Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Burundi Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Burundi Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Burundi Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Burundi Tanıtımı
Seyahat Uyarısı İngiltere Dışişleri ve Commonwealth Office bazı bölgelerde seyahat karşı ve Burundi kalanı için gerekli olmayan seyahat karşı tavsiye , sizin ilgili ulusal hükümeti ile kontrol ediniz.
Güzel Burundi etnik çatışma bir nesil tarafından boşa olmuştur, fakat barış gelişiyle birlikte, bu büyüleyici ülkenin uzun geçen dinlenmek için kendi karanlık geçmişini koymak mümkün olabilir. Yükselen dağlar ve baygın göl toplulukların bir küçücük ulus, Burundi Demokratik Cumhuriyeti Afrika devleri arasında sıkışmış olan Kongo (DRC) ve Tanzanya . Manzara etkileyici ve hoş sıcak olduğunu ve bir kez daha kelime savaş bitti dışarı alır gibi gezginler bir damlama almaya başlayabilir.

Buharlı sermaye Bujumbura kıyısında güzel bir konuma sahiptir Tanganika Gölü ve sadece şehir dışında kıtadaki en güzel iç plajlarından bazılarıdır. Eski sor Afrika savaştan önce Burundi hakkında eller, ve onlar buğulu hakkında gitmek ve geri lotus-yiyenlerin yaşam hark yer tür. Ne yazık ki çoğu için herhangi bir lotus yiyen olmuştur Burundians şiddet daha bir on yıl boyunca.

Iç kesimlerde turistik yıllardır yasak olmuştur, ama dengeler daha Burundians çarpıcı sahne ve sıcaklık daha fazla. Nil, Parc National de la Kibira veya Stanley bu zamansız kelimeleri 'Dr Livingstone sanırım?' Çıkardı tanınmış için spot eski ormanın güney kaynağından seçin.

Kabileler arası gerginlikler 1962 yılında bağımsızlık ilanından bu yana ülkeyi harap ve şeyler tekrar başlaması olabilir bir şans her zaman vardır. Genç bir barış, yani Burundi bir maceraya başlamadan önce ev ödevinizi iyi yapmanız emin olun.

Burundi Yapılacak Şeyler
Plajlar, Adaları ve Limanları
Saga Plaj
Yakındaki Kenya ve Tanzanya üzerinde hiçbir şey var olmasına rağmen, Tanganika Gölü kıyısında Burundi plajları şaşırtıcı çekici. Beyaz kum ve toz, ve dalgalar koyunda bilharzia tutmalı. Göl boyunca kumun en gelişmiş streç Saga Beach, kuzeybatı başkentin yaklaşık 5km (3mi) yatıyor.

Abideler
La Pierre de Livingstone ve Stanley
Bu büyük kaya iddia rezil nokta işaretleri 'Dr Livingstone, sanırım?' Livingstone ve Stanley arasındaki karşılaşma (Tanzanya'da Ujiji rağmen, bu olayın bir yer olmanın daha bir iddia var) 25 Kasım 1871 tarihinde gerçekleşti.

Fransız
Chez André
Chaussée Prens Rwagasore doğu aşırı büyük bir villada, bu Brüksel'de ya da Paris'te yersiz olmazdı değil gösterişli bir menü ile şehrin en iyi restoranı için birçok yarışmacının biridir. Şarap listesi ve tatlılar daha yakından göz değer vardır. Eğer kemer büyük bir yemekten sonra avı düşünüyorsanız popüler bir sağlık kulübü de burada bulunmaktadır.

Avrupa
Le Kasuku
Şehrin kalbinde küçük bir bahçe vaha, Kasuku ihale biber biftek, kırmızı şarap ya da mavi-peynir sosu dahil olmak üzere Avrupa yemekleri, doyurucu bir yelpazesine sahiptir. Burada pizzalar da şehrin en iyi bazılarıdır.

Müzeler ve Galeriler
Musée Vivant
Musée Vivant sepet, seramik ve davul hakkında bazı sergiler ile yeniden geleneksel Burundi köy, ama aynı zamanda part-time hayvanat bahçesi ve hayvanlar çok etkileyici koşullarda muhafaza edilmez.

Diğer
Havana Club
Geri kasabasında, Havana Club hafta boyunca popüler bir gece olduğunu, ancak 'les petits eşkiya' gözlemliyor gibi, çevredeki dikkat yok.

Burundi Nerededir Google Mapsta Burundi


Daha Büyük Görüntüle

Burundi Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Burundi gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Burundi tanıtım videosu,Burundi görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Burundi tanıtım filmini izleyin

Burundi Uçak Bileti Al

Burundi Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZBurundi Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Burundi Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Burundi Uçak Bileti Al »Burundi Uçak Seferleri » Burundi Uçak Bilet Fiyatı »Burundi Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Burundi Uçak Bileti Al   » Burundi Uçak Seferleri   » Burundi Uçak Bilet Fiyatı   » Burundi Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+