Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Çad Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Çad Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Çad Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Çad Tanıtımı
Seyahat Uyarısı İngiltere Dışişleri ve Commonwealth Office bazı alanlarda, tüm seyahat ve dışında N'djamena gelen geri kalanı için tüm gerekli olmayan seyahat karşı önerir , kendi ilgili ulusal hükümeti ile kontrol ediniz.
Uzun yoluyla almak yerine ziyareti için bir yer olarak seyahat edenler tarafından görülen, Çad az ziyaretçi arasındaki yolda, N'Djamena, meşgul, kırık-aşağı sermaye birkaç gün daha fazla harcama yapmak Nijer ve Kamerun . Hükümet giderek ulus üzerindeki hâkimiyetini kaybeder gibi, gezginler arasında daha az ve daha alıyorsanız. Hatta birçok STK çalışanları bu görevi çizim korkuyorum. Burada Seyahat kesinlikle pek çok sorun teşkil: Birkaç yollar döşeli, bu yaz cehennem gibi sıcak alır, maliyetleri kıtanın en yüksek arasındadır, ve polis ve askerler bu günlerde oldukça sinir vardır. Ama, tabii, almak isteyenler için bu çırpınan ama ilginç bir ülkede ödülleri vardır Çadiyen meydan ve yakında kaba görünüşünün altında sıcaklık ve kültür zenginliğini keşfedeceksiniz.

Onun sonsuz Sahelien bucaksız bilinen, Çad tekne Çad Gölü üzerinde sürmek veya küçük nehirler tarafından beslenen tozlu manzara, bir sağlama incongruously yeşil sahneleri ile serpiştirilmiş güney şehirlerinden gölgeli sokakları gezinme gibi de onun kol, birkaç sürprizimiz var yolun zorluklarına yarı tropik molası. En iyi Destinasyon - Ennedi ve uhrevî çöl manzaraları ve yaban hayatı dolu Zakouma Milli Parkı sadece Güney N'Djamena - Sırtı bütçeleri ötesinde yalan yol ama dünya standartlarında her ikisi de.

Çad Yapılacak Şeyler
Doğal Parklar & Ormanlar
Zakouma Milli Parkı
Bu milli parkın büyük bir Çadiyen başarı öyküsüdür. Kaçak avcılık ve iç savaş bölgenin yaban hayatı perişan sonra, Çad hükümeti ve AB, varlıklı, Avrupa turizm pazarında bir göz ile parkı içeceklerle. Şimdi büyük fil sürüleri, yanı sıra zürafalar, wildebeests, maymunlar, aslanlar, ve antilop ve kuş geniş bir yelpazede görebilirsiniz.

Göller, Nehirler ve Şelaleler
Bol
Çad Gölü bir zamanlar dünyanın en büyük tatlı su göllerinden biri oldu. 10.000 altında kilometrekarelik kuru mevsim alan yağışların yükseklikte 25.000 km ² çıkabilir, ancak yavaş yavaş kuruyor ve hatta 1984 yılında Sahel kuraklık kötü sırasında kayboldu edilir. Onun yavaş ortadan kalkması için sorunları ve balıkçılar ve çiftçiler arasında çatışmalar yaratıyor.

Doğal Merkezi
Ennedi
Tibesti Dağları yasak kalır ama Ennedi çöl gibi garip ve harika. Gezi öncesi mağara resimlerini, yuva kanyonlar, çöl gölleri ve bazı inanılmaz tuhaf kaya oluşumları içerir. Çad Gölü buradan uzattı zaman kuruldu şimdi kum tepeleri yüzme antik deniz kemerler, bile vardır.


Waza Milli Parkı Kamerun'un en erişilebilir ve ödüllendirici yaban hayatı izleme deneyimi olduğunu. Ziyaretçiler makul filler, zürafalar, su aygırları, antiloplar, maymunlar ve bol kuş türleri çok sayıda görmek için bekleyebilirsiniz. Orada parkta aslan vardır, ama onları görünce biraz şans ve çok erken bir başlangıç ​​gerektirir.

Çad Nerededir Google Mapsta Çad


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Çad Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Çad gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Çad tanıtım videosu,Çad görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Çad tanıtım filmini izleyin

Çad Uçak Bileti Al

Çad Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZÇad Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Çad Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Çad Uçak Bileti Al »Çad Uçak Seferleri » Çad Uçak Bilet Fiyatı »Çad Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Çad Uçak Bileti Al   » Çad Uçak Seferleri   » Çad Uçak Bilet Fiyatı   » Çad Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+