Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Maldivler Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Maldivler Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Maldivler Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Maldivler Tanıtımı
Rakipsiz lüks, çarpıcı beyaz kumlu plajları ve inanılmaz bir sualtı dünyası yapmak Maldivler bir ömür boyu gerçek bir tatil için bir seçimdi.
İnanılmaz Plajlar
Maldivler ev için belki de dünyanın en iyi plajları, onlar ülkenin yaklaşık 1200 adadan hemen her biri üzerinde konum ve bu yüzden sürekli mükemmel onlar hakkında blasé olmak zor değil ki vardır. Bazı plajlar diğerlerinden daha yumuşak granüller övünme olsa, temel gerçeği kalır: Bu beyaz-daha-beyaz toz kum ve neredeyse hiçbir yerde yeryüzünde parlak mavi-mavi su bulacaksınız. Bu durum tek başına bu küçücük bir yılda yaklaşık bir milyon kişiyi getirmek için yeterli olduğunu ve aksi Hint Okyanusu cennet az bilinen.

Herkes için tatil
Maldivler Her tesis kendi özel ada, ve tek sorun seçim için 100'den fazla ile burada kalmak için seçmektir. En sonunda, dünyanın en seçkin otel markaları kişisel uşaklar ve özel tur havuzlarından oda içi masaj ve yastık menüleri, lüks giderek büyük boyutlara ulaşmak için birbirleriyle yarışırlar. Bu balayı ve göz alıcı bir tropikal kaçamak isteyenler uzun onların dilek listeleri üst ülkeyi vardı ki şaşırtıcı değil. Ancak beş-altı-yıldızlı tatil ötesinde seçenek var. Diğer adalar (göreceli) bir bütçe için, dalgıçlar için, aileler için hitap ve herkes sakin bir back-to-doğa deneyimi isteyen.

Sualtı Dünyası
Dünyanın en iyi dalış ve şnorkel bazı, Maldivler berrak suları deniz yaşamı bir ilgi ile herkes için bir mıknatıs vardır. Zenginliği ve çeşitliliği şaşırtıcı - aşağı almak resif zaman böyle büyük bir mercan duvarlar, muhteşem mağaralar ve parlak renkli tropikal balık okulları olarak göz kamaştırıcı gözlükler sizi bekliyor ise bebek köpekbalıkları, ülkede herhangi bir lagün lekeli olabilir. Şaşırtıcı - - Manta ışınları, kaplumbağalar, samimi köpekbalıkları ve hatta dünyanın en büyük balık, balina köpekbalığı, ülkenin her yerinden ve görülebilir resif hayatın hiçbiri tehlikelidir. Iyi bit? Su çok sıcak çok insan bile bir dalış kıyafeti giymek kalmamasıdır.

Bağımsız Seyahat
Dahası, bu inanılmaz adalar artık tatil kalmak zorunda ve yerel halk, yıllardır uzak Backpackers tutulur bir şey ayrı tutulmalıdır, yani nihayet bağımsız seyahat açıktır. Cesur bireyler artık kendi güzergahlar seçin ve dindar ama son derece samimi yerel nüfus arasında yaşayan, adadan adaya seyahat edebilirsiniz. Yerde şimdi ulusal bir feribot ağı ve yaşadığı adalar üzerinde özel olarak işletilen misafirhanesi giderek artan sayıda, Maldivler ve insanlar artık her zamankinden daha erişilebilir.
Maldivler Yapılacak Şeyler
Askeri
Balina Denizaltı
Balina Denizaltı pek Erkek bir görüş olarak tarif edilebilir, fakat popüler bir gezi bu. Öncelikle, bu balina izlemek için bir denizaltı değil - adını biraz yanıltıcıdır. Bu, aslında, bir resif üzerinde yaşama bakarak bir denizaltı olduğunu.

Dini
Old Friday Mosque
Hukuru Miskiiy 1656 yılından kalma, ülkenin en eski camidir. Bu karmaşık dekorasyon ve Kur'an komut kazındığını içine mercan taştan yapılmış güzel bir yapıdır. Çirkin bir koruyucu oluklu demir levha şimdi çatı ve duvarların bazı kapsar rağmen, bu yine büyüleyici bir yerdir.

Dini
Büyük Cuma Camii ve İslam Merkezi
Bu etkileyici ama oldukça steril caminin altın kubbesi Male siluetinin egemen ve şehir için bir sembol bir şey haline gelmiştir. Ana meydanında, Jumhooree Maidan erkene ve Ulusal Güvenlik Servisi Genel Merkezi karşısında, bu ülkenin en büyük camisi.

Müzeler ve Galeriler
National Museum
Yepyeni Ulusal Müzesi Çin tarafından yetenekli bir vahşice çirkin bina olabilir, ama yine de bu izole adaların olağandışı tarihini izlemek için hizmet tarihi eserler mükemmel ve iyi etiketli koleksiyonu içerir. Ekran Maldiv tarihin antik ve ortaçağ dönemlerinde ayrılmış galerileri ile alt katta başlar.

Plajlar, Adaları ve Limanları
Nilandhoo
Atol güney kenarında, Nilandhoo (nüfus 1500) Sultan Muhammed İbn Abdullah (r 1153-1166) hükümdarlığı döneminde inşa ülkedeki ikinci en eski cami, Aasaari Miskiiy vardır. Bu kesme taşlardan yapılmış ve iç oyma ahşap ile dekore edilmiştir. Bu taşlar daha önce, İslam öncesi yapıların kalıntıları geri dönüşümlü olduğunu mümkündür.

Piyasalar ve Çarşılar
Piyasalar
Yoğun üretmek pazar Maldivler gerçek bir lezzet verir - her ülkeden insanların ev yetiştirilen ve ithal sebze satmak için burada toplanıyor. Hindistancevizi ve muz en bol üretmek, ancak bir 'çiğnemek' Toparlayacak için, tembul yaprak yığınlarının içine bakmak.Diğer
Muleeaage & Medhu Ziyaarath
Eski Cuma Camii karşısında 20. yüzyılda bir saray olarak inşa Muleeaage vardır. O hareket edemeden padişah tahttan indirilmiş ve inşaat yaklaşık 40 yıldır devlet daireleri için kullanılmıştır.

Diğer
Hukuru Miskiiy
Hukuru Miskiiy 1656 yılından kalma, ülkenin en eski camidir. Bu karmaşık dekorasyon ve Kur'an komut kazındığını içine mercan taştan yapılmış güzel bir yapıdır. Çirkin bir koruyucu oluklu demir levha çatı ve duvarların bazı kapsar rağmen, bu yine büyüleyici bir yerdir.

Su sporları
Balık Başkanı
Ayrıca Mushimasmingali Thila denilen, Fish Head dünyanın en ünlü dalış sitelerinden biridir. Onun dik yamaçlar, multi-level çıkıntıları, çıkıntılar ve birçok deniz hayranları ve siyah mercan destek ile mağaralar, muhteşem; üst ağır anemon ile kaplı olduğu. Taş balığı dikkat edin.

Su sporları
Helengeli Thila
Ayrıca Bodu Thila adlandırılan üretken deniz yaşamı, Helengeli Thila, ünlü atol doğu kenarında uzun dar Thila olduğunu. Resif balık Cerrah, Bannerfish, Butterflyfish ve balığı ve Fusilier yoğun okulları kapsamaktadır. Büyük balık ve pelajikler (açık deniz üst katmanlarını yaşayan balık) da yaygındır - köpekbalıkları, ton balığı, ışınları ve krikolar.

Plajlar, Adaları ve Limanları
Yapay Plaj
Male doğu sahil şehrin eğlence merkezidir. Burada tatlı bir küçük plaj dalgakıran tetrapodların hazırlanmış olmuştur ve bunun yanı sıra futbol ve kriket ad hoc oyunlar için açık alanların yanındaki fast-food kafeler bir dizi var.

Su sporları
İngiliz Sadakat Batık
İngiliz Sadakat Batığı yumuşak mercanlar iyi bir kaplama vardır, ve kaplumbağalar, trevally ve birçok resif balık kaplı güverte yaşamaktadır. Bu petrol tankeri Gan kandū girişinde antisubmarine ağları bir açıklıktan ateş Alman denizaltısı U-183, tarafından 1944 yılında torpidolandı.

Müzeler ve Galeriler
Ulusal Sanat Galerisi
Sultan Park evlerinin bir köşesinde Müze Binası Maldiv sanat düzenli görüntüler vardır Milli Kütüphane, dünyanın çeşitli ülkelerinde çeşitli kültür merkezleri ve bu sergi alanı,.
 

Maldivler Nerededir Google Mapsta Maldivler


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Maldivler Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Maldivler gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Maldivler tanıtım videosu,Maldivler görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Maldivler tanıtım filmini izleyin

Maldivler Uçak Bileti Al

Maldivler Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Maldivler Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Maldivler Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Maldivler Uçak Bileti Al »Maldivler Uçak Seferleri » Maldivler Uçak Bilet Fiyatı »Maldivler Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Maldivler Uçak Bileti Al   » Maldivler Uçak Seferleri   » Maldivler Uçak Bilet Fiyatı   » Maldivler Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+