Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Batı Sahara Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Batı Sahara Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Batı Sahara Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

 

Batı Sahara Tanıtımı
Batı Sahra durumu hakkında herhangi Fas sormak ve onlar kendi ülkelerine ait ısrar edecek, henüz BM, bu anlaşmazlık halen olduğu açıktır. Yerel haritalar Tarfaya çevresindeki hammada kusursuz bir devamı olarak bu bölgeyi gösterebilir, ama dışarıda birkaç Fas'ta kabul edecektir.
Bu alan büyük ölçüde eski İspanyol Sahra'nın koloniler ve Tarfaya Strip bölümünü içerir. Burada çölün geniş yolları geçerken, bir anlaşmazlık mucize yapar. Kasabalar sadece idari merkezleri ve uzak N1 uzanan arazi, özelliksiz kurak, soğuk ve uninviting. Anlaşmazlık önemli faktörler - kartpostal prettiness bu belirgin olmamasına rağmen, bu çevre fosfat, petrol ve balıkçılık potansiyeline sahiptir.
Bu Polisario liderliğindeki savaşta 1991 ateşkese rağmen, Fas askeri bazen sivillerin sayıca üstün görünüyor, dünyanın en seyrek nüfuslu toprakları biri, ve. Eğer Sahara takdir ve vahalar ve tepeleri görmek istiyorsanız, seviyor Merzouga , Figuig ve Tata daha iyi seçimlerdir - daha doğal, daha güvenli ve merkezi Fas'tan daha az yorucu yolculuklar aracılığıyla ulaştı. Batı Sahara geçmeye gerek edenler bu tartışmalı bir alan olduğunu akılda Moritanya, ayı ulaşmak ve bizim güvenlik kurallarını okumak için.


Batı Sahra Yapılacaklar

Deniz ürünleri
Kafe Restoran Semerkant
Çardaklar Afrika'nın beyaz kayalıklarla manzaralı Dakhla yemek için en iyi yer. Menü balık ve diğer yemekler geniş bir yelpazede sunuyor; kuskus veya balık pastilla için şimdiden sipariş. Üç ders set menü çok iyi bir anlaşma olduğunu.

Deniz ürünleri
Le Poissonier
Apart üst uç otellerde restoranlarda, bu şehirdeki en iyi yemek olduğunu, Laâyoune olmak varsa, bu samimi yerde bir balık çorbası veya ıstakoz daha vakit geçirmek için kötü yolları vardır.

Mimari
Du Mechouar yerleştirin
Fas hükümeti büyük Place du Mechouar bizim dikkat çekmek istiyor, ama Palais de Congrès ve yeri bakan yeni Grande Mosquée sizin kamera ulaşmak yapmak olası değildir.

Deniz ürünleri
Café-Restaurant Bahia
Kalamar ve ahtapot gibi yakalar hizmet iyi, ruhsatsız balık restoran. Pulpo alla gallega ahtapot suda pişirilir ve zeytinyağı ve kırmızı biber ile kaplıdır.

Fas
Restoran el-Bahja
Basit ızgara et - kuzu, kesinlikle, deve belki de - burada töreni olmadan hizmet, ancak yağ ve frites bol. Eğer taze balık yeterince yaşadım zaman için.

Dini
İspanyol Cathedral
Orjinal İspanyol kasaba katedral, yerel mimariyi taklit yuvarlatılmış beyaz kubbe başkanlık, üzerinde, nehir yatağı Saquia el-Hamra boyunca çalışır.Diğer
Palais de Congrès
Fas hükümeti büyük Place du Mechouar bizim dikkat çekmek istiyor, ama Palais de Congrès'e sizin kamera için ulaşan olması pek mümkün değildir.

Diğer
Royal Air Maroc
Akşam dönen, Kazablanka dışında Salı ve Cumartesi öğleden sonra her Sinekler ve Agadir / den Çarşamba öğleden sonra / akşam.

İtalyan
Pizzeria la Madone
O da tempolu bir paket ticaret yapar rağmen, yemek için rahat bir yer. Yemekleri ince kabuk pizza, harira, salata, omlet ve makarna marinara içerir.

Diğer
Hassan Meyveler
Dakhla yarımada anıtına yaya geçidinden karşıdan karşıya, bu kremalı pasta ve karışık meyve kokteyli (Dh15) bir dilim için popüler.

Pastaneler ve Pastaneler
Au Palais des Glaces
Şehirdeki en iyi dondurmalar ile modern, Avrupa tarzı çayevi, pastane ve dondurma salonu. De, güne başlamak için iyi bir yer.

Doğal Merkezi
Dunes
Şehrin tepeleri kuzey ve batı kilometre vardır. Aralarında almak için, kentin kuzeyinde N1 kapalı bir 4WD alır.

Moda ve Aksesuar
Ensemble Artisinal
Marrakesh değil Medina, ancak, burada özellikle Sahra takı son dakika hediyeler bulabilirsiniz.
 

Batı Sahara Nerededir Google Mapsta Batı Sahara


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Batı Sahara Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Batı Sahara gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Batı Sahara tanıtım videosu,Batı Sahara görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Batı Sahara tanıtım filmini izleyin

Batı Sahara Uçak Bileti Al

Batı Sahara Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Batı Sahara Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Batı Sahara Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Batı Sahara Uçak Bileti Al »Batı Sahara Uçak Seferleri » Batı Sahara Uçak Bilet Fiyatı »Batı Sahara Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Batı Sahara Uçak Bileti Al   » Batı Sahara Uçak Seferleri   » Batı Sahara Uçak Bilet Fiyatı   » Batı Sahara Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+