Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Bhutan Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Bhutan Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Bhutan Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Bhutan Tanıtımı
Bhutan, Thunder Dragon Kara, sıradan bir yer değil. Bu bir olan Himalaya geleneksel kültürün en iyi büyür ve son küresel gelişmelerin coşkuyla kucakladı mitler ve efsaneler ile dolu krallık.
Düşük Hacimli, Yüksek Değerli Turizm
Butan Turizm tektir ve Bhutan Gayri Safi Milli Mutluluk ülkenin popüler felsefesi doğrultusunda sürdürülebilir, çevre dostu yaklaşımı övünür. Öncelikle, bir efsane büstü: turist sayısında bir sınır yoktur. Ziyaretçiler ünlü gün dünyanın en pahalı ülkelerden birini ziyaret etmek gibi görünmesini yapma, (2012 yılında US $ 250 yükselen) başına US $ 200 asgari tarife ödemek zorunda. Konaklama, yemek, ulaşım ve resmi bir kılavuz tüm sağlanmaktadır - Ancak, bu ücret her şey dahil. Sadece bu değil, ama yerel rehber ülkenin inanılmaz bir manzara ve Budist mirasını ortaya çıkaracak, hem de seyretmesi günlük takılar size tanıtacağım. Büyük bir grup olarak seyahat etmek zorunda değilsiniz ve kendi yol sağlayabilir. Ne Butan bulamazsınız kalabalık backpacker tarzı bağımsız seyahat olduğunu. Bu jet seti için Nepal.

Şaşırtıcı Bhutan
Bhutan sürprizlerle doludur. Bu biberler sadece bir baharat ama ana madde değil nerede pirinç, kırmızı ve nerede sigara satın alma, yasadışı bir ülkedir. Ayrıca schoolkids dev koruyucu penislerini Birçok evin girişinde yanında boyalı Gho ve Kira (sırasıyla geleneksel erkek ve bayan giyim,) giymek ve Gayri Safi Milli Mutluluk, Gayri Safi Milli Hasıla daha önemli görüldüğü durumlarda derin bir Budist arazi bulunuyor. Gözle görülür Budist geleneklerini korurken Ve Bhutan bir müze değil ne de dünyanın geri kalanı sakınarak uhrevî ascetics bir ülkedir. Sen eğlenceyi seven ve canlı, iyi eğitimli Bhutan bulacaksınız.

Shangri La?
Peki neden buraya gelmek için para harcamak? Karlı zirveleri yeşilin her tonunu içinde ilkel ormanların dışarı artış şaşırtıcı dağlık manzara, orada ilk kapalı. Bu manzara prime pozisyonları alarak fantastik manastır ve kale gibi korunan inanılmaz dzongs vardır. Eşsiz Budist mimarisi, geleneksel Budist kültürünü temsil ve muhteşem dini dans festivalleri için sahne ayarlar. Ardından tekstil ve el sanatları, çirkin okçuluk yarışmaları, muhteşem yürüyüş parkurları ve çarpıcı flora ve fauna bulunmaktadır. Bütün bu son kalan büyük Himalaya krallığı olarak kenara Bhutan ayarlar.

'Son Shangri La' - - Sen Bhutan ziyaret yaptığınızda, dünyanın en gizemli ülkelerden birinin cazibesi ve sihirli deneyimli kim kaç biri olacak ve size bu ortaçağ Krallığın çabalarında rol oynuyor olacaksınız inatla onun farklı ve dikkat çekici kültürel kimliğini korurken, modern dünyayı katılın.

Butan Yapılacak Şeyler

Mimari
Punakha Dzong
Bu dzong Bhutan inşa edilecek ikinci dzong ve Thimphu 1950'lerin ortalarında üst iş terfi kadar hükümetin sermaye ve koltuk olarak görev yaptı. Lila renkli jakaranda ağaçları DZong en karakteristik yükselen beyaz badanalı duvarları yemyeşil bir duygusallık getirmek zaman özellikle baharda, tartışmasız ülkenin en güzel dzong bulunuyor.


Dini
Trashi Chhoe Dzong
Bu görkemli dzong, kuzey Wang Chhu batı kıyısında şehrin, şehri muhteşem ihtişamı ve manastır ağırlığı hem kredi, vadiye sorunsuz uygun görünüyor. Dzong 2008 yılında beşinci kralın lüks resmi taç giyme site ve şehrin en büyük yıllık bash, renkli tsechu festivaller ev sahipliği yapıyor.


Dini
Paro Dzong
Paro Dzong Butan en etkileyici ve tanınmış dzongs biri ve belki de Bhutan mimarisinin en güzel örneği olduğunu görürsünüz. Şehrin üzerinde kule büyük payandası duvarları vadi boyunca görülebilir. DZong en doğru adı, (genellikle Rinpung Dzong kısaltılmış) Rinchen Pung Dzong, 'Jewels bir Heap üzerinde Kalesi' anlamına gelir.


Dini
Trongsa Dzong
Yüksek kükreyen Mangde Chhu Bu yukarıdaki komuta dzong, genellikle sadece bulut ve sis içine kaybolur güneyde dik bir damla ile, belki Butan en olağanüstü oturtulmuş dzong olduğunu. Trongsa Dzong geri 16. yüzyıldan kalma zengin bir geçmişe sahiptir.


Dini
Gangte Goemba
Gangte Goemba tüm Phobjikha vadinin yeşil genişlik bakan ormanlık bir tepe üzerinde, gayrimenkul vadinin başbakanı yığın sahiptir. Kapsamlı bir kompleks merkezi Goemba, rahipler 'çeyrek, küçük bir misafirhane ve uzak meditasyon merkezlerinden oluşmaktadır.


Dini
Jakar Dzong
Lamas bir manastır için bir site seçmek için yaklaşık 1549 monte Efsaneye göre, büyük beyaz bir kuş havada aniden yükseldi ve bir tepenin teşvik yerleşti. Bu önemli bir işaret olarak yorumlandı ve tepe bir manastır ve kabaca 'beyaz kuş kalesi' olarak çevirir Jakar Dzong için site olarak seçildi.
Müzeler ve Galeriler
National Museum
Paro Dzong üzerinde tepenin üstündeki Ulusal Müzesi'ni barındıracak, 1968 yılında restore edilmiş eski bir gözetleme kulesi olduğunu. Sıradışı yuvarlak bir yapı 2.5m-kalın duvarlı, bir deniz kabuğundan şeklinde olduğu söylenir, o 1656 yılında tamamlanmış ve ilk altındaki savunmasız yatıyor Paro Dzong arasında ta dzong (gözetleme kulesi) oldu.


Piyasalar ve Çarşılar
Weekend Market
Weekend Market hemen kuzeyinde Changlimithang Stadyumu, Wang Chhu her iki kıyısında tezgahları kaplar. Bölge genelinde satıcılar, Perşembe ve Cuma günü gelmeden başlar ve Pazar akşamına kadar kalır. Etrafında dolaşmak ve kurutulmuş balık keskin koleksiyon, yağlı domuz eti şeritler ve datse (ev yapımı yumuşak peynir) topları bulabilirsiniz.


Müzeler ve Galeriler
Trongsa Royal Heritage Kulesi Müzesi
Dzong yukarıdaki tepede Bu gözetleme kulesi (Ta Dzong) Nepal harika Patan Müzesi'ni restore aynı Avusturya finanse ekibi tarafından mükemmel bir müzeye dönüştürülmüştür.


Dini
National Memorial Chorten
Bu büyük Tibet tarzı chorten Thimphu en görünür dini yapılarından biri olan ve birçok Butan için onların günlük ibadet odak noktasıdır. Bu üçüncü kralı Jigme Dorji Wangchuck (1928-1972) için bir anıt olarak 1974 yılında inşa edilmiştir.


Müzeler ve Galeriler
Ulusal Tekstil Müzesi
Thimphu Ulusal Tekstil Müzesi dokuma Butan yaşayan ulusal sanatı hakkında bilgi için görülmeye değer. Üst katta büyük dokuma teknikleri, yerel elbise ve kadın ve erkekler tarafından yapılan tekstil türü stillerini tanıttı süre zemin kat, cham kostümleri üzerinde duruluyor.


Sanat, Kültür ve Edebiyat
Zorig Chusum Ulusal Enstitüsü
Genellikle 'resim okul' olarak bilinen bu enstitü, Butan 13 geleneksel sanatlar konusunda eğitim sağlamak altı yıllık dersler dört-çalışır. Öğrenciler resim uzmanlaşmak (mobilya, thangka s - boyalı dini resimler, genellikle tuval üzerine), hammaddesi (maskeler, heykeller, çanaklar), nakış (asma, bot, elbise) veya heykel yapma (kil).


Ziyaretçi Merkezi ve Tur Masaları
Siyah Boyunlu Vinç Bilgi Merkezi
İlk durağı Doğanın Korunması için Royal Society (RSPN) vinç ve vadi çevre hakkında bilgilendirici görüntüler vardır Siyah Boyunlu Vinç Bilgi Merkezi, olmalıdır. Sen merkezin güçlü lekelenme kapsamları ve onun broşüründe 'Crane Davranışına Alan Kılavuzu' karşı gördüklerinizi kontrol edebilirsiniz.

Bhutan Nerededir Google Mapsta Bhutan


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Bhutan Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Bhutan gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Bhutan tanıtım videosu,Bhutan görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Bhutan tanıtım filmini izleyin

Bhutan Uçak Bileti Al

Bhutan Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Bhutan Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Bhutan Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Bhutan Uçak Bileti Al »Bhutan Uçak Seferleri » Bhutan Uçak Bilet Fiyatı »Bhutan Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Bhutan Uçak Bileti Al   » Bhutan Uçak Seferleri   » Bhutan Uçak Bilet Fiyatı   » Bhutan Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+