Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Arnavutluk Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Arnavutluk Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Arnavutluk Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Arnavutluk Tanıtımı
Onun radikal komünist izolasyon 1990'larda Güzellik gibi Uyuyan Uyanmak, Arnavutluk başka bir zaman bir yabancı oldu. Onun şehirler araba dumanı tarafından boğularak değil, onun plajları onun cefakar insanlar biraz sersemlemiş ve şaşkın olduğunu, kitle turizminin tarafından bozulmamış oldu. Işler o zamandan beri çok şey değişti ise, bu kadim topraklar hala giderek nadir şey sunuyor Avrupa'da bu gün - kendi başına bir kültürün içine bir bakış. Ayrılık ve sıkıntı bir diyet kaldırdı, Arnavutluk belirgin Arnavut.

Sen parçaları güzel bozulmamış plajlar bulmak için devam edeceğiz İyonya Coast (şirin kasaba deneyin Saranda eski gibi büyüleyici klasik siteler, Berat ve dramatik dağ kalelerinden, ama deli trafik Tiran'da bir kalabalık, parlak şehir silkerek semptomatik olduğunu Stalinist gri patine kapalı. squat tuvaletler artık norm ve kalça barlarda bile yudum kokteyller bantları rock dinlerken olurken. arada, Kuzey Arnavutluk kasvetli dağ ve sıra ile, iyi ve diri bir vahşi sınır olarak ülkenin itibarını tutar kan davası.

Sadece maceracı korumak değildir, Arnavutluk sıcak ve samimi misafirperver bir ülkedir - Yeterince sert kenarları ilginç tutmak için birlikte.

Gitmek için hazır mısın?

Bu turlar ve aktiviteler kolay bunu yapmak:

Adriyatik kıyısında bir Arnavut maceraya gidin
Zagreb Atina için yürüyüşte Arnavutluk'u keşfedin

Arnavutluk'ta yapılacak Şeyler

Müzeler ve Galeriler
Ulusal Tarih Müzesi
Arnavutluk'ta büyük müzesi ülkenin arkeolojik hazineleri en tutar ve İskender devasa kılıcının bir kopyasını (o tuttu, nasıl atını sürdü ve bir sır olduğunu, aynı zamanda savaştı). Arnavutluk müzenin cephe süsleyen başlıklı mozaik duvar galip ve İlirya zamanlardan İkinci Dünya Savaşı kadar gurur Arnavutları gösterir.


Kale, Saraylar & Köşkler
Kalasa
Kalenin duvarları içinde mahalle hala yaşıyor ve nefes; yeterince uzun süre bu yoğun, eski mahalle dolaşmak eğer her zaman o (kimsenin olsa, akla görünüyor) bir kilise ya da harabe düşünme birinin avlusunda yanılmak olacak.


Doğu Avrupa
Kujtimi
Fantazia Restaurant yolun sol tarafında Dumi aile tarafından işletilen bu harika laid-back açık restoran vardır. , Midhje (kızarmış midye; 350 Leke) ve qifqi (pirinç topları otlar ve yumurta, yerel uzmanlık kızarmış); lezzetli trofte (400 Leke kızarmış alabalık) deneyin.


Müzeler ve Galeriler
Onufri Müzesi
Kala geleneksel bir Hıristiyan mahalle oldu, ama 20 kiliselerin az bir düzine kalır. Çeyreğin en büyük kilisesi, St Mary Dormition (Kisha Fjetja e Shen Merise) Kilisesi, Onufri Müzesi sitedir. Kilisenin kendisi 1797 tarihleri ​​ve 10. yüzyıldan kalma bir kilisenin temelleri üzerine inşa edilmiştir.


Doğu Avrupa
Oda
Parlak yanıp sönen ışıklar, iki aydınlık yemek odaları veya atmosferik bir teras seçebileceğiniz bir sokaktan aşağı bu sevimli küçük restorana size rehberlik edecektir.


Mimari
Zekate Evi
Bu inanılmaz üç katlı ev 1811 Tarihleri ​​ve ikiz kuleleri ve bir çift kemerli bir cephe var. Bu bir Osmanlı dönemi ev neredeyse tamamen değişmeden iç, en etkileyici, özellikle üst kattaki galerileri, tahkikata büyüleyici.
Doğu Avrupa
Çağ
Bu, yerel kurum Blloku kalbinde geleneksel Arnavut ve İtalyan yemekleri servis edilmektedir. Yaratıcı menüsü fırında pişmiş dana eti ve yumurta, doldurulmuş patlıcan, pizza ve tavuk ve çam fıstığı ile pilavı içerir. O fearsomely popüler olduğu gibi bir koltuk almak için bazen oldukça zor, bu yüzden beklemek gerekebilir: uyardı. Teslimat ve paket hem de mevcuttur.


Diğer
Tiran Express
Bu fantastik kar amacı gütmeyen sanat projesi geçici sergiler, konserler, tesisat ve Tiran'ın gösterişli, alternatif kalabalığa hitap eden diğer olayları döner barındıran bir sanat uzaya Tiran'ın semiderelict tren istasyonunun arkasında bir depo dönüştürülmüş bulunmaktadır. Geçinmek ve ziyareti sırasında neler olduğunu görmek. Açılış saatleri üzerinde ne bağlı olarak değişir.

Tarihi
Butrint
Eğer antik dünya için bir hayranlık varsa eski güneyinde Saranda Butrint yalan 18km (11mi) kalıntıları ve gerçek bir mücevher vardır. Kalıntıları 2500 yıl kapsayan dönemlerde çeşitli vardır. Şair Virgil trojanlar Butrint yerleşmiş iddia, ancak site arkeologlar tarafından üzerinde gözenekli olmuştur ve bu hiçbir kanıt bulunamadı.

Çevredekiler & Köyleri
Mangalem Çeyrek
Geleneksel Müslüman Mangalem çeyreğinde aşağı, üç büyük camiler vardır. 16. yüzyıl Sultan Camii (Xhamia e Mbretit) Arnavutluk eski biridir. Caminin arkasındaki Helveti teqe güzel bir oyma tavan vardır ve özel toplantılar sırasında ses kalitesini artırmak için akustik delikleri ile tasarlanmıştır.

Kale, Saraylar & Köşkler
Rozafa Fortress
Üç kilometre güneybatısında İşkodra Gölü İşkodra güney ucuna yakın, Rozafa Kalesi antik İliryalılara tarafından kurulmuş ve Venedikliler ve sonra Türkler tarafından daha sonra yeniden inşa edildi. Kale inşaat koyacaklarını, böylece iddia tanrılara adak olarak surları içine duvarlı Rozafa adında bir kadın, adını kaynaklanmaktadır.

Müzeler ve Galeriler
Marubi Kalıcı Fotoğraf Sergisi
Dükkan ve daireler bir blok arkasında gizli, Marubi Daimi Fotoğraf Sergisi Marubi 'hanedanı', Arnavutluk'un ilk ve en önemli fotoğrafçılar tarafından fantastik fotoğraf vardır. Arnavutluk'ta alınan ilk kez fotoğraf 1858 yılında pjeter Marubi tarafından alınan, burada. Sergi büyüleyici portreler, yerleri ve etkinlikleri gösterir.

Doğal Merkezi
Blue Eye Bahar
Yirmi-iki kilometre doğusunda, Saranda, Blue Eye Bahar bir gözün iris gibi elektrikli mavi kenarları çevrili derin mavi sularda bir hipnotik havuzudur. Bir yaz gününde soğuk suya dalış için harika bir yer olduğu gibi, yüzme dişli ve bir havlu getir. Bu Bistrica Nehri besleyen ve derinliği bilinmiyor.
Arnavutluk Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Arnavutluk gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Arnavutluk tanıtım videosu,Arnavutluk görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Arnavutluk tanıtım filmini izleyin

Arnavutluk Uçak Bileti Al

Arnavutluk Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

 

Ksamil 2012 - Albania - Shqiperia (HD)

Saranda 2012 - Albania - Shqiperia (HD)

Syri i Kalter 2012 - Blue Eye - Albania - Shqiperia (HD)

Saranda 2013 (HD) - Albania - Shqiperia

Jale 2012 - Albania - Shqiperia (HD)

Plazhi ''Pema e Thate'' - Ksamil 2012 - Albania - Shqiperia (HD)

The Sound of Birds - 60 Min. - Natural Sounds

Top 5 Beaches in Albanian Riviera! (HD)

Arnavutluk Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Arnavutluk Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Arnavutluk Uçak Bileti Al »Arnavutluk Uçak Seferleri » Arnavutluk Uçak Bilet Fiyatı »Arnavutluk Thy Uçak Seferleri »Arnavutluk Ziyareti »Arnavutluk Gezisi
Etiketler » Arnavutluk Uçak Bileti Al   » Arnavutluk Uçak Seferleri   » Arnavutluk Uçak Bilet Fiyatı   » Arnavutluk Thy Uçak Seferleri   » Arnavutluk Ziyareti   » Arnavutluk Gezisi  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+