Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Avustralya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Avustralya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Avustralya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Avustralya Tanıtımı
Ada, ülke, kıta ... Avustralya bunu dönmeye hangi şekilde bir big'un olduğunu. Yerin özü çeşitliliktir: çöller, mercan resifleri, uzun boylu ormanlar, kar örtülü dağlar ve çok kültürlü pota şehirler.

Kalça Şehirler En Avustralyalı kıyılarında yaşayan ve bu millet çoğu şehirlerde yaşıyor. Aslında, Avustralya Avustralyalılar yaklaşık 70% 10 büyük şehirlerde yaşayan dünyanın 18. en kentleşmiş bir ülkedir. Bu şehirler burada! Çok eğlenceli olduğunu şu Sydney , güneş öptü Harbour City,. plajları, butikler ve barlar çekici bir danışıklı dövüş olduğunu Melbourne . tüm sanat, geçitler ve Avustralya Kurallar futbol Brisbane yolda bir subtropikal şehridir kadar; Adelaide festival lütuf ve pubby duruş vardır. Boomtown Perth batı kıyısı iyimserlik soluyor; Canberra siyasi gündemlerini aşar. Eğer kontrast arıyorsanız, tropikal kuzey sınır kasabası Darwin ve soğuk güney kumtaşı şehir Hobart daha farklı olamazdı. Ama içine dönen konum hangisi bir şehir, iyi bir kahve, canlı müzik, sanat-galeri açıklıkları veya müzik festivali mosh-çukurlar için isteyen gidip asla.

Yiyecek İçecek Avustralya Avrupa teknikleri ve taze Pasifik-rim maddeler kültürlü bir füzyon kadar hizmet, Anglo et-ve-iki-sebze mutfak geçmişin bağlar kırılmış. 'Mod Oz' (ya da Modern Avustralya) halk bunu diyoruz. Biz duymak, ... ama etli Moreton Bay Bugs narin King George Whiting, çeşitli bir çok okyanus lütuf var 'Pek şaşırtıcı bu büyük bir adada!' - Deniz oynadığı bir rol oynar. Ve tabii ki, bira elinde, yine geleneksel Aussie BBQs sığır, kuzu ve tavuk bulacaksınız. Bira içmek değil mi? Vurucu: Avustralya şarapları dünya öldürücüler olan Barossa Vadisi kırmızılar, McLaren Vale Shiraz Tasmania'nın serin iklim Tamar Valley, Hunter Valley Semillon ve Sauvignon Blanc. Bir kafein hit ihtiyacınız var? İtalyan kafeleri her zaman mükemmel espresso yapmak için nasıl tanıyoruz, ama şimdi kahve barlar ve benzin istasyonlarında makineleri, ve şehir kahve arabaları baristas var - uzak bir çift atış, gündüz veya gece hiç değilsin.

Bu Wide Open Yol asfalt bir heckuva çok bu geniş kahverengi toprak üzerinde var bu. Margaret River Cooktown, Dover, gerçekten Avustralya takdir en iyi yolu Jabiru açık yola etmektir. Araba kiralama burada nispeten uygun fiyatlı, yol koşulları genelde iyi ve büyük şehirlerin dışında adamcağız-tüm trafik var. Eğer bir campervan sürüş yapıyorsanız, herhangi bir boyutta hemen her kasabada iyi döşenmiş karavan parklar bulabilirsiniz. Daha maceracı hissettiğiniz, bir 4WD kiralama ve off-road go: Avustralya'nın ulusal parklar ve tenha köşeleri aşağı-kir-road kamp gezileri için özel yapılır. Yani iç yol savaşçısı kucaklamak ve yüksek sesle şarkı: ... karayolu üzerinde Kafa 'motorlu koşuyor alın' ... '

Gitmek için hazır mısın?

Bu turlar ve aktiviteler kolay bunu yapmak:

Trek Tazmanya ikonik Overland Parça
Efsanevi Kızıl Centre Tour
Victoria kırsal Puffing Billy Steam Train çuf
Top End Adelaide bir kara yolculuğu ile Outback keşfedin

Avustralya'da Yapılacak Şeyler

Mimari
Fremantle Prison
Onun önsezi 5m-yüksek duvarlar yaklaşık 6 hektarlık siteyi çevreleyen ile, eski hükümlü dönemi cezaevi hala macera ve sıkıntı onun hikayeleri kentin hayalinde yaşayan ile, günümüz Fremantle hakimdir.


Müzeler ve Galeriler
Queensland Kültür Merkezi
South Bank, sadece MİA Victoria Köprüsü üzerinde, Kültür Merkezi, Brisbane kültürel izdiham merkez üssüdür. Bu konser ve tiyatro mekan, büyük bir konferans ve kongre merkezi ve üç müze ve Queensland Devlet Kütüphanesi içeren modern beton tasavvurunu içeren büyük bir bileşiktir.


Parklar ve Bahçeler
Kings Park ve Botanik Bahçesi
Kentin batı kanadında Swan Nehri üzerinde yükselen, Kings Park 400 hektarlık çalılık dolu bucaksız Perth gurur ve sevinç. Ne güneşin o ağaçların altında ya da oyun birinde tasma kapalı çocukları izin piknik için iyi bir nokta (tam olarak nadir görülen bir olay değildir) parlayan.


Müzeler ve Galeriler
Avustralya Savaş Anıtı
Savaş Anıtı savaş Avustralya'nın ulusal kimliğini sahte nasıl büyüleyici bir içgörü sağlar ve bunu yaparken Canberra'nın en ödüllendirici müze deneyimi sunuyor. Entry ülkenin savaş ölülerin isimleri onur rulo memorialised olan bir hatıra avlu yoluyla olmaktadır.


Parklar ve Bahçeler
Montague Island (Baranguba)
Dokuz kilometre deniz Narooma gelen, bu küçük, zararlı serbest ada muhteşem bir doğa rezerv, birçok deniz kuşları (yelkovan, deniz kartal ve peregrine şahini) ve fok yüzlerce ev sahipliği yapmaktadır. Küçük penguenler yuva burada ve her ne kadar bazı, yıl boyunca kalır Eylül ve Şubat ayları arasında zirvede 10.000 'den fazla vardır.


Parklar ve Bahçeler
Purnululu Milli Parkı
Yarı-erimiş Jaffas bir paket gibi bakıyor, Dünya Mirası Purnululu Milli Parkı Bungle Bungle Range inanılmaz hardal sarısı ve siyah çizgili 'arı kovanı' kubbeler ev sahipliği yapmaktadır. Ayırt edici yuvarlak kaya kuleleri kumtaşı ve milyonlarca yıl boyunca yağmur ile kalıp gruplarından yapılır. Bunların çizgili oksitlenmiş demir bileşikleri ve yosun sonucudur.


Parklar ve Bahçeler
South Bank Parklands
Yeşil parkın Bu güzel sargı Brisbane Nehri'nin batı tarafında etek. Bu 2011 sel sırasında sel hasara uğramış, ancak tesislerin restorasyonu hızlı bir şekilde ilerledi. Iyi bir şey, bu popüler nokta gibi kültürel mekanlara, ince atılmış, küçük yağmur ormanları, gizli çimenler ve muhteşem bitki örtüsü ev sahipliği yapmaktadır.


Plajlar, Adaları ve Limanları
Bondi Beach
Kesin Sydney, Bondi dünyanın en büyük plajlarından biridir: okyanus ve kara çarpışır, Pasifik büyük köpürme şişer ulaşır ve tüm insanların kum kadar demokratik, eşit.


Sanat, Kültür ve Edebiyat
Brambuk Kültür Merkezi
İlk durağı Brambuk, Halls Gap 2.5km güneyindeki muhteşem kültür merkezi olmalıdır. Binanın kendisi, çağdaş tasarım ve yapı malzemeleri ile zamansız Aborijin motifleri birleştiren çarpıcı bir tasarımdır. Bu akan turuncu çatı Cockatoo açık kanat temsil eder, hem de Grampians tepe referans.


Müzeler ve Galeriler
Avustralya Ulusal Galeri
Bu etkileyici galeriyi girerken, onun en olağanüstü sergiler biri, 1988 yılında ülkenin bicentenary için oluşturulan Merkez Arnhem Land bir Aborijin Anıtı ile karşı karşıya olacak.


Müzeler ve Galeriler
Batı Avustralya Müzesi - Maritime
Hemen batısında şehir merkezinin liman ilginç bir yelken şeklindeki bina, içinde yer alan, bu okyanusun ile WA ilişkisinin büyüleyici bir keşif olduğunu. Bu devletin bu kadar şekillendirdi denize, dışarı yüzleri ve Fremantle'nin, kader.


Çevredekiler & Köyleri
Sovereign Hill
Bir 1860'larda altın madenciliği ilçenin bu büyüleyici yeniden oluşturulmasını ziyaret için en az yarım gün ayırmak gerekir. Site altın acele dönemde mayınlı ve maden gibi çok ekipman, orijinal. Çocuklar akışında altın kaydırma saatlik altın dökmek izliyor ve eski tarz lolipop dükkanı keşfetmek seviyorum.


Müzeler ve Galeriler
Northern Territory Müzesi ve Sanat Galerisi
Bu mükemmel müze ve galeri Top End merkezli sergileyen güzel sundu galerileri bulunuyor. Aborjin sanat koleksiyonu Tiwi Adaları, kabuğu resimlerinde Arnhem Land ve çöl nokta resimlerinden oymalar ile bir eserdir. Bütün bir oda grafiksel afet öncesi ve sonrası yaşamı gösteren bir ekranda, Cyclone Tracy ayrılmıştır.
Avustralya Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Avustralya gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Avustralya tanıtım videosu,Avustralya görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Avustralya tanıtım filmini izleyin

 

Avustralya Nerededir Google Mapsta Avustralya


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Avustralya Uçak Bileti Al

Avustralya Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

 

Avustralya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Avustralya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Avustralya Uçak Bileti Al »Avustralya Uçak Seferleri » Avustralya Uçak Bilet Fiyatı »Avustralya Thy Uçak Seferleri »Avustralya Ziyareti »Avustralya Gezisi
Etiketler » Avustralya Uçak Bileti Al   » Avustralya Uçak Seferleri   » Avustralya Uçak Bilet Fiyatı   » Avustralya Thy Uçak Seferleri   » Avustralya Ziyareti   » Avustralya Gezisi  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+