Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Cibuti Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Cibuti Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Cibuti Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Cibuti Tanıtımı
Boyutları küçük, emelleri büyük. Cibuti en ufak, en genç ve en az bilinen ülkelerinden biri olabilir Afrika'da , ama aynı zamanda sizin bakış açınıza bağlı, en yetenekli ya da olabilir, en fırsatçı. Daha büyük, daha güçlü komşuları bir hiç bitmeyen sınır anlaşmazlığı dalıp giderken, Cibuti istikrar ve tarafsızlık bir sığınak olarak öne çıkıyor.

Ne yazık ki, burada (ülkeyi kolonize ve varlıkları ile daha tanışmış olanlar, Fransızca için, belki hariç) girişim birkaç seyahat edenler için, Cibuti genellikle yolda bir geçiş noktası başka bir şey değildir Eritre ya da Etiyopya . Eğer etrafında bekleyen ülke deneyimi sınırlı Ama eğer kaçırmış olur Cibuti City, bir bağlantı uçak, tren veya otobüs için. Neden bir süre için yerleşmek ve darmadağınık gece hayatı, lezzetli yemekler ve iyi organize altyapı zevk değil? Daha hala şehir dışına almak ve bu diğer-dünyevi Lac Abbe'nin veya büyük tuz gölü, Lac Assal gibi ürkütücü Ay manzara, kendinizi. Veya yemyeşil yamaçlarında ziyaret Goda Dağları , aksi takdirde güneş ağartılmış arazi kuzeybatısındaki yeşil bir sürpriz gibi doğacaktır. Cibuti yürüyüş, dalış, balina köpekbalıkları ile şnorkel (yumuşak fısıltıyla) ve hatta hazır tekerlekleri (evet!) rüzgar sörfü ile, aynı zamanda birkaç gün yorucu aktivite için harika bir yerdir. Böyle bir arazi zerresindeki için, macera seçenekleri arasında şaşırtıcı bir çeşitlilik var. Eğer pilleri şarj etmek gerekirse, sadece Körfezi'nde bir soluk-kum sahilde tembellik olabilir Tadjoura . Doğru, Cibuti cüzdan bir göçük koyacağız, ama tuhaf ya da gizli yerleri için bir tutku varsa, sizin Afrika odyssey içine sıkmak emin olun. Bu beklenenden daha uzun tutsak olabilir.


Cibuti'de Neler Yapılabilir

Deniz ürünleri
La Mer Rouge
Deniz, deniz ürünleri ve deniz - bu şık La Mer Rouge, kabuklular ve balıklar için Cibuti City'nin önde gelen adresinden bütün mesele bu. Menü gerçek deniz kaynaklı smorgasbord olduğunu, ve rıhtım üzerine flop ne olursa olsun etrafında dönmektedir.


Fransız
Restaurant-Café de la Gare
Gerçek bir simyacı, burada Senegalli şef bir Afrikalı twist Fransız esintili lezzetler buluşuyor - Biraz kaldırım terasta ya da bu şirin eatery yemek, toprak tonlarıyla süslenmiş güzel yemek odası içinde açık havada bir zevktir. Highlights balık fileto, jumbo karides ve kendi yağında korunmuş ördek bacak bulunur.


Ortadoğu
Restoran Saba
Bu Yemenli işletilen kurum karışıklık olmadan iyi hazırlanmış balık ve et yemekleri servis edilmektedir. Bazı güvenilir seçenekler saptırılmış balık, barracuda fileto, deve biftek ve poisson Yemenli vardır. Bazı iyi makarnalar ve salatalar (DFr800 itibaren), vejetaryen kalpleri sevindirmek olacak, hem de mükemmel meyve suları vardır.

Çevredekiler & Köyleri
European Quarter
Avrupa Mahallesi'nin odak noktası Yeri 27 Juin 1977 (Yer Menelik'in) du olduğunu. Beyaz badanalı evleri ve Mağribi eğlencelerle, bu büyük kare Arap ve Avrupa garip bir karışımıdır. Bu kafeler, barlar, restoranlar ve dükkanlar ile kaplı.

Ortadoğu
Moukbasa Ulusal
Orada şehir etrafında poisson Yemen (fırında pişmiş balık) konusunda uzmanlaşmış bir kaç iyi girişimler vardır ama kalın şeyler doğru değil, ancak bu bir yazılı anda en popüler oldu.

Limanlar, Limanlar ve Gemiler
L'Escale
Erken akşam, merkezi geçit kuzeybatısındaki boyunca yürüyüş çok hoş bir yürüyüş yapar. Mağribi ilham başkanlık sarayı (halka açık olmayan) bir ucunu L'Escale'de, diğer liman işaretler.Çevredekiler & Köyleri
Afrika Çeyrek
Yazma zamanında restore edilmiş geniş Yeri Mahmud Harbi (Yer Rimbaud), büyük Hamoudi cami, Cibuti City'nin en ikonik bina minare hakimdir. Doğuya, kaotik Quartier 1 tezgahları ve dükkan sıkı fıkı kaplı geçitler bir örülü. Les Caisses pazar tezgahları Blvd de Bender boyunca yayıldığı.

Su sporları
Le Lagon Bleu
Fransız bir çift tarafından işletilen profesyonel dalış mağazası. Onlar hizmet ve eğitim için iyi bir üne sahip gelir ve tanıtım (DFr6000 itibaren) (DFr10, 000) dalışı (DFr8000 itibaren, yarım gün) tek dalış gezileri, şnorkel gezi ve kurslar. Onların günü (iki dalış ve öğle yemeği dahil DFr24 itibaren, kişi başına 000) Moucha Adası gezileri çok popüler.

İtalyan
Tentazioni
Makarnalar, kremsi risotto veya piccata de veau (dana yahni) heyecan ile mide titreme yaparsanız, Djibouti Palace Kempinski içindeki bu büyük İtalyan restoran içine kaydırın. Ayrıca otelde bir parçası, Restaurant Lac Assal, temalı açık büfe yemekler için ünlüdür. Kempinski'nin üçüncü restoranı Le Bankoualé plaja bakan ve mumlarla akşam yemeği için harika.

Etiyopyalı
La Terrasse
Pazarlık! Burası bol karakter ve cılız fiyatlarla makarna ve sandviç yanı sıra iyi Etiyopya gıda hizmet vermektedir. Tütsü bahsetmiyorum kafa kokular - Bir dalgın dalgın yaktı yemek alanı ve açık mutfak, bir çatı kaplar. Öğle yemeği için, 1. katta (aynı yönetimi), çok daha az atmosferik Restaurant La Fontaine baş edebilirsiniz.

Fransız
La Chaumière
Ana meydanına bakan bu popüler ortak iyi hazırlanmış Fransız sık yanı sıra Çin yemekleri ve sandviç iyi bir seçim sunmaktadır. Rustik dekor maruz kirişler ve taş duvarlar ile, göze kolaydır. Ayrıca hoş terasta açık havada yemek yiyebilirsiniz. Oh, ve Cuma (Cibuti City'de bir istisna) öğle yemeği için açık.

Küçük Grup Turları
Agence Safar
Samimi ve profesyonel, bu operatör müşterileri için ekstra mil gitmek gibi görünüyor. Bu Lac Abbe'nin ve Lac Assal için multiday rehberli yürüyüşler ve geziler dahil ülke genelinde özel turlar, her türlü düzenler. Ayrıca campements touristiques de rezervasyon yapabilirsiniz. Sahibi, Houmed Ali, Afar kültürü hakkında her şeyi bilir.

Su sporları
Cibuti Kitesurf
Nasıl yapılır ile bağladım almak Dante Kourallos ile sohbet edin. Öğrenim ve tüm düzeyleri için dersleri de yarım gün 'keşfi' oturumunda (DFr20, 000, minimum altı kişi) olarak, düzenlenebilir. Deneyimli kitesurfers, Ghoubbet Körfezi için iki-üç günlük geziler (DFr50, 000, minimum 12 kişiden) Ekim ve Mayıs ayları arasında düzenlenebilir.

Cibuti Nerededir Google Mapsta Cibuti


Daha Büyük Görüntüle

Cibuti Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Cibuti gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Cibuti tanıtım videosu,Cibuti görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Cibuti tanıtım filmini izleyin

Cibuti Uçak Bileti Al

Cibuti Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZCibuti Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Cibuti sEYAHATİ İZLE

Cibuti Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Cibuti Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Cibuti Uçak Bileti Al »Cibuti Uçak Seferleri » Cibuti Uçak Bilet Fiyatı »Cibuti Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Cibuti Uçak Bileti Al   » Cibuti Uçak Seferleri   » Cibuti Uçak Bilet Fiyatı   » Cibuti Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+