Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Britanya Virjin Adaları Gezisi Nasıl Yapılır - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Britanya Virjin Adaları Gezisi Nasıl Yapılır

Britanya Virjin Adaları Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

British Virgin Islands Tanıtımı
Sabit ticaret rüzgarları uysal akımlar ve korumalı, tuz cantlı koyları yüzlerce bir ada flecked kanal karşılamak ne olur? Nasıl - Oradaki deniz tuzu yelkenler değer Her denizci İngiliz Virgin Adaları (BVIs) bir yelken fantasyland oldu. 40'dan fazla ada plaj bir saçma miktarı ile ziyaretçileri karşılama, grubunda bob.

Tortola adalar babası. Bu nüfus ve ticaretin en tutar, ve tavır bir sonucu olarak biraz sert olduğunu. İşte bu. Dolunay partide veya dışarı körfez, rüzgar sörfü üzerindeki saç üzdüm olmayacak anlamına gelmez Virgin Gorda film yıldızları, milyonerler ve yachties tarafından sevilen, BVIs 'güzelliktir. Her nasılsa o olağanüstü milli parklar bir kavrama ile, onun suçsuzluğunu korunur. Jost Van Dyke T-shirt ilan olarak Foxy adında bir adam kraldır ve bok 'gidiyor değilken zaman uçar' neşeli ada, 'dir. -Öyle değil--Diğerleri Anegada uzak bir resif yüzer; ondan tüm almak için arıyorsanız, bu atol bir hamak bekleyen vardır. Bazı ıssız, sadece bir plaj bar, dalış için batıkların bazı bazı - Sonra dışarı adalar yağmurlama vardır. Onlara ulaşmak için kendi tekne gerekir, ama BVIs dünyanın en charter tekne sermayesi olduğundan, şanslısınız.

Adalar İngiliz toprakları olmakla birlikte, bu açıkça İngiliz, minik var. BVIs oldukça yakın ve, ile karışan ABD Virgin Adaları BVIs kadar gelişme geçtikçe daha bakire olmasına rağmen,.

British Virgin I. Yapılacaklar ..

Burger
Foxy Demirhindi Bar
Muhtemelen geldi uzun zaman önce onun hakkında duydum. Yani bu Foxy kim? Eh, o 1938 yılında Jost doğdu Foxy (Philiciano) Callwood,, ve o tek başına yaptığı beach bar ile harita üzerinde ada koydu. Yerel bantları sezonunda (Cumartesi aracılığıyla genellikle Perşembe) haftada birkaç gece oynamak ve tekneler kapalı adalılar ve parti hayvan karışımı çizin.


Karayipler
Sugar Mill Restaurant
Foodies gibi haşlanmış ıstakoz ve patlıcan Creole olarak mod Karayip karışımlar üzerinde tükürük salgılamak. Sahipleri Jeff ve uğursuzluk Morgan, Afiyet olsun dergisi için katkı yazar, plantasyon'ın rom damıtım restore mumlarla kaynama evin içinde sunulmaktadır sürekli değişen menü denetleyecek. Şaraplar, kokteyller ve çökmekte tatlılar duyusal deneyimi tamamlamak.


Deniz ürünleri
Potter'ın Sea
Potter'ın Eğer feribot rıhtım çıkış yaparken yanılmak ilk yerdir. Potter Queens, New York'ta yaşayan ve orada yıllarca restoran biz de çalışmış, bu yüzden onlara kaburga, fettuccine, curried karides ve ıstakoz hizmet ederken müşteri evinizde hissettirmek için nasıl bilir. Graffiti ve T-shirt açık hava kaplıyor; canlı bantları bazen oynamak.


Pastaneler ve Pastaneler
Road Town Bakery
New England Culinary Institute öğrenciler burada mal pişirin. Eğer hurda için didiklemek tavuk ile birlikte dört açık masalarda yiyebilirsiniz ama küçük sayaç, çoğunlukla, paket hizmet vermektedir. Çorba ve sandviç dandy, ama kabak baharat kekler, kekler ve sizi özgür kılacak kek yağ dilimleri bulunuyor.


Kafe
De Loose Mongoose
Sonraki Beef Island Guest House, bu rüzgar sörfü mekân, kahvaltı öğle yemeği veya akşam yemeği üzerinde gün batımını izlemek için harika bir yerdir. Conch börek, belki BVI en iyi deneyin.

Parklar ve Bahçeler
Banyoları
Gök yüksek kayalar Bu koleksiyon, adanın güneybatı köşesine yakın bir milli park ve BVI'ın en popüler turistik işaretler. Kayalar - yukarı 70 milyon yıl önce volkanik lav artıkları, bazı tahminlere göre - ki, deniz suyu ile sel mağarasını bir dizi oluşturur.Parklar ve Bahçeler
Sage Dağı Milli Parkı
1716ft anda, Sage Mountain Virgin Adaları başka zirve daha yüksek yükselir. Yedi yollar otopark yaprakları ve yeşillik aracılığıyla moseys ana yolu da dahil olmak üzere, 92 dönümlük parkı çevreleyen çapraz. Tüm yolları gösteren bir işaret trailhead olduğunu.

Göller, Nehirler ve Şelaleler
Spring Bay
Ulusal parkı atama ile mükemmel bir plaj, Spring Bay kuzey Hamamları dayanır. Burada güzellik Hamamları gibi ayar olan ama kalabalıklar olmadan edilir. Hantal kayalar ince beyaz kum nokta. Temiz su ve iyi kapalı dalış 'Tarama' olarak adlandırılan alanı (bir büyük havuz kayalar ile çevrili ve denizden korunmuş) var.

Parklar ve Bahçeler
Gorda Peak National Park
1359ft anda, Gorda Tepe adanın en yüksek noktasıdır. İki iyi işaretlenmiş yollar North Sound Rd kapalı zirvesine yol ve tatlı bir yürüyüş yapmak. Eğer Vadisi, geliyor Eğer görmek ilk trailhead uzun parkuru (yaklaşık 1.5 km) başlangıcını işaretler. Bu krestin 30 dakikalık, yarım mil yürüyüş yerden, yüksek-up trailhead başlamak daha kolay.

Parklar ve Bahçeler
Bakır Madeni Milli Parkı
Virgin Gorda güneybatı ucundaki bu kimsesiz blöf ulaşmak için dolambaçlı bir yol bir halt çekersiniz, ama parkı içermektedir (bir baca, sarnıç ve maden kuyusu evi dahil) etkileyici taş kalıntıları görmek için buna değer. Cornish madenciler elemanları mayın terk sonra, 1838 ve 1867 arasındaki bölgeyi çalıştı ve bakır kadar 10.000 ton ayıklanır.

Yürüyüş ve Trekking
Savannah Bay
Kuzey Vadisi kısa bir mesafe, Savannah Bay beyaz kum bir kilometreden daha fazla sahiptir. Anegada plajlar dışında, başka hiçbir kıyı uzun, yalnız yürüyüşler için böyle fırsatlar sunar. Burada günbatımının muhteşem olabilir. North Sound Rd kapalı küçük bir işareti biraz park alanı için yol göstericidir.

Su sporları
Josiah Bay
East End yakın kuzey kıyısında gelişmemiş bir mücevher, Josiah Bay kışın bir nokta mola ile mükemmel sörf olan bir vadinin dibinde dramatik bir koludur. Pek çok Tortola en iyi sörf sunuyor söylüyorlar. Cankurtaranlar su devriye ve plaj bar bir çift soğuk Kırmızı Çizgiler ve atıştırmalıklar hizmet, onlar da kira panoları.

Bira Fabrikası İçki Fabrikası ve Şarap
Callwood Rum Distillery
Sadece Cane Garden Bay batı ucunda North Coast Rd kapalı, bu Doğu Karayipler eski sürekli işletilen bir içki olduğunu. Callwood aile bakır fıçılar ve ahşap yaşlanma varilleri kullanarak, daha 300 yıl boyunca burada Arundel ROM üreten olmuştur.

Britanya Virjin Adaları Nerededir Google Mapsta Britanya Virjin Adaları


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Britanya Virjin Adaları Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Britanya Virjin Adaları gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Britanya Virjin Adaları tanıtım videosu,Britanya Virjin Adaları görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Britanya Virjin Adaları tanıtım filmini izleyin

Britanya Virjin Adaları Uçak Bileti Al

Britanya Virjin Adaları Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Britanya Virjin Adaları Gezisi Nasıl Yapılır Haberi Oku, Britanya Virjin Adaları Gezisi Nasıl Yapılır Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Britanya Virjin Adaları Uçak Bileti Al »Britanya Virjin Adaları Uçak Seferleri » Britanya Virjin Adaları Uçak Bilet Fiyatı »Britanya Virjin Adaları Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Britanya Virjin Adaları Uçak Bileti Al   » Britanya Virjin Adaları Uçak Seferleri   » Britanya Virjin Adaları Uçak Bilet Fiyatı   » Britanya Virjin Adaları Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+