Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
New York Times Meydanını Tanıyalım İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

New York Times Meydanını Tanıyalım İZLE-VİDEO

New York Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Times Square, New York'un en hareketli meydanı, birçok Broadway tiyatroları, sinemaları ve elektronik reklam panoları için bilinir. New York hiç uyumayan bir şehir yapmak bu yerlerden biridir.

Tarih

Times Meydanı, New York
Times Meydanı
19. yüzyılın sonunda, New York 42 sokağa kadar genişletti ve alan kentin sosyal sahnenin merkezi haline geldi. 1904 yılında, New York Times, şehir tesislerinde yerine sadece Broadway'de kapalı 43. sokakta Times Kulesi inşa. Binanın önünde kare kare Longacre denirdi, ama yakında Times Meydanı olarak değiştirildi. Adı artık 40 ve 53 sokak ve 6 ve 9. cadde arasındaki alanda kullanılır.

 

New York Times Genel Müdürlük

1 Times Square New York Times'ın yeni merkezinin açılışı bugün hala devam ediyor Yılbaşı geleneği başlayarak, bir havai fişek gösterisi ile kutlandı.
Times Meydanı, New York
Panoları
Ilk ünlü top-düşürücü 1 Times Square çatı direğine Yılbaşı 1907 tarihlerinde yapıldı.

 

Theater District ve Panoları

Birinci Dünya Savaşı'nın başında, Times Square Tiyatro İlçesi'nin merkez ve ziyaretçilerin çok sayıda çekti. Bu kare reklam panoları için ideal bir yer yaptı. 1917 yılında ilk büyük elektrik ekran billboard kuruldu. Onbir yıl sonra ilk çalışan elektrik işareti Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Herbert Hoover'ın zaferini duyurmak için, ilk kez yakıldı. Reklam panoları imar şimdi reklam panoları ile kaplı olması binalar gerektirir, alan için böyle bir turistik haline gelmiştir!

 

Düşüş

Geceleri Times Meydanı
Geceleri Times Meydanı
Gece Times Meydanı
Geceleri Times Meydanı
Otuzlu yılların, Büyük Buhran tiyatro katılımıyla keskin bir düşüşe yol açtı.Birçok işletme kapanmak zorunda kaldı ve onlar hızlı şerit kızdırdığı ve peep ve gösterileri tarafından değiştirildi. Alan olsa ziyaretçi çekmek için devam etti ve İkinci Dünya Savaşı'ndan sonra, Theater District yine patlama oldu. Altmışlı yılların sonunda, alan yokuş aşağı ve orta yetmişli gitmek başladı, turist keyifsiz, suç-basmış ve uyuşturucu musallat yer olmuştu Times meydanı, kaçınılmalıdır.

 

Disneyfication

1980'li yıllarda yeniden yapılanma önerileri küçük sonucu ile teslim edildi. Walt Disney Company Times Meydanı'nda bir Disney mağaza açıldığında bu, on yıl sonra değişti. Bu sözde 'Disneyfication' lider, bölgeye daha fazla aile dostu işletmeler çekti.Alanı şimdi oldu - New York çoğu gibi - Doksanlı yılların başlarında ve Times Meydanı bir kez daha turistler ve New York'un sosyal sahnenin bir merkezi için bir mıknatıs haline de çok daha güvenli.

 

Times Meydanı Bugün

Bugün Times Meydanı, sürekli uğultu turist mıknatıs, kare bile dünyanın en çok ziyaret edilen yerlerden biridir.

 

Yayalaştırma

Times Meydanı yayalara bölge
Trafiğe kapalı alan
Varlığını çoğu için Times Square büyük bir trafik kavşak çok daha fazla değildi, ama şimdi büyük araba-ücretsiz plazalar asfaltın çok yerine bir yaya dostu kare redeveloped. Gelişme projesi - Times Meydanı Dönüşüm lakaplı - 2012 yılında başlamış ve 2016 yılında tamamlanması bekleniyor.

 

Eğlence

Times Meydanı
Birçok kişi ambiyans ve reklam panoları gözlük için Times Meydanı'na gelip, ama birçok restoran ve dükkanlar da vardır - 100'ün üzerinde - örneğin Disney Store ve büyük Toys "R" Us gibi bazı kalabalık-çektirmeler dahil olmak üzere bölgede. Ancak Times Square en iyi şekilde eğlence için bilinen ve ziyaretçiler bol bir Broadway gösterisi katılmak için buraya gelmek olduğunu. Times Square de ev MTV'nin merkez ve ABC'nin 'Good Morning America' 44. ve Broadway onun ofisinden canlı bir seyirci önünde yayınlanır etmektir.

 

Paramount Yapı ve Ziyaretçi Merkezi

Paramount Bina
Paramount Bina
Meydanında en ünlü binası şüphesiz ikonik Paramount Building. Bina ev gibi Fred Astaire, Bing Crosby ve Frank Sinatra gibi yıldız parlak çağlarında yapılan Paramount tiyatro oldu. Ne yazık ki tiyatro yıkıldı ve Paramount bina şimdi sadece bir ofis kulesi. 
Başka bir eski tiyatro, Embassy Tiyatrosu, şimdi Times Square kendi ziyaretçi merkezinin ev sahipliği yapmaktadır. Burada olaylar ve Broadway şovları hakkında bilgi alabilirsiniz.Times Square tarihini anlatıyor küçük bir müze de var.
 

 

New York Nerededir Google Mapsta New York


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

New York Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla New York gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,New York tanıtım videosu,New York görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.New York tanıtım filmini izleyin

New York Uçak Bileti Al

New York Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

New York Times Meydanını Tanıyalım İZLE-VİDEO Haberi Oku, New York Times Meydanını Tanıyalım İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »
Etiketler »  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+