Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Beyaz Rusya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Beyaz Rusya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Beyaz Rusya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Beyaz rusya Tanıtımı
Doğu Avrupa 'ın serseri, Beyaz Rusya bölgenin kenarında yatıyor ve her ne pahasına kıtanın geri kalanı ile entegrasyonu önlemek için kararlı görünüyor. Sovyetler Birliği yerine Avrupa Birliği'nin liderliğini alarak, bu bacaksız diktatörlük seyahat edenler için garip bir seçim gibi görünebilir, ancak izolasyon temyiz kalbinde kalır.

Doğu Avrupa'nın geri kalanı kapitalizme paldır küldür şarj olsa da, Beyaz Rusya bir ziyaret için bir şans sunuyor Avrupa'yı hemen hemen hiçbir reklam, çöp ya da grafiti ile. Sadece 'son diktatörlük çok daha fazla Avrupa '- Condoleezza Rice'ın ifade Alexander Lukashenko demokratik meydan ülkeyi uğrak geldi - Belarus dünyevi mizah, dost insanlar ve kasvetli siyasi sıkıntı karşısında cesaret bir arazidir.

Sermaye dışında, Belarus Peygamber çiçeği alanları, kalın ilkel ormanların ve güzel köylerinden bir basit ama hoş bir manzara sunuyor. Gezginler her zaman merak tabi olacak olsa da, onlar her zaman da son derece sıcak bir konukseverlik alıcı ucunda olacağım.

İkinci Dünya Savaşı, ülkenin düzleştirme görmek için tarihi ilgi nispeten az var anlamına gelirken, Belarus'un üç en çekici şehirler - Minsk , Brest ve Vitebsk - gece hayatı ve sermayenin kozmopolit kıvılcım, trajik kalıntılara - ziyaretçiler için şaşırtıcı miktarda teklif arasında Brest Kalesi, ve ressam Marc Chagall çocukluk ev Vitebsk . Ülke ayrıca iki mükemmel milli parklar, bir hem de görülmeye değer. Sunuyor Avrupa 'da en büyük memeli, zoobr, ya da Avrupa bizon, Belavezhskaya Pushcha Milli Parkı görülebilir Pripyatsky Milli Park akciğerleri, ' Avrupa ', Geniş sulak büyük kuş gözlem sunar.

Belarusda Neler Yapılabilir

Müzeler ve Galeriler
Belarus Devlet Sanat Müzesi
Bu mükemmel devlet müze yenilenmiş ve artık 1940'lardan 1970'lere kadar yerel sanat özellikleri arka dışarı ışık revan uzantısını içerir olmuştur. Harap kentin Kızıl Ordu'nun gelişini anlatan 3 Temmuz 1944 (1944-5) Valentin Volkov'un sosyalist realist Minsk kaçırmayın. Yudel Kalem, Chagall'ın öğretmen, iyi Chagall onun 1914 portresini de içeren, temsil edilmektedir.


Bistrolar & Brasserie
Bistro de Luxe
Avizeler, şık brasserie tarzı mobilyalar ve istek uyandıracak tuvaletler ile hoş bir ışık revan uzayda yer alan, Bistro de Luxe başka Minsk bulmak zor bir atmosfere sahiptir. Gıda İtalyan doğru eğilerek mükemmel, kusursuz hizmet ve kahve servis verimli ve kolay. Kahvaltı öğleye kadar günlük olarak servis edilmektedir.


İtalyan
Grand Cafe
Bu, şık bir yer, bir yaralanmaya neden olabilecek kadar kolalı smokin ve beyaz keten masa örtüsü Garsonlar büyük hizmet vardır. Ilginç menü seçimi bol ve birkaç İtalyan olmayan varyasyonları ile, mevsimlik İtalyan klasikleri büyük. Alternatif olarak, sadece çekici barda oturup ve sansasyonel kokteyl içmek. Akşam ve hafta sonları için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Mimari
Praspekt Francyska Skaryny
Minsk ana cadde sırf kendi çevresi etkileyicidir. İkinci Dünya Savaşı sonrası yeniden inşa ve dış şehre tren istasyonuna 11km boyunca uzanan zaman heyecanlı ve büyük, bu genişliği üç katına çıktı.

Müzeler ve Galeriler
Brest Kalesi
Brest Kalesi çok az kalır. Kesinlikle bir ortaçağ kuleli mesele burada bekliyor gelmez - bu Alman birlikleri 1941 yılında Barbarossa Harekâtı'nın ilk günlerinde Sovyetler Birliği'ne gelişmiş zaman sonuçlandı yıkıcı savaş için bir Sovyet WWII anıt olduğunu.

Kare ve Plazalar
Oktyabrskaya Pl
Şehrin ana meydanı, Rusça ismi Oktyabrskaya pl tarafından evrensel denir (Ekim Sq, Belarusça, bu Kastrychnitskaya pl bulunuyor). Bu muhalif gruplar, zaman zaman Devlet Başkanı Alexander Lukaşenko protesto için bir araya nerede ve rezil 2010 başkanlık seçimlerinde protestolar şiddet sona nerede.Çevredekiler & Köyleri
Traetskae Pradmestse
Minik eğer - - yeniden yaratılması kuzey merkezinin nehrin oldukça viraj Minsk savaş öncesi binaların gerçek kalan Old Town yerine Traetskae Pradmestse, bir hoş. Onun küçük kafeler, restoranlar ve dükkanlar için gezinme değer.

Müzeler ve Galeriler
Chagall Müzesi
Her yol üzerinde ilk müze 1992 yılında kurulan ve Chagall taşbaskı görüntüler koleksiyonları oldu mükemmel Chagall Müzesi olmalıdır - İncil (1956-1960) için yaptığı illüstrasyonlar, Gogol'un Ölü Canlar (1923-1925) ve grafik temsilleri eşlik tasarımlar İsrail (1960) 12 kabilelerin. Alt katta geçici sergiler için bir boşluk var.

Mimari
Lee Harvey Oswald Former Residence
Sadece Svislach Nehri üzerindeki köprüden, batı kıyısında, Lee Harvey Oswald eski ikamet değil, sol alt daire bulunuyor. ABD eski Başkanı John F Kennedy iddia edilen katil onun erken 20s birkaç yıl burada yaşadı. O ABD Deniz bırakarak ve SSCB defecting sonra Ocak 1960 yılında Minsk geldi.

Kare ve Plazalar
Pl Nezalezhnastsi
Ayrıca Lenina'yı pl adlandırılan Bağımsızlık Sq, Belarus Hükümeti (Lenin heykelinin arkasında) Bina kuzey tarafında ve güney tarafında eşit proleter Belarus Devlet Üniversitesi tarafından hakimdir. 1910 yılında inşa edilen SS Simon & Elena redbrick Katolik Kilisesi, burada da.

Mağazalar ve Video Oyun Salonları
Pr Nezalezhnastsi
Nezalezhnastsi pl kuzeydoğuya Başlık pr Nezalezhnastsi ana parçası ve Sovyet dönemi GUM mağaza dahil olmak üzere Minsk hareketli kalbidir. KGB SSCB'nin çöküşünden sonra Belarus dağıldı, ve No 17 de templelike Korint portal, uğursuz ile sarı neoklasik bina çalışmaya devam asla.

Kare ve Plazalar
Pl Svabody
Vul Internatsyanalnaya arasındaki nehir 1642 yılında inşa edilmiş barok içeren büyüleyici pl Svabody, ikiz kuleli Ortodoks Kutsal Ruh Katedrali, olduğunu. Küçük bir tepenin üzerinde güvenle Daimi, şimdi şehir arşivleri evler eski Bernardine Kilisesi yanındaki kapı ile birlikte, bir kez Polonyalı Bernardine manastır parçası oldu.

Mimari
KGB Genel Müdürlük
KGB Genel Müdürlük - No 17 bütün bir blok uğursuz, tapınak gibi Korint portal ile sarı bir neoklasik bina tarafından işgal edilir. Bu sarı neoklasik bina bütün bir blok kaplar ve uğursuz, tapınak gibi Korint portal Bağımsızlık Meydanı (Ploshcha Nezalezhnastsi) üzerinde aşağı bakar.

Beyaz Rusya Nerededir Google Mapsta Beyaz Rusya


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Beyaz Rusya Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Beyaz Rusya gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Beyaz Rusya tanıtım videosu,Beyaz Rusya görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Beyaz Rusya tanıtım filmini izleyin

Beyaz Rusya Uçak Bileti Al

Beyaz Rusya Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZBeyaz Rusya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Beyaz Rusya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Beyaz Rusya Uçak Bileti Al »Beyaz Rusya Uçak Seferleri » Beyaz Rusya Uçak Bilet Fiyatı »Beyaz Rusya Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Beyaz Rusya Uçak Bileti Al   » Beyaz Rusya Uçak Seferleri   » Beyaz Rusya Uçak Bilet Fiyatı   » Beyaz Rusya Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+