Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Filistin Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Filistin Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Filistin Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

 Otelinize ulaştıktan, sonra sizleri grubun geri kalanıyla ve rehberinizle tanışma toplantısına davet ediyoruz. Gruptan arzu edenlerle yerel lezzetleri denemek için akşam yemeği organize edilebilir.

 Tarihi Yafa bölgesine doğru yola çıkmadan önce Tel Aviv sokaklarında kısa bir şehir turu yapıyoruz. Yafa’da tarihi pazarları ve eski limanı gezdikten sonraki durağımız ise bir Dürzi köyü olacak. Burada bir aile bizlere kapılarını açacak ve yerel lezzetleri tatma fırsatını yakalayacağız. Nasuri’ye gitmeden önce önemli Liman şehri Akka’ya geliyoruz. Tarihi pazar yerini, şehri çevreleyen kale ve surlarını ve Osmanlı mimarisinin önemli eserlerinden Cezzar Paşa Cami’ni gezeceğiz. Yemek: 1 kahvaltı, 1 öğle yemeği

 Güne Suriye sınırında bulunan Golan tepelerinden seyredeceğimiz verimli topraklara kurulmuş köy evlerinin pastoral manzarasıyla başlıyoruz. Tarihi öneme sahip bölgeyi tamamladıktan sonra Taberiye Gölüne doğru yola çıkıyoruz. Gölün etrafında bulunan ve Hristiyanlığın doğuşu sırasında önemli olayların geçtiği bölgelerden Tecelli Kilisesini (Hz. İsa’nın tecelli olduğuna inanıldığı yer) , dünyanın ilk kiliselerinden kabul edilen antik sinagog Capernaum’u, antik balık ve ekmek mozaik gravünün bulunduğu Tabgha’yı gezeceğiz. Manevi yolculuğumuzu tamamladıktan sonra gece konaklayacağımız Kibbutz’a doğru yola çıkıyoruz Yemek: 1 kahvaltı

 UNESCO Dünya Mirası Listesindeki Masada’nın ünlü masif bir kaya platosuna kurulmuş, antik surlarıyla zapt edilmesi imkansız görünen sıradışı bir kaleye gidiyoruz. Romalılara karşı savaşan Yahudilerin son kalesindeki Hirodesin Sarayı, mikveh havuzunu, ambarları, gözetleme kulelerini ve sinagogu geziyoruz. Sonraki durağımız suyunda batmadığınız, dünyanın en derin noktalarından biri olan Lut Gölü. Gölde yüzebilir veya kendinize şifalı bir çamur banyosu yapabilirsiniz. Yemek: 1 kahvaltı

 Necef Çölünde bizleri doğa harikası kraterler bekliyor. Bölgenin sert iklim koşullarına rağmen burada ticaret yapan tüccarlara konuk olacağız. Çöl gezimizin ardından geceyi geçireceğimiz Bedevi köyüne geliyoruz. Göçebe kültürlerini bizlerle paylaşacak ve geleneksel lezzetlerden oluşan bir akşam yemeği yiyeceğiz. Yemek: 1 kahvaltı, 1 akşam yemeği

 Hz.İsa’nın doğduğu yer olduğuna inanılan Beytüllahim’e gidiyoruz. Dünya’nın en eski kilisesi olan Doğuş Kilisesini (Church of the Nativity) geziyoruz. 1950′li yıllardan beri Filistinli sığınmacılara kapılarını açan Ayda Kamp’ını ziyaret ediyoruz. Akşam Kudüs’e doğru yola çıkıyoruz. Yemek: 1 kahvaltı

 “Eski Şehir”in Hristiyan, Yahudi, Ermeni ve Müslüman mahallerinin bulunduğu “4 Çeyrek”ini, rehber eşliğinde gezerek başlıyoruz. İsa Peygamberin son yürüyüşünü sırtında çarmıh ile yaptığı “Via Dolorosa” Acı Yolu’nu yürüyor ve tarihe kazınmış 14 Durağı geçerek Kutsal kabir Kilisesine ulaşıyoruz. Tüm insanlık için farklı şeyler ifade eden bu efsanevi şehrin size hissettireceklerini keşfetmeniz için günün kalanını sokakları arşınlayarak geçirmenizi öneririz. Akşam isteyenlerle bir kapanış yemeği düzenlenebilir. Yemek: 1 kahvaltı

Filistin bölgesinde Yapılacaklar ...
Dini
Nativity Kilisesi
Hatta yemlik sahne benzeyen bir şey uydurma olmayan, Nativity Kilisesi İsa'nın doğduğu için görkemli bir belirtecidir. Ayrıca Doğuş Bazilikası denilen, o eski sürekli faaliyet kilise.

Abideler
Rachel Türbesi
Şehre girişine yakın ıssız bir koridor Rachel Türbesi olduğunu. Emek başka Bethlehem sojourner, Rachel Hebron güney yolda, buradan doğum sırasında öldüğü söyleniyor. Kocası Jacob (Tekvin 35:20) 'onun mezarının üzerine bir ayağı ayarlayın'.

Doğal Merkezi
Manger Meydanı ve Eski Şehir
Manger Sq ve Noel arifesinde Old City enerji olumlu elektrik. Ama dar sokaklar kireçtaşı ve egzotik dükkanların bir yıl boyunca beraberlik vardır. Bir Kiliseye olmasanız bile, bir Pazar sabahı çok üyeye yerde kutlayan Hıristiyan mezhepleri bir dizi bir göz gizlice.

Dini
St George Manastırı
Bir Indiana Jones filmi dışında bir şey gibi bakıyor, St George manastırı yarıya Wadi qelt içinde uçurumun tünemiş muhteşem bir yapıdır. Manastır Koziba St George almıştır ve ilk beşinci yüzyılın sonlarında inşa edilmiştir. Sayısız mağarada yaşayan münzevi burada yaşamış ve Cumartesi ve Pazar günü Surp Badarak'a katılmak olacaktır.

Dini
İbrahimi Camii
Hebron Machpelah Mağarası İbrahim tahmin mezar yerdir. İbrahimi Camii, bindirmeleri. Yahudiler için bir derece saygı site ve Müslümanlara, bölgedeki öneminden sadece Rock Kudüs'ün Dome bu ikinci.

Dini
Ömer Camii
Manger Sq üzerine, kilisenin karşısında, 2. halife Ömer İbn-i Hattab ismini Ömer Camii vardır. Bu 637 yılında Bizanslılar işaretleme Kudüs'ü aldı ve ardından Nativity Kilisesi'nde dua Hz Muhammed'in babası-in-law, onuruna Rum Ortodoks Kilisesi tarafından verilen arazi üzerine 1860 yılında inşa edilmiştir.

REKLÂM

Piyasalar ve Çarşılar
Altın Piyasası
Dar kapalı Altın Piyasası geçit, Ulu Cami'nin güney kenarında yanında çalışan, önde gelen Gazzeli yargıç, Şeyh Şems-Din-al-Himsi tarafından MS 1476 yılında inşa edilmiş ve aslında çok daha büyük bir kapalı pazarın parçası kuruldu.

Dini
Said, Haşim Camii
Gazze'nin Daraj çeyreğinde yer alan Said Haşim popüler Camii cami ve Napolyon'un askerleri tarafından yıkılan eski binalardan taş işçiliği kullanılarak, Osmanlı Sultan Abdul Majeed emriyle 1850 yılında inşa edildi.

Kaplıcalar, Banyo & Hot Springs
Hammam el-Samara
Gazze şehrinde beş hamamların son kalan, Hammam el-Samara lobide bir plak göre, vali Sangar ibn Abdullah tarafından restore edilerek, hatta 14. yüzyılın ötesine uzanan muhteşem Memlûk dönemi hamamdır.

Ortadoğu
Roots Restaurant
Alkol servisi olmadığı kadar önemli insanlar biftek au poivre ve tavuk cordon bleu yemek nerede Gazze, Roots en pahalı yukarı ölçekli restoran, olsa, kok kömürü başka bir şey iyi bir vintage hiçbir çamaşır aşağı orada . Sahibi Basil Eleiwa ve ortakları US $ 1 battı.

Müzeler ve Galeriler
Sanat ve El Sanatları Köyü
Bir güzel beyaz boyalı kerpiç kompleksi, Sanat ve El Sanatları Köyü, dokuma, nakış, bakır işçiliğinin ve ahşap gibi geleneksel Filistin el sanatları, yaşatıldığı yerdir. Köy yetişkinler için çocuklar ve atölyeler için eğitim kursları ve yaz kampları çalışır ve düzenli olarak yerel ve uluslararası sergilere ev sahipliği yapıyor.

Dini
St Catherine Kilisesi
Yeni, pembe tonlu St Catherine Kilisesi'nde Midnight Mass Noel arifesinde dünyada yayın yapıyor. Nativity Kilisesi aracılığıyla veya onun önden erişilen, önce St Jerome heykeli ile Haçlı dönemi Fransisken manastırında dolaşmak gerekir.

Tatlılar
Dar Jdoudnah
Yöneticisi Sq rampa aşağı ve sola bu eski, taş tekstil fabrikası ve zeytinyağı basınında geniş bir açık bar bulabilirsiniz. Kremsi Layaly Lebanon (gül suyu bir dokunuş ile süt, irmik ve krem ​​yapılan bir crustless puding) bir dilim ile bir yemek ya da cappuccino var. 

 

Filistin Nerededir Google Mapsta Filistin


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Filistin Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Filistin gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Filistin tanıtım videosu,Filistin görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Filistin tanıtım filmini izleyin

Filistin Uçak Bileti Al

Filistin Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Filistin Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Filistin Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Filistin Uçak Bileti Al »Filistin Uçak Seferleri » Filistin Uçak Bilet Fiyatı »Filistin Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Filistin Uçak Bileti Al   » Filistin Uçak Seferleri   » Filistin Uçak Bilet Fiyatı   » Filistin Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+