Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Hollanda Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Hollanda Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Hollanda Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Hollanda Tanıtımı
Birçok bu nazikçe güzel ülkenin sırlarını ve başyapıtlarını, kanal kasaba ve yel değirmenleri keşfedin. Lale tarlalarında geçmiş bisiklet, sonra bir kafede hoş henüz alaycı kültür cümbüş.
Sanat ve Simgeler
Sanat dünyasında Hollanda bize Rembrandt ve Van Gogh verdi. Tabii, Frans Hals, Hieronymus Bosch ve Piet Mondrian da var - ama ilk iki varken, neden dinlenme söz? (Tamam, o bundan büyük Vermeer adam ...).

Klasik yel değirmenleri, Hollandalı ülkenin kuru pompalamak için bu twirling beasties kullanılan sonra geri moda bir yüzyıl vardır nihai yeşil makineler: O simgeleri vardır. Takunya? Yenilenebilir. Ekonomik. Yüzebilen (dayklarının sonu ise). Laleler? Hollandalı yere gitmek küçük ampuller bir servet yapmış, daha sonra evrensel sevilen güzelliği ile ileri patladı.

Boyutu & Spirit Big
Hollandalı kendileri (aslında onlar istatistiksel gezegendeki en yüksek Milliyet vardır.) Boy gibi toplu halde, tasarruf, iyi anlamda ve alaycı bir mizah-tutan no-çubuklu dürüstlük gibi tüm ulusal özellikleri vardır. Bu sormak için nevrotik için ülke değildir: 'Eğer ben bu şişman görünüyor muyum?' (Bu gezegende bir bisiklete binmek en iyi yerde bir çok endişe olabilir değil ki.)

Temel Amsterdam
Amsterdam - güncel ayaklanmalar sadece değişim dalgalarına kullanılan bir şehirde daha dalgalanmalar yaratacak - tüm şehir aynı zamanda bir Hollandalı simgedir. Birçok kişi tarafından yanlış, Hollanda sanal kalbi pek çok kişi ilk ziyaret beklediğiniz değil. Şehrin geri kalanı karanlık kanallar boyunca kendi güzelliği tutar ise seks ve uyuşturucu çoğunlukla (tren istasyonuna uygun) bir 'başlık tutulur.

Ve Dinlenme
Amsterdam kadar eski diğer yerlerde uyandıran güzellik ve büyüklükte çeşitli gelir: Edam, Haarlem , Delft ve Deventer sadece bazı küçük sevindirdi isim. Boyutunda lig tabloları taşıma, Leiden, Haarlem ve Utrecht kanal kasaba var. Ve Rotterdam tüm kendi modernist bir şölen.

Belki de Hollanda kalbine almak için en iyi yolu Hollanda gibi yapmak değildir. Kadar Groningen, Maastricht ve Den Bosch, güneşli bir günde mutlu Hollandalı sosyalleşme ile vira kafeler ile dolu canlı yerler olarak fırlattı klasik kasaba şehir merkezlerinde onlara katılın. Denizde yemyeşil kırsal ve geçmiş süpürme sulu manzaralar sürme yoluyla (ya da? Bkz. edilir) seviyesi iken onlar atmosfere karbon molekülü değil eklemek ya da bisiklet yollarının kilometre binlerce onlara katılın. Sen bir sürü bulmak için seyahat etmek zorunda değilsiniz.
Hollanda'da yapılacak en iyi şeyler

Hollanda'da Yapılacak Şeyler

Müzeler ve Galeriler
Van Gogh Müzesi
Van Gogh Müzesi Amsterdam'ın mutlaka görür biridir. Vincent'ın kardeşi Theo koleksiyon ev 1973 yılında açıldı, bu tür Gauguin, Monet, Toulouse-Lautrec ve Bernard gibi Vincent ve onun arkadaşları ve çağdaşları tarafından yaklaşık 200 resim ve 500 çizimler oluşur. Vincent van Gogh 1853 yılında doğan ve kısa ama şaşırtıcı derecede üretken bir hayat vardı.


Müzeler ve Galeriler
Zuiderzeemuseum
130'dan fazla yeniden inşa ve tehcir konut ve atölye çalışmaları ile açık hava Buitenmuseum, ve tarım, balıkçılık ve nakliye için ayrılmış kapalı Binnenmuseum: Bu büyüleyici ve şaşırtıcı müze, iki bölümden oluşmaktadır. Bu iki parça birbirinden yaklaşık 300 yer alır.


Mimari
Begijnhof
Bu erken 14. yüzyıldan itibaren eski manastır tarihleri ​​kapalı. Bu bakımlı avlu etrafında minik evler ve pul-pul bahçeleri, barış gerçeküstü bir vaha. Beguines yaşlılar için bakım ve manastır sözü almadan dindar bir hayat yaşamış evlenmemiş veya dul kadınların bir Katolik tarikattır. Son gerçek Beguines 1970'lerde öldü.


Parklar ve Bahçeler
Texel Dunes Milli Parkı
Birçok doğa severler için adanın bütün batı kıyısı boyunca çeşitli Dunescape çalışan bu patchwork Texel ziyaret ettiğiniz için ana nedenidir. Tuz çitlerini ve kadifemsi, çim kaplı tepeleri ile sağlık alternatif, ve böyle zarif bataklık orkidesi veya deniz topalak, parlak turuncu meyveleri ile bir yırtık çalı gibi bu habitat endemik bitkileri bulacaksınız.


Müzeler ve Galeriler
Amsterdam Tulip Museum
Dissuaded olmayın - veya deli - bu küçük müze önünde çiçek hediyelik eşya ile taşan hediyelik eşya ile.


Diğer
Abdij
Bu büyük manastır 12. yüzyılda ve evlerin bölgesel yönetimin yanı sıra üç kilise karmaşık tarihleri. Bu başka Hollanda'da şey aksine geniş bir iç avlu, Abdijplein, özellikleri; tarihin ile yankıları. Üç kilise bir kümedeki tüm ve bir küçük giriş ulaşılan (Zeelanders için hiçbir ostentations!).

Hollanda Seyahat Bilgileri Hollanda Uçak Bileti Fiyatları
Müzeler ve Galeriler
Groninger Müzesi
Trenle gelen, bu Groninger Müzesi kaçırmak imkansız. Istasyonu önünde kanalın ortasında üç adalar işgal eden, müze, en azından, herhangi bir gözlemci bir görüş çekecek çarpıcı bir yapıdır. Ana koleksiyon çağlar boyunca gelen uluslararası sanat eklektik bir karışımı. Oryantal porselen arayın.


Müzeler ve Galeriler
Müze Broeker Örtünme
Onlar toptan bakkal alıcılar havuç, şalgam yük teklif edecek bir müzayede salonunda aracılığıyla kürek verebilecek kadar, içeride - Denizde - Bu şaşırtıcı kaçırılmayacak cazibe merkezinde çiftçiler bekleyin sonra ürünlerin kendi boatloads ile geliyor ve olurdu geniş bir müzayede evi 1878 yılında inşa, lahana vs, 1900 kazıklar üzerinde oturur.


Müzeler ve Galeriler
Denizcilik ve Beachcombers Müzesi
Texel müzeler karışık bir çanta vardır, ancak Denizcilik ve Beachcombers Müzesi gerçek kazanır. Batık gemiler ve kıyıdan kurtarıldı önemsiz, olağanüstü çeşitliliği insanı hayrete düşürüyor - ve trajik ve komik hem de.


Diğer
Brouwerij 't IJ
De Gooyer Windmill'in dibinde, Amsterdam'ın önde gelen organik microbrewery bir 30 dakikalık tur (giriş, bir bira dahil) üzerine tadabilirsiniz muhteşem brews, üretir. Tatma odası kurutulmuş şerbetçiotu ve duvarlar astar şişeleri ile rahat bir bira salonu hissediyorum vardır. Eğer bir tur alarak değilseniz, kesinlikle bir içki için bırakarak değer.


Dini
St Janskathedraal
Ana cazibe Sint Janskathedraal, Hollanda'da iyi kiliselerden biridir. Bu tamamlamak için 1336-1550 aldı ve kırmızı tuğla kulesi ve süslü taş payanda arasında ilginç bir kontrast var. Onun ereksiyon girdi sihirbazlık takdir onun dış etrafında döngü için zaman ayırın.


Bira Fabrikası İçki Fabrikası ve Şarap
Heineken Experience
Şirketin eski bira sitede, yenilenmiş cazibe Diyelim ki ibadeti demlemek için eşit olan bir öz-rehberli tur atalım. Heineken ailesinin tarihini öğrenin, at ahırları ziyaret ve kendi müzik video yapmak, dünyanın her yerinden Heinie reklam izlemek.


Müzeler ve Galeriler
Müze het Rembrandthuis
Neredeyse Rembrandt van Rijn hovardalık ayarlanan yalnızca çok kaybetmek, Hollanda'nın en büyük resim stüdyosu koştu Müzesi het Rembrandthuis, en usta kendini bulmak için beklemek, düşman daldı ve iflas-eleştiri geldi. Müze (250 civarında) o yapılan hemen her aşındırma vardır ve günde birkaç defa dağlama gösteriler tutar.

Hollanda Nerededir Google Mapsta Hollanda


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Hollanda Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Hollanda gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Hollanda tanıtım videosu,Hollanda görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Hollanda tanıtım filmini izleyin

Hollanda Uçak Bileti Al

Hollanda Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZSpringtime in Holland at Keukenhof Gardens Seyahati

Rotterdam Holland Tourist Attractions Seyahati

Amsterdam Holland Tourist Attractions Seyahati

Hollanda Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Hollanda Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Hollanda Uçak Bileti Al »Hollanda Uçak Seferleri » Hollanda Uçak Bilet Fiyatı »Hollanda Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Hollanda Uçak Bileti Al   » Hollanda Uçak Seferleri   » Hollanda Uçak Bilet Fiyatı   » Hollanda Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+