Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Belçika Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Belçika Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Belçika Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Belçika Tanıtımı
Best-in-seyahat-metin
Burada olmamıştım Self-deluding yabancılar genellikle kimse beş ünlü Belçikalılar isim olabilir espri. Ya da Belçika 'sıkıcı' olduğunu. 'Yani bira ve midye var, ama başka ne var?' Mizah, Belçikalıların kötümser, kendini küçümseyen duygusu yerliler gibi millet kendilerini aldatmasına izin daha mutlu olduğu anlamına gelir. Yabancıların ülkenin şaşırtıcı sanat tarihi, onun 60 artı Unesco siteleri ve Rio'nun görünümünü yaratıcı olmak tuhaf karnavallar görmezden, bu yüzden olmak istiyorum. Biri olarak Antwerp yarım alay önerdi sakini, 'Burada zaman kaybetmeyin, Amsterdam çok daha güzel! '

Ama gerçek şu ki Belçika insanlar iyi yaşadığı bir ülke olması. Güçlü sosyal destek sistemleri, liberal tutum, yaratıcı müzeler, canlı teatral ve sanatsal yaşamı ve muhteşem yiyecek vardır. Belçikalı bira ilahi ve sonsuz çeşitlidir. Ziyaretçiler için büyük yeni konumlar çiçeklenmeye devam ediyor.

Belçika'nın portföyüne yeni eklemeler Mons ve state-of-the-art galerileri dahil Leuven , Louvain-laNeuve de muhteşem yeni Hergé müze ve Magritte Müzesi ve yeraltı Coudenberg deneyim Brüksel . Sonra içinde inanılmaz iddialı Büyük Curtis var Liège aynı zamanda burada biridir, Avrupa'nın 'en olağanüstü 21. yüzyıl mimari konuşma puan, Liège 2009 yılında açılan-Guillemins istasyonu.

Her şeyden önce de, Belçika iki ayrı yarısı bir ülkedir. Hollandaca konuşan Flanders (kuzey Belçika), düz, genellikle monoton bir manzara var, ama o muhteşem tarihi şehirler ile serpiştirilmiş. Bunlar birbirine yakın yalan ve uygun toplu taşıma araçları ile seyahat kesintisiz yapma, normal trenler ile birbirine bağlanır. Fransızca konuşan Wallonia (güney Belçika), ancak, çoğu turistik contrastingly kırsal şunlardır: mağaralar, kaleler, pastoral vadiler ve açık hava etkinlikleri. Köy konukevleri içinde kalan ve sürüş veya güçlü bisiklet bacakları var eğer birkaç küçük kırsal mekan gerçekten keyifli bir deneyim için yapmak, birlikte çekimi.

Gitmek için hazır mısın?

Bu turlar ve aktiviteler kolay bunu yapmak:

Bir Brüksel bira tadımı turuna Belçika biraları keşfedin
Brüksel'in en iyi çikolata mağazaları izi takip
Amsterdam Brüksel döngüsü
Zaman için itti? 1 gün Belçika'nın en iyi bakın
Belçika'da Yapılacak Şeyler

Mimari
Evler ve Guildhalls
Fırıncılar Şimdi cafe Le Roy d'Espagne - 1 Maison des BOULANGERS: Büyük Place'nın muhteşem binaları ve Guildhouses uygun orijinal lonca ile birlikte, onların sokak numarası ve geleneksel adına göre burada listelenir. Kapının üstündeki yaldızlı bronz büst ekmekçi patron, St-Aubert olduğunu.


Karnavallar ve Fuarlar
Carnival De Binche
Binche onun Unesco listelenmiş karnaval için yaşar. Hazırlık olaylar önce, birkaç hafta boyunca meydana rağmen, festivalde sahne evler kapakları, dükkanlar doğaçlama barlar dönüşmüştür ve hüzünlendirdi yetersiz portatif tuvaletler bira mucizevi trans-ispat ile başa çıkmak için kurulmuştur aşağı battened hangi tarafından, Shrove Salı günü sona eriyor idrara.


Kale, Saraylar & Köşkler
Citadelle de Namur
Kasaba hakim, kudretli Citadelle de Namur surları, tünel ve gri dış duvar bölümleri ile bir bütün sarp tepenin kapsar.


Dini
Notre Dame
Hâkim Tournai silueti ayık katedral eğer onun dikkat çekici beş kulesi vardır. Bir Dünya Mirası, o derece sadece bir ucube 1999 kasırga hasarlı İkinci Dünya Savaşı bombaları atlattı. Katedral çevresinde 2016 yılına kadar büyük bir şantiye kalması muhtemeldir.


Kale, Saraylar & Köşkler
Château de Bouillon
Merkezi kayalık bir sırt üzerinde yüksek bir büyük gri bir ejderha gibi kambur, Belçika'nın en iyi feodal kale harabe 988 harks ama özellikle Adını bu parçalar çok duyarsınız Haçlı şövalye Godefroid (Godefroy) de Bouillon ile ilişkilidir.


Mimari
Lakenhalle
Güzel Grote Markt hakim, muazzam, zekice yeniden Lakenhalle Belçika'nın tek en etkileyici yapılarından biridir. Onun 70m yüksek çan kulesi, bir ortaçağ Big Ben belirsiz bir görünüme sahip.
Dini
St-Romboutskathedraal
Girdiğiniz ve daha onlarca güzel sanat eserleri apsis lekeli cam işçiliği aşağıdaki gibi merkezi Grote Markt ve aslında bütün şehre hakim, bu geniş, sağlam katedral sağda bir Van Dyck çarmıha sahiptir. Ama şimdiye kadar en önemli özelliği yükselen 97m, devasa 15. yüzyıl kule. Orijinal planı da yüksek oldu.


Doğal Merkezi
Grotte de Lorette
Bu mağara sistemi Han'ın daha az sarkıtlar vardır ve 626 nispeten dik adımları ele daha fiziksel olduğunu. Ancak, küçük bir grup ziyaretler çok daha kişisel bir deneyim sunmak.


Mimari
Grand Place
Tournai muhteşem, üçgen meydanında neşeyle hanedan afiş bayraklar uçan ince beşik-önlü lonca kafeler ile çevrili olduğunu. Çocuklar Prenses d'Espinoy, din savaşları sırasında 1581 İspanyol kuşatmasına karşı Tournai en sonunda nafile savunma liderliğindeki mahkum kahraman baltalı bir heykelinin altında 'cesaret-size' çeşmeler oynamak.


Müzeler ve Galeriler
Büyük Curtius
Görkemli Büyük Curtis dört eskiden bağımsız müze koleksiyonlarını birleştirmek için bir 17. yüzyıl Liège girişimci iyice yenilenmiş konak kullanır.


Uluslararası
Mt Rigi
Eupen-MalmédyLuik ve Eupen-Bütenbach yolların kavşağında bu kalabalık dağ evi tarzı bir pub-restoran birçok av kupa ve ağaç-tıkanmış FENLAND anket büyük pencereler vardır. Bir karşılama hissediyorum cephesi kötü niyetle küçümseyen kement-sarkan rakamı rağmen var. Gıda büyük değerdir.


Müzeler ve Galeriler
Musée de l'Art Wallon
Dışarıdan bakıldığında, bu müze bir 1980'lerde somut bir travesti olduğunu. Içinde, ancak, akıllı tasarım Fransızca konuşan Belçikalıların resimlerinin müzenin mükemmel bir koleksiyonu izlemek için ideal galeri alanlarda bir spiral oluşturur. Kapsam Lambert Lombard ve Pierre Paulus ince ortaçağ tuvaller Paul Delvaux tarafından sürrealist eserler arasındadır.


Müzeler ve Galeriler
Musées ROYAUX d'Art et d'Histoire
Bu şaşırtıcı, zengin, küresel toplama ahşap bisikletlere simgeleri, Antik Mısır lahitler Mezo-Amerikan maskeleri değişmektedir. Bu gelen ya sırf kapsam önce görmek istediğini net bir fikir ezici kanıtlamak zorunda değer.

Belçika Nerededir Google Mapsta Belçika


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Belçika Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Belçika gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Belçika tanıtım videosu,Belçika görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Belçika tanıtım filmini izleyin

Belçika Uçak Bileti Al

Belçika Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ


 

Bruges Belgium Tourist Attractions Seyahati

Brussels Belgium Tourist Information - City Overview Seyahati

Bruges Belgium Tourist Attractions SeyahatiBelçika Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Belçika Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Belçika Uçak Bileti Al »Belçika Uçak Seferleri » Belçika Uçak Bilet Fiyatı »Belçika Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Belçika Uçak Bileti Al   » Belçika Uçak Seferleri   » Belçika Uçak Bilet Fiyatı   » Belçika Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+