Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Venezuela Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Venezuela Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Venezuela Gezi Rehberi ve Tanıtım Videosu

Venezuela Tanıtımı
Seyahat Uyarısı İngiltere Dışişleri ve Commonwealth Office Kolombiya ile sınır bazı bölümlerinin 80km içinde tüm seyahat karşı tavsiye , sizin ilgili ulusal hükümeti ile kontrol ediniz.
Diğer Güney Amerika ülkeleri tango için romantize edilirken, Machu Picchu veya Carnaval, Venezuela'nın uluslararası ünü, petrol etrafında Başkanı Hugo Chavez küstah siyasi tarzı ve zaman zaman uluslararası güzellik yarışması kazanan swirls. Ancak, bu tipik tavan döşemesi konulara daha Venezuela için çok daha fazlası var. Nitekim olarak, Venezuela şaşırtıcı çeşitli bir ülkedir ve büyük ölçüde, uluslararası seyahat edenler tarafından undervisited bir arazi kalır.

Ülke And zirveleri iddia; sakin deniz adalar turkuaz denizler ortasında ayarlayın;, Karayip kıyı şeridi en uzun streç tek bir ulus bulunabilir buharlı Amazon,, caimans, capybaras, piranhalar ve Anacondas ile iç içedir sulak ova ve haddeleme vurgulanmaya düz tepuis denilen dağlar tepesinde. Dünyanın en yüksek şelalesi Angel Falls ( Salto Ángel), Parque Nacional Canaima'da bir Tepui üstünden 979m düşer. Macera arayanlar yürüyüş, dalış, scuba dalış, kitesurf, rüzgar sörfü, yamaç paraşütü ve daha fazlasını bulacaksınız. Daha da iyisi, bu konumlar çoğu bir günlük otobüs yolculuğu ya da birbirinden kısa bir uçuş içinde yalan. Kültür ilgilenenler ülkenin başkentinin titreşimli salsa kulüplerinde cümbüş olabilir, Caracas , çeşitli bölgesel festivaller keşfetmek iç pastoral kasaba ve el sanatları için bakmak, ya da dünyanın en iyi geliyor yukarı-ve-beyzbol bazı göz atın oyuncular yerel bir stadyumda bir kaç vuruştan çarptı. Chávez kendisi ve onun sosyalist "Bolivarcı Devrim 'ulusal bir cazibe haline gelmiştir ve ülke belgeciler ve gönüllüler kalkınan, seyirci çekmek için başladı.

Gitmek için hazır mısın?

Bu turlar ve aktiviteler kolay bunu yapmak:

Angel Falls tabanına nehir tarafından Yolculuk
Sierra Merida 15 günlük macera ile Andes Deneyim
Venezüella'da yapılacak Şeyler
Doğal Merkezi
Teleferico de Mérida
Lütfen dikkat: Ağustos 2008 itibariyle, Teleferico de Mérida onarım için süresiz kapatıldı. Seyahat güncelleştirmeler için resmi web sitesini (yukarıdaki adres) kontrol etmeleri tavsiye edilir. Mérida herhangi bir ziyaretin önemli bir deneyim teleferico (teleferik), dünyanın en yüksek ve en uzun teleferik sistemi. Size 12 alır.

Kare ve Plazalar
Plaza Bolivar
Bu yapraklı kare eski şehir çekirdeğini oluşturur. Satıcıları kenarda limonata ve cepilladas (traş buzlar), Afrika lale ağaçları ve jacarandas gölgeli bütün sahneyi şahin iken, her zaman konuşma ve ağaçlar siyah sincap taze attı mısır beslenme çocuklarda yapan caraqueños arasında sokulmuş grupları ile yaşıyor.

Diğer
Vakfı Bigott
Geleneksel Venezüella kültürün içine biraz daha derin kazmak istiyorum - belki de çok kendi Festival de los Diablos'u Danzantes maskeleri oluşturmak için nasıl Anselmo López tarzında Bandola Llanera (bir çalgı) ile joropo müzik çalmak için öğrenmek, ya da - Eğer Vakfı Bigott ziyaret etmek isteyeceksiniz.

Göller, Nehirler ve Şelaleler
Salto Ángel (Angel Şelalesi)
Fenerbahçe Angel Falls dünyanın en yüksek şelalesi ve Venezüella'nın bir numaralı turistik bir. Toplam yüksekliği kesintisiz açılan 807m (2646ft), Niagara Şelalesi yaklaşık 16 kat yüksekliği olduğu, 979m (3211ft) 'dir. Kaskad Şeytan Kanyonu içine kalp şeklinde Auyantepui, tepuis (kumtaşı-başlıklı mesa) en büyük biri, kapalı dökülmeleri.

Müzeler ve Galeriler
Galeria de Arte Nacional
Yeni, hemen hemen tamamlanmış Ulusal Sanat Galerisi 2009 yılında Hugo Chavez tarafından açıldı ve şimdi Venezüella'nın fiziksel olarak en büyük müze olarak durmaktadır. Onun neredeyse 31.000 metrekarelik inşaat 1989 yılında başladı ama 90'ların ortasında terk edilmiştir. Mimar Carlos Gómez sebat ve inşaat 2006 yılında yeniden başladı.

Doğal Merkezi
Parque Nacional Sierra Nevada
En popüler yüksek dağ yürüyüşü alan Sierra Nevada Ulusal Pico Bolivar (5007m/16, 427ft), Pico Humboldt (4942m/16, 214ft) ve Pico Bonpland (4883m/16, 020ft) dahil olmak üzere, Venezuela'nın en yüksek zirvelerinden tüm sahip park, . Deneyim tırmanma sürece bu tepe tırmanma, bir rehber olmadan teşebbüs edilmemelidir.Dini
Catedral
Plaza Bolivar doğu tarafında ayarlanır, catedral sadece çamur duvarlı şapel olarak orta 16. yüzyılda hayatına başladı. Bir kilise daha sonra yalnızca 1641 depreminden basık olması, değiştirilir. 1665-1713 inşa yeni katedral göz kamaştırıcı altın yaldızlı sunaklar ve ayrıntılı yan şapel ile doluydu.

Dini
Iglesia de San Francisco
Sadece güney Capitolio Nacional, San Francisco Kilisesi 1570s inşa edilmiş, ancak 17. ve 18. yüzyıllarda çeşitli vesilelerle yenilenmiş oldu. Modernizasyonu için tutkusunu direnemeyip Guzmán Blanco, sadece tamamlanan merkez binayı maç için kiliseye bir neoklasik cephe yerleştirilir.

Plajlar, Adaları ve Limanları
Gran Roque
Gran Roque ana ada ve nüfus merkezidir, ve ayrı bir Karayipler hissediyorum sızar. Tüm pelikan geniş bir ordu ile kaplı - balıkçı köyü kumlu sokakları tek katlı, parlak boyalı beton evler ve kıyı balıkçı tekneleri ve yatların ziyaret ile doludur ile kaplı.

Müzeler ve Galeriler
Centro de las Artes
Sömürge sektörünün güney kenarında ağaç gölgeli Plaza Miranda. Cenaze Pallbearers gömü için yol boyunca burada kırmaya durdurmak çünkü katedral ve mezarlık arasındaki yarım noktada konumlandırılmış, o zamanlar, Plaza Descanso (dinlenme) olarak biliniyordu.

Diğer
Castillo Libertador
Eski şehrin kuzey ve limana giriş kanalı tarafından ondan ayrılmış, sömürge Fortín San Felipe, daha sonra Castillo Libertador değiştirildi olduğunu. Bu olsa bakıma muhtaç bir durumda, bir ince görünümlü kale bulunuyor. Bu liman ve depolar korumak için 1730s inşa edilmiştir.

Diğer
Teatro de la Opera
1934 yılında Gómez tarafından yaptırılan, bu Sovyet-esque tiyatro kentin sermaye durumu maç, ülkenin en iyi olması amaçlanmıştır. Iki milyon bolivardan muazzam bir bütçe yalnız yapısı için tahsis edilmiştir.

Doğal Merkezi
Cueva del Guacharo
Venezuela'nın en uzun mağara sistemi, Guacharo Cave Spelunker zevktir. 10.2km (6.3mi) mağara toplam karanlıkta yaşıyor ve sadece gıda arayışı içinde geceleri mağaraya bırakır Guacharo (Kötü İyi oilbird), yaşamaktadır. Ağustos-Aralık, sarkıt ve dikitlerin bir labirent ile birlikte mağarada bazıları 10.000 vardır.

Venezuela Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Venezuela gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Venezuela tanıtım videosu,Venezuela görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Venezuela tanıtım filmini izleyin

Venezuela Uçak Bileti Al

Venezuela Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Venezuela Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Venezuela Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Venezuela Uçak Bileti Al »Venezuela Uçak Seferleri » Venezuela Uçak Bilet Fiyatı »Venezuela Thy Uçak Seferleri »Venezuela Ziyareti »Venezuela Gezisi
Etiketler » Venezuela Uçak Bileti Al   » Venezuela Uçak Seferleri   » Venezuela Uçak Bilet Fiyatı   » Venezuela Thy Uçak Seferleri   » Venezuela Ziyareti   » Venezuela Gezisi  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+