Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Faroe Adaları Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Faroe Adaları Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Faroe Adaları Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Faroe Adaları Tanıtımı
Unutulmuş Faroes İngiltere'de sadece kısa bir uçuş, ama onlar yol standart seyahat radar gidiyoruz. Kuzey Atlantik'in köpürtme şişer süzülüyordu, adalar bu gizemli 18 parça puzzle anda eski ve çok modern. Multicoloured evler ve çim çatılı ahşap kiliseler grandly yalın, ağaçsız moorlands odağı ekleyin. Cairn işaretli güzergahları Zamansız ağlar sarp kat kat pasta dağlar çapraz. Ancak bu bile ufak bir zamanlar ulaşılmaz mezra şimdi yol tünelleri dikkate değer bir dizi ile bağlantılıdır. Ve bir 70 yıllık eski ahşap şalopa üzerinde dramatik fiyortlarda etrafında bob bile, cep telefonu sinyalini kaybetme olasılığı asla.

Faroes düştü-yürüyüşe ve pyrotechnically öngörülemeyen iklim kabul bilimcileri için bir cennet. Tasarımcı biçilmiş shaggy koyun tarafından, alanlar altı ayak blissfully yaşam dolu. Meralar ilahi bilardo masaları yeşil-daha-yeşil renk ile parıldıyor. Gözetleme puffins, dalış-bombalama skuas ve sürüşü Fulmars baş döndürücü kanyonları üzerinde kayma. Dalga-hırpalanmış burnu onları kapalı gafil yürüyüşçüler darbe tehdit vahşi rüzgarlar gibi kesen kayalıklar dalan sona. Streymoy büyük grubu ada ve ev sermaye olduğu Tórshavn yanı sıra, dramatik sahne bolca ve kaçırılmayacak kuş uçurumlar Vestmanna . Iken Güney Adaları o kadar dramatik manzara açısından değil, gibi adalar Suðuroy ve Skúvoy appealingly turistler düşük ve samimiyeti yüksek.

Gururlu, metanetli Faroece karakter Viking kan, Hıristiyan dindarlık, İskandinav açıklık ve çevresinde bulunuyor humbling doğa için bir huşu adlı sahte olmuştur. Bu küçük sanat ve Faroes 'inanılmaz canlı müzik sahnesi ile çok canlı olan birkaç topluluklar hiçbir şey şaşırtıcı kısa olduğunu. Hava yapmayan kanıtlar bile Yani, bu kendinden emin küçük demi-ulus bile en alaycı gezgin sürpriz ve zevk muhtemeldir.

Faroe Adaları Yapılacaklar
Müzeler ve Galeriler
Føroya Fornminnissavn
Mükemmel Føroya Fornminnissavn Hoyvík banliyösünde, merkezi 3km kuzeyindeki iki site arasında bölünür. Brekkutún 6'da ana site güzel yardımsever açıklayıcı fotoğraflar ve notlar ile 19. yüzyıl Viking Çağı Faroe eserler görüntüler.

Müzeler ve Galeriler
Føroya Fornminissavn
Mükemmel Føroya Fornminnissavn (Tarihi Müzesi) Hoyvík banliyösünde, merkezi Tórshavn 3km (1.86mi) kuzeyde iki site arasında bölünür. Ana site (Brekkutún 6) güzel yardımsever açıklayıcı fotoğraflar ve notlar ile 19. yüzyıl Viking Çağı Faroe eserler görüntüler.

Sanat, Kültür ve Edebiyat
Kirkjubour
Kirkjubour ortaçağda adanın piskoposluk merkeziydi. Bugün sadece dağ evi gibi ahşap ve taş evlerin bir saçılma bulunuyor. 1111 yılında inşa edilen St Olav Kilisesi, önceki yüzyılda Norveç'in Hıristiyan kodunu formüle etmişti krala ithaf edilmiştir; Magnus Katedrali kalıntıları arkasında gizlidir.

İtalyan
Toscana
Frank Sinatra'nın yıllanmış crooning bu şirin küçük İtalyan eatery Chianti-şişe mum lambalar okşayan. Toscana Göksel yaklaşım mükemmellik tastebud-gıdıklama soslar ve süper zengin makarnalar ile yaratıcı et yemekleri konusunda uzmanlaşmıştır. Bölümleri cömert: bizim biftek-ve-gorgonzola spagetti neredeyse bütün bir inek içeriyordu. Rezervasyonları tavsiye etti.

Plajlar, Adaları ve Limanları
Vestmanna Kuş Cliffs
Kuzeybatı Streymoy vahşi Vestmanna kuş uçurumlar muhteşem tekne turları muhtemelen Faroe Adaları bir ziyaret vurgulamak vardır. Hava iyi, sen Fulmars, kittiwakes, guillemots, razorbills ve bazen, puffins dolup taşar yüksek kayalıklarla ve deniz yığınlarının Streymoy batı kıyısında Vestmanna yelken zaman.

Müzeler ve Galeriler
Listasavn Føroya
Viðarlundin, ağaçlar ve heykeller karıştırmak bir harika vahşi parkı, aydınlık ve havadar Listasavn Føroya yol açar. Faroe modern ve çağdaş sanatın mükemmel koleksiyonu büyük Sámal Joensen-Mikines ile hareket eden, ölüm-perili tuvallerinde, William Heinesen ve Tita Vinther en entertainingly yünlü Rain alegorik karikatürler içerir.Sanat, Kültür ve Edebiyat
Tinganes
Şehrin küçük ama sevimli tarihsel çekirdek Tinganes, nefis tatlı çim çatılı evler ve tarihi kırmızı boyalı taş ve kereste binalar ile karışık küçük bir yarımadadır. Yıkıcı 1673 yangınından sonra en çok tarihi. Rehberleri, her yapının tarihini açıklayabilir ama rastgele dolaşan çoğu ziyaretçiler için yeterlidir.

Plajlar, Adaları ve Limanları
Nólsoy Adası
Nólsoy Adası'nda, carless Nólsoy köy özellikle güzel değil ama kimin Tinganes yarımada feribot RITAN üzerinde geçmek gibi özellikle güzel görünüyor Tórshavn, 20 dakika, günde üç ila beş) kalabalık bir çarpıcı huzurlu bir kontrast yapar. Köy Ağustos ortalarında büyük bir Ovastevnu festivali kutluyor.

Askeri
Skansin Fort
Modern ulaşım terminali çevreleyen asfalt çöl ötesinde harap Skansin Fort çim-yumuşatılmış burç yalan. Biraz deniz feneri ve dört 18. yüzyıl top tepesinde bulunuyor. Yerine underwhelming rağmen, beş dakikalık bir ziyareti baştan savma çekici görünümler tarafından haklı.

Diğer
Gallari Jinx
Ana yola bakan büyük resmi pencereler arkasında tünemiş, bu dar, artfilled diner-kafe, geceleri kalça gençlik barscene dönüşüyor. Tsatziki veya goats'-peynir ve pesto sandviç vejetaryenler için kurtuluş sunarken espresso iyi.

Diğer
Café natur
Şehrin en atmosferik kafe pub haftasonları Torshavn'daki kısık canlı sahnenin merkezidir. Onlar fırtınayla ve birkaç büyük değeri bar yemek iyi bir yelpazede hizmet vermektedir. Eğer önerilen misnamed 'Tortilla' aslında bir dolum börek-ve-salata levhadır.

Sanat, Kültür ve Edebiyat
Fırtına Petrel Colony
Nólsoy köyünden bir saatlik yürüyüş etrafında, bir fırtına kuşu kolonisi dünyanın en büyük olduğu iddia ediliyor. Onlar en iyi batarken gözlenen ediyoruz. Temel konaklama dahil Rehberli turlar kuş köy pansiyon-kafe Kaffistovan aracılığıyla düzenlenmektedir.

Faroe Adaları Nerededir Google Mapsta Faroe Adaları


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Faroe Adaları Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Faroe Adaları gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Faroe Adaları tanıtım videosu,Faroe Adaları görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Faroe Adaları tanıtım filmini izleyin

Faroe Adaları Uçak Bileti Al

Faroe Adaları Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZFaroe Adaları Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Faroe Adaları Turizm

Faroe Adaları Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Faroe Adaları Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Faroe Adaları Uçak Bileti Al »Faroe Adaları Uçak Seferleri » Faroe Adaları Uçak Bilet Fiyatı »Faroe Adaları Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Faroe Adaları Uçak Bileti Al   » Faroe Adaları Uçak Seferleri   » Faroe Adaları Uçak Bilet Fiyatı   » Faroe Adaları Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+