Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Cocos Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Cocos Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Cocos Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Cocos (Keeling) Islands hakkındaki bilgiler

Bu sayfada dinle A A A
Daha fazla bilgi için ziyaret edin , Cocos (Keeling) Islands Turizm Derneği web sitesi .
 
Hava hizmetleri
Saat farkı
Gümrük ve göçmenlik
Karantina
Hizmetler
Rekreasyon
Elbise
Sağlık
Yatlar için Bilgi
Hava hizmetleri
Christmas Adası üzerinden Perth ve Cocos (Keeling) Islands arasındaki bir hizmet, her hafta Perth Uluslararası Salı günü Havaalanı, Cuma ve Cumartesi yapan, Virgin Avustralya Havayolları tarafından haftada üç kez çalıştırılır.
 
Bakın Virgin Australia web sitesi daha fazla bilgi için.
 
Saat farkı
Cocos (Keeling) Adaları Batı Standart Saati (WST) arkasında bir buçuk saat ve Doğu Standart Saati (EST) arkasında üç buçuk saattir. Örneğin Sydney 09:00 Perth 07:00 ve Cocos üzerinde 05:30 olduğunu. Gün ışığından yararlanma Cocos gözlenen değil böylece ekstra bir saatlik bu süre içinde ilave edilmesi gerekir.
 
Gümrük ve göçmenlik
Avustralya anakaradan Cocos geldikten zaman Pasaportlar ve vizeler gerekli değildir. Ancak, fotoğraf kimlik Gümrük ve Göçmenlik (örn. ehliyet) ile temizlenmesi için üretilmiş olmalıdır.
 
Entry Avustralya dışından yapılır ve vize gerekli olabileceği Normal Avustralya Gümrük ve Göçmenlik işlemleri uygulayın. Seyahat acentesi, ya bakın Göç ve Sınır Kontrol Bölümü daha fazla bilgi için,.
 
Gümrüksüz alımları Cocos (Keeling) Islands seyahat için yapılabilir. Duty free mağazaları Cocos ve Christmas Adası Havalimanı'nda yer almaktadır.
 
Karantina
Cocos (Keeling) Islands vahşi bazı türlerinin benzersiz ev sahipliği yapıyor. Adaları da dünyanın diğer bölgelerinde bulunan birçok zararlı ve hastalıklardan ari. Tarım Bakanlığı zararlı veya hastalık akınlar nedeniyle çevre ve insan sağlığının korunması görevi ile tahsil sınır kuruluşudur. Bölümün amacı, adaların karantina bütünlüğünü korurken katılan kişilere herhangi bir rahatsızlık en aza indirir şekilde yolcu, kargo, uçak ve gemilerin hareketini kolaylaştırmaktır. Bu çeşitli raporlama, tarama, kontrol ve tedavi mekanizmalar yoluyla elde edilir. Onlar serbest olabilir önce diğer ürün tedavi çeşit gerekebilir iken bazı ürünler adalarda yasaktır.
 
Adalar telefonla Hint Okyanusu Toprakları ofisi başvurmalısınız Christmas Adası veya Cocos (Keeling) üzerine karantina gereksinimleri hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen herhangi bir kişi: 08 9164 7456, faks: 08 9164 7468 cep: 0439 215 456 veya e-posta Christmas.Island @ daff.gov.au .
 
Kedi ve köpeklerin İthalat
Hayvan Kontrol Cocos (Keeling) Islands Shire yerel kolluk altında, Shire kedi ve köpeklerin ithalatı için başvuruları reddetme hakkına sahiptir. Shire ayrıca bir yardım hayvan ise bir köpek ithalatı onaylama yetkisine sahiptir. Bir kişi bir yardım hayvan ithal etmek isterse, bir uygulama Cocos Shire (Keeling) Islands yazılı olarak yapılabilir.
 
Hizmetler
Konaklama
Konaklama aralığı odalar ve evler bulunan motel odaları kendine kullanılabilir. Detaylar edinilebilir Cocos (Keeling) Islands Turizm Derneği . Oldukça rezervasyonu önce adada gelmeden yapılmış olması tavsiye edilir.
 
Restoran ve barlar
Cocos iki restoran ve bir kahve dükkanı vardır. Bunga Melati Ana Adası'nda iken Tropika Restaurant ve Dory adlı Cafe, West Adası üzerinde yer almaktadır. Her üç restoran durumunda, yemekler makul fiyatlı ve nadiren kişi başı gecelik AUD 20,00 $ aşamaz.
 
Cocos Kulübü bar akşamları açıktır ve içecek hizmeti götürmek. Club 'gıda geceleri' tahtaya ilan edilir ve tüm ziyaretçiler bekliyoruz.
 
Açılış saatleri ve rezervasyon detayları için onaylamak için Cocos (Keeling) Islands Turizm Derneği başvurun.
 
Alışveriş
Alışveriş Cocos sınırlı değildir. Temel yiyecek, giyim, hediyelik eşya, kamp, ​​şnorkel ve dalış takımı, balıkçılık ekipman ve duty free malların sınırlı bir dizi vardır. DVD kiralama ve kitap değişim Telecentre çalışır.
 
Birçok dükkan düzensiz çalışma saatleri var. Size böyle reçeteli ilaçlar gibi bazı kişisel malların yeterli kaynağı getirmek tavsiye edilir.
 
Bankacılık
West Island En işletmelerin kredi kartlarını kabul, birkaç Diners ve Amex kabul ve birkaç şimdi eftpos tesisleri var.
 
Orada adada hiçbir Automated Teller Machines (ATM), ve ziyaretçiler yeterli nakit getirmek için tavsiye edilir.
 
Posta hizmetleri
Batı ve Ev Adaları hem Postaneler posta ve filateli hizmetler sunmak. Açılış saatleri sınırlıdır.
 
Cocos posta hizmetleri iki haftalık vardır. Zarflar ve Hızlı Mesaj Paketleri hava ile gönderilecektir. Havayolu paketleri dahil diğer posta, teslimat için iki ay kadar sürebilir ki deniz posta yoluyla gönderilecektir.
 
Navlun
Cocos (Keeling) Islands nakliye hava ya da deniz yoluyla gönderilebilir. Deniz taşımacılığı Fremantle, Batı Avustralya her dört ila altı hafta kadardır. Başvurun:
 
Zentner Kargo Pty Limited 
PO Box 37 
Melville WA 6163, ya da 
Telefon: 08 9434 5911 
E-posta: shipping@zentnershipping.com.au
 
Hava Taşımacılığı ayrıca 08 9477 6088 numaralı telefondan Freightshop aracılığıyla düzenli Virgin uçuşlarında hava yoluyla teslim edilebilir.
 
Araba kiralama
Otomobil West Island seyahat için kiralamak mevcuttur, önceden rezervasyon tavsiye edilir. Pickup ve teslimat havaalanından düzenlenebilir.
 
Yakıt pompası West Island İskelesi yakınında bulunan ve 13:30-16:30 Cuma günleri açıktır. Ödeme nakit veya çek ile yapılabilir.
 
Başvurun Cocos (Keeling) Islands Turizm Derneği daha fazla bilgi için.
 
Telekomünikasyon
Dört televizyon istasyonları, uydu üzerinden Batı Avustralya'dan yayınlanır. Bu ABC, SBS, WIN ve GWN vardır. Yerel bir radyo istasyonu, Cocos 6CKI-Voice (Keeling) Islands, toplum gönüllüler tarafından personel ve bazı yerel içerik sağlar. ABC Bölgesel Radyo ve FM müzik istasyonları da yayınlanır.
 
Televizyon ve radyo istasyonları bir uydu servis yağış üzerinden yayın gibi parazitlere neden olabilir.
 
Telefon hizmeti Avustralya ağının bir parçasıdır. Yerel alan kodu 08 olan ve uluslararası anakara Avustralya +61 8 Cep telefonları Cocos çalışmaz olacaktır. (Zaten yerel sisteme bağlı) Cep telefonları Telecentre gelen kiralamak için kullanılabilir. Sınırlı bir arz var gibi Rezervasyonları tavsiye edilir. Kamu telefonları da mevcuttur ve West Island ve Ev Adası hem de yer almaktadır.
 
Elektrik
Cocos üzerinde Elektrik iki dizel bitkiler, Batı Adası'nda biri ve Ev Adası'nda biri tarafından oluşturulur.
 
Her iki güç istasyonları şu anda Avustralya Hükümeti ile SDA altında yönetilen ve Batı Avustralya Su Corporation tarafından korunur.
 
Su
Su Batı ve Ev Adası altında bulunan çeşitli su lensler pompalanır. Bir ters osmoz tesisi Ev Adası'nda su kaynağı suppliement için kullanılır. Su Avustralya Hükümeti bir SDA altında yönetilen ve Su Şirketi tarafından yapılmaktadır.
 
Gazeteler
Bildiriler, genellikle satın almak için mevcut değildir. Ancak anakara dergi ve gazetelerde çok sayıda West Island Okulu Kampüsü'nde topluluk kütüphanede okumak için kullanılabilir.
 
Cocos Shire (Keeling) Islands ve Cocos Adaları Toplum Kaynak Merkezi üretmek Mercan , iki haftada bir yerel bülten.
 
Rekreasyon
Rekreasyon Adaları 'doğal kaynaklar üzerinde merkezli olduğunu ve ağırlıklı olarak su bazlıdır. Yerel tur operatörleri şnorkel, dalış, ada atlamalı ve balıkçılık da dahil olmak üzere Ev Adası'nda rehberli kültür turları sağlamak. Lagün aynı zamanda rüzgar sörfü, uçurtma yatılı ve yelken için mükemmel koşullar sunmaktadır.
 
West Island toplumun sosyal hayatın önemli bir parçası Cocos Kulübü ve çeşitli faaliyetleri merkezleri. Cocos ziyaretçileri Club kullanmak ve tenis, golf ve Hash House Harriers dahil olmak üzere diğer aktivitelere katılmaya bekliyoruz. Ayrıntılar için Cocos Kulübü dışında tahtayı kontrol edin. Bu faaliyetler genellikle gönüllüler tarafından organize edilmektedir.
 
Birçok olaylar Cocos (Keeling) Adaları çeşitli kültürel yönlerini kutlamak için yıl boyunca düzenlenmektedir. Bu olaylar gibi Yeni Yıl, Avustralya Günü, Kendi Kaderini Tayin Günü Yasası ve Hari Raya gibi özel günlerde, bağlantılıdır. Ziyaretçiler bu kutlamalara katılmak için bekliyoruz ve ayrıntıları Turizm Derneği mevcuttur.
 
Bir feribot Cumartesi Ev Adası ve West Island Pazartesi arasında çalışır. Çalışma süreleri Cocos Adaları İşbirliği Topluluğu Limited web sitesinde bulunabilir. Adalar eşsiz tarihi ve kültürü Batı ve Ev Adası hem de müzelerde görülebilir. Turlar da başvurarak düzenlenebilir (Keeling) Islands Turizm Derneği Cocos .
 
Elbise
Adaların rahat tavrı sakinleri ve ziyaretçiler tarafından giyilen gündelik kıyafetlere de yansır. İş elbise smart casual. Açık havada ve resif ayakkabı veya sandshoes mercan yaralanmayı önlemek için su giyilmelidir zaman bir şapka ve güneş koruyucu önerilir.
 
Ana Island ziyaret ederken, insanlar toplumun elbise standartlara saygı uygun giysiler giymek gerekir. Kadınlar ve erkekler omuz ve üst bacakları kaplayan mütevazı kıyafetler giymek istenir.
 
Sağlık
Özel aşılar ve ilaçlar Cocos (Keeling) Islands seyahat için gerekli değildir. Bu özel ilaç temini sınırlı olabilir ve elde etmek için bir hafta kadar sürebilir gibi kişisel ilaçların temini, amaçlanan seyahat süresince getirilmesini sağlamak önemlidir. İlaç ve genel malzemeler eczaneden temin edebilirsiniz.
 
Sağlık klinikleri temel sağlık hizmeti veren West Island ve Ev Adası hem çalışır. Ciddi bir hastalık veya yaralanma sürdürülmesi insanlar tedavi için Perth gönderilebilir. Insanlar Adaları seyahat etmeden önce kendi sağlık ve seyahat sigortası kontrol etmek için önemlidir.
 
Yatlar için Bilgi
Cocos (Keeling) Islands 'güney ve boylam 96 ° 52' enlem 12 ° 10 doğu de Hint Okyanusu'nda yer almaktadır. Cocos (Keeling) Islands ziyaret yatları ağırlıyor ve Yön Adası'na demirleme sağlar.
 
Girişte bütün yatlar Kanal 20 VHF Gümrük başvurmalısınız. Gümrük Memuru tarafından temizlendi Sonra size gemi bırakmak ve Adaları ziyaret edebilirsiniz.
 
Yön Island sessiz tutunması sunar ve küçük bir barınak ve tuvalet tesisi bulunmaktadır. Diğer tesisler Ev Adası ve West Island mevcuttur.
 
Ana Island 1.5nms güney yönü Adası olduğunu. Bu çok sayıda sığ alanlar ve mercan yüzeylemeleri yol boyunca olduğu gibi Ana Adası kanal işaretçileri takip önerilir.
 
West Island ankrajı 4.5nms batı. Bu Yön Island feribot (cumartesi sadece) veya Ana Island, yerine küçük bir ihalede lagün genelinde seyahat için yakalamak için tavsiye edilir.
 
Taze meyve, sebze ve diğer ürünlerin temini genellikle sınırlıdır.
 
Cocos Adası Deniz Merkezi gemilere ve ekipmanlara küçük onarımları yapabilirsiniz. Bu iş saatlerinde 'Cocos Deniz Subayı' Kanal 20 VHF aracılığıyla veya 08 9162 7595 numaralı telefondan olabilir.
 
Yakıt Kanal 20 VHF veya telefonla 08 9162 6670 Shell West Island yoluyla satın alınabilir.

Cocos Nerededir Google Mapsta Cocos


Daha Büyük Görüntüle

Cocos Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Cocos gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Cocos tanıtım videosu,Cocos görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Cocos tanıtım filmini izleyin

Cocos Uçak Bileti Al

Cocos Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Cocos Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Cocos Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Cocos Uçak Bileti Al »Cocos Uçak Seferleri » Cocos Uçak Bilet Fiyatı »Cocos Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Cocos Uçak Bileti Al   » Cocos Uçak Seferleri   » Cocos Uçak Bilet Fiyatı   » Cocos Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+