Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Burkina Faso Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Burkina Faso Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Burkina Faso Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Burkina Faso Tanıtımı
Seyahat Uyarısı İngiltere Dışişleri ve Commonwealth Office bu alanda parçaları tüm seyahat karşı danışmanlık , sizin ilgili ulusal hükümeti ile kontrol ediniz.
, Batı Afrika'nın coğrafi kalbinde duran Burkina Faso (yerliler için eski Haute veya Yukarı Volta, ya da sadece Burkina) hayal gücünü yakalayan yerde tür olduğunu - kaç arkadaşlarınızın eve bile Burkina Faso var biliyor musun? - Ve ilginç yerler ömrünün rahat bir tempoda, dost insanlar ve zenginlik ile seyahat edenler kalbini kazanır. Kuzeyde çöller ve rakipsiz Gorom-Gorom piyasadan, yeşil kırsal ve ülkenin güneybatı tuhaf kaya oluşumları, Burkina manzara zengin bir çeşitlilik kapsar. Ülke de, arazi gibi neredeyse çeşitli Burkinabe (Burkina Faso insanlarla) ile büyüleyici bir kültürel karışımı, ev sahipliği yapmaktadır.

Bu dünyanın en yoksul ülkelerinden biri olabilir, ama aynı zamanda bölgenin en istikrarlı biridir ve komşularının çoğunun gıpta var, bir verimlilik ile çalışır. Kıtanın en önemli film festivali, hoş küçük kasaba atmosferi atmak Bobo-Dioulasso , güneyde, eğlenceli ve tarz adında sermaye, yaban hayatı safari Ouagadougou , ve kimse bilir ülkeden Burkina dönüştürmek için burada yeterince var bir deneyim sizi asla unutmayacağım.
Burkina Faso Yapılacaklar

Fransız
Le Saint-Germain
Bobo gurme adresi egzotik bir bahçe ve sanat galerisi etrafına sarılır. Restoran, lezzetli baharatlı-up Fransız mutfağı servis, aynı zamanda Burkina iyi şarap mahzenleri birine sahiptir. Tüm bu sınıf bir fiyata geliyor: kişi başı CFA20, 000 bir göz sulama CFA15, 000 ödeme bekliyorlar.


Fransız
La Canne d'Or
Bu villa tarzı eatery, onun Afrikalı dekor ve peri ışıkları cümbüşü ile, bir Afrikalı twist Fransız yemekleri servis edilmektedir. Ev faves kurbağa bacağı ve büyük bir ızgara seçimi (kebap, biftek, Nil levreği vb) içerir. Servis yıldız.


Avrupa
Le Calypso
Le Calypso otel olarak aynı neşeli Franco-Burkinabe aile tarafından işletilen, bu popüler restoran lezzetli yavaş pişmiş balık, marine biftek ve pizza için harika bir yerdir. Ev yapımı meyve suları tavsiye edilir.


Film ve Sinema
FESPACO
Oscar FESPACO eşdeğer - 1969 yılından bu yana güçlü oluyor, İki yılda bir düzenlenen bu dünya-renouned festivali, prestijli ETALON d'Or için Yennenga de rakip Afrika filmleri görür.


Diğer
Le Samanké
Mükemmel bir ses sistemi, büyük bir sahnede, bir fab bahçe ve Burkinabe fantastik bir program ve Afrikalı sanatçılar (müzik çoğunlukla aynı zamanda dans ve tiyatro) ile Bobo en iyi canlı müzik mekanı.


Moda ve Aksesuar
Gafreh
Bu parlak girişim, bir kadın kooperatif, şık çanta, cüzdan ve diğer aksesuarlar içine Burkina genelinde alımları ile dağıttı siyah poşet milyonlarca geri dönüştürür.
Diğer
Bar K
Bar K tüm büyük çatı terası hakkında:, soğuk bir bira veya kokteyl sipariş kanepeler birine lavabo ve yıldız ve peri ışıkları bir gölgelik altında müziğin tadını çıkarın.


Pizzacı
Le Verdoyant
Gurbetçilerin bir favori uğrak, ultracentral Le Verdoyant onun makarna, odun ateşinde pizza ve dondurma ünlüdür. Sivrisinekler geceleri yırtıcı olduğunu unutmayın.


Afrika
Maki Aboussouan
Bu lüks maki gibi poulet kedjenou (biber ve domates ile yavaş pişirilmiş tavuk) veya attiéké (rendelenmiş manyok) olarak Burkinabe zımba keyfini yerdir.

Piyasalar ve Çarşılar
Grand Marche
Bobo-Dioulasso en merkezinde, geniş Grand Marche derece keyifli ve atmosferik ve tipik bir Afrika şehri pazar deneyimi için harika (ve büyük ölçüde sorunsuz) bir yerdir. Iç daireyi işgal rengarenk bürünmüş kadınlar tarafından izlenen ve balık ve et kesimlerinin ezici kokuları çevrili meyve ve sebze tezgahları vardır.

Müzeler ve Galeriler
Musée National
Yeni tesislerinde, uzun zamandır beklenen hamlesinden sonra, Musée National, bir uzuv üzerinde şehir merkezinde neredeyse 10km doğusunda biraz dışarı bırakıldı. Çeşitli maskeler (özellikle Lobi ülkeden) atalarının heykelleri ve Burkina Faso başlıca etnik grupların geleneksel kostümleri görüntüler olayları vardır.

Çevredekiler & Köyleri
Kibidwé
Bobo tarihi merkezi gelişen bir mahalle. Küçük organizasyon açısından yüzyıllar boyunca değişti: Müslümanlar, griots (müzisyenler ya da övgü şarkıcılar geleneksel kast), demirciler ve 'soylular' (çiftçiler) hala kendi kesimlerde yaşayan ama mutlu hizmet ticareti ve aynı chopolo (darı içki bira) bar.

Mimari
Cour Royale
450 den fazla kişi Tiebele kraliyet mahkemesi, tipik sukhalas büyük bir bileşik yaşıyoruz. Çocuklar sekiz-şekilli kulübe, kare olanlar dikdörtgen kulübe ve tek kişi çiftlerin kendi dedesi ile yaşamak. Boyama genellikle hasattan sonra, Şubat / Mart ayında yapılır. Her (geometrik veya açıklayıcı) çizim bir anlam (doğurganlık, ahiret, bilgelik vb) sahiptir.

Burkina Faso Nerededir Google Mapsta Burkina Faso


Daha Büyük Görüntüle

Burkina Faso Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Burkina Faso gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Burkina Faso tanıtım videosu,Burkina Faso görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Burkina Faso tanıtım filmini izleyin

Burkina Faso Uçak Bileti Al

Burkina Faso Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZBurkina Faso Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Burkina Faso Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Burkina Faso Uçak Bileti Al »Burkina Faso Uçak Seferleri » Burkina Faso Uçak Bilet Fiyatı »Burkina Faso Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Burkina Faso Uçak Bileti Al   » Burkina Faso Uçak Seferleri   » Burkina Faso Uçak Bilet Fiyatı   » Burkina Faso Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+