Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Brunei Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Brunei Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Brunei Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Brunei Darussalam Tanıtımı
Kez Borneo ve güneybatısında tüm dahil bir imparatorluğun son kalıntıları Filipinler , Brunei artık yeryüzünde küçük ülkelerinden biri olan - kuzey kıyısında teslim arazi iki minik slivers Sarawak . Bu küçük ülke, Güneydoğu Asya ve belki de şaşırtıcı değil, yeryüzündeki en zengin hükümdarlarından biri olarak büyük petrol alanlarının bazı bahşedilmiştir. Bu yeraltı zenginlikleri sayesinde, Brunei onun toprak üstü kaynaklarının çoğunu yedek mümkün olmuştur ve ülke Borneo tüm en sağlam birincil yağmur ormanlarının bazı sahiptir.

Şansı o mini ne de bu küçük ülke, sizi şaşırtacak olan Dubai ne de beklemek çoğu kişi sıkı bir Müslüman teokrasi. Bunun yerine, o arasında ilginç bir stop yapmak için yeterli mekanı olan Borneo oldukça rahat ve hatta sevimli küçük köşesi Sabah ve Sarawak . Öncelikle sermaye var Bandar Seri Begawan (BSB), yükselen cami ve pitoresk su köyle. Sonra en ince deneyimli Anılan yağmur ormanları, orada Ulu Temburong Milli Parkı . Bu ötesinde, sermaye ve arasında heyecanlı bir tekne yolculuğu var Bangar , Borneo noktaların biri.

Brunei Sultanlığı Yapılacaklar

Endonezya
Pondok Sari Wangi
Gadong bulunan Pondok Sari Wangi bir sevgili Bandar kurumdur.


Street Food & Hawkers
Lim Ah Siaw Domuz Pazar
Lim Ah Siaw emin büyük gıda vardır. Çıtır kızarmış domuz boğum, domuz eti, domuz çörekler, domuz eti köfte, ciddiye Babe 'nin cehennem. Aslında Brunei domuz yükseltmek için yasak olduğu için daha çok, Lim Ah Siaw bir speakeasy Brunei bulunan en yakın şeydir. Cidden, siz biraz bu Çin pazarı-açık-restoranın içine sinsi bir kaçakçı gibi hissediyorum.

Göller, Nehirler ve Şelaleler
Kampung Ayer
Hem birlikte inşa (ama özellikle güney) sungai Brunei bankalar - geleneksel orada uygulanan el sanatları ve mesleklere adını - tahminen 20.000 kişiye ev, Kampung Ayer 28 bitişik uzunbacak köyden oluşmaktadır.

Müzeler ve Galeriler
Brunei Müzesi
Resmen 1972 yılında Kraliçe Elizabeth II tarafından açılan Brunei ulusal müzesi, zaman bir saat darbe için iyi bir yerdir. Kesinlikle biraz tarihli hissediyor.

Doğa ve Yaban Hayatı
Alüminyum Walkway
Parkın ana cazibe (ya da, daha doğrusu, yakın) orman gölgelik, orman yerden 60m kadar size alır adam-telleri ile güvenli bir hassas alüminyum geçit vardır. Birincil yağmur ormanları, sadece sınırlı bitki örtüsü çok az ışık nüfuz çünkü, ama yukarı hayatın her şekilde çoğalarak gölgelik yere büyüyebilir.

Oyun Parkı ve Gezi
Jerudong Park Playground
Altın çağında, bu B 1000000000 $ eğlence parkı, 1994 yılında açılan bir Prens Jefri proje, Brunei gurur ve Güneydoğu Asya'daki tek büyük modern lunapark oldu. Konser salonu sultan 50th birthday kutlamak için Whitney Houston ve Michael Jackson, ikincisinin sever tarafından ücretsiz gösterileri barındırılan ve birçok sürmek dev bir roller coaster dahil.Kale, Saraylar & Köşkler
Istana Nurul Iman
Eğer Istana Nurul Iman (İnanç Işığın Sarayı), padişahın resmi konutu ziyaret etmeden önce çok fazla su içerseniz, asla korku: saray 257 banyo bulunuyor.

Dini
Ömer Ali Seyfeddin Camii
1954-1958 Yılı, Mescidi Ömer Ali Seyfeddin - Brunei 28. padişah (şimdiki padişahın geç babası) adını - Süs havuzu olarak hizmet veren bir yapay lagün ile çevrilidir. Cami akşamları gelip temelde Bandar şehir hayatının oluyor merkezi; millet kısaca Brunei tür olduğu, daha sonra yemek veya alışveriş bırakın namaz için gel.

Parklar ve Bahçeler
Ulu Temburong Milli Parkı
Brunei ziyaretin vurgulamaktadır biri, Ulu Temburong National Park güney Temburong çoğunu kapsayan bozulmamış yağmur ormanlarının 500 sq km alanı kalbinde.

Müzeler ve Galeriler
Oniki Çatılar Evi
İngiltere'nin sömürge dönemi yüksek komisyon defalık konut, Saltanatın en eski kaybolmamış bina olarak, şimdi Brunei ve Birleşik Krallık arasındaki uzun süredir devam eden 'özel ilişki' adanmış bir müze olduğunu söyledi. Bir yüzyıl önce baktım ve Kraliçe Elizabeth II çok güzel çekim olarak uyandıran fotoğraflar Brunei manzaralıdır.

Tekne & Cruises
Longboat Trip
Ulu Temburong Milli Parkı takılar biri oraya tek yolu temuai (sığ-taslak Iban longboat) tarafından olmasıdır.

Dini
Jame'Asr Hassanil Bolkiah Camisi
Geçerli sultanın saltanatı, Brunei en büyük cami ve dört mozaik çinili minare 25. yılını kutlamak için 1992 yılında inşa BŞB banliyöleri 'hakim. Kesinlikle ... fark bina, sultan, onun hanedan 29 cetvel, çünkü karmaşık 29 altın kubbe ile bezenmiştir. Geceleri caminin altın alevi gibi yanar.

Tekne & Cruises
Su Taksi Cruise
BSB su köy ve sultanın efsanevi sarayını, Istana Nurul Iman, görmek için en iyi yolu oluşacaktır $ 40 (müzakere biraz B'ye yaklaşık B $ 30 Rıhtımlar charter olabilir bir su taksi, dan, ama en azından halk benzin pahalı olduğunu iddia edemez biliyorum!).

Brunei Nerededir Google Mapsta Brunei


Daha Büyük Görüntüle

Brunei Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Brunei gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Brunei tanıtım videosu,Brunei görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Brunei tanıtım filmini izleyin

Brunei Uçak Bileti Al

Brunei Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZBrunei Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Brunei Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Brunei Uçak Bileti Al »Brunei Uçak Seferleri » Brunei Uçak Bilet Fiyatı »Brunei Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Brunei Uçak Bileti Al   » Brunei Uçak Seferleri   » Brunei Uçak Bilet Fiyatı   » Brunei Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+