Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Bahreyn Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Bahreyn Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Bahreyn Tanıtımı
Bahrain su ile ilişkisi ile tanımlanır. Ülkenin adını al: Arapça 'İki Denizler', odak adanın az kara değil, ama onun tur kıyıları su. Yani sığ alıştırma su Bahreyn'in kıyı şeridi olduğunu sakinleri geri kayıp topraklarında kazanan, sanki kum çubuklar arasındaki boşlukları doldurarak arazi düzenli 'geri kazanım' parçaları. Yeni Bahreyn Finans Limanı Manama şu anda böyle geri arazi gelen Neptün gibi artıyor, ve bu tür Dual Towers olarak gururlu binaları, deniz geri çekiliyor gibi görünüyor. Tabii Körfezi'nde arazi ıslahı moda haline gelmiştir. Dubai ve Abu Dabi , Doha ve Muscat tüm insan manzara bir terbiye deniz ilgili iddialı projeleri var. Sadece Bahreyn, ancak, ikisi arasında gerçekten tamamlayıcı bağlantı iddia edemez: off-shore kabarcık yerleşimin yaklaşık 4000 yıllık getirmek yardımcı olduğu tatlı su kaynakları, adanın etrafında zengin arkeolojik maruz hangi katmanları. Ticaret adanın erken servetlerini inşa yardımcı olan - yaylar da inci en parlak teşvik etti.

Bir istiridye gibi, Bahreyn'in kaba dış açık bazı prizing alır, ama bu çabaya değer. In mükemmel Ulusal Müzesi'ne Manama ve Sar de olağanüstü mezar höyükler Muharraq geleneksel evleri ziyaret etmek çok güzel site var. Daha modern inci, muhteşem Bahreyn Dünya Ticaret Merkezi, Kral Fahd ve güney ucunda yeni adalar projesi var. Muhtemelen mühendisler küresel ısınma ya da deniz öngörülen etkileri çarpanlarına sahip henüz son gülen olabilir.

Bahreyn ülkedeki Şii çoğunluk için siyasi özgürlük ve eşitlik talep protestocular ile, 2011 ve 2012 yılında gösterilerle sarsıldı olmuştur. Durum şu anda sakin ve yerde hiçbir seyahat uyarılar var.

Bahreyn Yapılacak Şeyler

Müzeler ve Galeriler
Bahreyn Ulusal Müzesi
Bahreyn'de en popüler turistik olarak ününü hak, Bahreyn Ulusal Müzesi ülkenin manzaraları ilginç, iyi etiketli giriş için başlamak için en iyi yerdir. Windows sahil konumu yukarı getiren çevre düzenlemesi ile postmodern bir binada müze, antik Dilmun arkeolojik buluntular sergileniyor.


Tarihi
A'ali Defin Mounds
A'ali yaklaşımı hakim mezar höyük önemi hakkında bir fikir elde etmek için, bunu önceden Manama Bahreyn Ulusal Müzesi zaman ayırmaya değer. Dilmun dönemi, örtmek mezar odaları, genç ve yaşlı, toplumun tüm üyeleri için kullanılan tarih höyükler,.


Tarihi
Qal'at al-Bahreyn
10 dakikalık orta Manama arabayla ve kuzey sahil bakan bir antik söylemesin (kentsel yeniden inşa asırların yarattığı Höyük) üzerine nöbet ayakta, Bahreyn Fort boyunca savunmaların bir dize parçası olarak 16. yüzyılda Portekizliler tarafından inşa edildi Körfezi.


Uluslararası
Mezzaluna
O 'özel bir yerde' arıyoruz ama bulunduğunuz ülkenin gözden kaybetmek istemiyorsanız, o zaman atmosferik ve sofistike Mezzaluna daha iyi yapamaz. Küçük backstreet şık bir Bahreynli avlu evi işgal eden, yüksek tavanlı restoranı kuşkusuz Manama iyi biridir. Bu mükemmel bir şarap listesi ile uluslararası bir menü sunuyor.

Dini
Al-Fatih Camii
İslam hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen bir ziyaretçi onun bilgilendirici kılavuzlar ile, bu büyük camiyi ziyaret etmek daha iyi yapamadı. 1984 yılında geri arazi üzerine inşa edilen, Al-Fatih Camii ülkenin en büyük binası ve 7000 tapanların kadar tutma kapasitesine sahiptir.

Moda ve Aksesuar
Alukkas Mücevher
Alukkas Mücevherat da Körfez saygı. Gökyüzü bir incinin fiyatı ile ilgili sınır iken, küme bir çift küpe ABD 150 $ başlar, US $ 200 bir altın ve inci bilezik ve bir set (kolye artı küpe) US $ 800 civarında 400 ABD Doları maliyeti . % 15 indirim kıymetli olabilir, ama inci takı için fiyatları daha az ya da sabit bulunmaktadır.Müzeler ve Galeriler
Beit al-ı Kerim
Oyulmuş kufi yazısının ambalajından ile, farklı Beit al-ı Kerim, modern Bahreynli mimarisinin güzel bir örneğidir. Bu genel olarak İslam'a iyi tanıtılması ve özellikle İslami hat olarak Qurans, el yazmaları ve tahta oymacılık ve işlevleri büyük ve çarpıcı bir koleksiyona ev sahipliği yapmaktadır.

Abideler
Bab al-Bahreyn
1945 yılında İngilizler tarafından inşa, Bab al-Bahreyn, 'Bahreyn'e Geçidi', aslen Sir Charles Belgrave tarafından tasarlanmıştır. Bu ona bir 'İslami' lezzet daha vermek için 1986 yılında yeniden tasarlandı. Bab (kapının) önündeki küçük kare bir zamanlar gümrük iskele terminali oldu - son yirmi yılda arazi ıslahı ölçüde bir göstergesidir.

Doğa ve Yaban Hayatı
Al-Areen Wildlife Park & ​​Reserve
Bu ilginç 10 km ² rezervi, adanın güneybatı, Orta Doğu ve Kuzey Afrika yerli türler için bir koruma alanıdır. Kısa bir tanıtım filmi (Arapça okunur) sonra, bir küçük otobüs parkta muhafaza kuşlar ve memeliler 240 türün bazı geçmiş (Arapça ve İngilizce yorumu ile) bir tur için kabaca her saat bırakır.

Mimari
Al-Jasra Evi
Orijinal durumda, Al-Jasra Evi restore edilmiştir Bahreyn etrafında birkaç tarihi evlerin biri 1907 yılında inşa edilmiş ve eski emir, Şeyh İsa bin Sulman el-Halife 1933 yılında doğum yeri olarak ünlü oldu. Bu palmiye ağaç gövdeleri tarafından desteklenen, mercan taş geleneksel şekilde inşa edilmiştir.

Mimari
Beit Seyadi
Petrol öncesi dönemden bir geleneksel ev, Beit Seyadi bir kez inci tüccara aitti. Ev, yıldızların ve hilalin amblemleri ile dekore kendine özgü köşeleri yuvarlatılmış, restorasyon ama ince dış kapalı görülmeye değer yapar. Eski bir cami evine bağlı.

Mimari
Beit Şeyh İsa Bin Ali
Bahreyn'de petrol öncesi hayat büyüleyici bir görünüm sunan, Beyt Şeyh İsa Bin Ali 1800 etrafında inşa edilmiştir. Baş alt katta oturma odası rüzgar kuleden aşağı taslak, kışın kapalı olabilir hangi kepenkleri tarafından yaz aylarında serin tutuldu. Evin genelinde bazı ince alçı ve hammaddesi vardır.

Tekne & Cruises
Coral Bay
Kısa bir tekne yarım ve tam gün tekne kiralama (BD175/325 kaptan ve alkolsüz içecekler dahil) (kişi başına BD5) gezileri, jet ski (30 dakika boyunca BD20), su kayağı ve muz tekne gibi su sporları geniş bir yelpazede sunan, Coral Bay Manama deniz ile meşgul kolay yollarından biridir. Dalış (; PADI kurs için BD65 bir tank dalış için BD24) de mevcuttur.

Bahreyn Nerededir Google Mapsta Bahreyn


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012 Bahreyn Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Bahreyn gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Bahreyn tanıtım videosu,Bahreyn görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Bahreyn tanıtım filmini izleyin

Bahreyn Uçak Bileti Al

Bahreyn Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Bahreyn Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Bahreyn Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Bahreyn Uçak Bileti Al »Bahreyn Uçak Seferleri » Bahreyn Uçak Bilet Fiyatı »Bahreyn Thy Uçak Seferleri »Bahreyn Ziyareti »Bahreyn Gezisi
Etiketler » Bahreyn Uçak Bileti Al   » Bahreyn Uçak Seferleri   » Bahreyn Uçak Bilet Fiyatı   » Bahreyn Thy Uçak Seferleri   » Bahreyn Ziyareti   » Bahreyn Gezisi  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+