydır Paris'te o Cayenne ulaşmak için daha.

Uçakla
Cayenne-Rochambeau Havaalanı (CAY)

Gönderen Martinique ve Guadeloupe , Air France ile (ne yazık ki, Air Caraibes artık Martinique ve Guadeloupe Fransız Guyanası karasinek)
Gönderen Paris Air France ve Air Caraibes ile, [2]
Gönderen Miami Air France ile
Gönderen Paramaribo Surinam Airways ile [3]
Arabayla
Brezilya Eğer Oiapoque Nehri arasında özel bir mavna alabilir. Onun sahibi St Georges veya Oiapoque temasa geçilebilir. Surinam, Maroni nehri geçmeye bir feribot var.

Oyapock Nehri Köprüsü
Oyapock Nehri Köprüsü bir kablo kaldı köprüdür. Fransız Guyanası ve Brezilya Saint-Georges de l'Oyapock içinde Oiapoque şehirlerini bağlantı Oyapock River yayılan. Onun inşaatı Ağustos 2011 tarihinde tamamlanmıştır, devreye Ocak 2013 için planlanıyor.

Bu bir kablo kaldı köprü, yüksek 83 metre yükselen iki kule, uzunluğu o geniş 3.50 m iki şeritli, 378 metre mesafededir. Köprünün altında düşey açıklık 15 metredir.

Sınır Polisi, Gümrük ve Gıda, Tarım ve Orman Müdürlüğü: Fransız tarafında, erişim üç hükümet kontrolü sunacak bir sınır kapısı (FCP) aracılığıyla olacaktır.

Oyapock üzerindeki köprü araç ve yaya hem de erişilebilir olacak ücretsiz köprü (kabinleri kabinleri kontrolleri, gişeleri vardır), olduğunu.

[ Otobüsle]
Eğer sınır ulaştığınızda Brezilya ve Surinam, bir motorbot ile nehri geçmeye.

[ Tekneyle]
Brezilya ve Surinam, nehirler Oyapoque ve çok pahalı değil, 15 dakika sürer Le Maroni, çapraz, ama zorunda pazarlık . Brezilya Oyapoque geçerken size yaklaşık 5 €, hiçbir pazarlık maliyet gerekir. Eğer Rona Köşkü biraz yukarı giderseniz, 7 € ödemek gerekir. Emin olmak için Önce sor ama Kayıkçılar bir Coop ve fiyat herkes için sabittir.

Dolaşarak

Fransız Guyanası su yollarının 3.400 km yerli tekneler (Pirogues) tarafından gezilebilir; küçük oceangoing gemiler ve kıyı ve nehir vapurları ile 460 km gezilebilir.

Bölge genelinde toplu ulaşım yoktur sınırlıdır. Minibüsler büyük şehirleri arasında gitmek ama sadece günde birkaç olabilir. Ücretler güzergah başına sabittir; sadece kısmi mesafe gidiş Cayenne eğer tam ücret ödemek zorunda kalabilirsiniz. Örn. Kourou St Laurent du Maroni Cayenne için tam ücret ödemek zorunda kalabilirsiniz. Cayenne St Laurent için ücret € 35 dir. Sürücü sizi almak için durur emin olmak için havaalanında bilgi masasında kişilerle temas, Cayenne merkezine havaalanından çalışan bir otobüs var.

Tartışma

Fransız Creole yaygın olarak konuşulan olmasına rağmen, Fransız Guyanası resmi dilidir. Birkaç İngilizce anlamak ise nüfusun çoğunluğu Fransızca konuşuyor. Ancak, bazı yetkililer, polis ve jandarma İngilizce konuşabilir. Çünkü birçok Brezilyalılar ve Dominikenlerin varlığı, bir sürü insan temel Portekiz ve temel İspanyolca anlamak. Maroni Nehri üzerinde, Taki-taki sıklıkla kullanılmaktadır

Bkz

Kakaolu at Hmong Market, pirogue tarafından Kaw nehir, La Carapa, Kourou, le Bagne de Saint-Laurent, Les Iles du Salut / Kurtuluş Adaları veya Papillon'un cezaevinde, deniz kaplumbağaları Remire-plajda yumurtlayarak bir roket havalanış Montjoly, Awala-Yalimapo ve yıllık Kalinia oyunlar vb

Do

Satın

Resmi para sadece anakara Fransa'da olduğu gibi euro.

yiyin

Alkol

Tafia yaygın sarhoş ve tıbbi amaçlı olarak kullanılan bir yerel bir sabit içkidir. Bir limon suyu veya tuzu ile içebilirsiniz ve mükemmel Saksı denilen bir içki, kullanılıyor.

öğrenin

İş

Fransız Guyanası çalışan, AB üyesi bir ülkeden gelen Avrupalı ​​insanlar sorunsuz izin için. Ülkenizdeki Fransız Büyükelçiliği ile kontrol - Eğer AB dışından iseniz, muhtemelen bir çalışma iznine ihtiyacınız olacaktır. Işsizlik oranının yüksek olduğunu ama unutma. Eğer sağlık sektörü (doktor, hemşire) çalışmak Ama eğer, bu çok daha kolay olacaktır.

Gönüllü hizmet: Volontariat Sivil à l'Aide Tekniği (VCAT), [4] . Koşullar: Fransızca veya başka bir AB üyesi devlet veya Avrupa Ekonomik Alanı'na ait bir ülkeden olmalıdır. Sen (dahil) 28 18 üzerinde ve altında yaşında olmalıdır. Eğer sivil haklar mahkeme tarafından iptal edilmiş veya belirli suçlardan mahkum olmalıydı değil.

güvenli kalın

Bu pasaport kaybetmek değil, aşırı dikkat tavsiye edilir: orada bu hizmetleri konsolosluklar tarafından sağlanan gibi Fransız Guyanası çok az konsoloslukları vardır Paris , bu yüzden size reissued olmak için pasaport ihtiyaç halinde Paris'e gitmek için gerekli olacaktır Eğer bir AB vatandaşı değildir.

Fransız Guyanası Nerededir Google Mapsta Fransız Guyanası


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Fransız Guyanası Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Fransız Guyanası gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Fransız Guyanası tanıtım videosu,Fransız Guyanası görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Fransız Guyanası tanıtım filmini izleyin

Fransız Guyanası Uçak Bileti Al

Fransız Guyanası Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZFransız Guyanası Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Fransız Guyanası Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Fransız Guyanası Uçak Bileti Al »Fransız Guyanası Uçak Seferleri » Fransız Guyanası Uçak Bilet Fiyatı »Fransız Guyanası Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Fransız Guyanası Uçak Bileti Al   » Fransız Guyanası Uçak Seferleri   » Fransız Guyanası Uçak Bilet Fiyatı   » Fransız Guyanası Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+