Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Saint Kitts ve Nevis Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Saint Kitts ve Nevis Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Saint Kitts ve Nevis Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

St Kitts Tanıtımı
St Kitts kesinlikle bir ritmi vardır ve şuraya yon millet çekme birçok minibüsler patlatma. sadece biri değil Basseterre dolaşmak için büyüleyici bir yerdir ve adanın çok ticari kalbi. Yerliler onların alışveriş yapma alışveriş dükkanı telaş ve turistler için sunulan uzlaşma sadece biraz var ve bu cruise gemisi limanına bulunuyor.
Adanın geçmiş terk edilmiş şeker kamışı alanları ağaçlandırma misafirhaneler ve uykulu köyler ile noktalı tepelere tırmanmaya kuzey bölgelerinde, çok aşikar. En çarpıcı dönüm noktası olduğunu kükürt Tepesi Kalesi Ulusal Parkı , büyük bir 18. yüzyıl İngiliz tepede kale koruyan bir Unesco Dünya Mirası.
Basseterre Güney çok farklı bir havası kuralları. Fırkateyn Körfezi çevresindeki bölge Marriott gibi kınamak ve mega-tatil köyleri ile kalın. Batı tarafta nadiren plaj eklemleri de gece yarısı sonrasına kadar üzerinde sallanan bir parti bir taş atımı, daha fazla konum.
Ama büyük değişiklikler gerçekleşiyor güneydoğu yarımada üzerinde bulunuyor. Yakın zamana kadar, sadece keçiler onun güneşte kurutulmuş yamaçlar devriye ve plajları büyük ölçüde ayak izi-serbest kaldı. Şimdi geleceğe hızlı ileri ve ultrarich cazibesi ve lüks seyahat pazarının üstüne St Kitts mancınık inşa Christophe Harbour denilen tüm bir şık yeni nahiyesi, öngörülüyor. Bir ada, birçok yüzler.

St Kitts Yapılacaklar

Uluslararası
Beach House
Bu kalça, gümüş Turtle Beach skorları üzerinde mükemmel bir 10 bakan boğucu pavyon 'romantizm metre.' Tarih sizi baygınlık yapmaz Ama bile, Lionel Garnier mutfak sihirli unutulmaz bir yemek sağlar. Izgara sarı tuna bir yıldız akşam seçim ise ıstakoz avokado sandviç, bir öğle vakti favori.

Askeri
Brimstone Hill Fortress
St Kitts tarihsel vurgulamak 17. ve 18. yüzyıl askeri mimarisinin bir derece iyi korunmuş örneği olduğu için 1999 yılında UNESCO Dünya Mirası yapıldı. Uzak düşünmek istiyorum daha büyük, bu büyük eski askeri kalesi köle emeği ile İngilizler tarafından inşa edilmiş ve eski Karayip kolonilerinin şiddetli ve fırtınalı geçmişe fikir veriyor edildi.

Demiryolu ve Ulaşım
St Kitts Scenic Railway
Bu turistik tren adada çember eski dar göstergesi şeker demiryolunun izlerini takip eder. Ne yazık ki, tren sadece doğu ve kuzey kıyılarında parçaları 18 kilometre çalışır. Diğer 12 kilometre otobüsle, ancak bu cazibe her iki yönde de bilet satmak sağlar. Yolcular özel çift katlı araba binmek.

Kale, Saraylar & Köşkler
Romney Manor
Sadece Old Road Town üzerinde, 17. yüzyıldan kalma Romney Manor şeker emlak kez Thomas Jefferson büyük-büyük-büyük-büyükbabası aitti. 1964 yılından bu yana bu el yapımı batik sarar, elbiseler, duvar asma ve diğer ürün satan Caribelle Batik, ev olmuştur. Eğer yapılan renkli kumaş izleyebilirsiniz küçük bir atölye de bulunmaktadır.

Diğer
Kanlı Noktası
Bu Kittitian tarihinin tüyler ürpertici bir andı: 1626 yılında ortak İngiliz ve Fransız kuvvetleri Eski Rd boyunca, yaklaşık 4 km batısında Basseterre bir sitede 2000'den fazla Caribs katledildi. Bu nedenle adı Bloody Point - Efsane çok kan düz üç gün boyunca koştu dökülen o var.

Karayipler
Reggae Beach Bar
Gıda'nın (rom-ıslatılmış kuru üzüm ile muz ekmek puding yaptığı gibi kabuklu börek, üst işaretleri olsun) mükemmel, içecekler yaratıcı ve güçlü (bbc deneyin: Bu yayılan plaj bar iyi bir neden için cruise gemisi kalabalık bir sevgilim , veya Muz Baileys Colada'nın) ve personel büyüleyici. Plaj sandalyeleri ve su sporları donanımları, her türlü kira için kullanılabilir.Su sporları
Pro-Divers
148ft gemiye Nehri Taw için dalış gibi Sandy Point Bay, Brimstone Hill altında, popüler bir dalış nokta. Bu köklü kıyafet ekipman (US $ 70) tek-tank Tekne dalışı sunar, iki tank dalış (US $ 105), üç günlük PADI kurs (420 US $) ve bir yarım gün dalış gezisi (US $ 50). Ekipman kira için kullanılabilir.

Diğer
Sky Safari
'Hız aşıklarını' havada yüksek bir kabloya asılı iken 50mph kadar hızlarda yağmur ormanları ağaç tepelerinin üzerinden vızıldamak için şans sıçrama olacaktır. Beş satırlık uzun bir heyecan verici 1350ft ve 250ft yerden koyar. Tam tur (US $ 89) için bütçe iki ½ 2 saat ve yarım tur (US $ 50) için bir saat.

Deniz ürünleri
Fisherman Wharf
Onun tahta zemin, yayılan tablolar ve okyanus manzaralı bu rahat restoran eğlenceli bir havası vardır ve pratikte canlı eğlence vardır düzenli Cuma balık kızartma sırasında mobbed alır. Herhangi bir gece, akşam yemekleri açık bir ızgara üzerinde sipariş pişirilir ve self-servis yan büfe eşlik ediyor. Bir çocuk menüsü de mevcuttur.

Plajlar, Adaları ve Limanları
Cockleshell Plaj
Adanın güney ucunda, bu Nevis ve sıçraması için büyük sakin sularına bakan bir güzel ama meşgul plaj. Birçok bar, restoran ve su sporları imtiyaz itibaren yaklaşık öğle bir parti havası oluşturmaya yardımcı olur. Yerel kadın ağaç gölgesinde masaj sunuyoruz.

Sporting Mekanları
Beaumont Park
Bu pırıl pırıl tesis 2009 Aralık ayında açılan beri safkan atları ve tazı ayda bir veya iki kez parça vurdu. Bu sadece Dieppe geçmiş, Mt Liamuiga dibinde, kuzeydoğu bulunuyor. Yerliler yıldızların altında bir konser ile sonuçlandırmak yarışları için binlerce söndürmeden. Yaklaşan genellikle büyük tatil etrafında düzenlenen karşılayan için web sitesini kontrol edin.

Karayipler
Royal Palm
Eski şeker kaynar ev etek Ottley'nın Plantation Inn fine-dining restaurant tarihi taş duvarlar. Düzenli övgü yağmuruna alır ve bir ada turuna güzel bir öğle yemeği stop yapmak istiyorum. Seçimleri ıstakoz tamamladı ve yaratıcı sandviç içerir. Akşam yemeği ince biftek ve deniz ürünleri ile daha resmi bir olaydır. Büyük Pazar brunch, çok (US $ 36).

Deniz ürünleri
Rock Lobster
Istiridye kabukları gibi, bu rahat açık taraflı veranda ve barda Akdeniz tarzı deniz ürünleri ve tapas yemekleri için 'clappin olacak. Ipeksi ıstakoz bisque ile takip ya da belki adaşı menü yıldız için kapalı tutun, çıtır kalamar bir tabak ile başlayın. Rock Lobster Marriott doğru gidiyor, üçüncü kavşaktan sola etmektir.

Saint Kitts ve Nevis Nerededir Google Mapsta Saint Kitts ve Nevis


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Saint Kitts ve Nevis Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Saint Kitts ve Nevis gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Saint Kitts ve Nevis tanıtım videosu,Saint Kitts ve Nevis görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Saint Kitts ve Nevis tanıtım filmini izleyin

Saint Kitts ve Nevis Uçak Bileti Al

Saint Kitts ve Nevis Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZSaint Kitts ve Nevis Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Saint Kitts ve Nevis Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Saint Kitts ve Nevis Uçak Bileti Al »Saint Kitts ve Nevis Uçak Seferleri » Saint Kitts ve Nevis Uçak Bilet Fiyatı »Saint Kitts ve Nevis Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Saint Kitts ve Nevis Uçak Bileti Al   » Saint Kitts ve Nevis Uçak Seferleri   » Saint Kitts ve Nevis Uçak Bilet Fiyatı   » Saint Kitts ve Nevis Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+