Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Endonezya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Endonezya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Endonezya Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Endonezya Tanıtımı
Dünyanın dördüncü en halkı ülke - 245 milyon ve sayma - 5000km için ekvator boyunca uzanan bir boğucu kaleydoskop olduğu. Biliyorsunuz yeryüzünde son büyük macera olabilir. Sumatra batı ucundan Papua doğu kenarı, bu milletin homojenizasyonun meydan okuyor. Bu 100 gibi o kadar çok kültürler, halklar, hayvanlar, gümrük, bitkiler, özellikleri, sanat ve gıdaların bir arazidir (ya da 200 mi?) Ülkeler birine birbirine karışmıştı.
Ve biz sadece bir aksan veya domuz eti üzerinde keçi için bir tercih hakkında değil farklılıkları konuşuyor, biz farklı kıtalardan geldiyse gibi radikal birbirinden farklı olan insanlardan bahsediyoruz. Hiç kimse bir ada olabilir ama burada her ada bunun üzerine yaşadığı erkek, kadın ve çocuk eşsiz bir karışımıdır. Zamanla derin ve zengin kültürlerin manevi Balinese gizemleri gelen Papua Asmat halkının tamamen Batı-dışı bir inanç sistemi, gelişmiştir.
Endonezya Yapılacak Şeyler

Mimari
Taman Kertha Gosa
Dewa Agung hanedanı 1710 yılında buraya taşındığında, Semara Pura kurulmuştur. Saray avluları, bahçeleri, pavyonlar ve hendekleri ile bir mandala şeklinde olduğuna inanılan bir büyük meydanı, gibi dışarı atılmıştır. Kompleks bazen Taman Gili (Island Garden) olarak adlandırılır.


Müzeler ve Galeriler
Müze Negeri'nin Propinsi Bali
British Museum veya Bali kültürünün Smithsonian olarak düşünün. Hepsi burada, ama bu dünya çapında kurumların aksine, bunu dışarı sıralama çalışmak zorunda. Bu müze aslında adadan kültürel olarak önemli eserler ihracat ile ilgili bir Hollandalı sakini tarafından 1910 yılında kurulmuştur.


Abideler
Gunung Kawi
Yemyeşil bir nehir vadisinin dibinde Bali'nin en eski ve en büyük antik eserlerinden biridir. Gunung Kawi 10 kaya-cutcandi (türbe) oluşur - anıtları gerçek heykellerin taklit kaya yüz kesip. Onlar sırf uçurum yüzeyinde huşu uyandıran 8m yüksek korunaklı nişler durmak. Uzun tırmanıyor için hazırlıklı olun, bu 270 üzerinde adımlar var.


Müzeler ve Galeriler
Museum Puri Lukisan
Bu müze Bali sanatın bütün okulların güzel örnekler gösterir. Sadece yerel resim canlılığını görmek için Anak Agung Gde Sobrat tarafından Bali Market yemyeşil kompozisyon bakmak. Müzenin koleksiyonu de küratörlüğünü ve İngilizce olarak etiketlenmiştir. Müze iyi kitapçı ve bir kafeterya bulunuyor. Yalnız yemyeşil, bahçe gibi gerekçesiyle görülmeye değer.


Müzeler ve Galeriler
Museum Le Mayeur
Le Mayeur de Merpes (1880-1958) 1932 yılında Bali geldi. Üç yıl sonra, tanıştığı ve o sadece 15 yaşındayken güzel Legong dansçı Ni Polok evlendi. Onlar Sanur yine de sakin bir balıkçı köyü idi müze, evler, hangi bu bileşiğin yaşadı.


Dini
Pura Luhur Ulu Watu
Bu önemli tapınak düz biteviye sörf içine açılan dik uçurumlar üstünde, yarımadanın güneybatı ucunda precipitously tünemiş. Sen Ganesha'nın heykelleri ile çevrili sıradışı kemerli ağ geçidi üzerinden girin. İçeride, mercan tuğla duvarları Bali'nin mitolojik hayvanat bahçesi karmaşık oymalar ile kaplıdır.
Dini
Pura Luhur Batukau
Tabanan bağımsız bir krallık iken Gunung Batukau yamaçlarında, Pura Luhur Batukau devlet tapınak oldu. Bu Maha Dewa, dağın koruyucu ruhu, yanı sıra Bratan, Buyan ve Tamblingan gölleri için türbelerin adanmış yedi çatılı Meru sahiptir. Bu kesinlikle kolayca Bali ziyaret edebilirsiniz en ruhani tapınak.


Müzeler ve Galeriler
Nyoman Gunarsa Müzesi
Klasik ve çağdaş Bali boyama adanmış, bu güzel müze kompleksi Nyoman Gunarsa, Endonezya'da en saygın ve başarılı çağdaş sanatçılarından biri tarafından kurulmuştur.


Güzel Sanatlar ve Fotoğrafçılık
Bali Sanat Festivali
Taman Wedhi Budaya sanat merkezi de dayanır yıllık Bali Sanat Festivali, Haziran ayı ortasında başlayan yaklaşık bir ay sürer. Bu Bali ziyaret etmek için harika bir zaman, ve festivali geleneksel dans, müzik ve adadan el sanatları geniş bir yelpazede görmek için kolay bir yoldur.


Parklar ve Bahçeler
Bali Botanik Bahçeleri
Bu bahçe bir mekanıdır. Jakarta yakınlarındaki Bogor de ulusal botanik bahçeleri bir dalı olarak 1959 yılında kurulan, o Gunung Pohen eteklerinde fazla 154 hektarlık bir alanı kaplar. Bahçe ağaçları ve çiçekleri geniş bir koleksiyona sahiptir. Bazı bitkiler botanik adları ile etiketlenmiş, ve öz-güdümlü kesiminden (20.000 Rp) bir kitapçık yararlı olduğunu vardır.


Endonezya
Bumbu Bali
Uzun süredir ikamet ve yemek kitabı yazarı Heinz von Holzen, eşi Puji ve coşkulu bir personel bu muhteşem restoranda zarif aromalı yemekleri hizmet vermektedir. Birçok Diners birkaç lüks bir set menüler tercih.


Müzeler ve Galeriler
Keraton / Mulawarman Müzesi
Eski sultanın sarayının (Keraton) kültür, doğal tarih ve sanayi genelinde yaygın aralıkları ve İngilizce tabela vardır onun mükemmel bir müze, tanınır. Ancak, yıldız cazibe taht binanın kendisidir. Parlak beyaz dış, güçlü paralel çizgilerle, Shangri-La layık, ve Frank Lloyd Wright anımsatan bir fütürist vizyondur.


Endonezya
Rumah Makan Gloria
Sevimli ve neşeli, kareli masa örtüleri, ipek çiçekler ve Endonezya klasikleri bir dizi sunan renkli el yazısıyla menüleri ile. Sadece üç düşünün. Soto ayam (tavuk çorbası) gerçekten mükemmel ve masif, uber-turmericy olduğunu. Biz şimdiye kadar yaşadığınız belki iyi.

Endonezya Nerededir Google Mapsta Endonezya


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Endonezya Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Endonezya gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Endonezya tanıtım videosu,Endonezya görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Endonezya tanıtım filmini izleyin

Endonezya Uçak Bileti Al

Endonezya Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZWonderful Indonesia | Tanah Toraja, Makasar

Harika Endonezya | Bali

Harika Endonezya Manzaraları

Harika Endonezya | Komodo Labuan Bajo

Harika Endonezya | Doğu Java

Harika Endonezya | Kuzey Sumatra

Harika Endonezya | Jakarta

Indonesia Bagus Tana Toraja

Harika Endonezya | Kelimutu Flores

Harika Endonezya | Lombok

Harika Endonezya | Manado - Bunaken Milli Parkı

Dennis Adishwara Of Endonezya talep Zengin Lezzet

Endonezya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Endonezya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Endonezya Uçak Bileti Al »Endonezya Uçak Seferleri » Endonezya Uçak Bilet Fiyatı »Endonezya Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Endonezya Uçak Bileti Al   » Endonezya Uçak Seferleri   » Endonezya Uçak Bilet Fiyatı   » Endonezya Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+