Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Saint Lucia Gezisi Lucia'da Neler Yapabilirsiniz İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Saint Lucia Gezisi Lucia'da Neler Yapabilirsiniz İZLE-VİDEO

Lucia Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

St Lucia Tanıtımı
Düz Karayip Denizi'nin zümrüt bir diş gibi yükselen, St Lucia kesinlikle dikkatini çekiyor. Glam balayı nokta çeşit olarak geçiştirilmiştir, bu dağlık ada sonra sadece lüks kazılar sunmak için çok daha fazlası vardır.

Kim Karayip tüm sahilde yatarken hakkında diyor? O St Lucia yapmak buysa eksik demektir. Rainforest-kısık iç yürüyüş için yapılır, yeşil bir gölgelik bir pus gibi adayı kapsar. Tepeler volkanik dağlar oluşturur ve gökyüzüne ulaşmak için büyümek. Ikonik Pitons volkanik taş piramitler gibi bulutlara dalgalardan yükselir. Bu, bazı glammed-up, tema parkı tatil nokta değil - St Lucia bir darbe vardır. Sizin duyular, manzaraları ile bombardıman kokuyor ve gerçekten hayatta bir ada sesleri vardır. Yılında Kuzey St Lucia , Güvercin Adası Milli Parkı düşmanlık bir geçmişe sahiptir, ama bu gün, yürüyüşler ve küçük kumlu plajı ile ünlüdür. Gibi Kentler Castries hareket ve araba boynuzları, hoparlör blaring fırın ve reggae taze rotis kokusu ses sallayın.

Tabii hemen yanında oturup bir plaj ve güzel bir otel bulabilirsiniz. Orada dalgaların altında bulunan büyük tüplü dalış ve yelken üst çentik. Ama bundan çok daha fazlası var. Eğer cilt altına almak sağlayacak bir Karayip hedef arıyorsanız Batı Hint hayat - St Lucia biridir.

Gitmek için hazır mısın?

Bu turlar ve aktiviteler kolay bunu yapmak:

Santa Lucia batı kıyısında günlük yelken harcayın
Yürüyerek keşfedin St Lucia yağmur ormanı
Derin deniz balıkçılığı maceraya git

St Lucia Yapılacaklar

Plajlar, Adaları ve Limanları
Anse Chastanet
Aynı adı tesisi önünde uzanmış, Anse Chastanet özlü St Lucian plaj deneyim olabilir. Soufrière sadece bir mil ya da öylesine rağmen, kayıp bir tropik dünya gibi hissediyor. Korunaklı körfez kıyısında yükselen avuç içi ile, yüksek kayalıklarla tarafından korunmaktadır.


Plajlar, Adaları ve Limanları
Labrellotte Bay
Bu sessiz, korunaklı bir koy dik yamaçlar tarafından desteklenen altın kum geniş bir iplikçik ile saçaklı edilir. Bu aileler için ideal bir yer yapma, sığ, sakin suları vardır.


Bisiklete binme
Jungle Bisiklet
Anse Chastanet Resort (nonguests bekliyoruz) bir parçası olan bu kıyafet, sadece gelecek Anse Mamin plaj, eski bir plantasyon kalıntıları ile menderes yollar boyunca dağ bisikleti turları sunmaktadır. Tüm fitness seviyesi için uygundur. Rehber size flora, fauna ve yerel tarih lowdown verecek yerde çeşitli durak, yol boyunca düzenlenmektedir.


Füzyon
Rainforest Hideaway
Marigot Bay'in en şık restoranında başbaşa için idealdir. Bastırılmış aydınlatma, zarif mobilyalar ve koyuna bakan bir havadar güverte ufak romantik alev alevlendirmek olacaktır. Vurgu çağdaş bir twist ile yerel yemekler olduğunu. Canlı caz Çarşamba ve Cumartesi akşamı var. Bu küçük bir feribot tarafından erişilebilir.


Plajlar, Adaları ve Limanları
Kaçakçılar Cove
Gözlerinizi kapatın ve sarp kayalıklarla barınma üç tarafı çerçeveli özlü Karayip koy, düşünün. Sadece Kaçakçı Koyu, kahverengi şekerli kum tenha bir hilal resimde ettik. Ve bir su sporları merkezi olarak iki katına bir plaj bar (eğer küçük 'uns ile iseniz ideal) Sen bir cankurtaran görev bulabilirsiniz.


Karayipler
Jambe De Bois
Bu yerliler, yachties ve sık sık ziyaretçiler lezzetli, makul fiyatlı bir yemek alırsınız biliyorum bir restorandır. Esintili verandada bir tablo ortaya çıkarmak ve körfezin üzerine görüşlerini tadını çıkarın. Cumartesi ve Pazar gecesi o ruh yatıştırmaya canlı müzik vardır.

Diğer
Eudovic Sanat Stüdyosu
Vincent Joseph Eudovic bir uluslararası üne sahip usta oymacı ve Morne Fortune onun stüdyo muhteşem bir sanat galerisi. O sadece yerel ahşap kullanır ve hiçbir iki oymalar birbirine benzemez. Genç St Lucians eğitim bağlılığı belirtilen hak ediyor.


Plajlar, Adaları ve Limanları
Anse Mamin
Altın kum Bu rüya yerleşim hemen kuzeyinde Anse Chastanet hafifçe kıvrık bir koy kenarları. Bu 10 dakikalık sahil yürüyüş veya Anse Chastanet su taksi ile erişilebilir. Dağ bisikleti mevcuttur, ve bir sahil restoran var.

Parklar ve Bahçeler
Diamond Mineral Banyoları ve Botanik Bahçeleri
Diamond Estate botanik bahçeleri, şelale ve mineral banyoları aynı sitede tüm vardır. Iyi işaretlenmiş yolları çok sayıda heliconia ve zencefil örnekleri içeren tropik çiçekler ve ağaçlar ile ekilir bakımlı bahçeleri, ile rüzgar. Bahçelerin arka tarafında küçük bir şelale, sıcak maden suları zengin bir turuncu lekeli bir kaya yüzü aşağı düşer.

Doğal Merkezi
Morne Fortune
Yaklaşık 3 km güneyinde Castries merkezinin 2795ft Morne Fortune, üstüne oturan, kimin inşaat Fransız altında başladı ve İngilizler tarafından devam ettirildi Fort Charlotte vardır. Çünkü Castries bakan stratejik bir tepenin bakış noktasının, kale sömürge zamanlarda Fransızlar ve İngilizler arasında şiddetli çatışmaların kaynağı oldu.

Tarihi
Harabeler
Güvercin Adası yolları kışla, piller ve kimin kısmen bozulmamış taş binalar bir hayalet kasaba efekti oluşturmak garnizonda kalıntıları etrafında sarma, keşfetmek için eğlenceli bir yerdir. Gerekçesiyle de yüce ağaçlar, manikürlü çimenler ve ince kıyı manzarası ile donatılmış bulunmaktadır.

Plajlar, Adaları ve Limanları
Reduit Beach
Beyaz kum Bu yıldız streç kadar adada en popüler plaj ve neden görmek kolaydır. Kuzeyde, Güvercin Adası ve Mt Pimard, güneyde, scenically ufuk çerçeve,, dalgalar huyludur; deniz turkuaz gök arasındadır ve yemek seçenekleri ve barlar yakın bulunmaktadır.

Çiftlikler, Atölyeler ve Fabrikalar
Morne Coubaril Estate
Bu 18. yüzyıl emlak, Vieux Fort yolda, yaklaşık yarım mil kuzeyinde Sulphur Springs, bu kadar uzun süre bu ülkeyi egemen plantasyon dünyasına harika bir fikir veriyor. Sen çalışma hindistan cevizi ve kakao ekimi dolaşın ve eski bir şeker fabrikası kalıntıları bir kaz var. Burada vakit geçirmek için ek bir teşvik zip-astar.

St Lucia yerler
Hedef
Western St Lucia
Büküm ve saç tokası köşeleri ve dik tepelerin etrafında dönen - - ve derli toplu bir okyanus manzarası Castries güneye yol başkanları olarak, adanın yükselen topografya karşılaşır.


Rodney Bay & Gros Islet
Castries yaklaşık 10km kuzey, Rodney Bay büyük at nalı adanın en çeşitli turistik tesisler övünme, turist fırtınanın gözü.


Soufrière & Pitons
Bir şehir St Lucia kalbi ve ruhu olsaydı, bu Soufrière olurdu.


Castries
Castries kalabalık sokaklarında yürürken, hayat ile hareketli bir şehir kinetik bombardıman edilir.

Marigot Bay
Derin korunaklı Marigot Bay doğal mimarisinin çarpıcı bir örnektir.

Castries Çevresi
Vigie Yarımadası'nın kuzey Gros Islet Rd boyunca devam Okyanus karayolu Rodney Bay yolunda yılan.

Kuzey İpucu
Eğer sol Rodney Bay ve Güvercin Adası Milli Landmark kalabalık verdikten sonra adanın kuzey kesimlerinde doğru kafa olarak, hayat daha oturaklı olur.

Güvercin Adası Milli Landmark
Burada bir ada, ancak kuzeybatı kıyısında dışarı çıkık bir küçük yarımada beklemeyin.


Vieux Fort
St Lucia'nın ikinci büyük kenti adanın güney ucunda geniş bir ova üzerinde yatıyor.

Choiseul
Choiseul, Soufrière güneyinde küçük bir köy, aktif el sanatları endüstrisine sahiptir ve onun yol kenarı sanat-ve-el sanatları merkezi yerel olarak yapılan bebek, sepet, seramik ve tahta oymacılık almak için iyi bir yerdir.

Lucia Nerededir Google Mapsta Lucia


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Lucia Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Lucia gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Lucia tanıtım videosu,Lucia görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Lucia tanıtım filmini izleyin

Lucia Uçak Bileti Al

Lucia Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZSaint Lucia Gezisi Lucia'da Neler Yapabilirsiniz İZLE-VİDEO Haberi Oku, Saint Lucia Gezisi Lucia'da Neler Yapabilirsiniz İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Lucia Uçak Bileti Al »Lucia Uçak Seferleri » Lucia Uçak Bilet Fiyatı »Lucia Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Lucia Uçak Bileti Al   » Lucia Uçak Seferleri   » Lucia Uçak Bilet Fiyatı   » Lucia Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+