Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Danimarka Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Danimarka Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Danimarka Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Danimarka Tanıtımı
Danimarkalılar, ezici, mutlu bir grup vardır. Eğer her iki yılda ortaya çıkan şu memnuniyet anketleri inanıyorum Aslında, Danimarka yaşam en kaliteli bazı yeryüzünde mutlu ülkeden biri. Arnavut kaldırımlı sokakları Danimarkalılar dükkanı sarma ve en heyecan verici yerlerden bazıları yemek boyunca Avrupa'da . Kopenhag 's restoranı başka İskandinav şehri daha fazla Michelin yıldızlı ve Michelin müfettişleri hiç kendilerini rahatsız eğer bir bütün olarak Danimarka kuşkusuz hala daha olurdu için sermaye ve kafa bırakmak Aalborg veya Århus'da çevresinde . Bir sıradan Danimarka kafede bile standartları genellikle çok yüksektir.

Sermaye ve büyük şehirlerin ötesinde, Danimarka gibi canlı şehirlerinden bir karışımını sunuyor Ribe'dan ve Odense artı kırsal kırsal, Ortaçağ kiliseleri, Rönesans kaleler ve derli toplu 18. yüzyıl köylerde. Neolitik dolmen, 2000 yaşındaki 'bataklık insanları' korunmuş ve etkileyici Viking kalıntıları sadece ülkenin uzun ve büyüleyici tarihi kalıntılardan bazılarıdır.

Danimarka, son yarım yüzyıl ya da öylesine için yaptığı gibi, kendi mobilya, moda, mimarlık ve grafik tasarım ile dünya üzerindeki zahmetsizce serin tarzı damga devam ediyor. Iyi tasarım, detay ve ince işçilik ile bu takıntı bile gibi sıradan bir şey bellidir Kopenhag metro veya tren yolculuğu.

Viking döneminden itibaren Yüzyıllar, Danimarka Baltık ve Kuzey Denizi ile çevrili, çok bir denizcilik milleti kalır. Ülkede hiçbir yerde muhteşem beyaz kumlu plajları ile kaplı çok olan onun güzel sahil, bir saat arabayla daha fazladır.

Danimarka'nın en zengin hidrokarbon ekonomisi patlama yaşıyor, bu Avrupa Birliği'nin (AB) en yüksek kişi başına milli gelire sahip; okuryazarlık% 100; İşsizlik düşük olması ve sosyal refah programlarının kıtaların gıpta vardır. Eğitim ücretsiz olup, orta okuldan mezun tüm Danimarkalı öğrencilerin yaklaşık yarısı yükseköğretime devam.

Eğer olsa, Dane mutlu sürü anlamak için istatistik gerekmez. Dolaşmak Kopenhag ya da hemen hemen herhangi bir Danimarka kasabası ve her yerde en uyumlu sivil alanlarda bazı deneyim olacak. Halk 'nezaket ve mizah duygusu yenileniyor ise Başkentin samimi ölçekli ve hatasız taşıma sistemleri, süslü tarih ve göz zevk için yapılı çevrenin cesur, modern çizgileri ile birleştirir.

Bu yer ile hata bulmak, kısacası zor. Ziyaretçinin en içten homur genellikle Danimarka'yı ziyaret maliyetidir. Doğru, bu ucuz bir hedef değil, ama daha çok Birleşik Krallık daha, hangi ülkenin toplu taşıma sistemi yerine kullanmak istiyorsunuz?

Bilgisayarlarınızın tarafından ödenen son derece yüksek vergilerle sübvanse ediliyor gibi ülkenin eşsiz organizasyon ve clockwork demiryolu takvimi düşünerek kendinizi neşelendirmek. , Danimarka kraliyet ailesi gerçekten sevdi ve onun vatandaşları değil, en az yakışıklı Prens Frederik büyük çoğunluğu tarafından saygı: Bu şekilde bakıldığında, bu birinci sınıf hedef iyi bir değer gibi görünüyor, ve peri masalları ücretsiz atılmış olsun onun güzel Avustralya doğumlu prenses-gelin, Mary ve genç aile.

Gitmek için hazır mısın?

Bu turlar ve aktiviteler kolay bunu yapmak:

Kopenhag Card ile zamanınızı en iyi şekilde
Bornholm güzel ada için bir günlük gezi almak
Hamlet tarafından ünlü yapılan Kopenhag'ın kaleleri ziyaret edin


Danimarka'da Yapılacak Şeyler

Gezi & Performans
Tivoli
Şehrin merkezinde yer alan, Tivoli eğlence sürmek, çiçek bahçeleri, gıda pavyonlar, karnaval oyunları ve açık hava sahne şovları bir utanmadan büyüleyici bir kombinasyonudur. 1843 yılından kalma, eğlence parkı Danimarka'nın en popüler cazibe.


Müzeler ve Galeriler
Ny Carlsberg Glyptotek
Bu tuhaf sanat galerisi evler Yunan, Mısır, Etrüsk ve Roma heykel ve sanat mükemmel bir koleksiyon. Bira baron Carl Jacobsen, ateşli bir koleksiyoncu tarafından bir asır önce inşa edilmiştir.


Müzeler ve Galeriler
Kunst için Statens Müzesi
Danimarka'nın ulusal galerisi kraliyet ailesine ait sanat koleksiyonları ev, 1824 yılında kuruldu. Başlangıçta Christiansborg Slot oturtulmuş, müze 1896 yılında bugünkü konumu açıldı. Statens Müzesi, son zamanlarda inşa muazzam bir, ışık dolu modern bir uzantısı sayesinde ülkenin en büyük sanat müzesidir.


Müzeler ve Galeriler
Louisiana Modern Sanat Müzesi
Danimarka'nın önde gelen modern sanat müzesi atmospherically Øresund deniz kenarında bulunan birkaç alt düzey galerilerde yer almaktadır. Henry Moore ve Alexander Calder gibi isimlerin heykelleri dolu güzel bir arazi ile çevrilidir.


Müzeler ve Galeriler
ARoS
Danimarka'da ilk üç sanat galerilerinden biri, ARoS 19. ve 20. yüzyıl Danimarka sanatının kapsamlı bir koleksiyon ve bir tutuklama geniş ve canlı çağdaş sanata ev sahipliği yapmaktadır.


Müzeler ve Galeriler
Designmuseum Danmark
Danimarka Tasarım Müzesi, Kastellet güneyinde, (1752 c) eski Frederiks Hastanesi dayanır. Ortaçağ'dan kalma Avrupa ve Asya'da yaklaşık 300.000 öğeleri, olağanüstü, eklektik koleksiyonu övünme, bu uygulamalı sanatlar ve endüstriyel tasarım ilgilenenler için özel bir tedavi bulunuyor.
İskandinav
Noma
2010 ve 2011 yılında S.Pellegrino 'dünyanın en iyi restoranları' listesinin tepesinde, Michelin yıldızlı bir restoran dünya genelinde gastronomes için Kutsal Kase haline gelmiştir. Başında nefes kesen yüksekler Yeni İskandinav mutfağı zorlamaya devam şef René Recepi'nin (eski elBulli ve Fransız Laundry), çığır açmıştır.


İskandinav
Kodbyens Fiskebar
Postendüstriyel serin (beton zeminler, fayans duvarlar ve 1000 litrelik akvaryum) bu Michelin listelenen must at sterlini deniz karşılar. Moda Kødbyen eski bir fabrika işgal, mevsimsel menü basit ve böyle buğulanmış elma ve otlar ile Limfjorden mavi midye gibi yemekleri ile taze tutar.


Müzeler ve Galeriler
Viking Gemi Müzesi
Viking fanlar Roskilde Fiyordu dipte beş Viking gemi görüntüler süper Viking Gemi Müzesi ile büyüledi olacaktır. Arkeolojik çalışma yerini alır ve Museumsø; Viking Gemi tekneler kendilerini tutulur Hall, - Müze, iki ana bölümden oluşur.


Diğer
Simons
Destekleyiciler Simon Frank ve Simon Lennet brainchild, bu Kopenhag'ın 'It' kulübüdür. Eski bir sanat galerisi işgal, şöhret en büyük ve en küçük iddialar A-listesi DJ'ler ve barın arkasında cüceler vardır. Seçici electronica ve daha seçici kapı politikası (online kayıt ve kapı listesine almak için bir Danimarkalı sim kartına ihtiyacınız olacaktır) bekliyoruz.


Sanat, Kültür ve Edebiyat
Brandts Klaedefabrik
Brandts Passage eski tekstil fabrikası Danimarka medyasının tarihini izleme bir fotoğraf müzesi, modern sanat galerisi ve sergi ile, yayılan kültür merkezi ve sinema dönüştürülmüştür. Aydınlık ve ferah, tüm dünyadan gelen sanatçılar tarafından yılda yaklaşık 25 değişen sergiler.


İskandinav
Schønnemann
Schønnemann 1877 yılından beri Smørrebrød ve içki ile yerel karınlarını astar olmuştur. Şehirde çiftçiler kendi ürünlerini satarken ile Başlangıçta bir hit, bugünkü hayran kitlesi gibi Noma adlı René Redzepi gibi Michelin överek şefler içerir. Biz bu nedenle mümkünse ileride kitap 'yerel kurum' bahsediyoruz.


Diğer
La Fontaine
Rahat ve samimi, Kopenhag'ın caz kulübü gazisi Homegrown yetenek ve zaman zaman büyük bir isim ortaya yakalamak için harika bir mekandır. Eğer bir kalkınan caz yıldızı iseniz, geç evre seyirci ötücü açık atıldığında kadar geziyorum.

Danimarka Nerededir Google Mapsta Danimarka


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Danimarka Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Danimarka gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Danimarka tanıtım videosu,Danimarka görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Danimarka tanıtım filmini izleyin

Danimarka Uçak Bileti Al

Danimarka Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZDanimarka Gezisi İzle

Danimarka Copenhagen Seyahati

Danimarka Görülecek Yerler

Danimarka Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Danimarka Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Danimarka Uçak Bileti Al »Danimarka Uçak Seferleri » Danimarka Uçak Bilet Fiyatı »Danimarka Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Danimarka Uçak Bileti Al   » Danimarka Uçak Seferleri   » Danimarka Uçak Bilet Fiyatı   » Danimarka Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+