Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
El Salvador Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

El Salvador Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

El Salvador Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

El Salvador Tanıtımı
El Salvador size gizlice: in solak salon barlarda San Salvador , ayılma de müze ve savaş anıtları ve yemyeşil boyunca bulut orman yollarının , o kadar beklenmedik olduğu için tüm daha çekici yapılan olağanüstü sıcaklık ve istihbarat bir yerdir. Travelers gibi çerçevesi yerlerinden tarafından wooed El Salvador, atlamak eğiliminde Guatemala ve Kosta Rika , sivil savaş ve çete şiddet hikayeleri unnerved. Ama savaş neredeyse 20 yıl önce sona erdi ve suç ciddi ise, neredeyse sadece rakip çeteler arasında çıkan oynandı; turistlerin neredeyse yer asla. El Salvador komşularından daha az korunan alanlar olmasına rağmen Ve, kendinize pratik onları almak - bozulmamış ormanlar dahil, aktif volkanlar ve köpüklü göller . Bir kalabalığı bulabilirsiniz tek yer Punta Roca, El Salvador'un en ünlü sörf oracıkta - bu dünyanın en iyi sağ nokta sonları biri olur, henüz daha az şişer göre bir hayalet kasaba Kosta Rika ve başka yerlerde. Bu şehirlere gelince, hiçbiri Orta Amerika daha zeki ya da soğuk olduğu San Salvador birinci sınıf üniversiteler, ile, müzeler ve galeriler , canlı bar ve canlı müzik sahnesi, yerel ve uluslararası hem de ilerici sivil toplum kuruluşları, bir dizi.

Gitmek için hazır mısın?

Bu turlar ve aktiviteler kolay bunu yapmak:

Orta Amerika'nın en iyi 32 günlük bir turneye El Salvador'da bir molası
Bir ömür boyu bir 55 günlük gezi Panama City Mexico City karayolu ile
Orta Amerika backroads boyunca 17 günlük gezi, El Salvador ile Yolculuk

El Salvador'da Yapılacaklar

Dini
Iglesia El Rosario
Karnı üzerinde renkli cam bir gökkuşağı ile bu nadir olmayan sömürge yapısını kontrol - Eğer sadece El Salvador'da bir kilise görürseniz - ve seçim için bol vardır. Yükselen kemerli çatı hurda metal figürleriyle bezenmiş eşsiz bir iç kapsar. Daha taş ve metal heykeller girişinde karşısında tarafında durmak.


Kafe
Café Expresiones
Santa Ana'nın favori, zihin-bükme cafe huzursuz gençlik ve meraklı turistler kitap, küçük sandviçler, büyük kahvaltıları ve sanat eserleri satıyor. Sahibi tesislerinde sigara ve içki yasaklayan bir bir akıl olduğunu. Cafe şekilde kahve anlamını durulması başka bir kayıp ruh ortaya çıkarmak için her fırsatta genişler. Cosmopolitan fahişeler dışında sokak çalışır.


Kafe
Balompie Cafe
Amadeo Gonzalez San Francisco'da bir pupusa eklem ile büyük bir başarıya sahiptir ve memleketinde için sevgi geri getirdi. Şehirdeki en iyi restoranı sömürge tarzı giriş futbol stadyum arka yattığını hiçbir ipucu bares. Los Caleros şehirden çocuklar mücadele ederken gurme sokak gıda ve bir içkinin tadını çıkarın.


Turlar
Suchitoto Macera Outfitters
René Barbon El Salvador'da maceracı ve bilinçli seyahat için adam. Parlak münasip turları olağan Suchitoto ve El Salvador yolları, artı Pasifik Okyanusu kano gezileri gibi daha karanlık maceralarını, yakındaki Cinquera turlar hareketli ve Nikaragua unutulmaz misyonları.


Parklar ve Bahçeler
Jardín Botánico La Laguna
Şehirde bir vahiy, aksi Plan de la Laguna olarak bilinen bu serin botanik bahçesi, bir volkanik kraterin dibinde oturur. Merkezinden otobüsle 44 almak ve bu bahçeye bir 1km yokuş aşağı yürüyerek yerden, doğru noktada sizi salmak için sürücü isteyin.


Modern
La Lupita del Portal
Güzel Lorena ve onu dost ekibi meydanın güney tarafında bulunan şehirdeki en iyi değeri restoranı, denetleyecek. Hizmet, tempolu ve gülen, et ve vejetaryen yemekleri taze salatalar, sandviçler ve dev suları eşlik ediyor.


Deniz ürünleri
Beto en
Ülkenin en hesaplı lüks deniz ürünleri restoranında Bu yeni escalón imtiyaz biraz çok daha egzotik ve pahalı kokteyl gibi insanlar minyatür balık ve yudum bira kapalı kafaları yemek izlemek için harika.

Doğal Merkezi
Chaparrastique
Ayrıca Volcán de San Miguel olarak bilinen, Chaparrastique San Miguel güneybatısına yükselen 2130m yanardağ olduğunu. Gerçek bir dev, ve bunu tırmanma bazı önceden planlama gerektirir (ve sadece kuru mevsimde yapılmalıdır). İlk olarak, genellikle kimin yetkisi yanardağ içine düşüyor Chinameca karakola aracılığıyla düzenlenmiş bir polis eskortu, gerekir.

Müzeler ve Galeriler
Askeri Tarih Müzesi
Rahatsız ama şaşırtıcı ilginç Askeri Tarih Müzesi baş.

Müzeler ve Galeriler
Popüler Sanat Müzesi
Yine bir başka müthiş bir müze Orta Amerika halk sanatı El Salvador hakir katkısını vitrinde Popüler Sanat Müzesi. Ana cazibe 'Sorpresas,' yakın Ilobasco yapılan ve satılan küçük kil rakamlar evrimini açıklayan Sala Dominga Herrera, olduğunu.

Dini
Capilla Medalla Milagrosa
Fransız rahibeler bir emriyle 1904 yılında inşa edilmiş ve Paris'te kendi kiliseden sonra modellenmiştir, küçük Gotik tarzı Capilla Medalla Milagrosa San Miguel'in en iyi konumlar biridir. Bu yüksek kemerli tavana (boyalı bebek mavi) ve ünlü muhteşem lekeli pencereler ile büyük ağaç dolu gerekçesiyle ortasında bir yüce yer, var.

Göller, Nehirler ve Şelaleler
Salto El Cubo
Salto El Cubo Cascada Los Tercios fazla (yaklaşık 15 m) biraz daha büyük bir şelale ve su yıl boyunca sahiptir. Üst bir alt tırmanmaya, yukarıdan aşağıya çökmesini su ile kayaların tarafından sarılıyor - havuzlarının bir çift düşme dibinde oluşmuştur. , Oraya şehir dışında batı Calle Francisco Morazan almak için, bu trailhead ulaşmadan kir döner.

Parklar ve Bahçeler
Parque Nacional Los Volcanes
El Salvador'un hazinelerinden biri, bu park ülkenin kalbinde dönümlük üç büyük volkanlar ve binlerce kapsar. Cerro Verde 1,5 milyon yaşındadır, Izalco 1770 yılında lav geğirme başladı ve Santa Ana, aka Anne Tepesi, kül dramatik bir bulut 2005 yılında uykusundan uyandı. Bilim adamları ışık yakması zaman ay boyunca kapalı, parkı yeniden olacaktır.

El Salvador Nerededir Google Mapsta El Salvador


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

El Salvador Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla El Salvador gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,El Salvador tanıtım videosu,El Salvador görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.El Salvador tanıtım filmini izleyin

El Salvador Uçak Bileti Al

El Salvador Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZEl Salvador Turizm

El Salvador Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

El Salvadorun Gecesi

El Salvador Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, El Salvador Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »El Salvador Uçak Bileti Al »El Salvador Uçak Seferleri » El Salvador Uçak Bilet Fiyatı »El Salvador Thy Uçak Seferleri
Etiketler » El Salvador Uçak Bileti Al   » El Salvador Uçak Seferleri   » El Salvador Uçak Bilet Fiyatı   » El Salvador Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+