Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Doğu Timor Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Doğu Timor Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Doğu Timor Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Doğu Timor Tanıtımı
Hiçbir Doğu Timor (yaklaşık kolaydır Timor-Leste lokal tercih Portekizce) ve onun nimet ve lanet hem de bulunuyor. Portekiz ve Endonezya başparmak altında geçirdiği yıllar trajedi tarafından yük olmuştur ve sadece kendinize yeni bir ülke (2002 yılında olduğu gibi) beyan ve işler tıkırında olmasını bekliyoruz olamaz neden son tarih gösteriyor; bağımsızlık basit olmamıştır. Seyahat Timor günlük bazda ile uğraşmak ve bu ziyaret için iyi bir neden olabilir bazı zorlukları yaşayacaksınız. Turizm altyapısı ancak geliştirilen, henüz aşırı travail olmadan bu güzel yerde yaşamak maceracı için yeterli var olduğunu. Dalış, muhteşem kırsal mükemmel ve insanlar gerçekten misafirperver. Eğer sermaye, kafa sizin doyduğunuzda Dili doğu ve ülkenin en iyi plajları keşfetmek, ya da dışarı baş Atauro Adası bazı büyük dalış için. Ve halk tarafından elde etmek için yollar buldular gibi, siz de - sadece yolculuk daha ödüllendirici kılan.

Tabii yollar bok vardır ve başka bir yerden alıyorum sonsuza dek sürebilir, ancak flip tarafında nadiren başkalarının ayak izlerini takip edeceksiniz. Eğer Avrupa ve Asya vuruş birleştiren eşsiz kültürel ritm içine alabilirsiniz. Tanıştığınız herkesten bir selam ve bir dalga var. Yakında ne Doğu Timor hakkında en kolay cazibesini olduğunu fark edeceksiniz.Read more: http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=tr&rurl=translate.google.com.tr&sl=en&tl=tr&u=http://www.lonelyplanet.com/east-timor&usg=ALkJrhjdy7KRJLlyFUJIfxvhR_tUjJZLnw#ixzz2sZWMJyoB
Doğu Timor Yapılacaklar

Uluslararası
Castaway Bar
Batı kıyısına bakan çok popüler iki katlı ortak. Serin esintiler çekerken kalabalıklar pizza, biftek, hamburger ve Asya yemeklerinin keyfini çıkarın. Bütün gün aç, öğle ve akşam yemeği özel bir göz emin olun. Bu bir içki için Dili batıda en iyi yerlerden biridir.

Abideler
Cape Fatucama ve İsa Heykeli
7km etrafında Cape Fatucama üzerinde şehrin doğu zor özledim İsa heykeli, popüler bir sabah ve yerliler ve göçmenler için akşam egzersiz mekandır. Sakin plajları ve bira yudumlarken ve plaj voleybolu izlerken kuma gömülmek çubuklarını bekliyoruz. Cape itibaren, turkuaz koylar ve yeşil kaplı dağların manzarası muhteşem.

Müzeler ve Galeriler
Chega! Sergi
Bu görmek gerekir sergi sayısız insan hakları ihlalleri meydana gelen ve direnç rakamlar yüzlerce Endonezya ordusu tarafından enterne edildi bir cezaevinde yer almaktadır.

Müzeler ve Galeriler
Arte Moris
Ayrı bir Bob Marley / Boho Arte Moris, Dili kubbeli Endonezya-dönemi müze ne bir yerleşim sanat galerisi vardır hissedecek. Toplama yaratıcı tahta oymacılık ve tais (dokunmuş) üzerine püskürtüldü tablolar bulunmaktadır alt katta.

Mezarlıklar, Anıtlar ve Mezarları
Santa Cruz Mezarlığı
12 Kasım 1991 tarihinde, Endonezya askerler Santa Cruz Mezarlığı'nda huzurlu bir anıt alayı üzerine ateş açtı. Kesin rakamlar bilinmemekle birlikte, en az 280 sivilin öldüğü uzmanları tarafından tahmin, onlar kadar yuvarlanır ve ordu tarafından uzak kamyonla edildikten sonra çoğu.

Mimari
Cumhurbaşkanlığı Sarayı
Sarayının inşası sırasında, Cumhurbaşkanı José Ramos-Horta gibi büyük bir bileşik bir adam için bir atık olduğunu düşündüm. Hiçbir büyük duvar veya eli silahlı askerler vardır böylece onun insanlarla olan saray paylaşmak istedim.Plajlar, Adaları ve Limanları
Liman bölgesi
Hava koşullarını okumadan ciddi boatmen için yosun kaplı çocuklardan büyük Palacio karşısında Dili farklı bir Timor kişiliğe sahip bir kıyı Governo (Hükümet Sarayı) vardır yok. Bu diğer uçta Farol deniz feneri bir ucunda gülen ile, bir yarı-bumerang şeklinde kilometre boyunca uzanıyor ve Lita Süpermarket.

Diğer
EDS Araç Kiralama
Yüksek kaliteli arabalar, 4WDs, kamyon ve otobüs iyi bir yelpazesi sunmaktadır. Onlar da Dili, ve Doğu Timor arka blokları biliyorum deneyimli sürücülerin bir ekibimiz var. Eğer Dili doğru sürüş zaman bu köprüden gitmeden önce son sağ dönüş olduğunu, 1.5km için nehri takip ve sol açık. Oranları 4WDs için 75 ABD $ 'da başlayacak.

Müzeler ve Galeriler
Direniş Müzesi
Bu müze Endonezyalılar karşı 24 yıllık mücadelesini anıyor. Falintil direnişinin hikayesi bir zaman çizelgesi, fotoğraf ve Doğu Timor bağımsızlık için verdikleri mücadelede kullanılan iletişim silah ve araçları sergiler ile hayata geçirildi.

Pizzacı
One More Bar
One More Bar Meryem heykelinin arkasında, kıyıda ince ikinci katlı bir konuma sahiptir. Taze deniz ürünleri pizza, hamburger ve Asya tavada kızartması bir menü vurgulayın. Dart ve bilardo masası yanı sıra, bazı geceler canlı müzik var.

Su sporları
Dive Timor Lorosae
Bu dalış merkezi, kişi başına US $ 165 iki dalış dahil kıyı dalışı (US $ 45) ve Atauro Adası çevresinde günübirlik dalış sunmaktadır. Ayrıca iyi stoklanmış dişli dükkan, eğitim havuzu vardır ve PADI kursları dizi çalışır.

Müzeler ve Galeriler
Xanana Gusmão Müzesi, Sanat Galerisi & Okuma Odası
Adaşı hatıra Konut yükler, Xanana Okuma Odası bir kitap takas imkan ve hediyelik eşya ile küçük ve yoğun bir kütüphanedir. Bitişik İnternet tesis saatte US $ 3 ücretleri.

Bar
Depo Mie Bakso
Popülerlik bu açık hava pavyonu hızlı ciro ve çok taze gıda çevirir. Kızarmış tavuk, sığır rendang (baharatlı Hindistan cevizi köri) ve ipeksi patates kek teklifleri arasında genellikle.

Doğu Timor Nerededir Google Mapsta Doğu Timor


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Doğu Timor Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Doğu Timor gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Doğu Timor tanıtım videosu,Doğu Timor görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Doğu Timor tanıtım filmini izleyin

Doğu Timor Uçak Bileti Al

Doğu Timor Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

 Doğu Timor Tatili

Doğu Timor Seyahat Rehberi

Doğu Timor Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Doğu Timor Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Doğu Timor Uçak Bileti Al »Doğu Timor Uçak Seferleri » Doğu Timor Uçak Bilet Fiyatı »Doğu Timor Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Doğu Timor Uçak Bileti Al   » Doğu Timor Uçak Seferleri   » Doğu Timor Uçak Bilet Fiyatı   » Doğu Timor Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+