Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Ermenistan Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Ermenistan Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Ermenistan Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Ermenistan Tanıtımı
Ayrıca yemyeşil ormanlar ve sakin, turkuaz Gölü övünme ise saygı Ağrı Dağı'nın üzerinde seyrederken, Ermenistan kayalık yaylalar açıklıklı Sevan . Orada keşfetmek için uzak bölgeleri ve manastırlar (vardır Vayots Dzor ve Syunik örneğin), ama vurgular olması olasılığı vardır Erivan 'ın uğultu sanat sahnesi, Akdeniz zihin-set ve kafe kültürü, ya da kendiliğinden bir ortak yemek - ve tipple - halk ile.

Geçerli turist trafiğinin çok vatanlarına bir dilim isteyen diaspora Ermenilerini içermektedir. Onların standartları yüksek, bazı uluslararası otel zincirleri ikna ve benzeri yerlerde overdevelopment neden Sevan . Oysa Yezidi Kürtler ve Ermeni çobanların yaşadığı sarkıt-dolu mağaraları ve yaz köyler dahil gizli hazinelerinden, kaçmak için hala kolay. Debed Kanyon tarihi ve kültürü ile zengin ve Goris birkaç gün keşif garanti büyüleyici bir zaman tüneli şehridir. En gezginler başka yerlerde arasında kısa bir yan gezi ile usta olarak, ciddi kaşifler kendilerine iyi yerler olacaktır.

Ülkenin antik manastırlar, mum yaktı kiliseler ve yüksek duvarlı kale bariz golleri, Ermenistan sizin en büyük anıları halk kendileri ile büyük olasılıkla yalan olsa. Kolayca bile ortak bir dil olmadan, bu zarif, mütevazı ve neşeli insanlar arasında arkadaş bulabilirsiniz. Kravatlar iyi kızartma sonsuz mermi, taze sebze ve ızgara etler ile dolu bir yemek eşlik bir yemek masası etrafında dövme vardır.

Ermeniler travmatik bir 20. yüzyıl psikolojik bagaj bir sürü taşımak olsa da, pek fark edeceksiniz. Her yerde alırsınız hızla modernleşen sermaye, butik turizm endüstrisi ve sıcak karşılama trajedi için ülkenin itibarını yanıltmak gibi görünüyor. Aksine geçmiş sıkıntılardan aşağı tartın izin göre, Ermenistan anıt inşa etti, kendisini tozunu ve geçti. Işadamları 'Kafkas Tiger' lakaplı bir ekonomiye keyfini ise politikacılar, AB üyeliğine bakışlarını var.

Ermenistan Yapılacak Şeyler
Müzeler ve Galeriler
Ulusal Sanat Galerisi
Eski SSCB Avrupa ustaların üçüncü büyük koleksiyonu Holding, Ulusal Sanat Galerisi'nde eserleri birçok İkinci Dünya Savaşı sırasında Avrupa'da tahsis edilmiştir. Bu ulusal hazine Donatello, Tintoretto, fragonardla, Courbet, Theodore Rousseau, Rodin, Rubens ve Jan Van Dyck çalışmaları yer alıyor.

Müzeler ve Galeriler
Hazine
Bu Kutsal Lance (Surp Geghard), Golgota giderken İsa'nın tarafını delmek için bir Romalı asker tarafından kullanılan silah da dahil olmak üzere kilise tarafından toplanan hazine 1700 yıllık evler. Bir süslü altın ve gümüş gövde içine yerleştirilmiş uygun bir kaba koçbaşı bulunuyor. Bu Geghard Manastırı Eçmiyadzin getirildi.

Müzeler ve Galeriler
Ermeni Tarihi Devlet Müzesi
Bu müze Hrazdan Gorge Taş Devri mağara sakinleri 3000 M.Ö. Metsamor, Urartu Devleti'nin ve M.Ö. 6. yüzyılda bir ulus Hayk kabilelerin toplama astronomi ve metalurji açıklıklı.

Müzeler ve Galeriler
Mikoyan Müzesi
Mikoyan Müzesi Mikoyan kardeşler Anastas ve Artyom bir türbe. Anastas Mikoyan, hatta Stalin outlasting, Politbüro 60 yıl hayatta, ve bu yüzden bir müze hak ediyor. Artyom İkinci Dünya Savaşı, MiG SSCB'nin ilk jet avcı tasarımcısı oldu. Müze dışında bir erken MiG jet (izin yok tırmanma!) Var.

Müzeler ve Galeriler
Askeri Müze
İç Eçmiyadzin, Stalin'in yaşamı boyunca mimar tarafından dinin bir cesur onay Surp Hripsime dayanmaktadır.

Müzeler ve Galeriler
Ermeni Soykırımı Müzesi
Osmanlı İmparatorluğu'nun ölüm sancıları sırasında Ermenilerin 1915-1922 soykırım acı Anma, Ermeni Soykırımı ve anıt Müzesi hareketli bir deneyim yaratmak. Müze gri taş salonda yeraltı yatıyor. Büyük fotoğraflar (İngilizce açıklamaları ile, hepsi çok, ama değil) basit ve baldly soykırım hikayesini anlatmak.Diğer
Kilise
641-661 inşa Zvartnots'un Surp Grigor Lusavoriç (Aziz Krikor Lusavoriç) ait kilise kalıntıları Ermenistan'da kalıntıları diğer her dizi farklıdır. Katolikos Nerses II Builder katedral sponsor inşaat (bina ruhban katılmadan önce onun mesleği olabilir).

Sanat, Kültür ve Edebiyat
Sergei Paradjanov Müzesi
Bir avant-garde film yönetmeni ve sanatçı SergeiParadjanov bu ilgi çekici, eksantrik ev müze, onun renkli, eğlenceli kolajlar ve çerçeveli bulundu-nesne heykel yanı sıra skeçler ve onun filmleri için tasarımlar sergileniyor. Orada gerçek zekâ ve işine yetenek, ve avant-garde 20. yüzyıl filmi normal bir şey olmasa bile iyi ziyaret değer.

Fransız
Kulüp
Erivan'da klasiktir yerlerden biri, Club taze ve lezzetli bir yemek deneyimi içine Batı Ermeni ve Fransız mutfağı sigortalar. Bu bir ana yemek salonu, minderler ve düşük tabloları ile ikinci içecekler-sadece oda ve şehirdeki en iyi pizza birini keyfini arkasında gizli bir kafe bulunmaktadır.

Diğer
Apaga Tur
Yenokavan gelen vadinin yukarı Apaga Tour tarafından işletilen ilginç bir yeni turizm girişimidir. Orada at ahırları burada, ve rehberli iz sürmek saat veya AMD20, (yemek dahil) günde 000'de AMD3500 için yapılabilir. Yürümeye isterseniz rehberli zamları da mevcuttur.

Parklar ve Bahçeler
Dendropark
Serin ve sakin 35 hektarlık dendropark 11km Stepanavan'da itibaren, Gyulagarak köyü yakınlarındaki bir botanik bahçesidir. 1930'larda kurulan, kozalaklı ağaçlar ve yaprak döken ağaçların geniş bir dizi var. Park iyi muhafaza edilmiş ve yönetmenleri ziyaretçileri karşılıyor.

Diğer
Malkhas Jazz Club
Iki seviyeleri ile Laid-back kulüp; üst kattaki bar ve bantlar yerine bodrum katında bir salon. Ayrıca, biftek, domuz eti ve makarna, artı içecekler bir dizi de dahil olmak üzere, mükemmel gıda hizmet vermektedir.

Müzeler ve Galeriler
Ulusal Mimarlık ve Gümrü Kentsel Yaşam Müzesi
Ulusal Mimarlık ve Gümrü Kentsel Yaşam Müzesi Teryan Poghots geri köşesinde ayarlamak önemli bir yapıdır. Dzitoghtsyans ve 1872 konak ince mobilya ve otantik dekor, artı bir sanat galerisi ve yerel tarih görüntüler içerir.

Ermenistan Nerededir Google Mapsta Ermenistan


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Ermenistan Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Ermenistan gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Ermenistan tanıtım videosu,Ermenistan görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Ermenistan tanıtım filmini izleyin

Ermenistan Uçak Bileti Al

Ermenistan Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Ermenistan Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Ermenistan Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Ermenistan Uçak Bileti Al »Ermenistan Uçak Seferleri » Ermenistan Uçak Bilet Fiyatı »Ermenistan Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Ermenistan Uçak Bileti Al   » Ermenistan Uçak Seferleri   » Ermenistan Uçak Bilet Fiyatı   » Ermenistan Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+