Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Cebeli Tarık Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Cebeli Tarık Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Cebeli Tarık Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Cebelitarık Tanıtımı
Kırmızı sütun kutuları, balık ve yonga dükkan, atıma bobbies, ve 1970'lerde mobilyalar, gıcırdayan sahil otelleri Cebelitarık - İngiliz yazar Laurie Lee kez opined gibi - kesmişler ve güney 500 mil çekili Portsmouth bir parçasıdır. Birçok sömürge karakolları gibi, 'Rock', bu kaçınılmaz Bilindiği gibi, onun altında yatan ingiliz, pub grub ve ikindi çayı sevenler için bir bonus abartmaktadır, ama kafa karıştırıcı bir çift alır, bunların ülke taşınmış olduğunu düşündüm, modern İngilizler için havasız deniz baskılar ve Lord Nelson hatıra günlerinden beri. Avrupa ve Afrika'nın çenelerinde stratejik Stuck, Cebelitarık'ın Palladian mimarisi ve kamera-hogging Berberi maymunlar tapas barları ve Kadiz İl beyaz kasaba ilginç bir mola yapmak. Takdire değer bir destekleyici rol oynuyor onun palavracı yerel tarih, biz unutmak diye, Kaya uzun daha İngiliz olmuştur Amerika Birleşik Devletleri Amerikan olmuştur.
Gibraltarians İspanyolca ve cümlenin ortasında sık sık birinden diğerine ileri geri kaymasını iki, bir merakla aksanlı, şakır karışımı, İngilizce konuşuyoruz. İşaretler İngilizce'dir.

Cebelitarık Yapılacak Şeyler

Parklar ve Bahçeler
Upper Rock Nature Reserve
Rock üst parçaların çoğu (ama ana gözcüsü) Upper Rock Tabiatı içinde gelip, giriş biletleri, St Michael Mağarası, Apes 'Den, Büyük Kuşatma Tünelleri, Mağribi kale, Askeri Heritage Centre kabul de 100 tonluk supergun ve 'Cebelitarık: Bir Şehir Kuşatma Altında' sergisi.


Kafe
Bistro Madeleine
Sadece yerel pub biftek ve gazoz pasta cilalı ettiyseniz, burada tatlı, İngilizce-ilham kek büyük parçalar ile Illy kahve hizmet rafine, dumansız bistro var. Şekerleme ve tarih pasta olağanüstü.

Doğal Merkezi
Apes 'Den
Rock'ın en ünlü sakinleri kuyruksuz Berberi Macague, Avrupa'da sadece serbest yaşayan primatlar. 240 maymunların bazı orta teleferik istasyonu yakınında Apes 'Den asmak, diğerleri genellikle üst teleferik istasyonu ve Büyük Kuşatma Tünelleri görülebilir.

Doğal Parklar & Ormanlar
Kaya
Doğal olarak, ana görme müthiş kaya, kuzey ve doğu tarafında dik kayalıklarla, 426m yükselir geniş bir kalker sırt. Eski Yunanlılar ve Romalılar bu Herkül iki temel direğinden biri için, Herkül'ün zorlu oniki uğraşları sırasında, Fas, diğer Jebel Musa ayrıldı. Iki büyük kayalar antik dünyanın kenarına işaretli.

Diğer
Kekik
Ortadoğu, İtalyanca, İspanyolca veya Tay - Kekik menü etnik Cebelitarık'ın neşeli geçinip yansıtır ve parlak yapar. Deniz Hapishanede paylaş - ev yapımı tartar soslu bir müzikal net kırmızı soğan marmelat ile karides tempura ve levrek gibi minyatür başyapıtları ile dolu yedi büyük atış gözlük.

Askeri
Büyük Kuşatma Tüneller
Büyük Kuşatma Tünelleri 1779-1783 kuşatma sırasında İngilizler tarafından elle oyularak silah yerleşimler vardı. Onlar halka kapalı sınırlar çoğu Rock tüneller, daha fazla 70km (43mi) küçük bir bölümünü oluşturmaktadır. Yakındaki Saygı Kulesi, 1333 yılında inşa edilen Cebelitarık Müslüman kale, son eseridir.



Doğa ve Yaban Hayatı
Dolphin World
Bahia de Algeciras yunuslar büyükçe bir yıl boyunca nüfusa sahiptir ve Yunus Dünya olmak üzere en az üç şirket, mükemmel yunus gözlem gezileri çalıştırın. Yaklaşık Nisan ayından Eylül'e kadar en kıyafetler iki veya daha fazla günlük geziler yapmak, yılın diğer zamanlarında da günde en az bir yolculuk yapmak. Teknelerin çoğu Watergardens Quay veya bitişik Marina Bay gidin.

Pub Food
Kraliyet Calpe
Yarım özetin özeti Cebelitarık pub tarama yoluyla ise, (evet, hala Cebelitarık barlar içinde duman) ağır kabuklu etli börekler, balık ve cips için durdurulamaz bir dürtü ve sigara dumanı olmadan Caffrey bir bardak getir, Kraliyet Calpe içine rulo - Onun sigara içilmez arka konservatuvar genç anneler, sağlık düşkünleri ve nikotin yama tugay ile popüler.

Müzeler ve Galeriler
Askeri Heritage Centre
Prenses Caroline Akü, üst teleferik istasyonuna yarım saatlik bir yürüyüş kuzey (yokuş aşağı), bir Askeri Heritage Centre evler. Buradan bir yol 1779-to-1783 kuşatması sırasında silah mevzileri için İngilizler tarafından el kesme etkileyici Büyük Kuşatma Tünelleri, kadar götürür.

Uluslararası
Sacarello House
Tüm esnaf ve iyi ... Sacarello bazı House, eski bir kahve depoda bulunan ve makarnalar, salata ve bir kaç pub tarzı yemekler yanında vejetaryen seçenekleri ve bazı lezzetli ev yapımı çorbalar iyi bir dizi, hizmet vermektedir ... ustası bir jack; onay Onun günlük özel dışarı. Sen çayı 15:00-07:30 (£ 3.50) üzerinde oyalanmak. Ayrıca düzenli sanat sergilerine ev sahipliği yapıyor.

Müzeler ve Galeriler
Gibraltar Müzesi
Cebelitarık geçmişi az söylemek palavracı ve hızlı bir şekilde bu güzel müzede yaşanıyor - büyük ve küçük odalardan oluşan bir labirent oluşan - Neandertale ortaçağ rezil 18. yüzyıl kuşatması. Iyi korunmuş Müslüman hamam ve 1800'lerin burada yıkanmış bir karışık boyalı 7. yüzyıl-MÖ Mısır mumya kaçırmayın.

Doğal Merkezi
St Michael Cave
Eğer güney (yukarı Apes 'Den veya) üst teleferik istasyonuna St Michael Rd aşağı yaklaşık yirmi dakika boyunca yürürseniz, St Michael Mağarası kez ev Rock Neolitik sakinleri oldu büyük bir doğal mağara olduğunu. Bugün, ayrı sürüler halinde turist çeken, aynı konser, tiyatro, hatta defileler için kullanılır. Dışında bir kafe var.

Dini
Ibrahim-Al-İbrahim Camii
Irksal ve dini Cebelitarık geçmiş simbiyoz ve, bir dereceye kadar bugünkü sembolü, 1997 yılında açılan İbrahim-El-İbrahim Camii vardır. Tüm Faslılar Rock çalışan ve İslami olmayan ülkenin en büyük camisi olduğu söyleniyor karşılamak üzere Suudi Arabistan Kralı Fahd'ın emriyle inşa edilmiştir.

Cebeli Tarık Nerededir Google Mapsta Cebeli Tarık


Daha Büyük Görüntüle

Cebeli Tarık Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Cebeli Tarık gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Cebeli Tarık tanıtım videosu,Cebeli Tarık görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Cebeli Tarık tanıtım filmini izleyin

Cebeli Tarık Uçak Bileti Al

Cebeli Tarık Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Cebeli Tarık Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Cebeli Tarık Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Cebeli Tarık Uçak Bileti Al »Cebeli Tarık Uçak Seferleri » Cebeli Tarık Uçak Bilet Fiyatı »Cebeli Tarık Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Cebeli Tarık Uçak Bileti Al   » Cebeli Tarık Uçak Seferleri   » Cebeli Tarık Uçak Bilet Fiyatı   » Cebeli Tarık Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+