Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Finlandiya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Finlandiya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Finlandiya Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Finlandiya Tanıtımı
Finlandiya kadarıyla göz görebilirsiniz ormanları ve gölleri ile, derin kuzey ve net hava canlandırıcı. Yaz sonsuz ışık veya kış ürkütücü donmuş büyü arasında seçim.
Heyacana Çağrısı
Karşılaştığınız Finlandiya ziyaretinizin sezon bağlıdır, ama ne olursa olsun ay, vahşi çağrı direndi gereken bir siren şarkı. Gerçekten önemli ve heyecan verici Fin hava ve ruhu saf bir şey var, bir dışarı almak için davetiye ve yıl boyunca aktif bulunuyor. Bir sanatçı haritaya mavi bir fırça flicked sanki resim mükemmel gölleri ile benekli orman geniş yolları ile, Suomi Avrupa'nın en iyi yürüyüş, kayak ve kano bazı sunuyor. Milli parklar, muhteşem bir ağ overnighting için iyi işaretlenmiş yolları ve düzenli aralıklı kulübe var. Eğer doğa gözlem gezileri onları izleyebilirsiniz doğu ormanları, derin ayılar vardır.

Yaz Günleri
Finlandiya'nın kısa ama güvenilir güneşli sezon ülke hayata patlama görür. Finliler bu uzun karanlık kış ayları boyunca onları sürecek umuduyla yaz dışında her geçen altın damla emmek istiyor gibi görünüyor, ve müsterih ve iyimserlik bir patlama var. Bu müzik festivalleri, sanat sergileri, göl yolculukları, keyifli bira teraslar üzerine gece yarısı güneş, uzak yalı evler ve ağız sulandıran bir pazar üretmek tembel gün için uygun bir zaman.

Kar yağışı sonrası
Winter, çok özel bir çekicilik vardır. Bu ayaz sıfırın sıcaklıkları kovmak için en iyi yolu aktif ve elde etmektir. Yeni başlayanlar için, büyük kayak Mayıs ayına kadar var. Ama nasıl köpekler, güzel, soluk kış güneş tarafından aydınlatılmış ren dururlarsa, ya da karlı atıklar üzerinde bir trek için bir kar arabası, bir ekip kiralama hakkında? Senin odun ateş sauna sonra aurora borealis (Kuzey Işıkları) yakalamak ve evren tarafından kutsanmış hissediyorum edeceğiz. Soğuması gerekiyor? Bir buz otel ya da bir buz kırıcı cruise bir gece hile yapmak gerekir.

City Lights
Ülke olsa da, sadece bir taşra boşluk olduğunu fikrini alamadım. Canlı şehirler başkenti Helsinki, dünyaca ünlü tasarım ve müzik sahneleri ile üstün kentsel mekân başkanlığındaki güney kısımlarını, stok. Baltık tarafından benimsemiş, modern ve görkemli mimari, ada restoran ve şık ve ilginç barlar cazip bir topluluk var. Ve Fin gıda ile ilgili şikayetler yüzden son yüzyıl vardır: 'Yeni Suomi' restoran sahne tekmeliyor.

Finliler
Gerçek bonus? Kendi şey yapmak eğilimindedir ve Finlandiyalılar, bunun için çok daha iyi. Bağımsız sadık, sıcak ve konuksever - ilham verici bir ülkede unutulmaz insanlar. Bazı tanımak için o işinizi yapın.

Finlandiya'da yapılacak Şeyler

Müzeler ve Galeriler
Mekaanisen Musiikin Muse
Mekaanisen Musiikin Muse Varkaus stand-out cazibe. 'Sen anlamak gerekir', yakışıklı sahibi, 'normal bir müze değil, daha bir tımarhane' diyor. Müzik aletleri gerçekten şaşırtıcı koleksiyonu hayalet klavye-çınlayan Steinway piyano büyük bir dolap kaynaklanan bir tam ölçekli orkestra için bir robot kemancı arasında değişmektedir.


Tarihi
Bomarsund
Sund Doğu, bu Åland'daki başka güçlü manzara. 1808-1809 savaşından sonra, Rusya İsveçliler karşı batı savunma olarak bu büyük askeri yapı ve deniz üssü inşa etmeye başladı.


Müzeler ve Galeriler
Siida
Finlandiya'nın en iyi müzelerinden biri, Siida cevapsız olmamalı. Bu Sami ve çevreleri kapsamlı bir bakış, ve aslında ustaca iç içe iki müze bulunuyor. Ana sergi salonu bazı harika fotoğraflar ve bilgi panelleri ile sezonu kuzey Lapland en ekoloji, detaylandırma, kenarında muhteşem bir doğa sergi oluşur.


Kaplıcalar, Banyo & Hot Springs
Jatkankamppa
Orada saunalar farklı türleri vardır, ama savusauna (duman saunası) özgün ve bazı demek, en iyisidir. Bu, şehrin güney Rauhalahti otelin yakınındaki gölün kenarında, yerli ve ziyaretçi çekmektedir unutulmaz ve girişken bir deneyim. 60 kişi, karışık sauna büyük bir ahşap yangın (yani hiçbir sauna soba yok) ile 24 saat önceden ısıtılır.


Kale, Saraylar & Köşkler
Olavinlinna
Göl bir kaya üzerinde kibirle Daimi, bu kale kuzey Avrupa'da en muhteşem biridir. Yanı sıra heybetli bir istihkam olarak, rahatça onun sağlam duvarları içinde 2.300 oturma, aynı zamanda ay-uzun Savonlinna Opera Festivali için muhteşem bir mekandır.


Müzeler ve Galeriler
Arktikum
Eğer kuzeyde ilgilenen eğer onun güzel tasarlanmış cam tünel Ounasjoki dışarı germe ile, bu Finlandiya'nın en iyi müzelerinden biri ve iyi değer giriş ücreti. Iki ana sergi vardır; tek tarafı, geleneksel ve modern müzik dahil olmak üzere Sami kültürü hakkında bazı bilgiler, ve kostümleri çeşitli, Lapland ile ilgilenir.
Çevredekiler & Köyleri
Vanha Rauma
Modern Rauma kalbinde Dünya Mirası listesinde yer alan Old Town düşük anahtar kafeler, mağazalar, rezidanslar ve bir kaç esnaf ve küçük atölyelerde çalışan dantel yapımcıları ile, bir yaşam merkezi olmaya devam etmektedir. En büyük zevk dolaşan ve tarama, yani her şey açık ve şehir hayatı ile Thrums zaman Salı-Cuma buraya almak için deneyin.


Dini
Tuomiokirkko
Tampere en ilginç katedral Finlandiya'daki Ulusal Romantik mimarisinin en önemli örneklerinden biridir. Bu Lars Sonck tarafından tasarlanan ve 1907 yılında tamamlanmıştır. Ünlü sanatçı Hugo Simberg fresk ve vitray sorumlu vardı; Eğer onlar zaman tartışmalı olduğunu takdir edersiniz onları gördüm bir kere.


Müzeler ve Galeriler
Pohjanmaan Museo
Vaasa dinamik, modern bir müze üç bölüme ayrılmıştır. Dioramalar ve fırtına ve yıldırım efektleri ile komple - - Kvarken Takımadaları ile ilgili bilgi içeren alt katta Terranova bölümünde bölgenin doğal tarihinin parlak bir çağrışımı var.


Müzeler ve Galeriler
Retretti
Bu dünyanın en sıradışı galerilerinden biridir. Çağdaş sanatın yenilikçi bir yıllık sergi atmosferde yapay ama otantik muazzam bir yeraltı mağara kompleksinin içinde görüntülenir. Sarp duvarları, sulu havuzları ve yarı karanlık ilginç kombinasyonu şaşırtıcı, ayrıntılı tesisler için izin verir. Büyük bir yeraltı salonu da bulunuyor.


Doğa ve Yaban Hayatı
Kuusamon Suurpetokeskus
Kajaani yolda 33km güneyinde Kuusamo alan bu ayı kutsal bir büyük backstory var. Ayılar küçücük, çaresiz yetim olarak kurtarıldı ve sonra onları yere koymak zorunda reddetti onların 'babası', Sulo Karjalainen, tarafından büyütüldüğü - onlar vahşi geri dönemezsiniz - hükümet araştırma projesi yara zaman.


İskandinav
Huvila
Bu asil ahşap bina eskiden sonra bir ateş hastanede bir akıl hastanesi olduğunu, ama bu gün sadece şehir merkezinden liman arasında mükemmel bir microbrewery ve restoran gibi mutlu hikayeler yazıyor. Gıda, taze yerel malzemelerle odaklanır ve tüm ustalıkla hazırlanmış ve cömert miktarlarda sunulan kaz veya yaban domuzu gibi sıradışı yemekler, özellik olabilir.


Müzeler ve Galeriler
Aboa Vetus & Ars Nova
Tek bir çatı altında müzelerin bu çifti sanat ve arkeoloji birleştirmek.

Finlandiya Nerededir Google Mapsta Finlandiya


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Finlandiya Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Finlandiya gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Finlandiya tanıtım videosu,Finlandiya görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Finlandiya tanıtım filmini izleyin

Finlandiya Uçak Bileti Al

Finlandiya Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZFinlandiya Tanıtım Filmi İzle

Finlandiya'da mükemmel bir yaz günü

Helsinki Kentinde Yelken - FİNLANDİYA

Harika Güzellik - FINLAND

Fince Lakeland - FİNLANDİYA

Finlandiya Lapland hissedin - FİNLANDİYA

Southern Finland ve Takımadaları - FİNLANDİYA

Finland - Land of the Midnight Sun

Finlandiyada Kışın Bisiklete Binmek

Finlandiya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Finlandiya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Finlandiya Uçak Bileti Al »Finlandiya Uçak Seferleri » Finlandiya Uçak Bilet Fiyatı »Finlandiya Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Finlandiya Uçak Bileti Al   » Finlandiya Uçak Seferleri   » Finlandiya Uçak Bilet Fiyatı   » Finlandiya Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+