Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Bermuda Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Bermuda Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Bermuda Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Bermuda Tanıtımı
'İstersen cennete gitmek - Ben oldukça Bermuda burada kalmak istiyorum.' Yani Mark Twain 19. yüzyılda fışkırdı ve Bermuda güneşin ve denizin vaadi yine kendi kıyılarında tatilcilerin cezbeder. Michael Douglas ve Catherine Zeta-Jones gibi bu gün ünlüler Bermuda ev aramak ve milyoner yöneticileri biraz R & R. için üzerinde pop Ada keyifli bir kaçamak tatil için yapar. Huzur ve sakinlik arıyorsanız, Bermuda ruhunu yatıştırmak için şımartan tatil köyleri var. Romantikler dört direkli yatak ve mum ışığında yemek ile atmosferik işletmeleri bulabilirsiniz. Ya da belki de gerçekten salıvermek istiyorum. Bir motosiklet üzerinde atlamak ve saçlarınızda rüzgar kırbaç edelim. Kenti çıkmak ve sahil başkenti uzak gece dans Hamilton City .

Ada renkli balık limanlar ve batıkların puanları tuzağa etti, unutulmaz dalış için yapım ve Dirsek Beach gibi noktalarda şnorkelle fantastik bir mercan kayalığı ile çevrilidir Paget Parish . Başka bir yerde, kristal berraklığında suları Southampton Parish kayak ve yatçılık için mükemmel koşullar sağlar. Karada teklifleri de görkemli. Sen, dünya standartlarında bir golf sahasında bir tur oynamak huzurlu yürüyüş parkurları ve muhteşem pembe-kum plajları güneşlenebilir. Veya sömürge yerleşim çarpık sokaklarında dolaşmak St George Town of , çok iyi bir Dünya Mirası yapılmış oldu korunmuş Yeni Dünya İngiltere'nin en eski ayakta kalan kasaba.

Bermuda tüm yıl boyunca ve kolayca yabancılarla laflamaya samimi insanlar rahat bir çatlak iklime sahiptir. Ve kendine özgü yerel renk bol Bermuda şort giymiş işadamları Zarif için düzenli pastel evlerin bir manzara, hem de var.

Bermuda Yapılacak Şeyler
Askeri
Cristobal Colon
1936 yılında karaya oturdu Bermuda 13km (8 mil) kuzey ran 1923 İspanyolca astar, Bermudian sularda yıkamak hiç büyük gemi ve ince bir batık dalış sitesi yapar. Cruise gemisi yerine batan daha resif üzerinde karaya oturmuştur ve pilferers için kolay bir hedef haline geldi.

Plajlar, Adaları ve Limanları
Kraliyet Donanma Tersanesi
İngilizler artık eski Amerikan kolonilerinde limanlarını kullanmak mümkün olsaydı, onların 'Batı'nın Cebelitarık' olarak bu siteyi seçtik. Bermuda Denizcilik Müzesi ek olarak, size, Tersane gerekçesiyle hakkında dolaşan hoş bir saat ya da iki geçirebiliriz pub durdurmak, sinema, tekne pazarı ya da Bermuda Snorkel Park.

Plajlar, Adaları ve Limanları
Horseshoe Bay
Bu at nalı şeklindeki koyu, yumuşak pembe kum geniş hilal ile, muhtemelen Bermuda en güzel plaj. Beklendiği gibi, oldukça sıcak bir yaz gününde yerli ve turistler ile dolu alabilirsiniz. Beach House burada su sporları kiralama, aperatifler ve değişen bir tesis sunuyor.Bermuda seyir gemileri rıhtım, benzeri olmayan bir dalış macera üzerinde kafa zaman! Eğer su içinde daha hızlı hareket sağlayan bir el aqua scooter ile şnorkel gibi Bermuda güzel sualtı dünyasını keşfedin! Eğer dalış alanı aracılığıyla rehber olarak izleyin güzel mercan resifleri, rengarenk balık ve diğer sualtı canlıları bakın.


Bermuda paylaşılan transferi Pre-kitap ve bu güzel adaya seyahat ederken daha az bir endişe var! Uzun bir uçuştan sonra yapmak istediğim son şey, pahalı bir taksi bulmak, bu nedenle yerine bu kolay ve rahat gidiş-dönüş transferi almaktır. LF Wade Uluslararası Havaalanı'na paylaşılan gidiş-dönüş havaalanı ulaşım ile Bermuda gezi önceden planlayın.


Bermuda adasında bu yarım günlük tur St George manzaraları görünce tadını çıkarın! Tucker'in Town rehberli ziyareti, Spittal Pond, Palm Groves Bahçe ve daha fazla sürebilir. Eğer Bermuda üst konumlar bazı yol yapmak gibi yerel rehber adanın tarihi ve kültürü hakkında bilgi edinin.

Bermuda bu tur güzel Atlantik Okyanusu'nda Paddleboard öğrenin! Sizin uzman eğitmen ile korunan bir sahil sitesinde de kürek sörf olarak bilinen stand-up paddleboarding, keyfini çıkarın. Bermuda kıyı şeridi muhteşem manzarası eşliğinde harika bir egzersiz olsun.Bermuda tüplü dalış öğrenin! Eğer ilk kez dalgıç konum ya da sadece temelleri üzerinde fırça gerekiyorsa, bu sizin için mükemmel bir tur! PADI sertifikalı eğitmen dalış temellerini öğrenmeye vakit geçirmek. Eğitmen gözetiminde, sığ Atlantik Okyanusu sularında dalış becerilerinizi.

Bu 1.5 saatlik rom seyir Bermuda yerel rom bazı tadın! Adanın tarihi ve kültürü hakkında öğrenme sırasında yerel ROM üzerinde yudum. Derin mavi Atlantik sularında güzel manzaraları çekerken, Bermuda milli içki, Karanlık 'n' Stormy'yi sahipsiniz.


Bir kayak eko-tur Bermuda çeşitli deniz ekosistemi keşfedin! Adanın kıyı boyunca tamamen rivayet tur zevk ve bölgeyi yaşar çeşitli flora ve fauna için bir göz dışarıda tutmak. Ayrıca sessiz bir plajda dinlenmek ve tur bitmeden serinlemeye gitmek için zaman gerekir.


Bermuda limanında gemi rıhtım, Atlantik'in sualtı dünyasını keşfetmek için bir iki tank tüplü dalış turuna dışarı baş zaman! Atlantik Okyanusu'nda kuzey mercan resif sistemi ev, Bermuda muhteşem dalış için bilinir. , Birçok tarihi batıkların birini ziyaret edin güzel mercan kayalığı görmek ve tropikal balık okulları ile yüzmek.Bermuda limanda iken, 1930 ve 1940'larda Bermuda Demiryolu tarafından kullanılan ünlü Bermuda Railway Trail boyunca bu eşsiz bisiklet gezisine, ada tarihi ile açık hava etkinliği birleştirir. Dayak banyo kapalı olsun, Bermuda az bilinen taşlar bazı keşfetmek ve adanın eşsiz manzarasına kazanmak.Bermuda güç şnorkel maceraya sualtı dünyasını keşfedin! Bir el aqua scooter ile şnorkel ve hızlı bir tempoda yüzeyin hemen altında Atlantik su ile yağsız. Bu 2 on bir aqua scooter ile Atlantik Okyanusu üzerinden Glide Snorkel Park sularında your guide olarak izleyin güzel mercan resifleri, rengarenk balık ve diğer sualtı canlıları bakın.

Bermuda Nerededir Google Mapsta Bermuda


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Bermuda Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Bermuda gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Bermuda tanıtım videosu,Bermuda görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Bermuda tanıtım filmini izleyin

Bermuda Uçak Bileti Al

Bermuda Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZBermuda Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Bermuda Kral Batıklarına Dalış

Bermuda Ticari Gemi Batığına Dalış İZLE

Bermuda Ticari Gemi Batığına Dalış

Bermuda Cristobal Colon Gemi Enkazı Dalışı

Bermuda Batık Dalışı İzle

Bermuda Gemi Enkazına Dalış İZLE

Bermuda Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Bermuda Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Bermuda Uçak Bileti Al »Bermuda Uçak Seferleri » Bermuda Uçak Bilet Fiyatı »Bermuda Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Bermuda Uçak Bileti Al   » Bermuda Uçak Seferleri   » Bermuda Uçak Bilet Fiyatı   » Bermuda Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+