Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Bangladeş Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Bangladeş Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Bangladeş Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Bangladeş Tanıtımı
Gorgeously yeşil henüz insanlar gömülmek, Bangladeş köyleri ile biberli ve insanlık dolu su yolları ile yüklü bir kırsal harikalar vardır.
Rivers A Land
Bangladeş nehirleri ile çalkalanıyor, bunlardan 700'den fazla bu küçük ülkede akar ve sonuç hiç hayal daha yeşil daha tonları ile bir lezzetli yemyeşil bir manzara. Sel yıllık bir özelliktir ve Bangladeş yaz kocaman sargılarının sonunda gelecek yılki hasat büyümeye hangi zengin alüvyonlu topraklar bırakarak, yükselen su seviyesi altında batık vardır. Orada nehirlerin hemen hemen birçok kilometre yolları olduğu Bangladeş, ve tekne ile seyahat burada bir yaşam yoludur. Gezgin için, bu daha sıradışı bir açıdan ülkeyi görmek için harika bir fırsat sunuyor. Otobüsle bir kasaba varmak ve trafik, duman, gürültü ve karışıklık ile karşı karşıya demektir. Tekne ile gelmesi ve neredeyse arka kapıdan sessizce sinsi gibi. Eğer özellikle yere gidiyoruz bile, Bangladeş'te bir nehir boyunca tekne ile seyahat size ziyaret sırasında yapabileceğiniz en faydalı şeylerden biridir. Bu dünyanın en yoğun nüfuslu ülkelerinden biri olan, ancak küçük bir ahşap sandal oturuyorsun kez, bir ülke nehir yavaşlama kayan, kendiniz için her şeye sahip hayal etmek çok kolay.

Sıcak & Karşılama
Bangladeşli ünlü dostu, ve gittiğiniz her yerde sıcak bir karşılama almak neredeyse kesin. Eğer ilgi merkezi konum gibi duygu, tabii ki, güney Asya'nın hemen her kesiminde seyahat bir özellik, ama bazen yeni 'arkadaş' senden bir şey istiyorum olabilir duygusu ile birleştiğinde oluyor. Bangladeş'te olsa, sizinle hayranlık gerçek olduğunu ve nadiren bir saik şüpheli olacaktır. Turizm sektörü emekleme aşamasında olduğunu ve yabancı ziyaretçiler Dakka dışında hala alışılmadık bir manzara vardır. Eğer, arkadaş yapma halk ile karıştırma ve diğer pek çok yabancı yüzlerden çarpmadan bir ülke çapında seyahat için fırsat kalmadan hoşlanıyorsanız, o Bangladeş muhtemelen aradığınız oldum sadece yerdir.

Slow Down
Bu aceleye getirilmemesi için bir hedef değildir. Zayıf altyapı, gelişmemiş bir turizm sektörü ve her yerde dil engeli (düşündüğünüz gibi birçok kişi burada İngilizce konuşuyoruz değil) Aceleniz seyahat için çalışıyorsanız sık sık sol sinirli olacağım demek. Yani yavaşlatmak; güzergah içine çok fazla paketi çalışmayın. Bangladeş ülkenin bir kene-manzaraları-off-the-liste türü değil. Bu, dinlenmek insanlarla tanışmak ve yeni fikirler ve yaşam yollarını keşfetmek için bir yerdir. Ve bunun için zamana ihtiyacım var.

Bangladeş Yapılacak Şeyler

Asya
RDRS evi
Misafirhane müdürü ve şef ace Aslam Pervez gözetiminde pişmiş Burada yemekler, sadece misafirler için olması gerekiyordu, ama öncesinde çağrı ve güzel sorarsanız, Aslam başka bir yerde kalıyorum bile burada yemeye izin verir. Burada yemek lezzetli olduğu için önceden rezervasyon güçlük değer.


Asya
Hacı Biryani
An Old Dhaka kurum, Hacı tek bir çanak yok - koyun biryani -, onu tahmin edebileceğiniz gibi, ancak, son derece iyi yapar. Sıkmak, oturup ve biryani gelmesi için sadece bekleyin: neredeyse kesinlikle bir tablo paylaşmak zorundasınız Burası, küçücük. Yerliler gibi yapmak ve belinin önce üzerine biraz limon suyu damla, sonra lokmaların arasında taze bir bir dondurucu chomp.


Hint
Woondaal
Birçok restoran Sylhetli göçmenler tarafından işletiliyor - - Hiç Londra'nın Brick Lane üzerinde bir Bangladeşli işletilen Hint restoranı oldum sonra burada menüsünde tüm köri sık tanımak gerekir. Hizmet, kaygan modern dekor ve gıda sadece süper - Sylhet yaparken aslında muhtemelen burada tüm akşam yemeklerini sahip bitireceğiz.


Uluslararası
Mermaid Café
Bu yayılan, gölgeli, Goa tarzı plaj kulübe bunu denedim sonra muhtemelen başka bir yerde yemek olmaz böyle serin bir ortamda böyle lezzetli yemekler sunmaktadır. Balık yemekleri görkemli, ama her şey lezzetli tatlılar ve taze meyve suları da dahil olmak üzere, top-notch. Sadece olumsuz: çok çok geri deniz manzarası için biraz bulunuyor.


Çin
Tai Wah Restaurant
Çorbalar, şehriye, pirinç yemekleri ve köfte ile, bu muhtemelen Chittagong en otantik Çin olduğunu. Atmosfer aydınlatmasında sadece sağ düzeyini oluştururken, kırmızı fenerler, hoş ve duvarlar dev Çin knot ve dekoratif hayranları ile süslenmiş. Gıda spot-on, ve bazen (ihtiyatlı sormak) bira var.


Asya
Star Kebab & Restaurant
Muhtemelen derece popüler Star Kebab zincirinin en iyi şube, bu bir yerel öğrenci nüfusu ile bir isabet ve bir temiz, parlak ve kalabalık bir ortamda sürekli güvenilir ve sürekli ekonomik yerel nosh yapar. Bir tablo paylaşmak için bekliyoruz. Bangladeşli kahvaltı için mükemmel. İngilizce menü ve İngilizce konuşulur.
Asya
Bonanza Food Plus
Chittagong en iyi yemek seçeneklerden biri, bu homoseksüel, klimalı restoran Hint, Çin, Tayland ve Kore de dahil olmak üzere mükemmel bir pan-Asya menüsü vardır. Hint yemekleri özellikle iyi. Ayrıca resmi öğle ve akşam saatleri arasında yemek, ancak Çinli menüsünden yapabilirsiniz.


Hint
Kutum Bari
Yüksek pencereleri ve korkak bambu oturma Split-seviyeli oturma Bu kasabada yemek için havalı bir yer yapmak. Basit Bengalce klasikleri ile lezzetli Hint köriler ve lavaş ekmek payını menü, aynı zamanda Srimangal en iyi gıda hizmet vermektedir. Mükemmel değer.


Hint
Santoor
Hintli bir telli çalgı adını ve bir 'yemek senfonisi' olarak fatura, Santoor gibi dosa, idli, vada ve Uttapam gibi Hint güneyinde sık dahil Hint yemekleri, ağız sulandırıcı kadar hizmet vermektedir. Tandır kebap da cevapsız olmamalı.

Tarihi
Somapuri Vihara
Somapuri Vihara'nın de büyük manastır kompleksinin merkezinde yosun-kesme, kırmızı tuğla stupa yükselişi 20m yüksek kalır. Karmaşık keşiş hücreleri dış duvarları yapma ve onun merkezinde stupa ile muazzam bir açık hava avlusu çevreleyen ile, 11 hektarlık bir alanı kaplayan büyük bir dörtgen şeklindedir.

Çevredekiler & Köyleri
Adivasi Köyleri
Birkaç (Punji denir) Khasia köyler, Monipuri köyler (para denir) ve Srimangal alanda çay tarlaları arasında dağılmış Tripura köy vardır. Khasia köyler nakit üründür tembul-fındık ağaçlarıyla çevrili tepede genellikle.

Tekne & Cruises
Tekne Gezileri
Başlangıçta, gerçekten herhangi bir derinliği orman keşfetmek ve takdir istiyorsanız Sundarbans Milli Parkı Mongla yakınlığı rağmen, daha sonra Khulna bir tekne gezisi organize den daha iyi bir yer olduğunu söyleyerek değer.

Doğa ve Yaban Hayatı
Lowacherra Milli Parkı
Srimangal 8 km doğusundaki çevresinde tropikal yarı dökmeyen orman Bu harika yama, bazı güzel orman vahşi tehlikeye hoolock gibbons görme en iyi şansı da yürür ama sadece sağlar. Bunlar Bangladeş'te bulunan tek maymunlar ve sadece 200 civarında burada ev yapmak 60 olan, ülkede kalan vardır.

Bangladeş Nerededir Google Mapsta Bangladeş


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012 Bangladeş Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Bangladeş gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Bangladeş tanıtım videosu,Bangladeş görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Bangladeş tanıtım filmini izleyin

Bangladeş Uçak Bileti Al

Bangladeş Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZBangladeş Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Bangladeş Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Bangladeş Uçak Bileti Al »Bangladeş Uçak Seferleri » Bangladeş Uçak Bilet Fiyatı »Bangladeş Thy Uçak Seferleri »Bangladeş Ziyareti »Bangladeş Gezisi
Etiketler » Bangladeş Uçak Bileti Al   » Bangladeş Uçak Seferleri   » Bangladeş Uçak Bilet Fiyatı   » Bangladeş Thy Uçak Seferleri   » Bangladeş Ziyareti   » Bangladeş Gezisi  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+