Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Bulgaristan Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Bulgaristan Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Bulgaristan Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Bulgaristan Tanıtımı
Uzak köy ve sarılma modern kentleri ve uzun kumsalları canlı için büyüleyici manastırları ile benekli yabani, ormanlık dağ silsileleri Karadeniz kıyıları, Bulgaristan keşif ödüllendirir.
Karadeniz Plajlar
Ve Bulgar - - tatilciler her yaz Karadeniz sahil şeridi üzerinde iner bu kadar çok yabancı neden görmek zor değildir. Büyük tatil uzun, profesyonel bakımı kumsalları sadece daha hiçbir yerde, tan kontör dinlenmek ya da bazı su sporları denemek istiyorsanız, en popüler Akdeniz yerlerinden bazı eşittir, ve. Dışarıda genç aileler için ideal küçük, daha geleneksel sahil kasabaları, yanı sıra Arnavut kaldırımlı yolları, şirin ahşap evler ve uzun, büyüleyici geçmişleri ile antik yerleşim bulacaksınız şemsiye ve jet kayaklar. Hatta sahil iki büyük şehirler, Varna ve Burgaz, onların yoğun kentsel kalplerinin dakika içinde cazip plajlar var.

Kiliseler, Manastırlar ve İkonlar
Bulgaristan dini sanat uzun bir geleneğe sahiptir ve nereye giderseniz gidin, size güzel, zamansız müzelerde görünen simgeler ve, tabii ki, sayısız kilise ve manastırları fark başarısız olamaz. Aziz aydınlık görüntüler sık ​​sık bir İkonostasisin olarak bilinen yaldızlı ahşap bir ekran içine ayarlamak onların en andıran ve güçlü iç mumlarla Ortodoks kiliseleri, altındadır. Çekici dini duvar resimleri, 19. yüzyılda oluşturulan ve Bulgaristan'ın en önemli manastır duvarları süslüyor edildi. Osmanlı işgali sırasında inşa edilmiş eski kilise onların batık ve kasıtlı olarak göze batmayan bir görünüm ile tespit edilebilir.

Dağlar
Az yedi farklı dağ ile çaprazlama ülkeyi, Bulgaristan yürüyüşçüler, dağcılar ve yaban hayatı ile ilgilenen herkes ve büyük açık hava için gerçek bir cennettir. Yürüyüş parkurları ve kulübe geniş bir sistemi kolay yürüyüşe ülkenin zengin ve çeşitli manzara zevk için yapar. Bozulmamış alp ormanlar, göller, şelaleler ve köpüren dere keşfetmek için vardır, ayılar, vaşak ve kurt hala dolaşmak ve faaliyetleri kayak ve mağaracılık ve kayak için snowshoeing tüm mevcuttur.

Eski Kalıntılar
Böyle uzun ve fırtınalı geçmişi ile, Bulgaristan hala eski halkların ve yükselmiş düşmüş, fethetti ve bu topraklarda geçti medeniyetlerin etkileyici taşlı hatırlatmalar barındırdığı bulmak için pek de şaşırtıcı. Korkunç Trakyalılar Bulgaristan'ın güney ve merkezi alanlarında iz bırakmış ve onların krallar ve soylular bazı mezarlar bugün hala görülebilir. Başka bir yerde, surlar, hamam ve tiyatro onun zirvesinde Roma İmparatorluğu'nun ulaşmak ve kaynakları işaret ederken 2500 yıllık Yunan ve Helenistik kolonizasyon İşaretler, kıyı boyunca belirgindir.
Brunei Sultanlığı Yapılacaklar

Endonezya
Pondok Sari Wangi
Gadong bulunan Pondok Sari Wangi bir sevgili Bandar kurumdur.


Street Food & Hawkers
Lim Ah Siaw Domuz Pazar
Lim Ah Siaw emin büyük gıda vardır. Çıtır kızarmış domuz boğum, domuz eti, domuz çörekler, domuz eti köfte, ciddiye Babe 'nin cehennem. Aslında Brunei domuz yükseltmek için yasak olduğu için daha çok, Lim Ah Siaw bir speakeasy Brunei bulunan en yakın şeydir. Cidden, siz biraz bu Çin pazarı-açık-restoranın içine sinsi bir kaçakçı gibi hissediyorum.

Göller, Nehirler ve Şelaleler
Kampung Ayer
Hem birlikte inşa (ama özellikle güney) sungai Brunei bankalar - geleneksel orada uygulanan el sanatları ve mesleklere adını - tahminen 20.000 kişiye ev, Kampung Ayer 28 bitişik uzunbacak köyden oluşmaktadır.

Müzeler ve Galeriler
Brunei Müzesi
Resmen 1972 yılında Kraliçe Elizabeth II tarafından açılan Brunei ulusal müzesi, zaman bir saat darbe için iyi bir yerdir. Kesinlikle biraz tarihli hissediyor.

Doğa ve Yaban Hayatı
Alüminyum Walkway
Parkın ana cazibe (ya da, daha doğrusu, yakın) orman gölgelik, orman yerden 60m kadar size alır adam-telleri ile güvenli bir hassas alüminyum geçit vardır. Birincil yağmur ormanları, sadece sınırlı bitki örtüsü çok az ışık nüfuz çünkü, ama yukarı hayatın her şekilde çoğalarak gölgelik yere büyüyebilir.

Oyun Parkı ve Gezi
Jerudong Park Playground
Altın çağında, bu B 1000000000 $ eğlence parkı, 1994 yılında açılan bir Prens Jefri proje, Brunei gurur ve Güneydoğu Asya'daki tek büyük modern lunapark oldu. Konser salonu sultan 50th birthday kutlamak için Whitney Houston ve Michael Jackson, ikincisinin sever tarafından ücretsiz gösterileri barındırılan ve birçok sürmek dev bir roller coaster dahil.Kale, Saraylar & Köşkler
Istana Nurul Iman
Eğer Istana Nurul Iman (İnanç Işığın Sarayı), padişahın resmi konutu ziyaret etmeden önce çok fazla su içerseniz, asla korku: saray 257 banyo bulunuyor.

Dini
Ömer Ali Seyfeddin Camii
1954-1958 Yılı, Mescidi Ömer Ali Seyfeddin - Brunei 28. padişah (şimdiki padişahın geç babası) adını - Süs havuzu olarak hizmet veren bir yapay lagün ile çevrilidir. Cami akşamları gelip temelde Bandar şehir hayatının oluyor merkezi; millet kısaca Brunei tür olduğu, daha sonra yemek veya alışveriş bırakın namaz için gel.

Parklar ve Bahçeler
Ulu Temburong Milli Parkı
Brunei ziyaretin vurgulamaktadır biri, Ulu Temburong National Park güney Temburong çoğunu kapsayan bozulmamış yağmur ormanlarının 500 sq km alanı kalbinde.

Müzeler ve Galeriler
Oniki Çatılar Evi
İngiltere'nin sömürge dönemi yüksek komisyon defalık konut, Saltanatın en eski kaybolmamış bina olarak, şimdi Brunei ve Birleşik Krallık arasındaki uzun süredir devam eden 'özel ilişki' adanmış bir müze olduğunu söyledi. Bir yüzyıl önce baktım ve Kraliçe Elizabeth II çok güzel çekim olarak uyandıran fotoğraflar Brunei manzaralıdır.

Tekne & Cruises
Longboat Trip
Ulu Temburong Milli Parkı takılar biri oraya tek yolu temuai (sığ-taslak Iban longboat) tarafından olmasıdır.

Dini
Jame'Asr Hassanil Bolkiah Camisi
Geçerli sultanın saltanatı, Brunei en büyük cami ve dört mozaik çinili minare 25. yılını kutlamak için 1992 yılında inşa BŞB banliyöleri 'hakim. Kesinlikle ... fark bina, sultan, onun hanedan 29 cetvel, çünkü karmaşık 29 altın kubbe ile bezenmiştir. Geceleri caminin altın alevi gibi yanar.

Tekne & Cruises
Su Taksi Cruise
BSB su köy ve sultanın efsanevi sarayını, Istana Nurul Iman, görmek için en iyi yolu oluşacaktır $ 40 (müzakere biraz B'ye yaklaşık B $ 30 Rıhtımlar charter olabilir bir su taksi, dan, ama en azından halk benzin pahalı olduğunu iddia edemez biliyorum!).

Bulgaristan Nerededir Google Mapsta Bulgaristan


Daha Büyük Görüntüle

Bulgaristan Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Bulgaristan gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Bulgaristan tanıtım videosu,Bulgaristan görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Bulgaristan tanıtım filmini izleyin

Bulgaristan Uçak Bileti Al

Bulgaristan Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZBulgaristan Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Bulgaristan Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Bulgaristan Uçak Bileti Al »Bulgaristan Uçak Seferleri » Bulgaristan Uçak Bilet Fiyatı »Bulgaristan Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Bulgaristan Uçak Bileti Al   » Bulgaristan Uçak Seferleri   » Bulgaristan Uçak Bilet Fiyatı   » Bulgaristan Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+