Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Estonya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Estonya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Estonya Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Estonya Tanıtımı
Baltık ülkelerinin en küçük olmasına rağmen, Estonya (Eesti) varlığı pek çok kültürel ve doğal taşlar keşfetmek için sahneyi hazırladı hepsi onun güzel sahil kasabaları, şirin ülke köy ve yemyeşil ormanlar ve bataklıklar, ile bölgede hissediliyor. Oysa Estonya ortaçağ ihtişamı ortasında görkemli kaleler, bozulmamış adalar ve kozmopolit bir sermaye için bilinir. Bu Estonya artık hiç şaşırtıcı değil Avrupa'nın 'en iyi korunmuş gizli.

Tallinn , Estonya'nın mücevheri, Arnavut kaldırımlı sokakları ve gençleşmiş 14. yüzyıl konut bulunuyor. Kafe ve restoranlar onlarca tarihi kiliseler ve doğal kalıntıları, galerileri ve butikler keşfetmek sonra atmosferik bir geri çekilme için yapmak. Gece, şık salonlar ve genç gece kulüpleri şehrin seksi yan bir bakış sunuyor. Bazı ziyaretçiler zor bir zaman kaçan var Tallinn 'ın yadsınamaz cazibe, ancak başkent dışında, pastoral manzara çeşitli konumlar gizler. Lahemaa Milli Parkı içinde Northeastern Estonya yemyeşil ormanlar ve güzel kıyı parkurları bulunuyor. Estonya'nın kozmopolit ruhani merkezinin güneyinde, Tartu , tepenin kasaba Otepää onun huzurlu atmosferi ve güzel kayak parkurları ile. Yakışıklı sahil kasabaları, kaplıca tatil köyleri ve ortaçağ kalıntıları ülkenin batı kıyılarına dağılmış. Daha batıda Estonya'nın en büyük adası, yalan Saaremaa ve üzerinde bir kasaba Turka, Karja, Triigi & Tuhkana , nerede ikonik yel değirmenleri, 19. yüzyıl fenerler, el değmemiş plajlar ve henüz başka bir zaman daha ortaçağ kalıntıları ulaşım ziyaretçi.

Estonya, ormanlar, ormanlık çayırlar ve altında takdir Kitleleri kapsayan bataklık çeşitli aktiviteler için zemin oluşturur. Ormanlık yollar üzerinde yürüyüş, sahil boyunca binicilik ve su basmış ormanlar üzerinde kano atı eski vahşi sizi bağlayabilirsiniz. Büyük kuş gözlemciliği, yaz aylarında berrak göllerde ve nehirlerde kış ve yüzme cross-country kayağı da bulunuyor. Bu, tüm bir sauna, ulusal oyunlarını birine güzel bir başlangıcı yapar.

Gitmek için hazır mısın?

Bu turlar ve aktiviteler kolay bunu yapmak:

Baltık ülkelerinin çeşitli sevindirdi deneyimi
Oslo Berlin'e bir ay uzun bir yolculuğa Estonya'yı ziyaret
Hop-off hop-on tur kendi hızda Tallinn keşfedin
Helsinki Tallinn bir günlük gezi almak


Estonya'da yapılacak Şeyler
Doğal Parklar & Ormanlar
Naissaar
Naissaar, 44 km ² de, canlı bir tarih, gür ormanlar (adanın% 85 kapsayan), ve yaklaşık 27m çevresi ile hatta bir kaya var! Adanın askeri tarihine şahitlik Kırım ve Rus-İsveç savaşlar, İngiliz denizciler için bir 19. yüzyıl mezarlık var. Aslında, Naissaar Büyük Kuzey Savaşı'ndan bu yana sermayeyi savunmak için bir siperdir olmuştur.

Mimari
Toomkirik
Estonya'nın en eski kilisesi, Dome Kilisesi (Toomkirik) bölgenin erken Danimarka fatihler tarafından 13. yüzyılın başlarında kuruldu. Bu Kılıç Alman Şövalyeleri 1230 burada bir kale inşa edildiğinde şehir ve liman üzerindeki güzel manzaralı, Tallinn doğum yeri oldu, Toompea tepe üzerinde duruyor.

Göller, Nehirler ve Şelaleler
Pühajärv
Adacıklar ve 3.5km uzunluğundaki Pühajärv girintili kıyı, Otepää güneybatı kenarında, bölgenin en güzel manzaralı bazı sağlar. Bir 12km doğa parkuru ve bisiklet yolu, bir yürüyüş için güzel bir yer yapma, göl çevreler. Göl 1992 yılında Tartu geldiğinde Dalai Lama tarafından kutsanmış ve doğu kıyısında bir anıt ziyareti anısına dikilmiş.

Sanat, Kültür ve Edebiyat
Palmse Manor
Palmse de restore Palmse Manor ve park, Viitna 8 km kuzeyinde, Lahemaa bir göstermelik olduğunu. 13. yüzyılda bir manastır manastır topraklarını işgal ve daha sonra bir Baltık-Alman aile 1923 yılına kadar 1677 den özelliği koştu (von der Pahlens) (o devlet tarafından istimlak edildi) tarafından özel bir emlak olarak geliştirilmiştir.

Müzeler ve Galeriler
Tartu Üniversitesi
Tartu Üniversitesi İsveç Kralı Gustaf II Adolf tarafından 1632 yılında kurulmuştur. Korint sütun ile kaplı, etkileyici ana bina 1803 tarihlidir. Daha büyüleyici 19. yüzyıl öğrenciler çeşitli ihlaller için tecritte tutuldu Öğrenci Lock-up vardır. Orijinal grafiti ile tam bu odalardan biri, görüntüleme için açıktır.

Müzeler ve Galeriler
Toomemägi (Cathedral Hill)
Town Hall arkasında yükselen, Toomemägi ağaçların kıvrımlı yürüyüş yolları ile, bir görkemli peyzajlı bir park. Bu tepe 5. ya da 6. yüzyıl civarında bir kalesi olarak ve kapalı işleyen, Tartu'nun varoluş nedenidir. Tepenin 13. yüzyılda Alman şövalyeleri tarafından yaptırılan görkemli Gotik katedrali Toomkirik (kubbe kilise) olduğunu.Müzeler ve Galeriler
Saaremaa Bölge Müzesi
Saaremaa Bölge Müzesi görkemli Kuressaare Kalesi bulunmaktadır barındırdı. Bir ortaçağ merkezi ısıtma sistemi yakıtlı bir fırın - zemin katta güneybatı tarafında hüpokaust (cehennemlik) arayın. Efsaneye göre, mahkum mahkumlar aç aslanlar tarafından alınacak, piskoposun odasının yakınında bir zemin olmadan küçük bir oda ile sevkedildi.

Dini
Oleviste Kilisesi
Pikk tänav sonuna yakın bir baş Tallinn merkezi nokta, Oleviste Kilisesi duruyor. Bu (olsa, dar ve uzun bir tırmanış var) Old Town şehrin en iyi manzarasına sahip yarıya onun 124m yapısı kadar mükemmel bir gözlem güvertesi, orada herhangi Tallinn seferine başlamak için harika bir yerdir.

Müzeler ve Galeriler
Açık Hava Müzesi
Koguva, Muhu, yoldan 6km batı ucunda, artık bir açık hava müzesi gibi korunan bir derece iyi korunmuş, eski moda bir ada köyüdür.

Müzeler ve Galeriler
Kiek-in-de-Kok
Tallinn en zorlu top kulelerinden biri uzun boylu, yiğit Kiek-in-de-Kök değildir. Adını 'Mutfak içine Peep' için Almanca düşük olduğu, üst katlarda yalnız askerler Aşağı Town evlere eş olabilir.

Plajlar, Adaları ve Limanları
Hiiumaa Islets Landscape Reserve
Saarnaki, Hanikatsi, Vareslaid ve güneydoğu Hiiumaa kapalı diğer adacıklar Hiiumaa adacıkları Peyzaj Reserve oluştururlar. Bu kılıçgagalarla, pufla ördekler ve goosanders yanı sıra kuğu bir göç durma, kaya midyesi kaz ve diğer türler de dahil olmak üzere yaklaşık 110 kuş türü için üreme yerdir. 600'den fazla bitki türleri - Daha Estonya toplam yarısından - burada meydana gelir.

Mimari
Kızıl Kule
Tarihi merkezinin ana cadde görkemli binaları geri 17. yüzyıldan kalma ile kaplı, Rüütli tänav olduğunu. Sadece ana caddelerdeki 15. yüzyıldan kalma Kızıl Kule, kentin en eski binadır. Başlangıçta büyük, bu başka bir şey daha kalıntıları, ortaçağ kent duvarının güneydoğu köşe oldu.

Doğal Parklar & Ormanlar
Toomemägi
Toomemägi, Town Hall arkasında yükselen, ağaçların kıvrımlı yürüyüş yolları ile, bir görkemli peyzajlı bir park. Bu tepe 5. ya da 6. yüzyıl civarında bir kalesi olarak ve kapalı işleyen, Tartu'nun varlığı için özgün nedenidir.

Estonya Nerededir Google Mapsta Estonya


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Estonya Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Estonya gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Estonya tanıtım videosu,Estonya görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Estonya tanıtım filmini izleyin

Estonya Uçak Bileti Al

Estonya Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

 

Batı-Estonya resort town Haapsalu

Estonya'da Vilsandi Milli Parkı

Soomaa Milli Parkı Estonya

Estonya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Estonya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Estonya Uçak Bileti Al »Estonya Uçak Seferleri » Estonya Uçak Bilet Fiyatı »Estonya Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Estonya Uçak Bileti Al   » Estonya Uçak Seferleri   » Estonya Uçak Bilet Fiyatı   » Estonya Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+