Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Azerbaycan Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Azerbaycan Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Azerbaycan Tanıtımı
Ne Avrupa ne de Asya , Azerbaycan çelişkiler ve zıtlıklar inanılmaz bir arapsaçı olduğunu. Bu eski tarihi imparatorlukların büyüleyici bir bağ bulunuyor. Oysa o da bir iyimserlik petrol finanse bora bir savaşın parçaladığı post-Sovyet krizalitinden ortaya çıkmaktadır olarak ayakları bulma, yeni bir ulus var. Petrol zengini Hazar Denizi, yarı-çöl ile çevrili, ülkenin kozmopolit başkenti Bakü gösterişli limuzinler ve mantar gökdelenler pitoresk Unesco-listede eski çekirdek etrafında süpürme dinamik boomtown vardır. Yine zar zor üç saatlik mesafededir tamamen farklı bir dünya yatıyor: şarkıları çoban hangi yemyeşil bahçeleri bürünmüş zamansız köyler yükselen yüksek Kafkas dağları içine kurşun. Nerede Bakü dilli ve go-ahead, iller ağaç gölgeli çayevi teraslarda nard arasında yavaşça tempolu tıklama (tavla) shuffle: Kadınların evde, sığır sürüleri karayolları karşısında amaçsızca dolaşmak, ve göbekli bürokratlar karışıklık içinde başlarını çizilmeye bir yabancının kendi topraklarında gezindi olduğunu bulmak.

Turizm sektörü en iyi 'doğmakta olan' olduğu gibi ülkeyi ziyaret, yaratıcılık ve hayal gücünü alır. Şehir halk tatil için kırsal 'dinlenme-bölgeleri' bol olmasına rağmen, ağır bayramlar ve aile sohbetleri ile dinlenmek isteyen halk için hitap, bu yüzden nadiren herhangi bir faaliyetleri sağlamak. Dışında çok az insan Bakü İngilizce konuşuyoruz, ama meydan temyiz büyük bir parçasıdır. Peki, sonra? Güney Azerbaycan kıyısında ve iç hem de ülkenin daha güzel bölgelerinden biridir: Lәnkәran Masallı ve çevresindeki Talış dağları keşfetmek için iyi bir giriş noktası yapar iken, onun çiçekleri ile ünlü şirin bir sahil kasabasıdır. Kuzey Azerbaycan Eğer Kafkas Dağları ve inanılmaz köy bulacaksınız nerede Xinaliq onun çene bırakarak görüş ve geleneksel dağ kültürü ile,. Ve (tamamen farklı seyahat deneyimleri dolu bir ülke!) Tamamen farklı bir şey, uzak ve ilginç yerleşim her zaman var Dağlık Karabağ .

Azerbaycan'da yapılacak Şeyler
Dini
Cümə Camii
Samaxı tek gerçek manzara, büyük, sağlam Cümə Camii'dir. Bu sitede orijinal cami sözde trans-Kafkasya eski ikinci oldu. 10. yüzyıl cisimleşmiş kazılar biraz başını sallayarak-eşek pompa yağ ile ilgisi gerekçesiyle görülebilir - bu cemaatin abdest için su çekiyor.

Dini
Ateşgah Ateş Tapınağı
Eşsiz Ateşgah Ateş Tapınağı Azerbaycan'ın en dikkat çekici yerlerinden biridir. Bu tapınak aslında 18. yüzyıl Hint Shiva hayranları tarafından inşa edilmiş olsa da, yüzyıllar boyunca Zerdüştler için kutsal bir doğal gaz menfezin sitede duruyor.

Müzeler ve Galeriler
Halı Müzesi
Halı Müzesi Ehsan Han, Nahçivan 18. yüzyıl hükümdar yeniden saray içinde yer alır. Şəbəkə pencere ve çekici dış revaklarla rağmen, bina Şəki eşdeğeri olarak oldukça etkileyici değildir.

Müzeler ve Galeriler
Lahıc Gözlemevi Karmaşık
Lahıc adlı bir 'görme' geniş Lahıc Rasathanesi Kompleksi. Gözlemevi'nin kubbelerin büyük bir dev burun-az Daleklerin prototipi benzeyen bir etkileyici büyük bir yapıdır. Karmaşık 1966 yılında açılan Sovyetler Birliği'nin anahtar uzay araştırma merkezlerinden biriydi.

Diğer
Şirvan Milli Parkı
Bakü'nün 100km güneyindeki, bu park dıştan sadece özelliksiz düz düz ama vahşi Kafkas antiloplar (Ceyran) için Avrupa'nın son kalan doğal yaşam alanı sağlar. Eğer bir araç ihtiyacınız olacak bu sevimli yaratıklar görme herhangi bir şansı.

Müzeler ve Galeriler
Çingis Klübü
Çok daha parlak Çingis Klübü Karabağ savaşı filme 1992 yılında öldü TV muhabiri ve ulusal kahraman Çingis Mustafayev kutluyor. Hayatının Resimleri çağdaş Azerbaycan resimlerinde bir küçük ama çok iyi seçilmiş bir galeri tarafından tamamlanmaktadır. Bir bodrum etnografik oda tipik el sanatları göstermektedir.Diğer
Arnavut Kilisesi
Kiş köyünde zekice yenilenmiş yuvarlak kuleli Arnavut kilise sevgiyle çok iyi sunulan trilingual müzeye dönüştürülmüştür. Her yerde gizemli Kafkas Arnavutluk, bir zamanlar Kuzey Azerbaycan'ın en kapalı Hıristiyan ülke hakkında bilgi edinmek için en iyi yerdir.

Müzeler ve Galeriler
Halı Müzesi
Eskiden bir Lenin Müzesi, bu sağlam neoklasik bina şimdi Azeri halıcılık çizelgeleri tarihinin ilginç bir Halı Müzesi, ev sahipliği ve 1000 nadir ve güzel Azerbaycan'dan kilim, yanı sıra İran ve Dağıstan içerir. Bir rehberli tur (ekstra AZN3) bağlamında tasarımları koymak ve sembollerin önemini açıklamak için yardımcı olur.

Diğer
Otobüs durağı
Otobüs durağına birkaç yararlı hizmetler vardır. Ismayıllı ve Samaxı aracılığıyla Bakü, marshrutkas (AZN6, yedi saat), yaklaşık saatlik 06:30-17:00 veya daha sonra, gece yarısı büyük otobüslerle desteklenmiş kalkıyor. Bir paylaşılan taksi ücreti kişi başı AZN12 maliyeti. Şəki tren istasyonu şehrin bir kuyruklu 17km güney.

Doğu Avrupa
XVII Əsr
Eski av silahları ile dekore edilmiş, bu şirin orta piyasa restoran de öngörülebilir fındık dolması ləvəngi yemekleri ötesinde Talış mutfağı sunuyor.

Diğer
Yanar Dağ
Yanar Dağ, Abşeron yabancının yerlerinden biridir. Yerliler bu mütevazı tepecik üzerinde bir doğal gaz havalandırma yanlışlıkla geri 1950'lerde bir çoban sigara ateşle iddia ediyorlar. Yangın 10m uzunluğunda duvar beri uzakta yanan olmuştur. En iyisi şafak veya alacakaranlıkta inceledi.

Diğer
Müze
Ipek dükkan, restoran ve zurkhaneh olarak çeşitli şekillerde kullanılmaktadır edilmiş bir 18. yüzyıl kubbeli binada kasabanın ilginç bir müze ('güç evi' - sufi felsefesine dayanan eşsiz İran spor uygulamaları için).

Kale, Saraylar & Köşkler
Han'ın Sarayı
Şəki önde gelen 'görme' 1762 yılında tamamlanan iki katlı Han'ın Sarayı vardır. Bu sözde 1530 yılında dikilen iki büyük çınar ağaçlarının arkasında bir gül bahçesi, bir duvarlı ayarlanır.

Azerbaycan Nerededir Google Mapsta Azerbaycan


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012 Azerbaycan Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Azerbaycan gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Azerbaycan tanıtım videosu,Azerbaycan görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Azerbaycan tanıtım filmini izleyin

Azerbaycan Uçak Bileti Al

Azerbaycan Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Azerbaycan Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Azerbaycan Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Azerbaycan Uçak Bileti Al »Azerbaycan Uçak Seferleri » Azerbaycan Uçak Bilet Fiyatı »Azerbaycan Thy Uçak Seferleri »Azerbaycan Ziyareti »Azerbaycan Gezisi
Etiketler » Azerbaycan Uçak Bileti Al   » Azerbaycan Uçak Seferleri   » Azerbaycan Uçak Bilet Fiyatı   » Azerbaycan Thy Uçak Seferleri   » Azerbaycan Ziyareti   » Azerbaycan Gezisi  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+